Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 08 Март 2019 година

Bloomberg TV

06:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Иноватори - док. филм
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
14:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/ Елена Кирилова /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Шефове - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Момичето от Оз: Никол Кидмън - док. филм
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
02:30
VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/ Делян Петришки/Светозар Димитров /п./

bTV

05:40
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване
06:00
“Трансформърс Прайм” - анимация, сериал, с.3 еп.8
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Премиера:"Любов от втори опит" сериал, с.2, еп.44
15:00
Премиера:"Шест сестри" - сериал, с. 4, еп.61
16:00
Премиера:"Алиса в страната на любовта" - сериал, с. 3, еп.45
17:00
bTV Новините
17:25
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Премиера:"Опасни улици" - сериал, с.12, еп.86
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Майка” - сериал, еп.28
21:00
Премиера:"Столичани в повече" сериал, с.13 еп.2
22:00
Комиците и приятели” - комедийно шоу, с.13
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Кости” - сериал, с.12, еп.10
01:00
Вечно твоя” - сериал, еп.51, 52
01:50
“Преди обед” /п./ - токшоу
03:50
Папараци” /п./ - телевизионен таблоид
04:50
Опасни улици” /п./ - сериал, с.12 еп.63

bTV Cinema

06:00
Вътрешна сигурност” /п./ сериал, с.5 еп.3, 4
08:15
“Тами” /п./ - комедия, романтичен (САЩ, 2014), режисьор Бен Фалкон, в ролите: Мелиса Маккарти, Сюзан Сарандън, Кати Бейтс, Алисън Джани, Дан Акройд, Марк Дюплас и др.
10:15
Телепазар
10:30
Вътрешна сигурност” - сериал, с.5 еп.5, 6
12:30
Телепазар
12:45
Аматьорите” /п./ - комедия, спортен (САЩ, 2000), режисьор Хауърд Дойч, в ролите: Киану Рийвс, Джин Хекман, Брук Лангтън, Рис Ифънс, Джон Фавро и др.
15:15
“Нощ във Вегас” /п./ - драма, комедия (тв филм, САЩ, 2011), режисьори Тим Матисън и Скот Уинант, в ролите: Дженифър Финиган, Бен Лосън, Еди Гатеги, Джули Уайт и др.
17:00
Чужденецът” /п./ - комедия, романтичен (България 2012), режисьор Ники Илиев, в ролите: Ники Илиев, Саня Борисова, Любомир Ковачев, Асен Блатечки, Валентин Гошев, Елен Колева, Кристоф Ламбер, Катрин Готие и др.
19:00
Телепазар
19:15
“Моля, залагайте!” /п./ - драма драма, семеен (тв филм, САЩ, 2013), режисьор Бронуен Хюз, в ролите: Стивън Паскуал, Каролин Давърна, Антъни Каригън, Саша Слоун, Джанкарло Еспозито и др.
21:00
“Властелинът на пръстените: Задругата на пръстена” фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2001), режисьор Питър Джаксън, в ролите: Илайджа Ууд, Иън Маккелън, Орландо Блум, Шон Бийн, Кейт Бланшет, Мартон Чокаш, Доминик Монахан, Кристофър Лий, Хюго Уийвинг и др.
00:30
“Децата на хората” - фантастика, драма, трилър (САЩ, Великобритания, 2006), режисьор Алфонсо Куарон, в ролите: Клайв Оуен, Майкъл Кейн, Чиуетел Еджиофор, Джулиан Мур, Чарли Хънам, Дани Хюстън и др. (14)
02:45
“Моето приключение в дивото” /п./ - биографичен, драма, приключенски (САЩ, 2014), режисьор Жан-Марк Вале, в ролите: Рийз Уидърспун, Габи Хофман, Лора Дърн, Михил Хайшман и др.

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:30
Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен
11:30
Безценната перла - семеен сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Законът на любовта - романтичен сериал
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Операция: История - предаване с Росен Петров /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Как да се омъжим за милионер - сериал, комедия
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Код"Ято" - военен сериал
21:30
Новините ON AIR
22:15
Необичайните заподозрени с Георги Лозанов
23:15
Забравени от Бога - криминален сериал
00:10
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:10
Пазители на времето - първи сезон, еп. 3
06:00
Последният човек на Земята първи сезон, еп. 11
06:25
Малкълм - първи сезон, еп. 5
06:45
Малкълм - първи сезон, еп. 6
07:10
Кости - осми сезон, еп. 10
08:00
Кости - осми сезон, еп. 11
08:55
Пазители на времето - първи сезон, еп. 3
09:50
Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 16
10:20
Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 17
10:45
Скорпион - първи сезон, еп. 8
11:40
Макгайвър - първи сезон, еп. 9
12:35
Врагът сред нас, еп. 1
13:30
Хавай 5-0 - пети сезон, еп. 8
14:25
От местопрестъплението: Маями, еп. 5
15:20
Кости - осми сезон, еп. 12
16:15
Кости - осми сезон, еп. 13
17:10
Пазители на времето - първи сезон, еп. 4
18:05
Малкълм - първи сезон, еп. 7
18:35
Малкълм - първи сезон, еп. 8
19:00
Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 18
19:30
Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 19
20:00
Скорпион - първи сезон, еп. 9
21:00
Макгайвър - първи сезон, еп. 10
22:00
Смело сърце - игрален филм
01:20
Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 19
01:45
Скорпион - първи сезон, еп. 9
02:30
Американците - пети сезон, еп. 8
03:15
“Атланта” - втори сезон, еп. 2
03:40
Живите мъртви - първи сезон, еп. 3
04:25
Екзорсистът - първи сезон, еп. 5

Kino Nova

06:00
Костюмари” - сериал, сезон 7
07:00
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм
08:50
“Златните обувки” - семеен филм с уч. на Ерик Робъртс, Джон РисДейвис, Дейвид Делюис, Вивика А. Фокс, Дина Майър, Аедин Минкс и др. /п/
11:00
“Касъл” - сериал, сезон 6
12:00
“Забравените” - трилър с уч. на Джулиан Мур, Доминик Уест, Гари Синиз, Антъни Едуардс, Алфре Уудард, Линъс Роуч, Робърт Уисдъм и др. /п/
14:00
“Принцът на приливите” романтична драма с уч. Ник Нолти, Барбра Стрейзанд, Блайт Данър, Кейт Нелигън, Йерун Крабе, Мелинда Дилън, Джордж Карлин и др.
16:50
“Помпей” - приключенски екшън с уч. на Кит Харингтън, Кери-Ан Мос, Емили Браунинг, Кийфър Съдърланд, Адеуале АкинуйеАгбайе, Джесика Лукас и др. /п/
19:00
София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
От местопрестъплението: Ню Йорк” (нов сезон) - сериал, сезон 7
21:00
“Маймуна” - драма с уч. на Юлиан Вергов, Александра Костова, Радина Боршош, Ана Пападопулу, Валентин Ганев, Леонид Йовчев, Радена Вълканова, Станимир Гъмов и др.
23:00
От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 7 /п/
00:00
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм /п/

NOVA

05:20
Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, 17 сезон /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, 2 сезон
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
15:00
Прости ми” (премиера) сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
Намери ме” (премиера) сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 “Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Господин Х и морето” (премиера) - сериен филм
21:00
“Кошмари в кухнята” (нов сезон) - риалити
22:00
“Съдби на кръстопът” (премиера) - предаване на NOVA
23:00
Новините на NOVA
23:30
София - Ден и Нощ” (премиера) - риалити сериал
00:30
Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, 18 сезон
01:30
“Докоснати от слънцето” сериен филм
02:30
Ритъмът на мечтите” сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас Информационна емисия
08:45
Култура.БГ културно-информационно предаване с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Матрин Заимов
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Как стигнахме до тук документален филм /5 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
14:00
Малки истории предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
15:00
Предаване за хора с увреден слух
15:15
Обзор “Лига Европа”
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Информационна емиспия
16:10
Новини на турски език
16:30
Как стигнахме до тук документален филм /6 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно “Новодомци” - кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев обзорно политическо предаване
22:00
Нощни птици вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Александрина Симеон и “НАТО Джаз комбо” Международен джаз фестивал - Банско 2018
00:30
Часът на истината игрален филм /САЩ, 2010г./, режисьор Джейк Голдбъргър, в ролите: Томас Хейдън Чърч, Елизабет Шу, Мелиса Лио и др.(14)
02:00
Култура.БГ /п/
03:00
100% будни /п/
04:05
Дойче веле: Шифт
04:20
Още от деня коментарно предаване/п/
05:00
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:00
Енциклопедия България /п/
06:30
Култура.БГ /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Храна за душата” /п/
08:00
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg Кой и защо спаси българските евреи /п/
09:45
Библиотеката
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
15:00
Срещи на първия ред: “Иван Гранитски с отец Паисий” документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/
16:00
Енциклопедия България
16:30
Бърколино детски куклен тв сериал
16:50
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Храна за душата” кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Новото познание /п/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Можем ли да живеем вечно документален филм /САЩ, 2011 г./
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 София/
19:20
Малка пречка игрален филм /САЩ, 2015 г./, режисьор Джон Бърджис, в ролите: Обри Долар, Шейн Макрей, Робърт Белуши и др.
21:00
Европейски маршрути
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
История.bg Другите Българии
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Митика: Желязната корона игрален филм /САЩ, 2016 г./, режисьор Джон Лойд, в ролите: Мелани Стоун, Адам Джонсън, Кевин Сорбо, Джейк Стормън, Кристофър Робин Милър, Парис Уорнър, Джейсън Уейд и др. (12)
01:00
Натисни F1 /п/
01:15
Музика, музика… /п/
01:45
В близък план /п/
02:20
Малка пречка игрален филм /п/
04:00
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
04:30
Библиотеката /п/
05:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/п/

БНТ HD

06:00
Футбол: Айнтрахт /Франкфурт/ - Интер - среща от 1/8-финалите на турнира “Лига Европа”
07:50
Аз съм…
08:00
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:30
Световна купа по ски-алпийски дисциплини магазинно предаване
09:00
Голямата стъпка: Раждането на една легенда документален филм
10:20
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: Михаил Кукушкин /Казахстан/ - Стефанос Циципас /Гърция/ - финал
12:50
Баскетбол: Левски Лукойл - Берое - финал на турнира за Купата на България
15:05
Спортни новини
15:15
Футбол: Валенсия - Краснодар - среща от 1/8-финалите на турнира “Лига Европа”
17:00
Откраднати документален филм /Великобритания, 2016 г./
18:30
Обзор “Лига Европа”
18:55
Баскетбол /жени/: Финал на турнира за Купата на България пряко предаване от з. “Триадица”
21:20
Спортни новини
21:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
22:00
Викингите 3 сериен филм /4 епизод/ (16)
22:45
Футбол: Челси - Динамо /Киев/ - среща от 1/8-финалите на турнира “Лига Европа”
00:35
Спортни новини
00:45
Футбол: Айнтрахт /Франкфурт/ - Интер - среща от 1/8-финалите на турнира “Лига Европа”
02:35
Баскетбол /жени/: Финал на турнира за Купата на България
04:55
Часът на спорта
05:10
Колоездачна обиколка на Оман обзор

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Туризъм.бг /п/
11:45
Натисни F1 предаване за дигитална култура /п/
12:00
По света и у нас
12:30
В кадър Елеонора - забравената царица /п/
13:00
До Европа и напред
13:30
Бразди /п/
14:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
17:15
Малки истории /п/
17:30
На опера с БНТ 2: “Мария от Буенос Айрес” от Астор Пиацола /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 София/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В близък план
22:30
Джинс Родът на Борис Станимиров
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
02:10
Панорама с Бойко Василев /п/
03:15
История.bg България и Тристранния пакт /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

06:00
Костюмари” - сериал, сезон 7
07:00
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм
08:50
“Златните обувки” - семеен филм с уч. на Ерик Робъртс, Джон РисДейвис, Дейвид Делюис, Вивика А. Фокс, Дина Майър, Аедин Минкс и др. /п/
11:00
“Касъл” - сериал, сезон 6
12:00
“Забравените” - трилър с уч. на Джулиан Мур, Доминик Уест, Гари Синиз, Антъни Едуардс, Алфре Уудард, Линъс Роуч, Робърт Уисдъм и др. /п/
14:00
“Принцът на приливите” романтична драма с уч. Ник Нолти, Барбра Стрейзанд, Блайт Данър, Кейт Нелигън, Йерун Крабе, Мелинда Дилън, Джордж Карлин и др.
16:50
“Помпей” - приключенски екшън с уч. на Кит Харингтън, Кери-Ан Мос, Емили Браунинг, Кийфър Съдърланд, Адеуале АкинуйеАгбайе, Джесика Лукас и др. /п/
19:00
София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
От местопрестъплението: Ню Йорк” (нов сезон) - сериал, сезон 7
21:00
“Маймуна” - драма с уч. на Юлиан Вергов, Александра Костова, Радина Боршош, Ана Пападопулу, Валентин Ганев, Леонид Йовчев, Радена Вълканова, Станимир Гъмов и др.
23:00
От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 7 /п/
00:00
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм /п/