Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 12 Април 2019 година

Bloomberg TV

06:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Иноватори - док. филм
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
14:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/ Елена Кирилова /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Правилата на играта - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Цялата история на Айртон Сена - док. филм
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
02:30
VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./

bTV

05:30
Лице в лице” /п./
06:00
“Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, еп.20
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Премиера:"Любов от втори опит" сериал, с.2, еп.69
15:00
Премиера:"Шест сестри" - сериал, с.5, еп.14
16:00
Премиера:"Алиса в страната на любовта" - сериал, с.3, еп.70
17:00
bTV Новините
17:25
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Премиера:"Опасни улици" - сериал, с.12, еп.111
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Майка” - сериал, еп.53
21:00
Премиера:"Столичани в повече" сериал, с.13 еп.7
22:00
Комиците и приятели” - комедийно шоу, с.13 еп.21
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Библиотекарите” - сериал, с.2, еп.10
01:00
Вечно твоя” - сериал, еп.97, 98
02:10
bTV Новините /п./
02:40
“Преди обед” /п./
04:40
Опасни улици” /п./ - сериал

bTV Cinema

06:00
“Фамилията” - сериал, с.3 еп.3, 4
08:15
“Четири Коледи” /п./ - комедия, романтичен, семеен (САЩ, 2008), режисьор Сет Гордън, в ролите: Винс Вон, Рийз Уидърспун, Робърт Дювал, Сиси Спейсек, Мери Стийнбъргън, Джон Войт, Джон Фавро и др.
10:00
Телепазар
10:15
“Фамилията” - сериал, с.3 еп.5, 6
12:45
Телепазар
13:00
“Подменена самоличност” криминален, фентъзи, мистъри (тв филм, Канада, САЩ, 2015), режисьор Пенелъпи Бутенхаус, в ролите: Касандра Скърбо, Кийгън Конър Трейси, Кирстен Зиен, Кайра Загорски и др.
14:45
“Оцеляване” /п./ - екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Джеймс Мактийг, в ролите: Мила Йовович, Пиърс Броснан, Дилън Макдърмът, Анджела Басет, Ема Томпсън, Джеймс Д`Арси, Башар Рахал и др.
16:45
“Вероника Марс” /п./ криминален, мистъри (САЩ, Великобритания, Франция, Германия, 2014), режисьор Роб Томас, в ролите: Кристен Бел, Джейсън Доринг, Енрико Калантони, Крис Лоуъл, Джери О`Конъл и др.
19:00
Телепазар
19:15
Омъжи се за мен, пич” /п./ - комедия (Франция, 2017), режисьор Тарек Будали, в ролите: Тарек Будали, Филип Лашо, Шарлот Габри, Анди Раконт и др.
21:00
“Умирай трудно” /п./ - екшън, трилър (САЩ, 1988), режисьор Джон Мактиърнън, в ролите: Брус Уилис, Бони Беделия, Реджиналд ВелДжонсън, Алън Рикман, Александр Годунов и др. 2
23:30
Фантастичната четворка и Сребърният сърфист” - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, Великобритания, 2007), режисьор Тим Стори, в ролите: Крис Евънс, Джулиън Макмеън, Джесика Алба, Йоан Гръфъд, Кери Уошингтън, Лорънс Фишбърн, Бо Гарет, Майкъл Чиклис, Андре Брауър и др.
01:15
“Прераждане” /п./ - драма, романтичен, военен (Италия, Испания, 2012), режисьор Серджо Кастелито, в ролите: Пенелопе Крус, Емил Хърш, Аднан Хаскович, Пиетро Кастелито, Бранко Джурич, Джейн Бъркин, Серджо Кастелито и др. 14+
03:45
“Оцеляване” /п./ - екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Джеймс Мактийг, в ролите: Мила Йовович, Пиърс Броснан, Дилън Макдърмът, Анджела Басет, Ема Томпсън, Джеймс Д`Арси, Башар Рахал и др.

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:30
Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
10:30
Доктор Х - сериал, семеен
11:30
Втори в листата - политически сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Сърцето на самурая - исторически сериал
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Операция: История - предаване с Росен Петров /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Едно френско село - исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Хотел"Русия" - драма, криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:15
Необичайните заподозрени с Георги Лозанов
23:15
Жоакина, доня Революция - сериал
00:10
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:10
Пазители на времето - първи сезон, еп. 12
06:00
Мистър Бийн - първи сезон, еп. 10
06:25
Малкълм - трети сезон, еп. 14
06:45
Малкълм - трети сезон, еп. 15
07:05
Касъл - втори сезон, еп. 2
08:00
Касъл - втори сезон, еп. 3
08:55
Пазители на времето - първи сезон, еп. 12
09:50
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 20
10:15
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 21
10:45
Черният списък - първи сезон, еп. 11
11:40
Макгайвър - втори сезон, еп. 13
12:35
Врагът сред нас, еп. 6
13:25
Хавай 5-0 - пети сезон, еп. 25
14:25
От местопрестъплението: Маями
15:20
Касъл - втори сезон, еп. 4
16:15
Касъл - втори сезон, еп. 5
17:10
Под наблюдение - първи сезон, еп. 1
18:05
Малкълм - трети сезон, еп. 16
18:30
Малкълм - трети сезон, еп. 17
19:00
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 22
19:30
Семеен пъзел - втори сезон, еп. 1
20:00
Черният списък - първи сезон, еп. 12
21:00
Макгайвър - втори сезон, еп. 14
22:00
Империя - пети сезон, еп. 12
22:55
Хавай 5-0 - шести сезон, еп. 1
23:50
От местопрестъплението: Маями, еп. 2
00:50
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 22
01:15
Семеен пъзел - втори сезон, еп. 1
01:45
Черният списък - първи сезон, еп. 12
02:30
“Ченс” - втори сезон, еп. 10
03:20
Живите мъртви - трети сезон, еп. 9
04:05
Чикаго - първи сезон, еп. 10
04:50
Малкълм - трети сезон, еп. 17

Kino Nova

06:00
“Касъл” - сериал, сезон 7 /п/
07:00
“Инспектор Джордж Джентли” сериен филм
08:50
Да се завърнеш у дома” - драма с уч. на Ранди Уейн, Джералд Макрейни, Яна Крамер, Шон Сипос и др. /п/
11:00
“Касъл” - сериал, сезон 7
12:00
“Любов и танци” - романтичен филм с уч. на Ейми Смарт, Том Малой, Били Зейн, Бети Уайт и др. /п/
14:00
“Дъхът на живота” - романтична драма с уч. на Андрю Гарфийлд, Клеър Фой, Миранда Райсън, Том Холандер, Ед Спилърс, Дейвид Бътлър, Том Холандър, Бен ЛойдХюз, Камила Ръдърфорд и др.
16:50
“Падингтън 2” - приключенска филм с уч. на Хю Грант, Хю Боневил, Сали Хокинс, Джули Уолтърс, Брендън Глийсън, Самюел Джослин и др. /п/
19:00
София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
От местопрестъплението: Ню Йорк"- сериал, сезон 9
21:00
“Спайдърмен 2” - приключенски екшън с уч. на Тоби Магуайър, Кирстен Дънст, Джеймс Франко, Алфред Молина, Розмари Харис и и др.
23:30
От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 9, /п/
00:30
Инспектор Джордж Джентли" сериен филм /п/

NOVA

05:20
Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, сезон 19 /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, сезон 2
13:30
Остани с мен” (премиера) - сериен филм
15:00
Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
Намери ме” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Господин Х и морето” (премиера) сериен филм
21:00
“Кошмари в кухнята” (нов сезон) - риалити
22:00
“Съдби на кръстопът” (премиера) предаване на NOVA
23:00
Новините на NOVA
23:30
Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, сезон 19
00:30
Комисар Рекс” - сериен филм, сезон 12
01:30
Завинаги свързани” - сериен филм
02:30
Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
Култура.БГ културно-информационен слот с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Какво ще се случи 2 документален филм /8 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
14:00
Малки истории предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
15:00
Предаване за хора с увреден слух
15:15
Обзор “Лига Европа”
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Какво ще се случи 2 документален филм /9 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев обзорно политическо предаване
22:00
Нощни птици вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Киара Панкалди /Италия/, Франк Соливан /САЩ/ и Гердбенд /Германия/ Международен джаз фестивал “Банско 2018”
00:35
Греховете на баща ми документален филм /копродукция, 2009г./, режисьор Николас Ентел(14)
02:00
Култура.БГ /п/
03:00
100% будни /п/
04:05
Дойче Веле: Шифт
04:20
Още от деня коментарно предаване/п/
05:00
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:00
Защо? Богове, русалки и духове /п/
06:30
Култура.БГ /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
08:00
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg Цената на независимостта /п/
09:45
Библиотеката
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
15:00
До Европа и напред /п/
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
16:00
Защо? Защо са измислени числата
16:30
Бърколино детски куклен тв сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Новото познание /п/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Нашествие на извънземни: “Готови ли сме?” документален филм /САЩ, 2011 г./, режисьор Бил Маклейн
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 София/
19:20
История.bg Последната царска династия
20:20
Търсачи на реликви сериен тв филм /4 епизод/
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
Романтичният доктор сериен тв филм /4 епизод/ (14)
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Равносметка концерт на Мустафа Чаушев
00:40
Натисни F1 /п/
00:55
Музика, музика… /п/
01:25
В близък план /п/
01:55
Знаете ли… /п/
02:15
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
02:45
Библиотеката /п/
03:45
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
04:15
Търсачи на реликви сериен тв филм /4 епизод/п/
05:00
Романтичният доктор сериен тв филм /4 епизод/п/ (14)

БНТ HD

06:00
Футбол: Арсенал - Наполи - среща от 1/4-финалите на турнира “Лига Европа”
07:50
Часът на спорта
08:05
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:35
Двойно оцеляване документална поредица /1 сезон, 4 епизод/
09:20
Европейско първенство по борба
11:15
Футбол: Славия /Прага/ - Челси - среща от 1/4-финалите на турнира “Лига Европа”
13:00
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Маракеш: Четвъртфинална среща пряко предаване
14:50
Спортни новини
15:00
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Маракеш: Четвъртфинална среща пряко предаване
17:00
Обзор “Лига Европа”
17:30
Мотоспорт Екстра
18:00
Европейско първенство по борба пряко предаване от Букурещ
21:00
Обзор “Лига Европа”
21:25
Спортни новини
21:35
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
22:00
Викингите 4 сериен филм /12 епизод/ (16)
22:45
Футбол: Арсенал - Наполи - среща от 1/4-финалите на турнира “Лига Европа”
00:35
Спортни новини
00:45
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Маракеш: Четвъртфинална среща
02:30
Световен шампионат по айс крос спускане обзор
03:00
Европейско първенство по борба

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Туризъм.бг /п/
11:45
Натисни F1 предаване за дигитална култура /п/
12:00
По света и у нас
12:30
В кадър Полет на ръба на безкрая /п/
13:00
До Европа и напред /п/
13:30
Бразди /п/
14:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
17:15
Малки истории /п/
17:30
На опера с БНТ 2: “Кармен” от Бизе-Шчедрин /БНТ 2 Пловдив/п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 София/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В близък план
22:30
Джинс Родът на Гуна Иванова
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
02:10
Панорама с Бойко Василев /п/
03:15
История.bg Българската библия /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

05:45
“Драга фамилия” - сериал, сезон 2
06:50
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 7 /п/
07:50
В.И.П.” - сериал, сезон 4 /п/
09:10
Всички обичат Реймънд” сериал, сезон 4 /п/
10:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 5 /п/
11:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 2 /п/
12:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 3 /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 7
14:00
В.И.П.” - сериал, сезон 4
15:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 5
16:00
Всички обичат Реймънд” сериал, сезон 4, 2 епизода
17:00
“Двойна комбина” - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Мики Рурк, Пол Фрийман, Денис Родман, Валария Кавали, Наташа Линдингер и др. /п/
19:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 2
20:00
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 1
21:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 3
22:00
“Единакът” - криминален екшън с уч. на Джет Ли, Джейсън Стейтъм, Джон Лон, Девън Аоки, Луис Гузман, Надин Веласкес и др.
00:00
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 1 /п/
01:00
“Фрактура” - предаване за рок музика /п/
03:30
Еротичен телепазар