Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 21 Март 2019 година

Bloomberg TV

06:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Светът на Майли Сайръс - док. филм
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров
14:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Здравей, свят - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Кайли: Еволюцията на една поп принцеса - док. филм
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров
20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
02:30
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/ Елена Кирилова /п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/ Делян Петришки/Светозар Димитров /п./

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./
06:00
“Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, еп.4
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Премиера:“Любов от втори опит” сериал, с.2, еп.53
15:00
Премиера:“Шест сестри” - сериал, с.4, еп.70
16:00
Премиера:“Алиса в страната на любовта” - сериал, с.3, еп.54
17:00
bTV Новините
17:25
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Премиера:"Опасни улици” сериал, с.12, еп.95
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Майка” - сериал, еп.37
21:00
“Бригада Нов дом” - социален проект с водещ Мария Силвестър, с.4
22:00
Комиците и приятели” - комедийно шоу, с.13 еп.11
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Под наблюдение” - сериал, с.5, еп.7
01:00
Вечно твоя” - сериал, еп.65, 66
01:50
bTV Новините /п./
02:20
“Преди обед” /п./
04:40
Опасни улици” /п./ - сериал, с.12 еп.72

bTV Cinema

06:00
Вътрешна сигурност” /п./ - сериал, с.6 еп.8
07:00
“Аватар” /п./ - фентъзи, приключенски, екшън (САЩ, Великобритания, 2009), режисьор Джеймс Камерън, в ролите: Сам Уърдингтън, Зоуи Салдана, Сигорни Уивър, Стивън Ланг, Мишел Родригес, Джовани Рибиси, Джоуел Мур и др.
10:00
Телепазар
10:15
Вътрешна сигурност” - сериал, с.6 еп.11, 12
12:30
Телепазар
12:45
“Идеалният шеф” /п./ - трилър, криминален, драма (тв филм, Канада, 2013), режисьор Къртис Крофърд, в ролите: Джейми Лунър, Ашли Легат, Линдън Ашби, Гари Хъдсън и др.
14:30
“Разходка по Мисисипи” - драма, комедия (САЩ, 2015), режисьори Ана Боудън и Райън Флек, в ролите: Бен Менделсон, Ивон Ландри, Райън Рейнолдс, Стефани Хонърей, Сиена Милър, Алфри Уудард и др.
16:45
“Мистър Пибоди и Шърман” /п./ анимация, детски, приключенски, комедия (САЩ, 2014), режисьор Роб Минкоф
18:30
Телепазар
18:45
“Да кажа или да не кажа?” /п./ комедия (САЩ, 2011), режисьор Рон Хауърд, в ролите: Стивън Долдри, в ролите: Винс Вон, Кевин Джеймс, Уинона Райдър, Дженифър Конъли, Чанинг Тейтъм, Куин Латифа и др.
21:00
“Отвличане” - трилър (САЩ, 2017), режисьор Луис Прието, в ролите: Хали Бери, Кристофър Бери, Малиа Роуз, Сейдж Къриа и др.
23:00
“Щатски шерифи” - екшън, трилър (САЩ, 1998), режисьор Стюарт Беърд, в ролите: Уесли Снайпс, Робърт Дауни мл., Томи Лий Джоунс, Ирен Жакоб, Джо Пантолиано, Кейт Нелигън и др.
01:30
Вътрешна сигурност” /п./ - сериал, с.6 еп.11, 12
03:45
“Убиецът Кали” /п./ - криминален, драма (САЩ, 2017), режисьор Джон Матюз, в ролите: Ричард Кабрал, Клейтън Карденас, Корина Калдерон, Райън Дорси, Челси Дебо и др. (16)

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:30
Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
10:30
Доктор Х - сериал, семеен
11:30
Безценната перла - семеен сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Законът на любовта - романтичен сериал
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Как да се омъжим за милионер сериал, комедия
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Код"Ято” - военен сериал
21:30
Новините ON AIR
22:15
Глухар - криминален сериал
23:15
Жоакина, доня Революция - сериал
00:10
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:10
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:10
Пазители на времето - първи сезон, еп. 12
06:00
Наръчник за оцеляване от Купър Барет, еп. 7
06:25
Малкълм - втори сезон, еп. 7
06:45
Малкълм - втори сезон, еп. 8
07:10
Кости - девети сезон, еп. 4
08:00
Кости - девети сезон, еп. 5
08:55
Пазители на времето - първи сезон, еп. 12
09:50
Теория за Големия взрив - трети сезон, еп. 11
10:20
Теория за Големия взрив - трети сезон, еп. 12
10:45
Скорпион - първи сезон, еп. 17
11:40
Макгайвър - първи сезон, еп. 18
12:35
Орвил - втори сезон, еп. 4
13:30
Хавай 5-0 - пети сезон, еп. 13
14:25
От местопрестъплението: Маями, еп. 12
15:20
Кости - девети сезон, еп. 6
16:15
Кости - девети сезон, еп. 7
17:10
Пазители на времето - първи сезон, еп. 13
18:05
Малкълм - втори сезон, еп. 9
18:35
Малкълм - втори сезон, еп. 10
19:00
Теория за Големия взрив - трети сезон, еп. 13
19:30
Теория за Големия взрив - трети сезон, еп. 14
20:00
Скорпион - първи сезон, еп. 18
21:00
Макгайвър - първи сезон, еп. 19
22:00
Врагът сред нас, еп. 3
22:55
Хавай 5-0 - пети сезон, еп. 14
23:50
От местопрестъплението: Маями, еп. 13
00:50
Теория за Големия взрив - трети сезон, еп. 13
01:20
Теория за Големия взрив - трети сезон, еп. 14
01:45
Скорпион - първи сезон, еп. 18
02:30
“Ченс” - първи сезон, еп. 4
03:20
Живите мъртви - втори сезон, еп. 6
04:05
Екзорсистът - втори сезон, еп. 4
04:50
Малкълм - втори сезон, еп. 10

Kino Nova

05:50
“Касъл” - сериал, сезон 6 /п/
06:40
“Убийства в Мидсъмър” - сериен филм
08:45
“Боливуд в Алпите” - романтична комедия с уч. на Александра Нелдел, Омар Ел-Саеди, Мурали Перумал, Томас Хайнце и др.
11:00
“Касъл” - сериал, сезон 6
12:00
“Сапфиреносиньо” - фантастика с уч. на Мария Ерих, Янис Нивюнер, Лаура Берлин, Дженифър Лои, Жозефин Пройс, Вероника Ферес, Флориан Бартоломей, Катарина Тхалбах, Руфъс Бек, Сандра Боргман и др.
14:40
“Пазачите на фара” - романтичен филм с уч. на Ричард Драйфус, Блайт Данър, Том Уисдъм, Брус Дърт, Мейми Гъмър и др.
16:45
“Идеалната непозната” - трилър с уч. на Холи Бери, Брус Уилис, Джовани Рибизи, Ричард Портноу, Гари Дърдън, Флоренша Лозано и др. /п/
19:00
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 8
21:00
“Заплащането” - трилър с уч. на Бен Афлек, Ума Търман, Аарън Екхар, Пол Джамати, Колм Феоре, Катрин Морис, Джо Мортън, Майкъл Хол и др.
23:30
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 8, /п/
00:30
“Убийства в Мидсъмър” - сериен филм /п/

NOVA

05:20
“Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, 18 сезон /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, 2 сезон
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
15:00
“Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
“Намери ме” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Откраднат живот: Любовта лекува” (премиера) - сериен филм, 7 сезон
21:00
“Hell’s Kitchen България” (нов сезон) - риалити
22:00
“Дяволското гърло” (премиера) сериен филм
23:00
Новините на NOVA
23:30
“Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, 18 сезон
00:30
Комисар Рекс” - сериен филм, 10 сезон
01:30
“Завинаги свързани” - сериен филм
02:30
“Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Какво ще се случи документален филм /2 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
14:00
Малки истории /п/
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката анимационен филм
14:50
Приключенията на горските мечоци анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Какво ще се случи документален филм /3 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Комисар Монталбано: Любов игрален филм /Италия, 2018г./, режисьор Алберто Сирони, в ролите: Лука Дзингарети, Чезаре Бочи, Пепино Мадзота и др. (12)
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Вечната музика
00:00
Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии/п/
00:30
Култура.БГ /п/
01:30
100% будни /п/
02:30
Комисар Монталбано: Любов игрален филм /п/ (12)
04:30
Отблизо с Мира /п/
05:30
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Защо? Моите права /п/
06:30
Култура.БГ /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Храна за душата” /п/
08:00
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/п/
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg Истината за Балканските войни - Карнегиевата анкета/п/
09:45
Библиотеката /избрано/
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/п/
11:30
Вечната музика /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/избрано/
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
15:00
Пътешествия документална поредица /п/
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
16:00
Защо? Пътят
16:30
Бърколино детски куклен тв сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Храна за душата” кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
60 минути за култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
19:20
Перфектният обир игрален филм /Великобритания, Люксембург, 2007 г./, режисьор Майкъл Радфорд, в ролите: Деми Мур, Майкъл Кейн, Ламбер Уилсън, Натаниел Паркър, Никълъс Джоунс, Джос Ейкланд и др.
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
История.bg Смъртта на средновековните владетели
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Изповедите игрален филм /Италия, Франция, 2016 г./, режисьор Роберто Андо, в ролите: Тони Сервило, Даниел Отьой, Пиерфраческо Фавино, Анди дьо ла Тур, Стефан Фрайс, Джон Киоу, Мориц Блайбтрьой, Кони Нилсен, Мари-Жозе Крос, Ламберт Уилсън, Того Игава, Алексей Гусков, Ричард Самел и др. (12)
01:10
Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/п/
01:40
60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
02:35
Перфектният обир игрален филм /п/
04:20
Европейски маршрути /п/
04:30
Библиотеката /п/
05:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/п/

БНТ HD

06:00
Футбол: Германия - Сърбия - приятелска среща
07:50
Аз съм…
08:00
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:30
УЕФА Евроквалификации магазинно предаване /1 епизод/
09:00
През коридорите на времето с Морган Фрийман 2 документален филм /8 епизод/
09:45
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: гигантски слалом /мъже/
11:25
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: Стефанос Циципас /Гърция/ - Давид Гофен /Белгия/ - полуфинална среща
12:40
Световно първенство по шорттрек
14:00
Спортни новини
14:10
Часът на спорта
14:25
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
15:45
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: слалом /мъже/
17:25
През коридорите на времето с Морган Фрийман 2 документален филм /8 епизод/
18:10
Футбол: Германия - Сърбия - приятелска среща
20:00
Световна купа по ски-алпийски дисциплини магазинно предаване
20:30
УЕФА Евроквалификации магазинно предаване /1 епизод/
21:00
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
21:25
Спортни новини
21:35
УЕФА Европейски квалификации: Белгия - Русия пряко предаване от Брюксел
23:40
Обзор “Лига Европа”
00:10
УЕФА Европейски квалификации обзор от 21 март
00:40
УЕФА Европейски квалификации: Белгия - Русия
02:30
Спортни новини
02:40
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: слалом /мъже/
04:40
Световно първенство по шорттрек

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Малки истории /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg Смъртта на средновековните владетели /п/
13:30
Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 София/п/
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
17:15
Малки истории
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Часът на зрителите /п/
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
В кадър Българското пътуване в Европа: Границата Брекзит /п/
21:30
Бразди /п/
22:00
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Благоевград/
22:30
Пътеки
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:15
Извън играта /п/
02:00
Бразди /п/
02:30
Библиотеката /п/
03:30
Пътуване към пролетта научнопопулярен филм
04:00
Европейски маршрути
04:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

05:50
“Драга фамилия” - сериал, сезон 1
06:50
“Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 6 /п/
07:50
В.И.П.” - сериал, сезон 3 /п/
09:10
Всички обичат Реймънд” - сериал, сезон 3 /п/
10:00
“Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 4 /п/
11:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 1 /п/
12:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 3 /п/
13:00
“Уокър - тексаският рейнджър"сериал, сезон 6
14:00
В.И.П.” - сериал, сезон 3
15:00
“Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 4
16:00
Всички обичат Реймънд” - сериал, сезон 3
16:30
“Зов за завръщане” - екшън с уч. на Арнолд Шварценегер, Шарън Стоун, Рони Кокс, Рейчъл Тикотин, Майкъл Айрънсайд и др. /п/
19:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 1
20:00
“Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 1
21:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 3
22:00
“S.W.A.T.- Специален отряд” - екшън с уч. на Самюел Джаксън, Колин Фарел, Мишел Родригес, Ел Ел Кул Джей, Джеръми Ренър, Оливър Мартинес и др.
00:30
“Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 1 /п/
01:30
Еротичен телепазар