Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 01 Април 2019 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас информациононна емисия
08:45
Култура.БГ културно-информационен слот с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Какво ще се случи документален филм /9 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информациононна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
14:00
Малки истории документален слот
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката анимационен филм
14:50
Приключенията на горските мечоци анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информациононна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Какво ще се случи документален филм /10, последен епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас информациононна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информациононна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg Когато София стана столица
22:00
Милиарди тв филм /7 епизод/(16)
23:00
По света и у нас информациононна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Брат за брата 2 тв филм /14 епизод/(14)
00:15
Култура.БГ /п/
01:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:15
Милиарди тв филм /7 епизод/п/(16)
03:20
Малки истории /п/
04:20
Брат за брата 2 тв филм /14 епизод/п/(14)
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Защо? Защо дъгата е шарена /п/
06:20
Златни ръце /БНТ 2 Варна/п/
06:30
Култура.БГ /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Храна за душата” кулинарно предаване /п/
08:00
Стани и направи нещо /дипломатът Иван Станчов на 90 г./ документален филм /1999 г./
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
Най-доброто от… Хуморът не е от вчера
09:25
Световно наследство Евора /п/
09:45
Библиотеката /избрано/
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/п/
11:30
Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 София/п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
Часът на зрителите /п/
14:00
Музика, музика… /п/
14:30
Репетиция /БНТ 2 Пловдив/п/
15:00
Опознай България /избрано/
15:25
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
15:55
Защо? Защо луната дебелее и слабее
16:15
Бърколино детски куклен тв сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната България” кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
60 минути за култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/
19:20
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
20:10
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Русе/
20:40
В близък план
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
Новото познание /п/
22:30
№1 Туризмът /БНТ 2 Варна/п/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Етнофокус /п/
00:25
Натисни F1 /п/
00:40
Знание.БГ /БНТ 2 Пловдив/п/
01:10
60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
02:10
Репетиция /БНТ 2 Русе/п/
02:40
Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 София/п/
03:10
Младите иноватори /п/
03:40
Часът на зрителите /п/
04:10
Япония днес Тахачико - земята на легендите
04:30
Библиотеката /п/
05:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/п/

БНТ HD

06:00
Футбол: Германия - Сърбия - приятелска среща
07:50
Аз съм…
08:00
Световна купа по ски-алпийски дисциплини магазинно предаване
08:25
Световна купа по сноуборд магазинно предаване
08:55
Най-трудното състезание с Джеймс Кракнъл документален филм
10:00
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Холандия
11:50
УЕФА Европейски квалификации: Испания - Норвегия
13:40
Извън играта
14:30
Спортни новини
14:40
Часът на спорта
14:55
УЕФА Европейски квалификации: Англия - Чехия
16:45
В Белия дом на Обама 4-сериен документален филм /Великобритания, 2016г./,1 епизод, режисьор Пол Мичел
17:45
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: спускане /мъже/
18:40
УЕФА Европейски квалификации: България - Черна гора
20:30
Шоуто на Греъм Нортън с участието на Ема Томпсън, Клеър Фой, Кара Делавин, Адам Сандлър, музика Мориси/п/ (12)
21:20
Спортни новини
21:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
22:00
Викингите 4 сериен филм /4 епизод/ (16)
22:45
УЕФА Европейски квалификации: Англия - Чехия
00:35
Спортни новини
00:45
УЕФА Европейски квалификации: България - Черна гора
02:35
Баскетбол: Левски Лукойл - Балкан - среща от Националната баскетболна лига
04:40
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Добър ден с БНТ 2 /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Денят започва с Георги Любенов /п/
14:30
Пътеки /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
Библиотеката /п/
17:15
Афиш културно-информационно предаване /п/
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg Когато София стана столица
22:00
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
02:15
Добър ден с БНТ 2 /п/
03:15
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Афиш културно-информационно предаване /п/