Архив телевизионни програми

Начало » 2019 » Март » 05

Програма на телевизиите за 05 Март 2019 година

Bloomberg TV

06:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Стоманеният поглед - док. филм
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
14:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Шефове - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Първата човешка стъпка на Луната: Историята на Нийл Армстронг док. филм
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
02:30
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/ Елена Кирилова /п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/ Делян Петришки/Светозар Димитров /п./

bTV

05:40
Аламинут: Ново поколение” скеч шоу
06:00
“Трансформърс Прайм” - анимация, сериал, с.3 еп.5
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./
13:30
Премиера:“Любов от втори опит” сериал, с.2, еп.41
15:00
Премиера:“Шест сестри” - сериал, с.4, еп.58
16:00
Премиера:“Алиса в страната на любовта” - сериал, с.3, еп.42
17:00
bTV Новините
17:25
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Премиера:"Опасни улици” - сериал, с.12, еп.83
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Майка” - сериал, еп.25
21:00
“MasterChef” - кулинарно шоу, с.5
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Кости” - сериал, с.12, еп.7
01:00
Вечно твоя” - сериал, еп.45, 46
01:50
“Преди обед” /п./ - токшоу
03:50
“Търси се” /п./ - лайфстайл предаване
04:50
Опасни улици” /п./ - сериал, с.12 еп.60

bTV Cinema

06:00
Вътрешна сигурност” /п./ - сериал, с.4 еп.9, 10
08:00
“Престиж” /п./ - психотрилър (САЩ, Великобритания, 2006), режисьор Кристофър Нолан, в ролите: Хю Джакман, Крисчън Бейл, Скарлет Йохансон, Анди Съркис, Дейвид Бауи, Ребека Хол, Пайпър Перабо, Майкъл Кейн и др.
10:30
Телепазар
10:45
Вътрешна сигурност” - сериал, с.4 еп.11, 12
12:45
Телепазар
13:00
“Революция Х” /п./ - комедия, музикален, криминален, екшън (България, 2018), режисьор Димитър Гочев, в ролите: Гери-Никол, Диана Костова, Иван Тишев, Александър Сано, Люси Иларионов, Димитър Бербатов и др.
15:00
“Коледен герой” /п./ - романтичен, драма (тв филм, Канада, 2016), режисьор Джордж Ершбеймър, в ролите: Ана Хъчисън, Маркъс Роснър, Анита Браун, Брус Досън и др.
16:45
“Моля, залагайте!” - драма, семеен (тв филм, САЩ, 2013), режисьор Бронуен Хюз, в ролите: Стивън Паскуал, Каролин Давърна, Антъни Каригън, Саша Слоун, Джанкарло Еспозито и др.
18:30
Телепазар
18:45
“Високо в небето” /п./ - драма, романтичен (САЩ, 2009), режисьор Джейсън Райтман, в ролите: Джордж Клуни, Ана Кендрик, Джейсън Бейтман, Вера Фармига, Дани Макбрайд, Джей Кей Симънс, Зак Галифанакис, Сам Елиът, Мелани Лински и др.
21:00
Премиера:“Безумна любов” романтичен, драма (САЩ, 2014), режисьор Шона Фести, в ролите: Габриела Уайлд, Алекс Петифър, Брус Гринууд, Джоли Ричардсън и др.
23:15
“Тами” - комедия, романтичен (САЩ, 2014), режисьор Бен Фалкон, в ролите: Мелиса Маккарти, Сюзан Сарандън, Кати Бейтс, Алисън Джани, Дан Акройд, Марк Дюплас и др.
01:15
Вътрешна сигурност” /п./ - сериал, с.4 еп.11, 12
03:15
Нос Страх” /п./ - хорър, драма (САЩ, 1991), режисьор Мартин Скорсезе, в ролите: Ник Нолти, Джесика Ланг, Джулиет Луис, Робърт Мичъм, Грегъри Пек, Робърт Де Ниро и др. {16}

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:30
Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен
11:30
Безценната перла - семеен сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Законът на любовта - романтичен сериал
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Как да се омъжим за милионер сериал, комедия
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Код"Ято” - военен сериал
21:30
Новините ON AIR
22:15
Глухар - криминален сериал
23:15
Забравени от Бога - криминален сериал
00:10
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:10
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:10
Пришиване - трети сезон, еп. 10
06:00
Последният човек на Земята първи сезон, еп. 8
06:25
Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 20
06:45
Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 21
07:10
Кости - осми сезон, еп. 4
08:00
Кости - осми сезон, еп. 5
08:55
Пришиване - трети сезон, еп. 10
09:50
Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 10
10:20
Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 11
10:45
Скорпион - първи сезон, еп. 5
11:40
Макгайвър - първи сезон, еп. 6
12:35
Проходът - първи сезон, еп. 4
13:30
Специален доклад - първи сезон, еп. 4
14:25
От местопрестъплението: Маями, еп. 2
15:20
Кости - осми сезон, еп. 6
16:15
Кости - осми сезон, еп. 7
17:10
Пазители на времето - първи сезон, еп. 1
18:05
Малкълм - първи сезон, еп. 1
18:35
Малкълм - първи сезон, еп. 2
19:00
Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 12
19:30
Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 13
20:00
Скорпион - първи сезон, еп. 6
21:00
Макгайвър - първи сезон, еп. 7
22:00
Лий Даниелс: Стар - трети сезон, еп. 8
22:55
Хавай 5-0 - пети сезон, еп. 6
23:50
От местопрестъплението: Маями, еп. 3
00:50
Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 12
01:20
Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 13
01:45
Скорпион - първи сезон, еп. 6
02:30
Американците - пети сезон, еп. 5
03:15
“Атланта” - първи сезон, еп. 9
03:40
Заразата - четвърти сезон, еп. 10
04:25
Екзорсистът - първи сезон, еп. 2

Kino Nova

06:00
“Костюмари” - сериал, сезон 7
07:00
“Убийства в Мидсъмър” - сериен филм
08:50
“Пеещото кутре” - семеен филм с уч. на Джед Рийс, Джордж Нюбърн, Том Евърет Скот, Кейтлин Махер, Дейвид Делуис, Джон Раценбергер и др.
11:00
“Касъл” - сериал, сезон 6
12:00
“Твоите, моите и нашите” - комедия с уч. на Денис Куейд, Рене Русо, Джери О‘Конъл, Даниел Панабейкър и др. /п/
14:20
“Сигналът” - трилър с уч. на Брентън Туейтс, Оливия Кук, Лорънс Фишбърн, Бо Нап, Лин Шей, Джефри Гроувър и др.
16:30
“Хелбой” - екшън-фантастика с уч. на Рон Пърлман, Джон Хърт, Селма Блеър, Рупърт Еванс и др.
19:00
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” (нов сезон) - сериал, сезон 7
21:00
“3 дни да убиеш” - екшън-трилър с уч. на Кевин Костнър и др.
23:30
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 7 /п/
00:30
“Момичето от влака” - трилър с уч. на Емили Блънт, Хейли Бенет, Джъстин Теру, Ребека Фъргюсън, Люк Евънс, Едгар Рамирес и др. /п/

NOVA

05:20
“Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, 17 сезон /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, 2 сезон
13:30
Остани с мен” (премиера) - сериен филм
15:00
“Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
“Намери ме” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
“Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Откраднат живот: Любовта лекува” (премиера) - сериен филм, 7 сезон
21:00
“Hell’s Kitchen България” (нов сезон) - риалити
22:00
“Женени от пръв поглед” (нов сезон) - риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
“София - Ден и Нощ” (премиера) риалити сериал
00:30
“Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, 17 сезон
01:30
“Докоснати от слънцето” - сериен филм
02:30
“Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас Информационна емисия
08:45
Култура.БГ културно-информационно предаване с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Матрин Заимов
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Как стигнахме до тук документален филм /2 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
14:00
Малки истории /п/
14:10
Телепазарен прозорец
14:30
Стройковци анимационен филм
14:50
Приключенията на горските мечоци анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Как стигнахме до тук документален филм /3 епизод/
16:55
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева
22:00
Денят на бащата тв филм /6, последен епизод/(14)
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Брат за брата 2 тв филм /4 епизод/(14)
00:15
Култура.БГ /п/
01:15
100% будни /п/
02:15
История.bg Другите Българии/п/
03:15
Извън играта /п/
04:05
Дойче веле: Шифт
04:20
Брат за брата 2 тв филм /4 епизод/п/(14)
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Вълшебните приказки на щурчето Кривото пате /п/
06:20
Култура.БГ /п/
07:20
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната България” кулинарно предаване /п/
07:50
Видин Даскалов - Скучен без теб е и самият рай /90 години от рождението на певеца/
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
Новото познание /п/
09:15
Изкуството на 21 век /п/
09:45
Библиотеката /избрано/
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Пловдив/п/
11:30
Музика, музика… /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
15:00
Пътешествия документална поредица
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
16:00
Енциклопедия България
16:30
Бърколино детски куклен тв сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Храна за душата” кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
60 минути за култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
19:20
Любовен еликсир номер 9 игрален филм /САЩ, 1992 г./, режисьор Дейл Лаунър, в ролите: Сандра Бълог, Тейт Донован, Ан Банкрофт, Мери Мара, Дилън Бейкър и др.
20:55
Шифт
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
История.bg България и Тристранния пакт /п/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Ловци на мисли игрален филм /копродукция, 2004 г./, режисьор Рени Харлин, в ролите: Вал Килмър, Крисчън Слейтър, Ел Ел Куул Джей и др. (16)
01:10
Натисни F1 /п/
01:25
Знание.БГ /БНТ 2 Варна/п/
01:55
60 минути за култура /БНТ 2 Русе/п/
02:55
Любовен еликсир номер 9 игрален филм /п/
04:30
Библиотеката /п/
05:35
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/

БНТ HD

06:00
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: Стефанос Циципас /Гърция/ - Сергей Стаховски /Украйна/ - четвъртфинална среща
07:25
Световна купа по ски-свободен стил магазинно предаване
07:50
Аз съм…
08:00
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:30
Лига Европа магазинно предаване /10 епизод/
09:00
Предизвикателства в Аляска документален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Викрам Джайянти
10:30
Борба: Турнир “Дан Колов - Никола Петров” - финали
12:30
Колоездачна обиколка на Оман обзор
13:20
Световна купа по сноуборд магазинно предаване
13:50
Часът на спорта
14:05
Спортни новини
14:15
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: Андрей Рубльов /Русия/ - Михаил Кукушкин /Казахстан/ - четвъртфинална среща
15:35
Световна купа по ски-алпийски дисциплини магазинно предаване
16:05
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: спускане /мъже/
17:40
Дясната ръка на президента 2-сериен документален филм /САЩ, 2013г./, 1 епизод
19:05
Лига Европа магазинно предаване /10 епизод/
19:35
Футбол: Зенит - Фенербахче - среща-реванш от 1/16-финалите на турнира “Лига Европа”
21:20
Спортни новини
21:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
22:00
Викингите 3 сериен филм /2 епизод/ (16)
22:45
Футбол: Байер /Леверкузен/ - Краснодар - среща-реванш от 1/16-финалите на турнира “Лига Европа”
00:30
Спортни новини
00:40
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: Стефанос Циципас /Гърция/ - Сергей Стаховски /Украйна/ - четвъртфинална среща
02:05
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
02:30
Колоездачна обиколка на Оман обзор
04:25
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: спускане /мъже/

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Добър ден с БНТ 2 /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Денят започва с Георги Любенов /п/
14:30
Пътеки /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
17:15
Европейски маршрути
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
България от край до край 6 /п/
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
Денят на бащата тв филм /6, последен епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/п/
02:15
Добър ден с БНТ 2 /п/
03:15
Малки истории /п/
04:15
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Европейски маршрути /п/

Диема

05:50
“Камиони по леда” - риалити, сезон 8
06:50
“Уокър - тексаският рейнджър"сериал, сезон 5 /п/
07:50
В.И.П.” - сериал, сезон 2 /п/
09:10
Всички обичат Реймънд” - сериал, сезон 2
10:00
“Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 4 /п/
11:00
Викингите” - сериал, сезон 3 /п/
12:00
“Скорпион” - сериал, сезон 1 /п/
13:00
“Уокър - тексаският рейнджър"сериал, сезон 5
14:00
В.И.П.” - сериал, сезон 2
15:00
“Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 4
16:00
Всички обичат Реймънд” - сериал, сезон 2, 2 епизода
17:00
“Ултравайълет” - екшънфантастика с уч. на Мила Йовович, Камеран Брайт, Ник Чинлънд, Уилям Фичнер, Айда Мартин, Себастиян Анри и др. /п/
19:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 1
20:00
“Екип"Среднощен ездач” - сериал
21:00
“Скорпион” - сериал, сезон 1
22:00
“Универсален войник” - екшънфантастика с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Долф Лундгрен, Али Уокър, Джери Орбак, Карълайн Гудъл, Ед О‘Рос, Леон Рипи и др.
00:00
“Екип"Среднощен ездач” - сериал /п/
01:00
Еротичен телепазар