Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 14 Април 2019 година

БНТ 2

06:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Откакто свят светува /БНТ 2 София/п/
07:00
Сид - дете на науката 2 анимационен сериал
07:25
Точица сериен анимационен филм
07:50
Сафарито на Скаут тв филм
08:15
Многоликата Япония: Земята е само една Покана за посещение в царството на водните кончета
08:30
По света и у нас информационна емисия
09:00
Неделна литургия пряко предаване от София
10:30
Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 Русе/
10:45
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/
11:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Концерт на камерен ансамбъл “Софийски солисти”
13:45
Знаете ли
14:00
Добър ден с БНТ 2
15:00
На първия ред на историята: “Доц. Стефан Тъпанов с Молерите” документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
15:30
№1 Туризмът: Ловът - страст и единение с природата /БНТ 2 Варна/
16:00
Опак човек /80 години от рождението на Антон Карастоянов/ игрален филм /България, 1973 г./, режисьор Янко Янков, в ролите: Стефан Гецов, Антон Карастоянов, Йордан Таралежков, Снежина Балабанова, Пепа Николова и др.
17:30
Опера на открито /БНТ 2 Варна/
18:00
Афиш културно-информационно предаване
18:15
Натисни F1 /п/
18:30
Новото познание
19:00
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии
19:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
20:00
Нашествие на извънземни: “Готови ли сме?” документален филм /САЩ, 2011 г./, режисьор Бил Маклейн /п/
20:45
Европейски маршрути
21:00
Норма - опера от Винченцо Белини постановка на Софийската опера и балет /втора част/
22:10
Световните градове на България Ловеч - тайната столица
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:15
Добър ден с БНТ 2 /п/
00:15
Афиш културно-информационно предаване /п/
00:30
Джинс Родът на Орлин Горанов /п/
01:00
Пътешествия документална поредица /п/
01:30
Концерт на Теодосий Спасов и Влатко Стефановски /БНТ 2 Пловдив/п/
02:45
Музика, музика… /п/
03:15
Многоликата Япония: Земята е само една Покана за посещение в царството на водните кончета /п/
03:30
Репетиция /БНТ 2 Варна/п/
04:00
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /п/
04:30
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
05:00
В близък план /п/
05:30
Днес и утре /п/

БНТ HD

06:00
Футбол: Славия /Прага/ - Челси - среща от 1/4-финалите на турнира “Лига Европа”
07:45
Обзор “Лига Европа”
08:15
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Часът на спорта
09:30
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Маракеш: Полуфинална среща
11:20
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Маракеш: Полуфинална среща
13:10
Колоездачна обиколка на Каталуня обзорна програма
14:00
Спортни новини
14:10
Футбол: Арсенал - Наполи - среща от 1/4-финалите на турнира “Лига Европа”
16:00
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Маракеш: Финал пряко предаване
18:15
Часът на спорта
18:25
Баскетбол: Левски Лукойл - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от з. “Триадица”
20:30
Обзор “Лига Европа”
21:00
Извън играта
21:45
Спортни новини
21:50
Европейско първенство по борба репортаж от Букурещ
22:00
Пътуването игрален филм /САЩ, 2013г./, режисьор Уилям Паркър, в ролите: Джасмин Жандро, Шанън Браун, Томи Наш и др.
23:30
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Маракеш: Финал
01:30
Европейско първенство по борба репортаж от Букурещ
01:40
Спортни новини
01:45
Баскетбол: Левски Лукойл - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига
03:35
Световен шампионат по айс крос спускане обзор
04:10
Футбол: Славия /Прага/ - Челси - среща от 1/4-финалите на турнира “Лига Европа”

БНТ World

06:00
Малки истории
07:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
08:00
Бразди
08:30
По света и у нас
09:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
09:30
Часът на зрителите /п/
10:00
Библиотеката
11:00
Вяра и общество с Горан Благоев
12:00
По света и у нас
12:30

Европа

13:00
Извън играта
13:45
Записки по българските въстания: Четвърти революционен окръг тв сериен филм /шеста серия/
14:55
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/
15:30
Отблизо с Мира
16:30
Денят започва с Георги Любенов
18:30
Добър ден с БНТ 2
19:30
В близък план /п/
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
Да обичаш на инат игрален филм /1985 г./, режисьор Николай Волев, в ролите: Велко Кънев, Иван Велков, Мария Статулова, Леда Тасева и др.
22:15
Нощни птици
23:15
Извън играта /п/
00:00
По света и у нас
00:15
Опера на открито /БНТ 2 Варна/
00:45
Библиотеката /п/
01:45
Отблизо с Мира /п/
02:45
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
03:45
Денят започва с Георги Любенов /п/
05:45
Афиш културно-информационно предаване