Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 03 Март 2019 година

БНТ 2

06:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Откакто свят светува /БНТ 2 София/п/
07:00
5 минути София
07:05
Зора над Балкана хайдушки и възрожденски песни /БНТ2 Русе/
07:30
Птицата тв филм /2003 г./, режисьор Галина Кралева, в ролите: Виктория Димитрова, Бойка Велкова, Йосиф Сърчаджиев, Асен Блатечки, Невена Мандаджиева и др.
08:30
По света и у нас информационна емисия
09:00
Приказките на госпожа Виола: Магията на киното - любими музикални теми от филми и мюзикъли /БНТ 2 Варна/п/
10:00
Финландците идат документален филм
10:30
Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 София/
11:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
12:00
Световна купа по ски - алпийски дисциплини: гигантски слалом /мъже/ пряко предаване от Квитфил /Норвегия/
14:00
Добър ден с БНТ 2
15:00
От мегдана концерт на Северняшки ансамбъл - Плевен /БНТ 2 Русе/
16:00
Константин Величков - европеецът документален филм
17:15
На опера с БНТ 2: “Мария от Буенос Айрес” от Астор Пиацола /БНТ 2 Пловдив/
17:45
Афиш културно-информационно предаване
18:00
Новото познание
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии
19:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
20:00
Етнофокус
21:00
Съдията: 1884 - юлий, август игрален филм /1986 г./, режисьор Пламен Масларов, в ролите: Георги Черкелов, Джоко Росич, Цако Дачев, Васил Банов, Пламен Дончев, Ивайло Христов, Калин Арсов, Николай Латев и др.
22:25
Един свят по-високо от нас /90 г.от рождението на композитора Георги Генков/ документален филм
22:55
Изкуството на 21 век
23:25
Добър ден с БНТ 2 /п/
00:25
Афиш културно-информационно предаване /п/
00:40
Ново 10 + 2 музикална класация /п/
01:40
Пътешествия документална поредица /п/
02:15
Музика, музика… /п/
02:45
Камбаните са моите деца документален филм /п/
03:15
Многоликата Япония: Земята е само една Хората и буковите гори /п/
03:30
Репетиция /БНТ 2 Пловдив/п/
04:00
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /п/
04:30
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
05:00
В близък план /п/
05:30
Днес и утре /п/

БНТ HD

06:00
Аз съм…
06:10
[Световна купа по ски-алпийски дисциплини]: спускане
07:45
Автомобилно състезание на шампионите: Купа на нациите магазинно предаване
08:15
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Часът на спорта
09:30
Световна купа по сноуборд магазинно предаване
10:00
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
11:30
Борба: Турнир “Дан Колов - Никола Петров” - финали пряко предаване от “Монбат Арена Русе”
13:30
Автомобилно състезание на шампионите магазинно предаване
14:00
Спортни новини
14:10
Баскетбол: Левски Лукойл - Берое - финал на турнира за Купата на България
16:25
[Световна купа по ски-алпийски дисциплини]: супергигантски слалом
17:30
Мечти документален филм за ФИФА Световно първенство 2018
18:45
Извън играта
19:30
50 години “Щурците” концерт
21:50
Спортни новини
22:00
Денят на владетелите игрален филм /България, 1985 г./, режисьор Владислав Икономов, в ролите: Васил Михайлов, Любен Чаталов, Георги Георгиев-Гец и др.
00:15
Спортни новини
00:25
[Световна купа по ски-алпийски дисциплини]: супергигантски слалом
01:30
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
02:55
Колоездене: Сантос тур - Австралия обзорна програма
04:00
Борба: Турнир “Дан Колов - Никола Петров” - финали

БНТ World

06:00
Малки истории
07:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
08:00
Бразди
08:30
По света и у нас
09:00
На 3 март празничен блок
10:55
Военен ритуал за издигане на Националния трибагреник пряко предаване от паметника на Незнайния воин
11:20
На 3 март празничен блок
12:00
По света и у нас
12:30

Европа

13:00
Извън играта
13:45
Под игото: “Гробът говори” тв сериен филм /3 епизод/
14:45
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/
15:15
Българи от всички времена патриотично хумористично шоу /2004 г./, режисьор Димитър Шарков
16:20
Битките за Европа: “Плевен: Краят на войната. Началото на Европа”
16:55
Новата кола на татко тв филм /2005 г./, режисьор Ивайло Драганов, в ролите: Васил Смирийски, Николай Урумов, Стефка Янорова и др.
17:20
Добър ден с БНТ 2
18:30
Тържествена заря-проверка по случай Националния празник на Република България пряко предаване от площад “Народно събрание”
19:15
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/
19:30
В близък план /п/
20:00
По света и у нас
20:30
Михаил Белчев - 50 години на сцена юбилеен концерт
23:00
Афиш културно-информационно предаване
23:15
Нощни птици
00:15
10 000 крачки /БНТ 2 София/
00:20
На опера с БНТ 2: “Мария от Буенос Айрес” от Астор Пиацола /БНТ 2 Пловдив/
00:50
Библиотеката
01:50
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
02:50
Извън играта /п/
03:35
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
03:45
Афиш културно-информационно предаване /п/
04:00
Българи от всички времена патриотично хумористично шоу /п/
05:05
Животните - етнология и фолклор
05:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/