Архив телевизионни програми

Начало » 2019 » Март » 28

Програма на телевизиите за 28 Март 2019 година

Bloomberg TV

06:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Кайли: Еволюцията на една поп принцеса - док. филм
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров
14:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Отвътре - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Животът след Бийтълс - док. филм
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
02:30
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/ Елена Кирилова /п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/ Делян Петришки/Светозар Димитров /п./

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./
06:00
“Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, еп.9
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./
13:30
Премиера:“Любов от втори опит” сериал, с.2, еп.58
15:00
Премиера:“Шест сестри” - сериал, с.5, еп.3
16:00
Премиера:“Алиса в страната на любовта” - сериал, с.3, еп.59
17:00
bTV Новините
17:25
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Премиера:"Опасни улици” - сериал, с.12, еп.100
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Майка” - сериал, еп.42
21:00
“Бригада Нов дом” - социален проект с водещ Мария Силвестър, с.4
22:00
Комиците и приятели” - комедийно шоу, с.13 еп.14
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Под наблюдение” - сериал, с.5, еп.12
01:00
Вечно твоя” - сериал, еп.75, 76
01:50
bTV Новините /п./
02:20
“Преди обед” /п./
04:40
Опасни улици” /п./ - сериал, с.12 еп.77

bTV Cinema

06:00
“Фамилията” /п./ - сериал, еп.7, 8
08:30
“Коледна история 2” - семеен, комедия (Канада, САЩ, 2012), режисьор Брайън Левант, в ролите: Даниел Стърн, Брейдън Лемастърс, Стейси Травис, Тиера Сковби и др.
10:15
Телепазар
10:30
“Фамилията” - сериал, еп.9, 10
13:00
Телепазар
13:15
“Тъмна вълна” /п./ - приключенски, трилър, хорър (САЩ, Великобритания, ЮАР, Германия, Франция, 2012), режисьор Джон Стокуел, в ролите: Хали Бери, Оливие Мартинес, Ралф Браун, Марк Елдеркин и др.
15:30
“Вината в нашите звезди” /п./ романтичен, драма (САЩ, 2014), режисьор Джош Бун, в ролите: Шейлийн Уудли, Ансел Елгорт, Лора Дърн, Уилем Дефо, Нат Улф, Лоте Вербеек и др.
18:00
Телепазар
18:15
“Робин Худ” /п./ - приключенски, екшън, драма (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор Ридли Скот, в ролите: Ръсел Кроу, Кейт Бланшет, Матю Макфадън, Макс фон Сидов, Оскар Айзък, Дани Хюстън, Айлийн Аткинс, Марк Стронг, Леа Сейду и др
21:00
“Братовчед ми Вини” - криминален, комедия (САЩ, 1992), режисьор Джонатан Лин, в ролите: Джо Пеши, Мариса Томей, Ралф Мачио, Мичъл Уитфийлд и др.
23:30
“Северополис” - фентъзи, семеен, романтичен (тв филм, Канада, САЩ, 2014), режисьор Дъглас Бар, в ролите: Тифани Тисен, Джош Хопкинс, Бейлий Медисън, Макс Чарлз, Кандис Главър и др.
01:15
“Фамилията” /п./ - сериал, еп.9, 10
03:45
“Булка от интернет” - трилър (САЩ, 2015), режисьор Кристин Конрад, в ролите: Ан Уинтърс, Травис Хамър, Аналиса Кокрън, Лорън Гоу и др.

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:30
Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
10:30
Доктор Х - сериал, семеен
11:30
Безценната перла - семеен сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Законът на любовта - романтичен сериал
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Едно френско село - исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Код"Ято” - военен сериал
21:30
Новините ON AIR
22:15
Глухар - криминален сериал
23:15
Жоакина, доня Революция - сериал
00:10
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:10
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:10
Пазители на времето - първи сезон, еп. 1
06:00
Наръчник за оцеляване от Купър Барет, еп. 12
06:25
Малкълм - втори сезон, еп. 17
06:45
Малкълм - втори сезон, еп. 18
07:10
Кости - девети сезон, еп. 14
08:00
Кости - девети сезон, еп. 15
08:55
Пазители на времето - първи сезон, еп. 1
09:50
Теория за Големия взрив - трети сезон, еп. 21
10:20
Теория за Големия взрив - трети сезон, еп. 22
10:45
Скорпион - първи сезон, еп. 22
11:40
Макгайвър - втори сезон, еп. 2
12:35
Орвил - втори сезон, еп. 5
13:30
Хавай 5-0 - пети сезон, еп. 16
14:25
От местопрестъплението: Маями, еп. 16
15:20
Кости - девети сезон, еп. 16
16:15
Кости - девети сезон, еп. 17
17:10
Пазители на времето - първи сезон, еп. 2
18:05
Малкълм - втори сезон, еп. 19
18:35
Малкълм - втори сезон, еп. 20
19:00
Теория за Големия взрив - трети сезон, еп. 23
19:30
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 1
20:00
Черният списък - първи сезон, еп. 1
21:00
Макгайвър - втори сезон, еп. 3
22:00
Врагът сред нас, еп. 4
22:55
Хавай 5-0 - пети сезон, еп. 17
23:50
От местопрестъплението: Маями, еп. 17
00:50
Теория за Големия взрив - трети сезон, еп. 23
01:20
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 1
01:45
Черният списък - първи сезон, еп. 1
02:30
“Ченс” - първи сезон, еп. 9
03:20
Живите мъртви - втори сезон, еп. 11
04:05
Екзорсистът - втори сезон, еп. 9
04:50
Малкълм - втори сезон, еп. 20

Kino Nova

05:45
“Касъл” - сериал, сезон 6 /п/
06:40
“Убийства в Мидсъмър” - сериен филм
08:50
“Семейството на добрата вещица” - семеен филм с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Матю Найт, Сара Пауър, Хана Ендикот-Дъглас и др. /п/
11:00
“Касъл” - сериал, сезон 6
12:00
“Рожденият ден на добрата вещица” - семеен филм с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Хана Ендикот-Дъглас, Сара Пауър, Матю Найт, Питър Макнийл, Катерин Дишър и др.
14:00
В кадър
14:30
“Мисли като мъж” - романтична комедия с уч. на Кевин Харт, Кели Роулънд, Крис Браун, Тараджи П. Хенсън, Габриел Юниън, Джери Ферера, Романи Малко, Гари Оуен и др.
17:00
“Операция"Четири лапи” - семейна комедия с уч. на Брендън Фрейзър, Брук Шийлдс, Мат Прокоп, Уолъс Шоун, Кен Джонг и др.
19:00
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 8
21:00
“Сахара” - приключенски екшън с уч. на Матю Макконъхи, Пенелопе Крус, Стив Зан, Уилям Мейси, Ламбер Уилсън, Глин Търман, Делрой Линдо и др.
23:30
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 8, /п/
00:30
“Огън в кръвта” - екшън-трилър с уч. на Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Хосе Пабло Кантило, Ефрен Рамирез, Дуайт Йокам, Рено Уилсън и др. /п/
02:30
“Убийства в Мидсъмър” - сериен филм /п/

NOVA

05:20
“Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, 18 сезон /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, 2 сезон
13:30
Остани с мен” (премиера) - сериен филм
15:00
“Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
“Намери ме” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
“Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Откраднат живот: Любовта лекува” (премиера) - сериен филм, 7 сезон
21:00
“Hell’s Kitchen България” (нов сезон) - риалити
22:00
“Дяволското гърло” (премиера) сериен филм
23:00
Новините на NOVA
23:30
“Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, 18 сезон
00:30
Комисар Рекс” - сериен филм, 11 сезон
01:30
“Завинаги свързани” - сериен филм
02:30
“Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Какво ще се случи документален филм /7 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
14:00
Малки истории /п/
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката анимационен филм
14:50
Приключенията на горските мечоци анимационен филм
15:15
Гимназия"Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Какво ще се случи документален филм /8 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
20:55
Момичето от Брест игрален филм /Франция, 2016г./, режисьор Еманюел Берко, в ролите: Сидсе Бабет Кнудсен, Беноа Мажимел и др.(12)
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Вечната музика предаване за класическа и джаз музика с водещ Марио Николов
00:10
Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии/п/
00:40
Култура.БГ /п/
01:40
100% будни /п/
02:40
Момичето от Брест игрален филм /п/(12)
04:45
Извън играта /п/

БНТ 2

06:00
Защо? Земята на Орфей /п/
06:30
Култура.БГ /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Храна за душата” /п/
08:00
Пей ми песен: Мита Стойчева /п/
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg Джентълменът на българската общественост /п/
09:45
Библиотеката /избрано/
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/п/
11:30
Вечната музика /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
На опера с БНТ 2: “Любовен еликсир” от Доницети /БНТ 2 Пловдив/избрано/
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
15:00
Пътешествия документална поредица /п/
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
16:00
Защо? Защо птиците летят
16:30
Бърколино детски куклен тв сериал
16:45
Златни ръце /БНТ 2 Русе/п/
16:55
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Храна за душата” кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
60 минути за култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
19:20
Първа любов игрален филм /Австралия, 2010 г./, режисьор Клеър Горман, в ролите: Индиа Пейн, Ники Ван Дайк, Джес Лайнг и др.
20:20
Умно село /90 години от рождението на писателката Вера Мутафчиева/ Случаят Вера
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
История.bg Со кротце, со благо…… Държавник по време на криза
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Изкуството да пееш фалшиво игрален филм /Франция, Чехия, Белгия, 2016 г./, режисьор Ксавие Джаноли, в ролите: Катрин Фро, Андре Маркон, Мишел Фо, Криста Тере и др.
01:30
Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/п/
02:00
60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
02:55
Първа любов игрален филм /п/
04:00
Рисувам чувства документален филм /БНТ2 Пловдив/п/
04:30
Библиотеката /п/
05:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/

БНТ HD

06:00
УЕФА Европейски квалификации: България - Черна гора
07:50
Аз съм…
08:00
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:30
УЕФА Европейски квалификации обзор от 26 март
09:00
Златан Ибрахимович документален филм /1 епизод/
09:45
УЕФА Европейски квалификации: Англия - Чехия
11:35
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: отборно
13:15
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
14:35
Спортни новини
14:45
Футбол: Чехия - Бразилия - приятелска среща
16:25
Златан Ибрахимович документален филм /2 епизод/
17:10
УЕФА Европейски квалификации: Холандия - Германия
18:55
Баскетбол: Левски Лукойл - Балкан - среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от з. “Универсиада”
21:00
Световен шампионат по айс крос спускане обзор
21:20
Спортни новини
21:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
22:00
Викингите 4 сериен филм /2 епизод/ (16)
22:45
УЕФА Европейски квалификации: Косово - България
00:35
Спортни новини
00:45
УЕФА Европейски квалификации: Черна гора - Англия
02:35
УЕФА Европейски квалификации: Холандия - Германия
04:30
Световна купа по ски-алпийски дисциплини магазинно предаване
04:55
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: супергигантски слалом /мъже/

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Малки истории /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg Богатият, безпардонният, българинът, банкерът Буров /п/
13:30
Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 Варна/п/
13:45
Олтарите на вярата /БНТ 2 Благоевград/п/
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
17:15
Малки истории
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Часът на зрителите /п/
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
В кадър Тревога “Въздух” /п/
21:30
Бразди /п/
22:00
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Пловдив/
22:30
Пътеки
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:15
Извън играта /п/
02:00
Бразди /п/
02:30
Библиотеката /п/
03:30
Новото познание
04:00
Европейски маршрути
04:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

05:50
“Драга фамилия” - сериал, сезон 1
06:50
“Уокър - тексаският рейнджър"сериал, сезон 6 /п/
07:50
В.И.П.” - сериал, сезон 3 /п/
09:10
Всички обичат Реймънд” - сериал, сезон 3 /п/
10:00
“Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 4 /п/
11:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 1 /п/
12:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 3 /п/
13:00
“Уокър - тексаският рейнджър"сериал, сезон 6
14:00
В.И.П.” - сериал, сезон 3
15:00
“Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 4
16:00
Всички обичат Реймънд” - сериал, сезон 3
16:30
“Вертикална граница” - приключенски екшън с уч. на Крис О’Донъл, Бил Пакстън, Робин Тъни, Скот Глен, Изабела Скорупко, Темуера Морисън, Стюарт Уилсън и др. /п/
19:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 1
20:00
“Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 1
21:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 3
22:00
“Джон Уик 2” - екшън с уч. на Киану Рийвс, Лорънс Фишбърн, Рикардо Скамарчо, Бриджит Мойнахан, Руби Роуз, Йън МакШейн, Джон Легуизамо, Ланс Редик, Комън и др.
00:40
“Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 1 /п/
01:40
Еротичен телепазар