Архив телевизионни програми

Начало » 2019 » Април » 24

Програма на телевизиите за 24 Април 2019 година

Bloomberg TV

06:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Светът на Майли Сайръс - док. филм
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
14:00
VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Здравей, свят - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
ИмоТиТе с Христо Николов /п./
17:30
Смарт час с Живка Попатанасова /п./
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
02:30
VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./
06:00
“Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, с.2 еп.2
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./
13:30
Премиера:“Любов от втори опит” сериал, с.2, еп.77
15:00
Премиера:“Шест сестри” - сериал, с.5, еп.22
16:00
Премиера:“Алиса в страната на любовта” - сериал, с.3, еп.78
17:00
bTV Новините
17:25
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Премиера:"Опасни улици” сериал, с.12, еп.119
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Майка” - сериал, еп.61
21:00
“Смени жената” - семейно риалити, с.3
22:00
Комиците и приятели” - комедийно шоу, с.13 еп.25
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Библиотекарите” - сериал, с.3, еп.8
01:00
Вечно твоя” - сериал, еп.113, 114
02:10
bTV Новините /п./
02:40
“Преди обед” /п./
04:40
Опасни улици” /п./

bTV Cinema

06:00
Вътрешна сигурност” /п./ сериал, с.5 еп.3, 4
08:15
“Ефектът на пеперудата” /п./ фантастика, психотрилър (САЩ, Канада, 2004), режисьори Ерик Брес и Джонатан Грубър, в ролите: Аштън Къчър, Ейми Смарт, Мелора Уолтърс, Елдън Хенсън, Итън Суплий, Ирина Горовая, Ерик Столц, Логан Лърман и др.
10:45
Телепазар
11:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.5 еп.5, 6
13:00
Телепазар
13:15
“Оцеляване” /п./ - екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Джеймс Мактийг, в ролите: Мила Йовович, Пиърс Броснан, Дилън Макдърмът, Анджела Басет, Ема Томпсън, Джеймс Д`Арси, Башар Рахал и др.
17:00
“Зад решетките” /п./ - криминален, драма (тв филм, Канада, 2008), режисьор Скот Уилямс, в ролите: Паджет Брустър, Антонио Кюпо, Мег Роу, Робърт Уиздън, Диего Клатенхоф и др. {16+}
18:45
Телепазар
19:00
“Шест метра дълбочина” /п./ - приключенски, драма, биографичен (САЩ, 2017), режисьор Скот Уо, в ролите: Джош Хартнет, Мира Сорвино, Сара Дюмонт, Остин Грант и др.
21:00
“Луда по Стив” - комедия, романтичен (САЩ, 2009), режисьор Фил Трейл, в ролите: Сандра Бълок, Брадли Купър, Томас Хейдън Чърч, и др.
23:00
“Апалуза” - уестърн, криминален, романтичен, драма (САЩ, 2008), режисьор Ед Харис, в ролите: Ед Харис, Рене Зелуегър, Джереми Айрънс, Виго Мортенсен, и др.
01:15
Вътрешна сигурност” /п./ - сериал
03:15
“Дивата река” /п./ - екшън, мистъри, криминален (САЩ, Великобритания, Канада, 2017), режисьор Тейлър Шеридан, в ролите: Елизабет Олсън, Джереми Ренър и др.

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:30
Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
10:30
Изгряващо слънце - сериал, семеен
11:30
Хирургът - сериал, семеен
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Сърцето на самурая - исторически сериал
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Едно френско село - исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Превозвачът - криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:15
Тялом и духом - криминален сериал
23:15
Жоакина, доня Революция - сериал
00:10
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Операция: История - предаване с Росен Петров /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:10
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:15
Под наблюдение - първи сезон, еп. 8
06:00
От Ел Ей до Вегас - първи сезон, еп. 4
06:25
Малкълм - шести сезон, еп. 8
06:45
Малкълм - шести сезон, еп. 9
07:05
Касъл - втори сезон, еп. 18
08:00
Касъл - втори сезон, еп. 19
08:55
Под наблюдение - първи сезон, еп. 8
09:50
Семеен пъзел - втори сезон, еп. 14
10:15
Семеен пъзел - втори сезон, еп. 15
10:45
Черният списък - първи сезон, еп. 19
11:40
Макгайвър - втори сезон, еп. 21
12:35
911 - първи сезон, еп. 14
13:25
Хавай 5-0 - шести сезон, еп. 8
14:25
От местопрестъплението: Маями, еп. 9
15:20
Касъл - втори сезон, еп. 20
16:15
Касъл - втори сезон, еп. 21
17:10
Под наблюдение - първи сезон, еп. 9
18:05
Малкълм - шести сезон, еп. 10
18:30
Малкълм - шести сезон, еп. 11
19:00
Семеен пъзел - втори сезон, еп. 16
19:30
Семеен пъзел - втори сезон, еп. 17
20:00
Черният списък - първи сезон, еп. 20
21:00
Макгайвър - втори сезон, еп. 22
22:00
Орвил - втори сезон, еп. 9
22:55
Хавай 5-0 - шести сезон, еп. 9
23:50
От местопрестъплението: Маями, еп. 10
00:50
Семеен пъзел - втори сезон, еп. 16
01:15
Семеен пъзел - втори сезон, еп. 17
01:45
Черният списък - първи сезон, еп. 20
02:30
Демоните на Да Винчи - първи сезон, еп. 8
03:20
Живите мъртви - четвърти сезон, еп. 1
04:05
Ловец на мисли - пети сезон, еп. 8
04:50
Малкълм - шести сезон, еп. 11

Kino Nova

06:00
“Касъл” - сериал, сезон 7 /п/
06:50
“Инспектор Джордж Джентли” сериен филм
08:50
Загадки при разпродажби: Убийство по ноти” - драма с уч. на Лори Луглин, Стив Бейсик, Сара Стрейндж, Ева Борн, Конър Станхоуп, Кевин О’Грейди, Джей Бразо и др. /п/
11:00
“Касъл” - сериал, сезон 7
12:00
“Бъди” - семейна комедия с уч. на Рене Русо, Роби Колтрейнл, Алън Къминг, Ирма P. Хол и др. /п/
14:15
“Бели мадами” - криминална комедия с уч. на Шон Уейънс, Марлон Уейънс, Джейми Кинг, Франки Фейсън, Локлин Мънро, Джон Херд,Бизи Филипс, Тери Крюз и др. /п/
16:45
“Чиракът на магьосника” приключенски екшън с уч. на Никълъс Кейдж, Джей Барушел, Алфред Молина, Моника Белучи, Тереза Палмър, Тоби Кибъл, Омар Бенсън Милър, Алис Крийдж и др. /п/
19:00
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 5
21:00
“Два патлака” - екшън-комедия с уч. на Марк Уолбърг, Дензъл Уошингтън, Бил Пакстън, Пола Патън, Едуард Джеймс Олмъс, Джеймс Марсдън, Фред Уорд и др.
23:10
“От местопрестъплението” сериал, сезон 5, /п/
00:10
“Инспектор Джордж Джентли” сериен филм /п/

NOVA

05:20
“Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, сезон 20 /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, сезон 2
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
15:00
“Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
“Намери ме” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
“Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Откраднат живот: Любовта лекува” (премиера) - сериен филм, сезон 7
21:00
“Hell’s Kitchen България” (нов сезон) - риалити
22:00
“Женени от пръв поглед” (нов сезон) - риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
“Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, сезон 20
00:30
Комисар Рекс” - сериен филм, сезон 12
01:30
“Завинаги свързани” - сериен филм
02:30
“Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Какво ще се случи 2 документален филм /16, последен епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
14:00
Малки истории документален слот
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Мечтата за “Марс” тв филм /САЩ, 2016г./, режисьор Лойд Лий Чои, в ролите: Некхебет Джъч, Уачет Джъч, Джойс Уонг и др.
17:00
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Достоевски тв филм /7 епизод/ (14)
22:00
Марс тв филм /6, последен епизод/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Зад кулисите на “Марс” документален филм /САЩ, 2016г./, режисьор Еверардо Гут
00:15
Култура.БГ /п/
01:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:15
Марс тв филм /6, последен епизод/п/
03:20
Достоевски тв филм /7 епизод/п/ (14)
04:15
Зад кулисите на “Марс” документален филм/п/
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
16:30
Магията на българския иконостас документален филм /България, 2001г./, режисьор Костадин Бонев
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Спорт ТОТО
00:00
Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии/п/
00:30
Култура.БГ /п/
01:30
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:30
Перфектните непознати игрален филм /п/
04:25
Туризъм.бг /п/
05:25
Още от деня коментарно предаване/п/
05:40
Магията на българския иконостас документален филм /п/

БНТ 2

06:00
Защо? Светите Апостоли /п/
06:30
Култура.БГ /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
08:00
Рила-приказна и неповторима документален филм /БНТ 2 Благоевград/
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg Септемврийското въстание - 90 години подем и погром /п/
09:45
Библиотеката /избрано/
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Варна/п/
11:30
Младите иноватори /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
На опера с БНТ 2: “Дон Карлос” /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Русе/п/
14:55
Христина Морфова /130 години от рождението на оперната прима/ документален филм /1991 г./
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
16:00
Защо? Добрият християнин
16:30
Бърколино детски куклен тв сериал
16:50
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
60 минути за култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
19:20
История.bg Гео Милев - екзекуция на българската духовност /п/
20:20
Търсачи на реликви сериен тв филм /10 епизод/
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
Романтичният доктор сериен тв филм /10 епизод/ (14)
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Фалшификаторът игрален филм /САЩ, 2012 г./, режисьор Лорънс Рок, в ролите: Лорън Бакол, Джош Хъчърсън, Алфред Молина, Били Бойд, Дина Истууд, Адам Годли, Скот Истууд, Алекзандра Карл и др. (14)
00:55
Натисни F1 /п/
01:10
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/п/
01:40
60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
02:45
Библиотеката /п/
03:45
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/п/
04:15
Търсачи на реликви сериен тв филм /10 епизод/п/
05:00
Романтичният доктор сериен тв филм /10 епизод/п/ (14)

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Отблизо с Мира /п/
11:15
Притчи от дърво документален филм
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:30
Знаци по пътя Ицхак Хинци
14:00
Туризъм.бг /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Русе/п/
17:15
Малки истории /п/
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Музика, музика… музикално-образователно предаване
21:30
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
22:00
Новото познание
22:30
Пътеки
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии /п/
02:15
Нощни птици /п/
03:15
Отблизо с Мира /п/
03:45
Притчи от дърво документален филм /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

05:45
“Драга фамилия” - сериал, сезон 2
06:50
“Уокър - тексаският рейнджър"сериал, сезон 7 /п/
07:50
В.И.П.” - сериал, сезон 4 /п/
09:10
Всички обичат Реймънд” сериал, сезон 4 /п/
10:00
“Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 5 /п/
11:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 2 /п/
12:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 4 /п/
13:00
“Уокър - тексаският рейнджър"сериал, сезон 7
14:00
В.И.П.” - сериал, сезон 4
15:00
“Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 5
16:00
“Лоши момчета 2” - екшън-комедия с уч. на Уил Смит, Мартин Лорънс, Джо Пантолиано, Тереза Рандъл, Джорди Молла, Питър Стормеър, Джон Седа и др. /п/
19:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 2
20:00
“Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 2
21:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 4
22:00
“Главнокомандващ” (премиера) екшън с уч. на Стивън Сегал, Рон Смуренбург, Соня Кулинг, Байрън Гибсън, Сорая Торенс, Миша Хавиер и др.
23:50
“Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 2 /п/
00:50
Еротичен телепазар
03:00
“Национална лотария” /п/