Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 10 Април 2019 година

Bloomberg TV

06:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Историята на “Манчестър Юнайтед” - док. филм
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
14:00
VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Правилата на играта - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
ИмоТиТе с Христо Николов /п./
17:30
Смарт час с Живка Попатанасова /п./
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
02:30
VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./

bTV

05:30
Лице в лице” /п./
06:00
“Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, еп.18
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Премиера: “Любов от втори опит” - сериал, с.2, еп.67
15:00
Премиера: “Шест сестри” сериал, с.5, еп.12
16:00
Премиера: “Алиса в страната на любовта” - сериал, с.3, еп.68
17:00
bTV Новините
17:25
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Премиера: “Опасни улици” сериал, с.12, еп.109
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера: “Майка” - сериал, еп.51
21:00
“Смени жената” - семейно риалити, с.3
22:00
Комиците и приятели” - комедийно шоу, с.13 еп.19
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Библиотекарите” - сериал, с.2, еп.8
01:00
Вечно твоя” - сериал, еп.93, 94
02:10
bTV Новините /п./
02:40
“Преди обед” /п./
04:40
Опасни улици” /п./

bTV Cinema

06:00
“Фамилията” - сериал, с.2 еп.13, 14
08:30
“Оцеляване” - екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Джеймс Мактийг, в ролите: Мила Йовович, Пиърс Броснан, Дилън Макдърмът, Анджела Басет, Ема Томпсън, Джеймс Д`Арси, Башар Рахал и др.
10:30
Телепазар
10:45
“Фамилията” - сериал, с.3 еп.1, 2
13:00
“Островът на лемурите: Мадагаскар” - документален, приключенски, късометражен (Канада, САЩ, Мадагаскар, 2014), режисьор Дейвид Дъглас
14:00
Телепазар
14:15
“Съпротива” /п./ - военен, драма, екшън, исторически (САЩ, 2008), режисьор Eдуард Зуик, в ролите: Даниел Крейг, Лив Шрайбър, Джейми Бел, Алекса Давалос, Томас Арана, Миа Вашиковска и др.
16:45
“Истината за Чарли” - психотрилър (САЩ, 2002), режисьор Джонатан Деми, в ролите: Танди Нютън, Тим Робинс, Марк Уолбърг, Стивън Дилейн, Тед Ливайн и др.
18:45
Телепазар
19:00
“Нощи в Роданте” /п./ - драма, романтичен (САЩ, Австралия, 2008), режисьор Джордж Улф, в ролите: Даян Лейни др.
21:00
“Боговете на Египет” - фентъзи, приключенски, екшън (САЩ, Австралия, 2016), режисьор Алекс Пройас, в ролите: Брентън Туейтс, Николай-Костер Валдау, Джерард Бътлър, Аби Лий, Кортни Ийтън, Руфъс Сюъл, Джефри Ръш, Елоди Юнг, Чадуик Боузман и др.
23:30
“Четири Коледи” - комедия, романтичен, семеен (САЩ, 2008), режисьор Сет Гордън, в ролите: Винс Вон, Рийз Уидърспун, Робърт Дювал, Сиси Спейсек, Мери Стийнбъргън, Джон Войт, Джон Фавро и др.
01:15
“Фамилията” - сериал, с.3 еп.1, 2
03:30
“Стая на загадките” /п./ - хорър, трилър (САЩ, 2017), режисьор Пол Уърник, в ролите: Евън Уилямс, Анабел Стивънсън, Елизабет Хауър, Дан Джей Джонсън и др. (16+)

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:30
Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
10:30
Доктор Х - сериал, семеен
11:30
Безценната перла - семеен сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Танц на ръба - сериал, драма
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Едно френско село - исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Хотел"Русия" - драма, криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:15
Глухар - криминален сериал
23:15
Жоакина, доня Революция - сериал
00:10
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Операция: История - предаване с Росен Петров /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:10
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:15
Пазители на времето - първи сезон, еп. 10
06:00
Мистър Бийн - първи сезон, еп. 8
06:25
Малкълм - трети сезон, еп. 10
06:45
Малкълм - трети сезон, еп. 11
07:05
Касъл - първи сезон, еп. 8
08:00
Касъл - първи сезон, еп. 9
08:55
Пазители на времето - първи сезон, еп. 10
09:50
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 16
10:15
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 17
10:45
Черният списък - първи сезон, еп. 9
11:40
Макгайвър - втори сезон, еп. 11
12:35
911 - първи сезон, еп. 12
13:25
Хавай 5-0 - пети сезон, еп. 23
14:25
От местопрестъплението: Маями, еп. 23
15:20
Касъл - първи сезон, еп. 10
16:15
Касъл - втори сезон, еп. 1
17:10
Пазители на времето - първи сезон, еп. 11
18:05
Малкълм - трети сезон, еп. 12
18:30
Малкълм - трети сезон, еп. 13
19:00
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 18
19:30
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 19
20:00
Черният списък - първи сезон, еп. 10
21:00
Макгайвър - втори сезон, еп. 12
22:00
Орвил - втори сезон, еп. 7
22:55
Хавай 5-0 - пети сезон, еп. 24
23:50
От местопрестъплението: Маями, еп. 24
00:50
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 18
01:15
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 19
01:45
Черният списък - първи сезон, еп. 10
02:30
“Ченс” - втори сезон, еп. 8
03:20
Живите мъртви - трети сезон, еп. 7
04:05
Чикаго - първи сезон, еп. 8
04:50
Малкълм - трети сезон, еп. 13

Kino Nova

06:00
“Касъл” - сериал, сезон 7 /п/
07:00
“Инспектор Джордж Джентли” сериен филм, сезон 1
09:00
“Моята рецепта за щастие” комедия с уч. на Джейк Торем, Шърли Бренър, Лука Берковичи, Грег Бейкър, Кристофър Найт, Дейвид Фостър и др. /п/
11:00
“Касъл” - сериал, сезон 7
12:00
“Езикът на разбитото сърце” романтична комедия с уч. на Джуди Толт, Кейт Френч, Джули Уайт, Итън Кон, Лара Пулвър, Оскар Нунес, Стивън Андерсън, Кели Джонсън и др.
14:20
“Любов и танци” - романтичен филм с уч. на Ейми Смарт, Том Малой, Били Зейн, Бети Уайт и др.
16:20
Закрилникът” - екшън с уч. на Дензъл Уошингтън, Мартон Чокаш, Клоуи Грейс Морец, Хейли Бенет, Бил Пулман, Дейвид Харбър, Мелиса Лео, Дейвид Мюнер и др. /п/
19:00
София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
От местопрестъплението: Ню Йорк"- сериал, сезон 9
21:00
“Колибри” - криминален екшън с уч. на Джейсън Стейтъм, Агата Бузек, Вики Макклър, Бенедикт Уонг и др.
23:00
От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 9, /п/
00:00
“Инспектор Джордж Джентли” сериен филм /п/

NOVA

05:20
Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, сезон 19 /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, сезон 2
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
15:00
Прости ми” (премиера) сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
Намери ме” (премиера) сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 “Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Откраднат живот: Любовта лекува” (премиера) - сериен филм, сезон 7
21:00
“Hell’s Kitchen България” (нов сезон) - риалити
22:00
“Женени от пръв поглед” (нов сезон) - риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, сезон 19
00:30
Комисар Рекс” - сериен филм, сезон 11
01:30
Завинаги свързани” - сериен филм
02:30
Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
Култура.БГ културно-информационен слот с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Какво ще се случи 2 документален филм /6 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
14:00
Малки истории документален слот
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката анимационен филм
14:50
Приключенията на горските мечоци анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Какво ще се случи 2 документален филм /7 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Достоевски тв филм /5 епизод/ (14)
22:00
Милиарди тв филм /12, последен епизод/(16)
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Брат за брата 2 тв филм /19 епизод/(14)
00:15
Култура.БГ /п/
01:15
100% будни /п/
02:15
Милиарди тв филм /12, последен епизод/п/(16)
03:20
Достоевски тв филм /5 епизод/п/(14)
04:15
Брат за брата 2 тв филм /19 епизод/п/(14)
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
15:05
Гимназия “Черна дупка” тв филм
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Спорт ТОТО
21:30
Студио “Футбол” коментарно предаване
00:10
Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии/п/
00:40
Култура.БГ /п/
01:40
100% будни /п/
02:40
Танцуващият със сенките игрален филм /п/(12)
04:30
Отблизо с Мира /п/
05:30
Още от деня коментарно предаване/п/

БНТ HD

06:00
УЕФА Европейски квалификации: Унгария - Хърватия
07:50
Часът на спорта
08:05
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:30
Извън играта
09:15
Двойно оцеляване документална поредица /1 сезон, 2 епизод/
10:00
Европейско първенство по борба
12:00
Лига Европа магазинно предаване /12 епизод/
12:30
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Трентино
13:50
Мотоспорт Екстра
14:20
Спортни новини
14:30
Колоездачна обиколка на Каталуня обзорна програма
15:20
УЕФА Европейски квалификации: Унгария - Хърватия
17:10
Двойно оцеляване документална поредица /1 сезон, 3 епизод/
17:55
Световна купа по конни надбягвания репортаж от Дубай
18:40
Аз съм…
18:55
Баскетбол: Левски Лукойл - Академик Бултекс - среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от з. “Триадица”
20:55
Лига Европа магазинно предаване /12 епизод/
21:20
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
21:45
Спортни новини
21:50
Европейско първенство по борба репортаж от Букурещ
22:00
Викингите 4 сериен филм /11 епизод/ (16)
22:45
Футбол: Чехия - Бразилия - приятелска среща
00:35
Европейско първенство по борба репортаж от Букурещ
00:45
Спортни новини
00:50
Баскетбол: Левски Лукойл - Академик Бултекс - среща от Националната баскетболна лига
02:40
УЕФА Европейски квалификации: Черна гора - Англия
04:55
Световна купа по конни надбягвания репортаж от Дубай
05:45
Часът на спорта

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Отблизо с Мира /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:30
Знаци по пътя: Румяна Бояджиева
14:00
Туризъм.бг /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Русе/п/
17:15
Малки истории /п/
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Музика, музика… музикално-образователно предаване
21:30
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
22:00
Новото познание
22:30
Пътеки
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии /п/
02:15
Нощни птици /п/
03:15
Отблизо с Мира /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

05:45
“Драга фамилия” - сериал, сезон 1
06:50
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 6 /п/
07:50
В.И.П.” - сериал, сезон 3 /п/
09:10
Всички обичат Реймънд” сериал, сезон 3 /п/
10:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 5 /п/
11:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 2 /п/
12:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 3 /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 7
14:00
В.И.П.” - сериал, сезон 3
15:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 5
16:00
Всички обичат Реймънд” сериал, сезон 3, 2 епизода
17:00
“Изкуството на войната: Възмездието” - екшън с уч. на Антъни “Треч” Крис, Уорън Дероса, Сунг Хи Лий, Лио Лий, Джанет Карол, Браян Фитпатрик и др. /п/
19:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 2
20:00
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 1
21:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 3
22:00
“Черна вода” (премиера) - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Долф Лундгрен, Ал Сапиенца, Джасмин Уолтц, Марк Шърман и др.
00:10
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 1 /п/
01:10
Еротичен телепазар
03:10
“Национална лотария” /п/