Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 15 Март 2019 година

Bloomberg TV

06:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Иноватори - док. филм
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
14:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/ Елена Кирилова /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Иноватори - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Паралелните политики на семейство Клинтън - док. филм
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Правилата на играта - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
02:30
VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/ Делян Петришки/Светозар Димитров /п./

bTV

05:30
Лице в лице” /п./
06:00
“Трансформърс Прайм” - анимация, сериал, с.3 еп.13
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Премиера:"Любов от втори опит" сериал, с.2, еп.49
15:00
Премиера:"Шест сестри" - сериал, с. 4, еп.66
16:00
Премиера:"Алиса в страната на любовта" - сериал, с. 3, еп.50
17:00
bTV Новините
17:25
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Премиера:"Опасни улици" - сериал, с.12, еп.91
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Майка” - сериал, еп.33
21:00
Премиера:"Столичани в повече" сериал, с.13 еп.3
22:00
Комиците и приятели” - комедийно шоу, с.13
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Под наблюдение” - сериал, с.5, еп.3
01:00
Вечно твоя” - сериал, еп.61, 62
01:50
bTV Новините /п./
02:20
“Преди обед” /п./
04:40
Опасни улици” /п./ - сериал, с.12 еп.68

bTV Cinema

06:00
Вътрешна сигурност” /п./ - сериал, с.6 еп.1, 2
08:15
“Измет” /п./ - трилър, приключенски, драма (Великобритания, Бразилия, Германия, 2014), режисьор Стивън Долдри, в ролите: Мартин Шийн, Руни Мара, Вагнер Маура, Селтон Мело, Андре Рамиро, Джесуита Барбоса, Даниел Зетел и др.
10:30
Телепазар
10:45
Вътрешна сигурност” - сериал, с.6 еп.3, 4
12:45
Телепазар
13:00
“Несправедливо обвинена” /п./ - криминален, психотрилър (тв филм, Канада, САЩ, 2012), режисьор Джим Донован, в ролите: Мари Авгеропулос, Кристина Кокс, Каспър Ван Дин, Дани Бланко и др.
14:45
Под прикритие” /п./ - криминален, драма, мистъри (тв филм, Канада, 2007), режисьор Джордж Менделюк, в ролите: Шони Смит, Майкъл Уудс, Гордън Майкъл Улвет, Лори Триоло, Робърт Молоуни и др.
16:45
“Купон: Незабравима нощ” /п./ комедия (САЩ, 2013), режисьор Дарин Скот, в ролите: Текуон Ричмънд, Зак Гудспийд, Тристин Мейз, Джулиън Уъркс и др.
18:45
Телепазар
19:00
“Чарли Сейнт Клауд” - фентъзи, романтичен, драма (САЩ, Канада, 2010), режисьор Бър Стиърс, в ролите: Зак Ефрон, Ким Бейсингър, Чарли Тейхан Аманда Крю, Рей Лиота, Дейв Франко и др.
21:00
Бандата на Оушън” - екшън, криминален, трилър (САЩ, 2001), режисьор Стивън Содърбърг, в ролите: Джордж Клуни, Брад Пит, Мат Деймън, Елиът Гулд, Анди Гарсия, Дон Чийдъл, Джулия Робъртс и др.
23:15
“Индианаполис: Смели мъже” /п./ - исторически, екшън, военен, драма (САЩ, 2016), режисьор Марио Ван Пийбълс, в ролите: Никълъс Кейдж, Том Сайзмор, Томас Джейн, Мат Лантър, Джеймс Римар, Ютака Такеучи и др. (14)
01:45
“Мама” /п./ - хорър (Канада, Испания, 2013), режисьор Андрес Мушети, в ролите: Джесика Частейн, Николай Костер-Валдау, Мегън Шарпантие, Изабел Нелис, Хавиер Ботет и др. (16)
03:45
“Тайният живот на вторите съпруги” /п./ - романтичен, драма (тв филм, Канада, САЩ, 2008), режисьор Джордж Менделюк, в ролите: Андреа Рот, Брайън Макнамара, Дан Пейн, Лора Солтис, Джил Морисън и др;

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:30
Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
10:30
Доктор Х - сериал, семеен
11:30
Безценната перла - семеен сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Законът на любовта - романтичен сериал
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Операция: История - предаване с Росен Петров /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Как да се омъжим за милионер сериал, комедия
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Код “Ято” - военен сериал
21:30
Новините ON AIR
22:15
Необичайните заподозрени с Георги Лозанов
23:15
Жоакина, доня Революция сериал
00:10
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:15
Пазители на времето - първи сезон, еп. 8
06:00
Наръчник за оцеляване от Купър Барет, еп. 3
06:25
Малкълм - първи сезон, еп. 15
06:45
Малкълм - първи сезон, еп. 16
07:10
Кости - осми сезон, еп. 20
08:00
Кости - осми сезон, еп. 21
08:55
Пазители на времето - първи сезон, еп. 8
09:50
Теория за Големия взрив - трети сезон, еп. 3
10:20
Теория за Големия взрив - трети сезон, еп. 4
10:45
Скорпион - първи сезон, еп. 13
11:40
Макгайвър - първи сезон, еп. 14
12:35
Врагът сред нас, еп. 2
13:30
Хавай 5-0 - пети сезон, еп. 11
14:25
От местопрестъплението: Маями, еп. 9
15:20
Кости - осми сезон, еп. 22
16:15
Кости - осми сезон, еп. 23
17:10
Пазители на времето - първи сезон, еп. 9
18:05
Малкълм - втори сезон, еп. 1
18:35
Малкълм - втори сезон, еп. 2
19:00
Теория за Големия взрив - трети сезон, еп. 5
19:30
Теория за Големия взрив - трети сезон, еп. 6
20:00
Скорпион - първи сезон, еп. 14
21:00
Макгайвър - първи сезон, еп. 15
22:00
Две димящи дула - игрален филм, еп. 1
00:00
Живите мъртви - осми сезон, еп. 13
00:50
Теория за Големия взрив - трети сезон, еп. 5
01:20
Теория за Големия взрив - трети сезон, еп. 6
01:45
Скорпион - първи сезон, еп. 14
02:30
Американците - пети сезон, еп. 13
03:15
“Атланта” - втори сезон, еп. 7
03:40
Живите мъртви - втори сезон, еп. 2
04:25
Екзорсистът - първи сезон, еп. 10

Kino Nova

06:00
“Касъл” - сериал, сезон 6 /п/
06:50
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм
08:50
“Синята лагуна: Пробуждане” приключенски филм с уч. на Денис Ричардс, Брендън Туейтс, Индиана Евънс, Патрик Есприт, Джейкъб Артист и др. /п/
11:00
“Касъл” - сериал, сезон 6
12:00
“Зохан: Стилист от запаса” - комедия с уч. на Адам Сандлър, Джон Туртуро, Емануел Шрики, Ник Суордсън, Роб Шнайдер, Лейни Казан и др. /п/
14:10
“Мери Райли” - драма с уч. на Джулия Робъртс, Джон Малкович, Глен Клоуз, Джордж Коул, Майкъл Гембън, Кати Стаф, Майкъл Шийн и др.
16:20
“21” - трилър с уч. на Джим Стърджис, Кевин Спейси, Кейт Босуърт, Лорънс Фишбърн, Арън Йо, Лиза Лапира, Джейкъб Питс, Джак Макгий, Джош Гад и др. /п/
19:00
София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
От местопрестъплението: Ню Йорк” (нов сезон) - сериал, сезон 7
21:00
“Дъвка за балончета” - драма с уч. на Иван Юруков, Теодора Духовникова, Валентин Ганев, Диана Димитрова, Жорета Николова, Малин Кръстев, Аглея Гумнерова, Андрея Захариев, Валентин Александров, Калоян Лалов и др.
23:10
От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 7 /п/
00:10
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм /п/

NOVA

05:20
Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, 18 сезон /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, 2 сезон
13:30
Остани с мен” (премиера) - сериен филм
15:00
Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
Намери ме” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Господин Х и морето” (премиера) сериен филм
21:00
“Кошмари в кухнята” (нов сезон) - риалити
22:00
“Съдби на кръстопът” (премиера) предаване на
23:00
Новините на NOVA
23:30
Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, 18 сезон
00:30
Комисар Рекс” - сериен филм, 10 сезон
01:30
Завинаги свързани” - сериен филм
02:30
Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменов, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Как стигнахме до тук документален филм /10 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
14:00
Малки истории предаване на социална тематка с водеща Ирен Леви
15:00
Предаване за хора с увреден слух
15:15
Обзор “Лига Европа”
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Как стигнахме до тук документален филм /11 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев обзорно политическо предаване
22:00
Нощни птици вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Концерт на Петър Салчев и октет “Пловдив” Празници на изкуствата “Аполония 2018”
00:30
Семейното събиране на Мадеа игрален филм /САЩ, 2006г./, режисьор Тайлър Пери, в ролите: Тайлър Пери, Лин Уитфийлд, Борис Коджоу и др.
02:20
Култура.БГ /п/
03:20
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
04:20
Още от деня коментарно предаване/п/
05:00
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:00
Защо? Аз и Земята /п/
06:30
Култура.БГ /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Храна за душата” /п/
08:00
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg 90 г. от Деветоюнския преврат /п/
09:45
Библиотеката
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
15:00
До Европа и напред /п/
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
16:00
Защо? Аз и моето семейство
16:30
Бърколино детски куклен тв сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Храна за душата” кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Новото познание /п/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
45 градуса по Азарян /85 години от рождението на режисьора Крикор Азарян/ документален филм
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 София/
19:20
Дом от карти игрален филм /Италия, САЩ, 1993 г./, режисьор Майкъл Лесак, в ролите: Катлийн Търнър, Томи Лий Джоунс, Парк Овърол и др.
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
История.bg Георги Марков. Хроника на социализма
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Приятелите на Емилия игрален филм /България, 1996 г./, сценарист и режисьор Людмил Тодоров, в ролите: Албена Георгиева, Ивайло Христов, Мариус Куркински, Руси Чанев, Кръстю Лафазанов и др. (16)
01:00
Натисни F1 /п/
01:15
Музика, музика… /п/
01:45
В близък план /п/
02:15
Дом от карти игрален филм /п/
04:00
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
04:30
Библиотеката /п/
05:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/

БНТ HD

06:00
Футбол: Арсенал - Рен - среща-реванш от 1/8-финалите на турнира “Лига Европа”
07:50
Аз съм…
08:00
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:30
Световна купа по ски-алпийски дисциплини магазинно предаване
09:00
През коридорите на времето с Морган Фрийман 2 документален филм /4 епизод/
09:45
Аз съм…
09:55
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: Михаил Кукушкин /Казахстан/ - Стефанос Циципас /Гърция/ - финал
12:25
Световна купа по ски-алпийски дисциплини магазинно предаване
12:55
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: отборно пряко предаване от Солдеу /Андора/
14:40
Спортни новини
14:50
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: супергигантски слалом /мъже/
16:00
Футбол: Славия /Прага/ - Севиля - среща-реванш от 1/8-финалите на турнира “Лига Европа”
17:45
През коридорите на времето с Морган Фрийман 2 документален филм /5 епизод/
18:30
Световна купа по сноуборд магазинно предаване
19:00
Футбол: Динамо /Киев/ - Челси - среща-реванш от 1/8-финалите на турнира “Лига Европа”
20:50
Обзор “Лига Европа”
21:20
Спортни новини
21:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
22:00
Викингите 3 сериен филм /8 епизод/ (16)
22:45
Футбол: Арсенал - Рен - среща-реванш от 1/8-финалите на турнира “Лига Европа”
00:35
Обзор “Лига Европа”
01:05
Спортни новини
01:15
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: Михаил Кукушкин /Казахстан/ - Стефанос Циципас /Гърция/ - финал
03:50
Световна купа по ски-алпийски дисциплини магазинно предаване
04:20
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: отборно

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Туризъм.бг /п/
11:45
Натисни F1 предаване за дигитална култура /п/
12:00
По света и у нас
12:30
В кадър Патриархът на волейбола /п/
13:00
До Европа и напред /п/
13:30
Бразди /п/
14:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
17:15
Малки истории /п/
17:30
Опера на открито /БНТ 2 Варна/п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 София/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В близък план
22:30
Джинс Родът на Кирил Маричков
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
02:10
Панорама с Бойко Василев /п/
03:15
История.bg Съдбата на българите от Западните покрайнини /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

05:50
Камиони по леда” - риалити, сезон 8
06:50
Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 6 /п/
07:50
В.И.П.” - сериал, сезон 3 /п/
09:10
Всички обичат Реймънд” - сериал, сезон 2 /п/
10:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 4 /п/
11:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 1 /п/
12:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 3 /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 6
14:00
В.И.П.” - сериал, сезон 3
15:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 4
16:00
Всички обичат Реймънд” - сериал, сезон 2, 2 епизода
17:00
Спри или мама ще стреля” екшън-комедия с уч. на Силвестър Сталоун, Роджър Рийс, Естел Гети, Джобет Уилямс, Мартин Фереро и др.
19:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 1
20:00
“Екип”Среднощен ездач" - сериал
21:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 3
22:00
Гориво в кръвта” - екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Бърт Рейнолдс, Кип Парду, Тил Швайгер, Джина Гершон, Естела Уорън, Кристиан Де Ла Фуенте и др.
00:30
“Екип”Среднощен ездач" - сериал, /п
01:30
“Фрактура” - предаване за рок музика /п/
04:00
Еротичен телепазар