Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 17 Март 2019 година

БНТ 2

06:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Откакто свят светува /БНТ 2 София/п/
07:00
Сид - дете на науката анимационен сериал
07:25
Точица сериен анимационен филм
07:50
Сафарито на Скаут тв филм
08:15
Шифт /п/
08:30
По света и у нас информационна емисия
09:00
Неделна литургия пряко предаване от Варна
10:30
Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 София/п/
11:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Джакомо Пучини: “Вилиси” симфоничен концерт
13:50
Златни ръце /БНТ 2 Благоевград/
14:00
Добър ден с БНТ 2
15:00
Срещи на първия ред: “Д-р Сотир Иванов с пророчицата Ванга” /БНТ 2 Благоевград/
15:30
Черно-бяло кино: “Няма нищо по-хубаво от лошото време” игрален филм /1971 г./, режисьор Методи Андонов, в ролите: Георги Георгиев-Гец, Елена Райнова, Коста Цонев, Наум Шопов, Стефан Данаилов и др.
17:30
На опера с БНТ 2: “Кармен” балет от Бизе-Шчедрин /БНТ 2 Пловдив/
18:00
Афиш културно-информационно предаване
18:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /п/
18:30
Новото познание
19:00
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии
19:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
20:00
Етнофокус
20:55
Опера на площада - “Цар Калоян” от Панчо Владигеров постановка Пламен Карталов /1999 г./, диригент Георги Нотев, оркестър, хор и балет на Софийската опера и солисти: Стоян Попов, Мария Велчева, Констадин Андреев, Цветан Цветков и др. /първа и втора част/
22:55
По света и у нас информационна емисия
23:10
Добър ден с БНТ 2 /п/
00:10
Афиш културно-информационно предаване /п/
00:25
Джинс Родът на проф.Михаил Неделчев /п/
00:55
Un Amore Cosi' Grande /Една голяма любов/ концерт на Калуди Калудов и Русенската филхармония /БНТ 2 Русе/
01:40
Арменски щрихи документален филм /БНТ 2 Русе/п/
02:10
Световно наследство Кулата Белен /п/
02:30
Музика, музика… /п/
03:00
Пътешествия документална поредица /п/
03:30
Репетиция /БНТ 2 Варна/п/
04:00
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /п/
04:30
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
05:00
В близък план /п/
05:30
Днес и утре /п/

БНТ HD

06:00
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: гигантски слалом /мъже/
07:45
Обзор “Лига Европа”
08:15
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Часът на спорта
09:30
Футбол: Славия /Прага/ - Севиля - среща-реванш от 1/8-финалите на турнира “Лига Европа”
11:25
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: слалом /мъже/, I манш пряко предаване от Солдеу /Андора/
12:15
Извън играта
13:00
Шоуто на ски-учителите на живо от Пампорово
14:10
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: слалом /мъже/, II манш пряко предаване от Солдеу /Андора/
15:00
Спортни новини
15:10
Футбол: Динамо /Киев/ - Челси - среща-реванш от 1/8-финалите на турнира “Лига Европа”
17:00
Водна топка: Финал за Купата на България /мъже/ пряко предаване от “Парк Арена” /Бургас/
18:30
Световна купа по ски-свободен стил магазинно предаване
19:00
Футбол: Арсенал - Рен - среща-реванш от 1/8-финалите на турнира “Лига Европа”
20:50
Обзор “Лига Европа”
21:20
Спортни новини
21:30
Световна купа по сноуборд магазинно предаване
22:00
Магма: Вулканичен ад игрален филм /САЩ, 2006г./, режисьор Иън Гилмор, в ролите: Ксандър Бъркли, Ейми Джо Джонсън, Валентин Ганев, Асен Блатечки, Андрей Слабаков, Надя Иванова и др.
23:25
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: слалом /мъже/
01:15
Спортни новини
01:25
Водна топка: Финал за Купата на България /мъже/
02:45
Баскетбол: Балкан - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига
04:35
Пътят към Китай 2019 обзор на световните квалификации по баскетбол
05:10
Колоездачна обиколка на Оман обзор

БНТ World

06:00
Малки истории
07:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
08:00
Бразди
08:30
По света и у нас
09:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
09:30
Часът на зрителите /п/
10:00
Библиотеката
11:00
Вяра и общество с Горан Благоев
12:00
По света и у нас
12:30

Европа

13:30
Извън играта
13:45
Под игото: “Пиянството на един народ " тв сериен филм /7 епизод/
14:45
Златни ръце /БНТ 2 Благоевград/
15:00
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/
15:30
Отблизо с Мира
16:30
Денят започва с Георги Любенов
18:30
Добър ден с БНТ 2
19:30
В близък план /п/
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
Светото семейство игрален филм /2008 г./, режисьор Красимир Крумов, в ролите: Светлана Янчева, Йорданка Стефанова, Стефани Дойчинова, Богдан Плъков, Емил Котев и др.
22:15
Нощни птици
23:15
Извън играта /п/
00:00
По света и у нас
00:15
На опера с БНТ 2: “Кармен” балет от Бизе-Шчедрин /БНТ 2 Пловдив/
00:45
Библиотеката /п/
01:45
Отблизо с Мира /п/
02:45
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
03:45
Денят започва с Георги Любенов /п/
05:45
Афиш културно-информационно предаване