Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 07 Февруари 2019 година

Bloomberg TV

06:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Светът на Майли Сайръс - док. филм - док. филм
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
14:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Предприемачи - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Кристализирано: Историята на Мадона - док. филм
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Правилата на играта - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
02:30
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/ Делян Петришки/Светозар Димитров /п./

bTV

05:40
Лице в лице” /л./ - публицистично предаване
06:00
“Малкото Пони: Приятелството е магия” - анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
13:30
Премиера: “Любoв от втори опит” - сериал, с.2, еп. 24
15:00
Премиера:"Шест сестри" сериал, с.4, еп. 41
16:00
Премиера:"Алиса в страната на любовта" - сериал, с.3, еп.25
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Премиера:"Опасни улици“сериал, с.12, еп. 66
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Майка” - сериал, еп.7
21:30
Премиера: “Горчива любов” сериал, еп.27
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Кости"- сериал, с.11, еп.12
01:00
Вечно твоя” - сериал, еп.11,12
01:50
“Преди обед” /п./ - токшоу
03:50
“Бригада Нов дом” /п./- социален проект
04:50
Опасни улици"- сериал, с.12, еп. 42

bTV Cinema

06:00
Ривърдейл” - сериал, с.2
08:00
“В какво се превръщат мечтите” - драма, фентъзи, романтичен (САЩ, Нова Зеландия, 1998), режисьор - Винсент Уорд, актьори - Роби Уилямс, Куба Гудинг-младши, Анабела Сиора, Макс фон Сюдоф и др.
10:30
Премиера:"Ривърдейл" - сериал, с.2
12:45
“Кутийковците” - приключенски, семеен, анимация (САЩ, 2014), сценаристи - Ирена Бригнъл, Адам Пава, Алан Сноу, Антъни Стачи, Фил Дейл, Вера Брозгъл, режисьори - Антъни Стачи, Греам Енейбъл
14:45
“Реката на тайните” - криминален, драма (Австралия, САЩ, 2003), режисьор - Клинт Истууд, актьори - Шон Пен, Тим Робинс, Кевин Бейкън, Лорънс Фишбърн, Ейми Росъм, Марша Гей Хардън, Лора Лини, Илай Уолък и др.
17:45
“Странният случай с Бенджамин Бътън” - драма, фентъзи, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Дейвид Финчър,актьори - Брад Пит, Кейт Бланшет, Джулия Ормънд, Елиас Котеас, Джейсън Флеминг, Тараджи П. Хенсън, Тилда Суинтън и др.
21:00
Месец на Оскарите:"Хвани ме, ако можеш" - драма, криминален (САЩ, 2002), режисьор - Стивън Спилбърг, актьори - Леонардо Ди Каприо, Натали Бай, Том Ханкс, Дженифър Гарнър, Джеймс Бролин, Мартин Шийн, Кристофър Уокън, Ейми Адамс, Натали Бeй, Елизабет
00:00
“Анна Каренина” - драма (САЩ, 2012), режисьор - Джо Райт, актьори - Матю Макфейдън, Кийра Найтли, Джуд Лоу, Арън Тейлър-Джонсън, Алисия Викандер, Кара Делевин, Кели Макдоналд, Емили Уотсън и др.
02:30
Ривърдейл” - сериал, с.2
03:30
Стрелецът” - екшън, драма, криминален (Испания, Великобритания, 2015), режисьор - Пиер Морел, актьори - Шон Пен, Жасмин Тринка, Хавиер Бардем, Рей Уинстън, Марк Райлънс, Идрис Елба и др.

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:30
Царството на Сатурн - филм
10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен
11:30
Безценната перла - семеен сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Законът на любовта - романтичен сериал
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Да нарисуваш престъпление криминален сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Виктория - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:15
Глухар - криминален сериал
23:15
Забравени от Бога - криминален сериал
00:10
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:10
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:10
Лий Даниелс: Стар - втори сезон, еп. 17
06:00
От Ел Ей до Вегас - първи сезон, еп. 5
06:25
Всичко е под контрол - първи сезон, еп. 6
06:45
Всичко е под контрол - първи сезон, еп. 7
07:10
Кости - шести сезон, еп. 4
08:00
Кости - шести сезон, еп. 5
08:55
Пришиване - втори сезон, еп. 2
09:50
Завинаги - първи сезон, еп. 18
10:45
Престъпления от класа - четвърти сезон, еп. 3
11:40
911 - първи сезон, еп. 6
12:35
Пазители на времето - първи сезон, еп. 10
13:30
Хаваи 5-0 - трети сезон, еп. 19
14:25
От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 11
15:20
Кости - шести сезон, еп. 6
16:15
Кости - шести сезон, еп. 7
17:10
Пришиване - втори сезон, еп. 3
18:05
Всичко е под контрол - първи сезон, еп. 8
18:35
Всичко е под контрол - първи сезон, еп. 9
19:00
Завинаги - първи сезон, еп. 19
20:00
Престъпления от класа - четвърти сезон, еп. 4
21:00
911 - първи сезон, еп. 7
22:00
Необикновените - втори сезон, еп. 13
22:55
Хаваи 5-0 - трети сезон, еп. 20
23:50
От местопрестъплението: Маями първи сезон, еп. 12
00:50
Завинаги - първи сезон, еп. 19
01:45
Престъпления от класа - четвърти сезон, еп. 4
02:30
Лий Даниелс: Стар - втори сезон, еп. 18
03:15
Американски татко - пети сезон, еп. 11
03:40
Заразата - трети сезон, еп. 2
04:25
Куантико - втори сезон, еп. 18

Kino Nova

05:45
Костюмари” - сериал, сезон 6
06:45
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм
08:45
“Тенекиеният човек” - приключенски филм с уч. на Зоуи Дешанел, Алан Къминг, Нийл МакДона, Катлийн Робъртсън, Раул Трухильо, Ричард Драйфус и др., II част
11:00
“Под прицел” - екшън с уч. на Клинт Истууд, Джон Малкович, Рене Русо, Дилън Макдермът, Гари Коул, Фред Долтън Томпсън, Джон Махони и др. /п/
13:45
“Мандела: Дългият път към свободата” - биографичен филм с уч. на Идрис Елба, Наоми Харис, Тони Кгороге, Риад Муса, Золани Мкива, Линдиуе Матсикиза, Дион Лоц, Тери Пето и др. /п/
16:50
“Море в пламъци” - екшън с уч. на Марк Уолбърг, Кърт Ръсел, Дилън ОБраян, Джон Малкович, Дъглъс Ем Грифин, Кейт Хъдсън и др. /п/
19:00
София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“Чудо” - драма уч. на Джулия Робъртс, Оуен Уилсън, Джейкъб Трембли, Изабела Видович и др.
22:20
“Невинни години” - романтична драма с уч. на Мишел Пфайфър, Уинона Райдър, Даниел Дей-Люис, Джералдин Чаплин,Алексис Смит, Мери Бет Хърт, Алек МaкKоуен, Ричард Е. Грант и др. 01.10"Убийства в Мидсъмър" - сериен филм /п/

NOVA

06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, 2 сезон
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
15:00
Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
Намери ме” (премиера) сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Черешката на тортата” - ТВ шоу, нов сезон
21:00
Хаваи 5-0” - сериен филм, 6 сезон
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) - риалити сериал
23:00
Новините на NOVA
23:30
Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, 16 сезон
00:30
“Нощна смяна” - сериен филм, 3 сезон
01:30
“Докоснати от слънцето” - сериен филм
02:30
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
05:20
“Нощна смяна” - сериен филм, 3 сезон /п/

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок информационно предаване с водещи Боряна Каменова, елисавета Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
Култура.БГ културно-информационно предаване с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дързост и красота тв филм /4081, последен епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
14:00
Малки истории /п/
14:10
Телепазарен прозорец
14:30
Стройковци анимационен филм
14:50
Сребристият жребец анимационен филм
15:15
Сафарито на Скаут тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето на живо 8-сериен документален филм /САЩ, 2014г./, 1 епизод
17:00
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
20:55
Комисар Монталбано: Деликатна история игрален филм /Италия, 2017г./, режисьор Алберто Сирони, в ролите: Лука Дзингарети, Чезаре Бочи, Пепино Мадзота, Мириам Далмацио и др. (12)
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Вечната музика предаване за класическа и джаз музика с водещ Марио Николов
00:00
Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии/п/
00:30
Култура.БГ /п/
01:30
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:30
Комисар Монталбано: Деликатна история игрален филм /п/ (12)
04:30
Отблизо с Мира /п/
05:30
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Енциклопедия България /п/
06:30
Култура.БГ /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Храна за душата” /п/
08:00
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/п/
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg България с примка на шията /п/
09:45
Знаете ли, че…
09:55
Библиотеката /избрано/
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/п/
11:30
Вечната музика
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
14:55
Пътешествия документална поредица /п/
15:25
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/
15:55
Енциклопедия България
16:25
Бърколино детски куклен тв сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Храна за душата” кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
60 минути за култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
19:20
Лятна ваканция игрален филм /Япония, 2015 г./, режисьор Рио Накажима, в ролите: Такато Ногами, Мария Мурашиге, Ханамару Хаката, Саюри Кокушо и др.
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
История.bg Българи бежанци след Освобождението /п/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Брейвън игрален филм /Канада, 2018 г./, режисьор Лин Одинг, в ролите: Джейсън Момоа, Гарет Дилахънт, Джил Уагнър, Брендън Флетчър, Стивън Ланг и др. (14)
01:00
Натисни F1 /п/
01:15
Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/п/
01:45
60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
02:50
Лятна ваканция игрален филм /п/
04:40
Библиотеката /п/
05:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/п/

БНТ HD

06:00
Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: супергигантски слалом /мъже/
07:35
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /12 епизод/
08:00
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:30
Световна купа по ски-свободен стил магазинно предаване
09:00
Двойно оцеляване документална поредица
09:45
Баскетбол: Левски Лукойл - Академик София - среща от Националната баскетболна лига
11:35
Световно първенство по сноуборд: сноубордкрос
12:50
Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: супергигантски слалом /жени/
14:25
Спортни новини
14:35
Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: супергигантски слалом /мъже/
16:10
Световно първенство по сноуборд: паралелен гигантски слалом
17:25
Часът на спорта
17:40
Двойно оцеляване документална поредица
18:30
Световно първенство по сноуборд: паралелен слалом
19:50
Международен обмен игрален филм (12)
21:20
Спортни новини
21:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
22:00
Брейвън игрален филм /САЩ, 2018г./, режисьор Лин Одинг, в ролите: Джейсън Момоа, Джил Уогнър, Стивън Ланг и др. (14)
23:30
Световно първенство по сноуборд: паралелен гигантски слалом
00:45
Спортни новини
00:55
Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: супергигантски слалом /жени/
02:30
Световно първенство по сноуборд: сноубордкрос
03:45
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /12 епизод/
04:15
Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай обзорна програма
05:10
Колоездене: Сантос тур - Австралия обзорна програма

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Малки истории /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg Войни с Киевска Рус - походите на княз Светослав срещу България /п/
13:30
Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 София/
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
17:15
Малки истории
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Часът на зрителите /п/
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
В кадър Косово: Раздвоената държава/п/
21:30
Бразди /п/
22:00
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Русе/
22:30
Пътеки
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:15
Извън играта /п/
02:00
Бразди /п/
02:30
Библиотеката /п/
03:30
№1 Туризмът: Азбука на черноморската кухня документален филм /БНТ 2 Варна/п/
04:00
Рекордьорите научнопопулярен филм
04:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

05:50
Всички обичат Реймънд” - сериал, сезон 1, 2 епизода /п/
06:30
Камиони по леда” - риалити, сезон 6
07:30
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 5 /п/
08:45
В.И.П.” - сериал, сезон 1 /п/
10:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 3 /п/
11:00
Викингите” - сериал, сезон 2 /п/
12:00
Специален отряд” - сериал, сезон 1 /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 5
14:00
В.И.П.” - сериал, сезон 1
15:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 3
15:50
Всички обичат Реймънд” - сериал, сезон 1, 2 епизода
16:50
“Терминатор” - екшън с уч. на Арнолд Шварценегер, Линда Хамилтън, Майкъл Бийн, Пол Уинфийлд, Ланс Хенриксен и др /п/
19:00
Викингите” - сериал, сезон 2
20:00
Среднощен ездач” - сериал
21:00
Специален отряд” - сериал, сезон 1
22:00
“Невероятният Спайдър-мен” приключенски екшън с уч. на Андрю Гарфийлд, Ема Стоун, Рис Ифънс, Денис Лиъри, Мартин Шийн, Сали Фийлд и др.
00:50
Среднощен ездач” - сериал /п/
01:50
Еротичен телепазар