Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 20 Март 2019 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Какво ще се случи документален филм /1 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
14:00
Малки истории документален слот
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката анимационен филм
14:50
Приключенията на горските мечоци анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Какво ще се случи документален филм /2 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Достоевски тв филм /2 епизод/ (14)
22:00
Милиарди тв филм /5 епизод/(16)
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Брат за брата 2 тв филм /11 епизод/(14)
00:20
Култура.БГ /п/
01:20
100% будни /п/
02:20
Милиарди тв филм /5 епизод/п/(16)
03:25
Достоевски тв филм /2 епизод/п/ (14)
04:20
Брат за брата 2 тв филм /11 епизод/п/(14)
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Защо? Буда и неговото учение /п/
06:30
Култура.БГ /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Храна за душата” /п/
08:00
Заръката документален филм
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg Балканската война/п/
09:45
Библиотеката /избрано/
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Варна/п/
11:30
Младите иноватори /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
На опера с БНТ 2: “Кармен” балет от Бизе-Шчедрин /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Русе/п/
15:00
Днес и утре
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
16:00
Защо? Моите права
16:30
Бърколино детски куклен тв сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Храна за душата” кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
60 минути за култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
19:20
С лице надолу игрален филм /Франция, Белгия, България, 2015 г./, режисьор Камен Калев, в ролите: Мелвил Пупо, Сехер Небиева, Лидия Колева, Сунай Сюлейман и др.
21:00
Европейски маршрути
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
История.bg Истината за Балканските войни - Карнегиевата анкета/п/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Другата жена игрален филм /Канада, 2008 г./, режисьор Джейсън Пристли, в ролите: Джоузи Бисе, Тед Уитол, Макензи Портър, Лиса Мари Карук и др. (12)
00:50
Натисни F1 /п/
01:05
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/п/
01:35
60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
02:35
С лице надолу игрален филм /п/
04:15
Пролетни дневници научнопопулярен филм /първа част/
04:30
Библиотеката /п/
05:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/

БНТ HD

06:00
Футбол: Славия /Прага/ - Севиля - среща-реванш от 1/8-финалите на турнира “Лига Европа”
07:45
Часът на спорта
08:00
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:30
Извън играта
09:15
През коридорите на времето с Морган Фрийман 2 документален филм /7 епизод/
10:00
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: супергигантски слалом /мъже/
11:00
Световно първенство по шорттрек
12:30
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: Михаил Кукушкин /Казахстан/ - Юго Умбер /Франция/ - полуфинална среща
14:15
Спортни новини
14:25
Водна топка: Финал за Купата на България /мъже/
15:45
Световна купа по сноуборд магазинно предаване
16:15
През коридорите на времето с Морган Фрийман 2 документален филм /8 епизод/
17:00
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: гигантски слалом /мъже/
18:40
Футбол: Динамо /Киев/ - Челси - среща-реванш от 1/8-финалите на турнира “Лига Европа”
20:30
Обзор “Лига Европа”
21:00
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
21:25
Спортни новини
21:35
Футбол: Германия - Сърбия - приятелска среща пряко предаване от Волфсбург
23:40
Футбол: Арсенал - Рен - среща-реванш от 1/8-финалите на турнира “Лига Европа”
01:30
Спортни новини
01:40
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: гигантски слалом /мъже/
03:30
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: Михаил Кукушкин /Казахстан/ - Стефанос Циципас /Гърция/ - финал

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Отблизо с Мира /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:30
България от край до край 6
14:00
Туризъм.бг /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Русе/п/
17:15
Малки истории /п/
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Музика, музика… музикално-образователно предаване
21:30
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
22:00
Новото познание
22:30
Пътеки
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии /п/
02:15
Нощни птици /п/
03:15
Отблизо с Мира /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/