Архив телевизионни програми

Начало » 2019 » Февруари » 22

Програма на телевизиите за 22 Февруари 2019 година

Bloomberg TV

06:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Иноватори - док. филм
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
14:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/ Елена Кирилова /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Кристиано Роналдо: Португалското чудо - док. филм
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Мечтатели - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
02:30
VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/ Делян Петришки/Светозар Димитров /п./

bTV

05:40
“Лице в лице” /п./ - публицистично предаване
06:00
“Малкото Пони: Приятелството е магия” - анимация, сериал, с.2 еп.25
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./
13:30
Премиера:“Любов от втори опит” - сериал, с.2, еп.35
15:00
Премиера:“Шест сестри” - сериал, с. 4, еп.52
16:00
Премиера:“Алиса в страната на любовта” - сериал, с. 3, еп.36
17:00
bTV Новините
17:25
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Премиера:"Опасни улици” сериал, с.12, еп.77
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Майка” - сериал, еп.18
21:00
Премиера:“Горчива любов” сериал, еп.38
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Кости” - сериал, с.12, еп.1
01:00
Вечно твоя” - сериал, еп.33, 34
01:50
“Преди обед” /п./ - токшоу
03:50
Папараци” /п./ - телевизионен таблоид
04:50
Опасни улици” - сериал, с.12, еп.53

bTV Cinema

06:00
“Отново и отново” /п./ - сериал, еп.7, 8
08:00
“Блейд Рънър” /п./ - фантастика, трилър (САЩ, Хонконг, Великобритания, 1982), режисьор Ридли Скот, в ролите: Харисън Форд, Рутгер Хауер, Шон Янг, Дарил Хана, Майкъл Емет Уолш, Едуард Олмос, Джоана Касиди и др.
10:45
“Отново и отново” - сериал, еп.9, 10
13:00
“Съдията” /п./ - драма (САЩ, 2014), режисьор Дейвид Добкин, в ролите: Робърт Дауни мл., Робърт Дювал, Вера Фармига, Били Боб Торнтън, Винсънт Д‘Онофрио, Дакс Шепърд и др.
15:45
“Фалшиво обвинение” /п./ - драма (тв филм, Канада, 2006), режисьор Дейвид Уинклър, в ролите: Брук Невин, Кейт Джаксън, Кийгън Конър Трейси и др.
17:45
“Извън Африка” /п./ - биографичен, драма, романтичен (САЩ, Великобритания, 1985), режисьор Сидни Полак, в ролите: Робърт Редфорд, Мерил Стрийп, Клаус Мария Брандауер, Майкъл Кичън и др.
19:15
“Малка принцеса” - драма, фентъзи, семеен (САЩ, 1995), режисьор Алфонсо Куарон, в ролите: Елинор Брон, Лизъл Матюс, Лиъм Кънингам и др.
21:00
Месец на Оскарите:“Американски снайперист” - военен, екшън, биографичен (САЩ, 2014), режисьор Клинт Истууд, в ролите: Брадли Купър, Сиена Милър, Джейк Макдорман, Кайл Голнър, Люк Граймс, Сам Джегър и др. /16/
23:45
“Гравитация” - фантастика, трилър (САЩ, Великобритания, 2013), режисьор А лфонсо Куарон, в ролите: Сандра Бълок и Джордж Клуни
01:45
“Добри момчета” /п./ - криминален, драма (САЩ, 1990), режисьор Мартин Скорсезе, в ролите: Рей Лиота, Лорейн Брако, Робърт Де Ниро, Джо Пеши, Пол Сорвино, Катрин Скорсезе, Чарлз Скорсезе, Деби Мазар, Самюъл Джаксън и др.
04:45
“Отново и отново” /п./ - сериал, еп.9

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:30
Най-добрият приятел на кучето поредица
10:00
Автентични храни - филм
10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен
11:30
Безценната перла - семеен сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Законът на любовта - романтичен сериал
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Операция: История - предаване с Росен Петров /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Да нарисуваш престъпление криминален сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Сила - криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:15
Необичайните заподозрени с Георги Лозанов
23:15
Забравени от Бога - криминален сериал
00:10
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:10
Пришиване - трети сезон, еп. 3
06:00
Последният човек на Земята първи сезон, еп. 1
06:25
Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 6
06:45
Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 7
07:10
Кости - седми сезон, еп. 3
08:00
Кости - седми сезон, еп. 4
08:55
Пришиване - трети сезон, еп. 3
09:50
Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 13
10:20
Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 14
10:45
Престъпления от класа - четвърти сезон, еп. 14
11:40
911 - първи сезон, еп. 7
12:35
Необикновените - втори сезон, еп. 15
13:30
Хавай 5-0 - пети сезон, еп. 2
14:25
От местопрестъплението: Маями първи сезон, еп. 20
15:20
Кости - седми сезон, еп. 5
16:15
Кости - седми сезон, еп. 6
17:10
Пришиване - трети сезон, еп. 4
18:05
Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 8
18:35
Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 9
19:00
Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 15
19:30
Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 16
20:00
Престъпления от класа - четвърти сезон, еп. 15
21:00
911 - първи сезон, еп. 8
22:00
Пришълецът срещу хищника игрален филм
00:00
Живите мъртви - осми сезон, еп. 10
00:50
Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 15
01:20
Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 16
01:45
Престъпления от класа - четвърти сезон, еп. 15
02:30
Американците - четвърти сезон, еп. 11
03:15
“Атланта” - първи сезон, еп. 2
03:40
Заразата - четвърти сезон, еп. 3
04:25
24: Наследството - първи сезон, еп. 7

Kino Nova

05:40
“Костюмари” - сериал, сезон 7
06:30
“Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 16
08:30
“Вълшебна Коледа” - романтичен филм с уч. на Ники Уелън, Джош Кели, Никол Галисия, Майкъл Когната, Робърт Пайн, Бет Бродерик, Линдзи Хартли и др. /п/
10:30
“Да откриеш Форестър” - драма с уч. на Шон Конъри, Роб Браун, Ана Пакуин, Ф. Мъри Ейбрахам, Мат Деймън, Бъста Раймс, Майкъл Пит и др.
13:30
“Мисли като мъж” - романтична комедия с уч. на Кевин Харт, Кели Роулънд, Крис Браун, Тараджи П. Хенсън, Габриел Юниън, Джери Ферера, Романи Малко, Гари Оуен и др.
16:00
“Колкото, толкова” - комедия с уч. на Джак Никълсън, Хелън Хънт, Грег Киниър, Куба Гудинг Джуниър, Скийт Улрих, Шърли Книгт, Джеси Джеймс, Иърдли Смит и др. /п/
19:00
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“Американска схема” - криминален филм с уч. на Крисчън Бейл, Брадли Купър, Ейми Адамс, Дженифър Лорънс, Джереми Ренър, Луис Си Кей, Джак Хюстън и др.
22:50
Недосегаемите” - криминален филм с уч. на Кевин Костнър, Шон Конъри, Робърт Де Ниро, Анди Гарсия, Чарлз Мартин Смит, Ричард Брадфорд и др.
01:20
“Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 16 /п/

NOVA

05:20
“Нощна смяна” - сериен филм, 4 сезон /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, 2 сезон
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
15:00
“Прости ми” (премиера) сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
“Намери ме” (премиера) сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 “Златната топка”
18:00
“Семейни войни” (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Черешката на тортата” - ТВ шоу, нов сезон
21:00
“Ханкок” - с уч. на Уил Смит, Чарлийз Терон, Джейсън Бейтман, Еди Марсан, Джони Галеки и др.
23:00
Новините на NOVA
23:30
“Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, 17 сезон
00:30
“Нощна смяна” - сериен филм, 4 сезон
01:30
“Докоснати от слънцето” сериен филм
02:30
“Ритъмът на мечтите” сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок информационна програма с водещи Боряна Каменова, Елисавета Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас Информационна емисия
08:45
Култура.БГ културно-информационно предаване с водещи Анна ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Матрин Заимов
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Открий България - София тв филм /2 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
14:00
Малки истории предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
15:00
Предаване за хора с увреден слух
15:15
Обзор “Лига Европа”
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Открий България - София тв филм /3 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно “Новодомци” - кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев обзорно политическо предаване
22:00
Нощни птици вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Koka Mass Jazz Празници на изкуствата - Аполония 2018
00:30
Изгнаник игрален филм /копродукция, 2015г./, режисьор Ник Пауъл, в ролите: Никълъс Кейдж, Хейдън Кристенсен, Лиу Ифей, Анди Он и др.(14)
02:10
Култура.БГ /п/
03:10
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
04:10
Частните музеи в Чехия: Музей на самолетите документален филм/п/
04:20
Още от деня коментарно предаване/п/
05:00
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ HD

06:00
Футбол: Зенит - Фенербахче - среща-реванш от 1/16-финалите на турнира “Лига Европа”
07:50
Аз съм…
08:00
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:30
Планинско колоездене: Roc d’Azur репортаж
09:00
Планетата Земя документален филм /4 епизод/
09:50
Баскетбол: България - Русия - квалификационна среща за световно първенство
11:40
Футбол: Байер /Леверкузен/ - Краснодар - среща-реванш от 1/16-финалите на турнира “Лига Европа”
13:30
Спортни новини
13:40
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
15:00
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: четвъртфинална среща пряко предаване
17:15
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: четвъртфинална среща пряко предаване
19:00
Обзор “Лига Европа”
19:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
20:00
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: четвъртфинална среща пряко предаване
22:00
Спортни новини
22:15
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: четвъртфинална среща пряко предаване
00:00
Футбол: Челси - Малмьо - среща-реванш от 1/16-финалите на турнира “Лига Европа”
01:50
Спортни новини
02:00
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: четвъртфинална среща
04:10
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: четвъртфинална среща

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Туризъм.бг /п/
11:45
Натисни F1 предаване за дигитална култура /п/
12:00
По света и у нас
12:30
В кадър Черна гора: Началото на пътя /п/
13:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
13:30
Бразди /п/
14:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
17:15
Малки истории /п/
17:30
На опера с БНТ 2: “Девета симфония от Бетовен и “Оцелелият от Варшава” от Шьонберг” /БНТ 2 Пловдив/п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 София/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В близък план
22:30
Джинс Родът Сариеви
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
02:10
Панорама с Бойко Василев /п/
03:15
История.bg Героите /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

05:50
“Камиони по леда” - риалити, сезон 7
06:50
“Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 5 /п/
07:50
В.И.П.” - сериал, сезон 2 /п/
09:10
Всички обичат Реймънд” - сериал, сезон 1
10:00
“Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 3 /п/
11:00
Викингите” - сериал, сезон 3 /п/
12:00
“Скорпион” - сериал, сезон 1 /п/
13:00
“Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 5
14:00
В.И.П.” - сериал, сезон 2
15:00
“Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 3
16:00
Всички обичат Реймънд” - сериал, сезон 2
16:30
“Убийствена скорост” - криминален екшън с уч. на Андрю Кийгън, Брандън Куин, Натали Чиглиути, Ник Картър, Рено Уилсън, Грег Грънбърг, Крисчън Монзон и др. /п/
19:00
Викингите” - сериал, сезон 3
20:00
“Екип"Среднощен ездач” - сериал
21:00
“Скорпион” - сериал, сезон 1
22:00
“Анаполис” - драма с уч. на Джеймс Франко, Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън, Дони Уолбърг и др.
00:00
“Екип"Среднощен ездач” - сериал /п/
01:00
“Фрактура” - предаване за рок музика /п/
03:30
Еротичен телепазар