Архив телевизионни програми

Начало » 2019 » Април » 02

Програма на телевизиите за 02 Април 2019 година

Bloomberg TV

06:30
Смарт час с Живка Попатанасова /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Дейвид Бекъм: Издръжливост - док. филм
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
14:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Мечтатели - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Кака: Пътят на една легенда док. филм
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
02:30
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./
06:00
“Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, еп.12
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./
13:30
Премиера: “Любов от втори опит” - сериал, с.2, еп.61
15:00
Премиера:“Шест сестри” сериал, с.5, еп.6
16:00
Премиера:“Алиса в страната на любовта” - сериал, с.3, еп.62
17:00
bTV Новините
17:25
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Премиера: “Опасни улици” сериал, с.12, еп.103
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера: “Майка” - сериал, еп.45
21:00
“MasterChef” - кулинарно шоу, с.5
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Библиотекарите” - сериал, с.2, еп.2
01:00
Вечно твоя” - сериал, еп.81, 82
02:10
bTV Новините /п./
02:40
“Преди обед” /п./
04:40
Опасни улици” /п./ - сериал, с.12 еп.80

bTV Cinema

05:30
“Лице в лице” /п./
06:00
“Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, еп.12
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./
13:30
Премиера: “Любов от втори опит” - сериал, с.2, еп.61
15:00
Премиера: “Шест сестри” сериал, с.5, еп.6
16:00
Премиера: “Алиса в страната на любовта” - сериал, с.3, еп.62
17:00
bTV Новините
17:25
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Премиера: “Опасни улици” сериал, с.12, еп.103
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера: “Майка” - сериал, еп.45
21:00
“MasterChef” - кулинарно шоу, с.5
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Библиотекарите” - сериал, с.2, еп.2
01:00
Вечно твоя” - сериал, еп.81, 82
02:10
bTV Новините /п./
02:40
“Преди обед” /п./
04:40
Опасни улици” /п./ - сериал, с.12 еп.80

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:30
Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
10:30
Доктор Х - сериал, семеен
11:30
Безценната перла - семеен сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Танц на ръба - сериал, драма
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Едно френско село - исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Хотел “Русия” - драма, криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:15
Глухар - криминален сериал
23:15
Жоакина, доня Революция сериал
00:10
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:10
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:15
Пазители на времето - първи сезон, еп. 4
06:00
Мистър Бийн - първи сезон, еп. 2
06:25
Малкълм - втори сезон, еп. 23
06:45
Малкълм - втори сезон, еп. 24
07:05
Кости - девети сезон, еп. 20
08:00
Кости - девети сезон, еп. 21
08:55
Пазители на времето - първи сезон, еп. 4
09:50
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 4
10:15
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 5
10:45
Черният списък - първи сезон, еп. 3
11:40
Макгайвър - втори сезон, еп. 5
12:35
Проходът - първи сезон, еп. 8
13:30
Специален доклад - първи сезон, еп. 9
14:25
От местопрестъплението: Маями, еп. 18
15:20
Кости - девети сезон, еп. 22
16:15
Кости - девети сезон, еп. 23
17:10
Пазители на времето - първи сезон, еп. 5
18:05
Малкълм - втори сезон, еп. 25
18:30
Малкълм - трети сезон, еп. 1
19:00
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 6
19:30
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 7
20:00
Черният списък - първи сезон, еп. 4
21:00
Макгайвър - втори сезон, еп. 6
22:00
911 - първи сезон, еп. 11
22:55
Хавай 5-0 - пети сезон, еп. 19
23:50
От местопрестъплението: Маями, еп. 19
00:50
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 6
01:15
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 7
01:45
Черният списък - първи сезон, еп. 4
02:25
“Ченс” - втори сезон, еп. 2
03:20
Живите мъртви - трети сезон, еп. 1
04:05
Чикаго - първи сезон, еп. 2
04:50
Малкълм - трети сезон, еп. 1

Kino Nova

05:40
“Касъл” - сериал, сезон 6 /п/
06:30
“Убийства в Мидсъмър” - сериен филм
08:45
“Последните пет години” - драма с уч. на Анна Кендрик, Джереми Джордан, Касандра Инман, Бетина Бреснан и др. /п/
11:00
“Касъл” - сериал, сезон 6
12:00
“Неугасваща любов” романтичен филм с уч. на Елиза Донован, Брад Роу, Джон Шнайдър, Фред Уилърд, Том Скерит и др.
14:30
Гости от миналото: Революцията” - комедия с уч. на Жан Рено, Кристиан Клавие, Франк Дюбоск, Карин Виар, Силви Тестю, Мари-Ан Шазел, Ари Абитан, Алекс Луц и др.
16:50
“Кунг - фу йога” - приключенски екшън с уч. на с уч. на Джеки Чан, Диша Патани, Аариф Рахман и др. /п/
19:00
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 8
21:00
“Добре дошли в джунглата” приключенски екшън с уч. на Дуейн Джонсън, Шон Уилям Скот, Pосарио Доусън, Кристофър Уокън, Юън Бремнър, Джон Грийс, Уилям Люкинг и др.
23:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 8, /п/
00:00
“Операция “Ескобар” криминална драма с уч. на Брайън Кранстън, Лиан Бест, Джон Легуизамо, Бенджамин Брат,Даниел Мейс, Лара Декаро, Джулиет Обри, Олимпия Дукакис и др. /п/
03:00
“Убийства в Мидсъмър” - сериен филм /п/

NOVA

05:20
“Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, сезон 19 /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, сезон 2
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
15:00
“Прости ми” (премиера) сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
“Намери ме” (премиера) сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 “Златната топка”
18:00
“Семейни войни” (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Откраднат живот: Любовта лекува” (премиера) - сериен филм, сезон 7
21:00
“Hell’s Kitchen България” (нов сезон) - риалити
22:00
“Женени от пръв поглед” (нов сезон) - риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
“Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, сезон 19
00:30
Комисар Рекс” - сериен филм, сезон 11
01:30
“Завинаги свързани” - сериен филм
02:30
“Ритъмът на мечтите” сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас информациононна емисия
08:45
Култура.БГ културно-информационен слот с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Какво ще се случи документален филм /10, последен епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информациононна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
14:00
Малки истории /п/
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката анимационен филм
14:50
Приключенията на горските мечоци анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информациононна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Какво ще се случи 2 документален филм /1 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас информациононна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информациононна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева
22:00
Милиарди тв филм /8 епизод/(16)
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Брат за брата 2 тв филм /15 епизод/(14)
00:15
Култура.БГ /п/
01:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:15
Милиарди тв филм /8 епизод/п/(16)
03:20
История.bg Когато София стана столица/п/
04:20
Брат за брата 2 тв филм /15 епизод/п/(14)
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Защо? Защо луната дебелее и слабее /п/
06:20
Златни ръце /БНТ 2 Благоевград/
06:30
Култура.БГ /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната България” кулинарно предаване /п/
08:00
Опит за мълчание филм за поета Константин Павлов /1996 г./
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
Новото познание /п/
09:15
№1 Туризмът /БНТ 2 Варна/п/
09:45
Библиотеката /избрано/
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Пловдив/п/
11:30
Музика, музика… /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
15:00
Джинс Родът на Сариеви
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
16:00
Защо? Защо се измислени парите
16:25
Бърколино детски куклен тв сериал
16:40
Стъпка по стъпка
16:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Храна за душата” кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
60 минути за култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
19:20
Свети пари игрален филм /Италия, Белгия, 2009 г./, режисьор Максим Алекзандър, в ролите: Жоаким де Алмейда, Лука Анджелети, Бен Газара, Аарон Станфорд, Валерия Соларино, Франческо Гуцо, Никола ди Пинто, Сузане Бертиш, Карел Роден и др. (12)
21:00
Европейски маршрути
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
История.bg Вапцаров: “Това бях аз” /п/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Шерлок 4: “Шестте бюста на Тачър” сериен тв филм /Великобритания, 2017 г./, режисьор Рейчъл Талалей, в ролите: Бенедикт Къмбърбач, Мартин Фрийман, Рупърт Грейвс, Марк Гатис, Тоби Джоунс, Елиънор Мацура, Уна Стъбс, Аманда Абингтън, Линдзи Дънкан, Саймън Кунц и др. (12)
00:55
Натисни F1 /п/
01:10
Знание.БГ /БНТ 2 Варна/п/
01:40
60 минути за култура /БНТ 2 Русе/п/
02:40
Свети пари игрален филм /п/ (12)
04:20
Афиш културно-информационно предаване /п/
04:35
Библиотеката /п/
05:35
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/

БНТ HD

06:00
УЕФА Европейски квалификации: Холандия - Германия
07:50
Аз съм…
08:00
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:30
Световна купа по ски-свободен стил магазинно предаване
09:00
В Белия дом на Обама документален филм /1 епизод/
10:00
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: спускане /мъже/
11:00
Баскетбол: Левски Лукойл - Балкан - среща от Националната баскетболна лига
12:50
УЕФА Европейски квалификации: Унгария - Хърватия
14:40
Спортни новини
14:50
УЕФА Европейски квалификации: Черна гора - Англия
16:45
В Белия дом на Обама документален филм /2 епизод/
17:50
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: супергигантски слалом /мъже/
18:55
Баскетбол: Левски Лукойл - Берое - среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от з. “Универсиада”
21:00
Световна купа по модерен петобой репортаж от Кайро
21:25
Спортни новини
21:35
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
22:00
Викингите 4 сериен филм /5 епизод/ (16)
22:45
УЕФА Европейски квалификации: Косово - България
00:35
Спортни новини
00:45
Футбол: Чехия - Бразилия - приятелска среща
02:35
Баскетбол: Левски Лукойл - Берое - среща от Националната баскетболна лига
04:35
Водна топка: КПС Варна - Черноморец /Бургас/ - финал в турнира за Купата на България /мъже/

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Добър ден с БНТ 2 /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Денят започва с Георги Любенов /п/
14:30
Пътеки /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
17:15
Малки истории
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
№1 Туризмът: Азбука на черноморската кухня /БНТ 2 Варна/
22:30
Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
02:15
Добър ден с БНТ 2 /п/
03:15
Малки истории /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

05:45
“Драга фамилия” - сериал, сезон 1
06:50
“Уокър - тексаският рейнджър"сериал, сезон 6 /п/
07:50
В.И.П.” - сериал, сезон 3 /п/
09:10
“Да се посмеем”
10:00
“Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 5 /п/
11:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1 /п/
12:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 3 /п/
13:00
“Уокър - тексаският рейнджър"сериал, сезон 6
14:00
В.И.П.” - сериал, сезон 3
15:00
“Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 5
16:00
Всички обичат Реймънд” сериал, сезон 3, 2 епизода
17:00
“Черната маска: Градът на маските” - екшън-фантастика с уч. на Тобин Бел, Джон Полито, Тереса Херера, Скот Адкинс, Тайлър Мейн, Андрю Бринярски, Роб Ван Дам и др. /п/
19:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1
20:00
“Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 1
21:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 3
22:00
“Без убежище” - криминален екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Розана Аркет, Кийран Кълкин, Тед Ливайн, Тифани Таубман и др.
00:00
“Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 1 /п/
01:00
Еротичен телепазар