Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 05 Април 2019 година

Bloomberg TV

06:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Иноватори - док. филм
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
14:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Мечтатели - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Възходът на Бекъм - док. филм
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
02:30
VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./

bTV

05:30
Лице в лице” /п./
06:00
“Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, еп.15
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Премиера:"Любов от втори опит" сериал, с.2, еп.64
15:00
Премиера:"Шест сестри" - сериал, с.5, еп.9
16:00
Премиера:"Алиса в страната на любовта" - сериал, с.3, еп.65
17:00
bTV Новините
17:25
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Премиера:"Опасни улици" - сериал, с.12, еп.106
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Майка” - сериал, еп.48
21:00
Премиера:"Столичани в повече" сериал, с.13 еп.6
22:00
Комиците и приятели” - комедийно шоу, с.13 еп.18
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Библиотекарите” - сериал, с.2, еп.5
01:00
Вечно твоя” - сериал, еп.87, 88
02:10
bTV Новините /п./
02:40
“Преди обед” /п./
04:40
Опасни улици” /п./ - сериал, с.12 еп.83

bTV Cinema

06:00
“Фамилията” - сериал, с.2 еп.7, 8
08:30
Зимна приказка в Ню Йорк” /п./ - драма, фентъзи, мистъри, романтичен (САЩ, 2014), режисьор Акива Голдсман, в ролите: Колин Фарел, Джесика Финдли, Ръсел Кроу, Уил Смит, Мат Боумър, Дженифър Конъли, Уилям Хърт и др.
11:00
Телепазар
11:15
“Фамилията” - сериал, с.2 еп.9, 10
13:30
Телепазар
13:45
“Чарлз Дарвин: Сътворение” /п./ биографичен, драма, романтичен (САЩ, 2015), режисьор Джон Еймиъл, в ролите: Пол Бетани, Дженифър Конъли, Иън Кели, Бенедикт Къмбърбач, Джим Картър и др." - биографичен, драма, романтичен (САЩ, 2015), режисьор Джон Еймиъл, в ролите: Пол Бетани, Дженифър Конъли, Иън Кели, Бенедикт Къмбърбач, Джим Картър и др.
16:00
“Любов и милосърдие” /п./ биографичен, драма, музикален (САЩ, 2014), режисьор Бил Полад, в ролите: Пол Дейно, Пол Джиамати, Джон Кюсак, Елизабет Банкс, Дий Уолас и др.
18:30
Телепазар
18:45
“Чудо сред ледовете” /п./ - биографичен, драма (САЩ, Великобритания, 2012), режисьор Кен Куопис, в ролите: Дрю Баримор, Джон Кразински, Джон Пингаяк, Тед Дансън, Тим Блейк Нелсън, Кристен Бел, Шей Уигъм, Винеса Шоу и др.
21:00
“Умирай трудно” - екшън, трилър (САЩ, 1988), режисьор Джон Мактиърнън, в ролите: Брус Уилис, Бони Беделия, Реджиналд ВелДжонсън, Алън Рикман, Александр Годунов и др.
23:30
“Паранормален филм” - комедия (САЩ, 2013), режисьор Крейг Мос, в ролите: Ашли Мартин, Остин Мартин Скот, Хайди Креймър, Френч Стюарт, Флип Шулц и др. {16+}
01:00
“И се роди звезда” /п./ - комедия (Италия, 2012), режисьор Лучо Пелегрини, в ролите: Лучана Литицето, Роко Папалео, Пиетро Кастелито, Микела Ческон и др.
02:45
“Опасна зависимост” /п./ - трилър (тв филм, Канада, 2016), режисьор Моника Мичъл, в ролите: Андреа Боуен, Скот Листър, Чила Хорсдал, Морган Тейлър Кембъл и др.
04:30
“Фамилията” - сериал, с.2 еп.9

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:30
Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
10:30
Доктор Х - сериал, семеен
11:30
Безценната перла - семеен сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Танц на ръба - сериал, драма
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Операция: История - предаване с Росен Петров /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Едно френско село - исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Хотел"Русия" - драма, криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:15
Необичайните заподозрени с Георги Лозанов
23:15
Жоакина, доня Революция - сериал
00:10
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:15
Пазители на времето - първи сезон, еп. 7
06:00
Мистър Бийн - първи сезон, еп. 5
06:25
Малкълм - трети сезон, еп. 4
06:45
Малкълм - трети сезон, еп. 5
07:05
Касъл - първи сезон, еп. 2
08:00
Касъл - първи сезон, еп. 3
08:55
Пазители на времето - първи сезон, еп. 7
09:50
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 10
10:15
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 11
10:45
Черният списък - първи сезон, еп. 6
11:40
Макгайвър - втори сезон, еп. 8
12:35
Врагът сред нас, еп. 5
13:25
Хавай 5-0 - пети сезон, еп. 21
14:25
От местопрестъплението: Маями, еп. 21
15:20
Касъл - първи сезон, еп. 4
16:15
Касъл - първи сезон, еп. 5
17:10
Пазители на времето - първи сезон, еп. 8
18:05
Малкълм - трети сезон, еп. 6
18:30
Малкълм - трети сезон, еп. 7
19:00
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 12
19:30
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 13
20:00
Черният списък - първи сезон, еп. 7
21:00
Макгайвър - втори сезон, еп. 9
22:00
Империя - пети сезон, еп. 11
22:55
Хавай 5-0 - пети сезон, еп. 22
23:50
Живите мъртви - осми сезон, еп. 16
00:50
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 12
01:15
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 13
01:45
Черният списък - първи сезон, еп. 7
02:30
“Ченс” - втори сезон, еп. 5
03:20
Живите мъртви - трети сезон, еп. 4
04:05
Чикаго - първи сезон, еп. 5
04:50
Малкълм - трети сезон, еп. 7

Kino Nova

05:45
“Касъл” - сериал, сезон 7 /п/
06:40
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм
08:50
“Целувка край езерото” - романтичен филм с уч. на Мия Киршнер, Бари Уотсън, Мати Финокио, Виктория Байдуел и др.
11:00
“Касъл” - сериал, сезон 7 /п/
12:00
“В сънищата ми” - романтична драма с уч. на Катрин Макфий, Майк Вогъл, ДжоБет Уилямс, Джо Масинджил, Рейчъл Скарстен, Антонио Купо, Джесалин Уонлим, Киара Зани и др.
14:10
“Колибата” - драма с уч. на Сам Уортингтън, Октавия Спенсър, Тим Макгроу, Рада Мичъл, Греъм Грийн и др.
17:00
“Падингтън” - приключенска комедия с уч. на Никол Кидман, Хю Боневил, Сали Хоукинс, Питър Капалди, Джим Броудбент, Джули Уолтърс и др. /п/
19:00
София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
От местопрестъплението: Ню Йорк"- сериал, сезон 8
21:00
“Спайдърмен” - приключенски екшън с уч. на Тоби Магуайър, Уилям Дефо, Кирстен Дънст, Джеймс Франко, Клиф Робъртсън, Розмари Харис и др.
23:30
От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 8, /п/
00:30
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм /п/

NOVA

05:20
Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, сезон 19 /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, сезон 2
13:30
Остани с мен” (премиера) - сериен филм
15:00
Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
Намери ме” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Господин Х и морето” (премиера) сериен филм
21:00
“Кошмари в кухнята” (нов сезон) - риалити
22:00
“Съдби на кръстопът” (премиера) предаване на NOVA
23:00
Новините на NOVA
23:30
Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, сезон 19
00:30
Комисар Рекс” - сериен филм, сезон 11
01:30
Завинаги свързани” - сериен филм
02:30
Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас информациононна емисия
08:45
Култура.БГ културно-информационен слот с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Какво ще се случи 2 документален филм /3 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информациононна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
14:00
Малки истории предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
15:00
Предаване за хора с увреден слух
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информациононна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Какво ще се случи 2 документален филм /4 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас информациононна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информациононна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев обзорно политическо предаване
22:00
Нощни птици вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова
23:00
По света и у нас информациононна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Концерт на “Mixtet” Празници на изкуствата - Аполония 2017/п/
00:30
Измамникът игрален филм /Канада, 2010г./, режисьор Рийза Брамън Гарсия, в ролите: Росиф Съдърланд, Сара Роумър, Грег Джърман, Доналд Съдърланд и др.(14)
01:55
Култура.БГ /п/
02:55
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
04:05
Дойче веле: Шифт
04:20
Още от деня коментарно предаване/п/
05:00
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:10
Защо? Защо живеем в къщи /п/
06:30
Култура.БГ /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Храна за душата” /п/
08:00
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg Атентатът на 20 в. /п/
09:45
Библиотеката
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
15:00
Знаци по пътя: Светослав Пеев /актьорът на 80 г./
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
16:00
Защо? Защо се храним
16:25
Бърколино детски куклен тв сериал
16:55
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Храна за душата” кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Новото познание /п/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
От щабквартирата на Третата Световна война документален филм /Великобритания, 2016 г./, режисьор Гейбриъл Рейндж
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 София/
19:20
Утринен ездач игрален филм /САЩ, 2012 г./, режисьор Тери Майлс, в ролите: Крисчън Слейтър, Локлин Мънро, Джил Хенеси, Доналд Съдърланд, Бен Котън, Клод Духамел, Вив Лийкок и др. (12)
20:50
Знаете ли…
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
История.bg Когато София стана столица
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Концерт на група “Фондацията” с участието на “Софийска филхармония”, диригент Максим Ешкенази
01:00
Натисни F1 /п/
01:15
Музика, музика… /п/
01:45
В близък план /п/
02:15
Утринен ездач игрален филм /п/
03:45
Европейски маршрути
04:00
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
04:30
Библиотеката /п/
05:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/п/

БНТ HD

06:00
УЕФА Европейски квалификации: Холандия - Германия
07:50
Аз съм…
08:00
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:25
Мотоспорт Екстра
08:55
В Белия дом на Обама документален филм /4 епизод/
09:55
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: гигантски слалом /мъже/
11:25
Водна топка: КПС Варна - Черноморец /Бургас/ - финал в турнира за Купата на България /мъже/
12:45
УЕФА Европейски квалификации: Унгария - Хърватия
14:30
Спортни новини
14:40
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: слалом /мъже/
16:15
Мегаобири документален филм
17:45
УЕФА Европейски квалификации: Черна гора - Англия
19:35
УЕФА Европейски квалификации: Косово - България
21:20
Спортни новини
21:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
22:00
Викингите 4 сериен филм /8 епизод/ (16)
22:45
Футбол: Чехия - Бразилия - приятелска среща
00:35
Спортни новини
00:45
УЕФА Европейски квалификации: Косово - България
02:35
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: слалом /мъже/
04:10
УЕФА Европейски квалификации: Черна гора - Англия

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Туризъм.бг /п/
11:45
Натисни F1 предаване за дигитална култура /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Българинът Александър Първи документален филм
13:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
13:30
Бразди /п/
14:00
Ново 10 + 2 музикална класация /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
17:15
Малки истории /п/
17:30
На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 София/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В близък план
22:30
Джинс Родът на Богдана Вульпе
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
02:10
Панорама с Бойко Василев /п/
03:15
История.bg Вапцаров: “Това бях аз” /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

05:30
“Драга фамилия” - сериал, сезон 1
06:50
Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 6 /п/
07:50
В.И.П.” - сериал, сезон 3 /п/
09:10
Всички обичат Реймънд” - сериал, сезон 3 /п/
10:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 5 /п/
11:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 2 /п/
12:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 3 /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 6
14:00
В.И.П.” - сериал, сезон 3
15:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 5
16:00
Всички обичат Реймънд” - сериал, сезон 3, 2 епизода
17:00
“Програмиран” - екшън с уч. на Куба Гудинг-мл., Вал Килмър, Майкъл Айрънсайд, Татяна Маслани, Ерик Брекър, Чад Кроучук, Хиро Канагава, Али Либърт и др.
19:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 2
20:00
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 1
21:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 3
22:00
“Гордо изправен” - криминален екшън с уч. на Дуейн Джонсън, Нийл Макдона, Джони Ноксвил, Джон Бийзли, Кристен Уилсън, Ашли Скот, Кевин Дюранд и др.
23:40
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 1 /п/
00:40
“Фрактура” - предаване за рок музика /п/
03:10
Еротичен телепазар