Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 19 Февруари 2019 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок информационна програма с водещи Боряна Каменова, Елисавета Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас Информационна емисия
08:45
Култура.БГ културно-информационно предаване с водещи Анна ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Матрин Заимов
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Песните на Левски музикален филм /България, 2017г./
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Денят на бащата тв филм /1 епизод/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
14:00
Малки истории /п/
14:10
Телепазарен прозорец
14:30
Стройковци анимационен филм
14:50
Сребристият жребец анимационен филм
15:15
Сафарито на Скаут тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Апостолът и неговият паметник документален филм /България, 2018г./, режисьор Никола Бошнаков
16:55
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
18:00
Възпоменателна церемония по повод 146 години от гибелта на Васил Левски пряко предаване от паметника на Васил Левски в София
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева
22:00
Денят на бащата тв филм /2 епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Викингите 4 тв филм /19 епизод/(16)
00:15
Култура.БГ /п/
01:15
100% будни /п/
02:15
Паметникът на Майкъл Джексън игрален филм/п/
03:50
Джинс Родът на Тома Спространов/п/
04:20
Викингите 4 тв филм /19 епизод/п/(16)
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ HD

06:00
Футбол: Малмьо - Челси - среща от 1/16-финалите на турнира “Лига Европа”
07:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:15
Лига Европа магазинно предаване /9 епизод/
08:45
Планетата Земя документален филм /1 епизод/
09:35
Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом /мъже/
12:25
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Ню Йорк: полуфинална среща
14:15
Спортни новини
14:25
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
15:45
Планетата Земя документален филм /2 епизод/
16:35
Футбол: Селтик - Валенсия - среща от 1/16-финалите на турнира “Лига Европа”
18:25
[Световна купа по ски-алпийски дисциплини]: паралелен слалом пряко предаване от Стокхолм
20:30
Световна купа по сноуборд магазинно предаване
20:55
Лига Европа магазинно предаване /9 епизод/
21:20
Спортни новини
21:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
22:00
Шофьорът 2-сериен игрален филм /2 епизод/ (14)
23:30
Футбол: Лацио - Севиля - среща от 1/16-финалите на турнира “Лига Европа”
01:20
Спортни новини
01:30
[Световна купа по ски-алпийски дисциплини]: паралелен слалом
03:25
Автомобилно състезание на шампионите магазинно предаване
04:00
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Ню Йорк: финал

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Добър ден с БНТ 2 /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Денят започва с Георги Любенов /п/
14:30
Пътеки /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
17:15
Малки истории
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
Възпоменателна церемония по повод 146 години от гибелта на Васил Левски пряко предаване от паметника на Васил Левски в София
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
Денят на бащата тв филм /2 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:20
Златни ръце /БНТ 2 Благоевград/п/
01:30
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
01:40
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/п/
02:15
Добър ден с БНТ 2 /п/
03:15
Малки истории /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/