Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 23 Март 2019 година

БНТ 1

06:05
Инуяша анимационен филм /п/
06:30
Диноотряд “Кунг-фу” анимационен филм/п/
06:55
Сребристият жребец анимационен филм/п/
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Пътеки седмично предаване с водеща Деница Атанасова-Гергова
08:30
По света и у нас информационна емисия
09:00
Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване
11:00
Туризъм.бг информационно предаване
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Бразди предаване за земеделие
13:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов предаване за фолклор
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев предаване за религия и култура
15:00
И в Рая има Ад /80 години от рождението на Атанас Киряков/ документален филм /България, 2007г./, сценарист и режисьор Атанас Киряков
16:35
Шоуто на Греъм Нортън с участието на Хилари Клинтън, Джеф Голдблум, Джерар Бътлър, Джак Уайтхол, музика Грегъри Паркър/п/ (12)
17:30
Джинс Родът на Гуна Иванова
18:00
Извън играта развлекателно предаване с водеща Люба Пашова
18:45
В Белия дом на Обама сериен документален филм/4, последен епизод/
19:45
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:30
Спортни новини
20:45
Господин Селфридж 10-сериен тв филм /Великобритания, 2013г./, 1 и 2 епизод, режисьор Андрю Дейвис, в ролите: Джереми Пивън, Рон Кук, Том Гудман-Хил и др.(12)
22:45
По света и у нас информационна емисия
23:00
Студио “Х”: Не убивай тв филм /9 и 10 епизод/(12)
00:45
Мононоке 12-сериен анимационен филм /Япония, 2007г./ (16)
01:30
В Белия дом на Обама сериен документален филм /4, последен епизод/п/
03:40
Господин Селфридж тв филм /1 и 2 епизод/п/(12)
04:30
Бразди /п/
05:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
06:00
Неделно евангелие
16:20
Семейство Даръл 2 6-сериен тв филм /Великобритания, 2018г./, 1 епизод, режисьор Роджър Голдби, в ролите: Кийли Хоос, Джош О'Конър, Майло Паркър и др.
17:10
Балканска хармония - истина или сън документален филм /България, 2016г./, режисьор Атанас Киряков
18:30
Спорт ТОТО
19:00
През коридорите на времето с Морган Фрийман 2 документален филм /2 епизод/
21:15
Анна Каренина. Съдбата на Вронски игрален филм /Русия, 2017г./, режисьор Карен Шахназаров, Елисавета Боярская, Кирил Гребенашчиков, Макс Матвеев и др.(14)
23:35
По света и у нас информационна емисия
23:50
Таблоид игрален филм /копродукция, 2005г./, режисьор Мери Макгакиан, в ролите: Рупърт Грейвс, Малкълм Макдауъл, Дженифър Джейсън Лий и др.(14)
01:50
През коридорите на времето с Морган Фрийман 2 документален филм /2 епизод/п/
02:35
Студио “Х”: Не убивай тв филм /9 и 10 епизод/п/(12)
04:20
Туристически маршрути
04:45
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Часът на зрителите /п/
06:30
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/п/
07:00
Сид - дете на науката анимационен сериал
07:30
Точица сериен анимационен филм
07:55
Сафарито на Скаут тв филм
08:20
Златни ръце /БНТ 2 Русе/
08:30
По света и у нас информационна емисия
09:00
Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 София/п/
09:30
Вяра и общество с Горан Благоев
10:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/
11:00
Пей ми песен: Мита Стойчева /110 години от рождението на народната певица/
11:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
12:00
По света и у нас
12:30
Репетиция /БНТ 2 Благоевград/п/
13:00
В близък план /п/
13:30
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Добър ден с БНТ 2
15:00
Кой унищожи Хинденбург? документален филм /п/
15:45
Шифт
16:00
Докато Ая спеше игрален филм /България, 2016 г./, режисьор Цветодар Марков, в ролите: Стефан Денолюбов, Юлиан Вергов, Георги Кадурин, Ирини Жамбонас, Стефан Мавродиев и др.
17:20
10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
17:30
На опера с БНТ 2: “Кармен” балет от Бизе-Шчедрин /БНТ 2 Пловдив/п/
18:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
19:00
Часът на зрителите
19:30
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
20:00
Музика, музика… музикално-образователно предаване
20:30
Пиратите от Острова на съкровищата игрален филм /САЩ, 2006 г./, режисьор Лий Скот, в ролите: Ланс Хенриксен, Том Найджъл, Рет Джайлс, Ребека Кохан и др.
22:00
Туристически маршрути
22:30
Златни ръце /БНТ 2 Благоевград/
22:45
По света и у нас информационна емисия
23:00
Добър ден с БНТ 2 /п/
00:00
Un Amore Cosi’ Grande /Една голяма любов/ концерт на Калуди Калудов и Русенската филхармония /БНТ 2 Русе/п/
00:45
Пиратите от Острова на съкровищата игрален филм /п/
02:10
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
02:40
Япония днес Бойните доспехи на самураите
03:00
Иван Кирков или да се спасиш в спомена документален филм /п/
04:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
04:55
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/
05:05
Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 София/п/
05:30
Туристически маршрути /п/

БНТ HD

06:00
УЕФА Европейски квалификации: България - Черна гора
07:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:15
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
УЕФА Европейски квалификации обзор от 22 март
09:45
УЕФА Европейски квалификации: Англия - Чехия
11:35
УЕФА Европейски квалификации: България - Черна гора
13:25
Световна купа по сноуборд магазинно предаване
13:50
Спортни новини
14:00
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом пряко предаване от Винтерберг /Германия/
15:20
УЕФА Европейски квалификации обзор от 22 март
15:50
УЕФА Европейски квалификации: Грузия - Швейцария пряко предаване от Тбилиси
18:00
Златан Ибрахимович документален филм /1 епизод/
18:50
УЕФА Европейски квалификации: Швеция - Румъния пряко предаване от Солна
20:55
УЕФА Европейски квалификации обзор от 22 март
21:25
Спортни новини
21:35
УЕФА Европейски квалификации: Испания - Норвегия пряко предаване от Валенсия
23:40
УЕФА Европейски квалификации обзор от 22 март
00:10
УЕФА Европейски квалификации обзор от 23 март
00:40
УЕФА Европейски квалификации: Швеция - Румъния
02:30
Спортни новини
02:40
УЕФА Европейски квалификации: Грузия - Швейцария
04:40
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом

БНТ World

06:00
Отблизо с Мира /п/
07:00
Туризъм.бг /п/
08:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
08:30
По света и у нас
09:00
Джинс Родът на Гьока Хаджипетров от гр.Пловдив /п/
09:30
Новото познание /п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
11:00
История.bg Смъртта на средновековните владетели /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
13:00
Под игото: “Стремската долина пламнала” тв сериен филм /8 епизод/
14:00
Знаци по пътя Васил Мирчев
14:30
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/
14:45
Златни ръце /БНТ 2 Русе/
15:00
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/
15:30
Туризъм.бг
16:30
Денят започва с Георги Любенов
18:30
Добър ден с БНТ 2
19:30
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /п/
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
Трака - трак игрален филм /1995 г./, режисьор Илия Костов, в ролите: Стефан Попов, Иван Григоров, Стефан Щерев, Димитър Манчев, Мария Статулова, Никола Рударов, Надя Тодорова и др.
22:15
Умно село: Възгледите на две кралици /95 години от рождението на актрисата Славка Славова/ Славка Славова и Таня Масалитинова
23:00
Часът на зрителите /п/
23:30
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
23:40
Златни ръце /БНТ 2 Русе/п/
23:50
По света и у нас
00:05
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
01:00
Музика, музика… музикално-образователно предаване /п/
01:30
Репетиция /БНТ 2 Благоевград/п/
02:00
Вечната музика /п/
02:30
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /п/
03:00
В кадър Българското пътуване в Европа: Границата Брекзит /п/
03:30
Денят започва с Георги Любенов /п/
05:30
България от край до край 6 /п/