Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 08 Май 2019 година

Bloomberg TV

06:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Стоманеният поглед - док. филм
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
14:00
VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Класически коли - док. поредица
17:00
Водещите новини
17:05
ИмоТиТе с Христо Николов /п./
17:30
Смарт час с Живка Попатанасова /п./
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
02:30
VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./
06:00
“Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, с.2 еп.8
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Премиера:"Втори шанс" - сериал, еп.2
15:00
Премиера:“Шест сестри” - сериал, с.5, еп.28
16:00
Премиера:"Сестра Бети" - сериал, еп.4
17:00
bTV Новините
17:25
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Премиера:"Опасни улици" сериал, с.13, еп.2
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Майка” - сериал, еп.71
21:00
“Смени жената” - семейно риалити, с.3
22:00
Комиците и приятели” - комедийно шоу, с.13 еп.31
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Библиотекарите” - сериал, с.4, еп.8
01:00
Вечно твоя” - сериал, еп.133, 134
02:00
bTV Новините /п./
02:30
“Преди обед” /п./
04:40
Опасни улици” /п./ - сериал

bTV Cinema

06:00
Вътрешна сигурност” /п./ сериал, с.6 еп.11, 12
08:15
“Отбранителна линия” - екшън, криминален, трилър (САЩ, 2013), режисьор Гари Флейдър, в ролите: Джейсън Стейтъм, Джеймс Франко, Уинона Райдър, Изабела Видович, Кейт Бозуърт, Кланси Браун, Рашел Лефевр и др.
10:15
Телепазар
10:30
Премиера:"Вътрешна сигурност" - сериал, с.7 еп.1, 2
13:00
Телепазар
13:15
“Тайната на Джейкъб” - трилър, романтичен, драма (тв филм, САЩ, 2013), режисьор Робърт Маленфънт, в ролите: Ашли Скот, Ейдън Търнър, Дженифър Тейлър, Джейсън Брукс и др.
15:00
“Барабанистка: Нов ритъм” музикален, комедия, драма (тв филм, САЩ, 2014), режисьор Били Удръф, в ролите: Алекзандра Шип, Ленърд Робъртс, Джордън Калоуей, Джеф Пиер, Марио Ван Пийбълс и др.
17:00
“Бел” - биографичен, драма, романтичен (Великобритания, 2013), режисьор Ама Асанте, в ролите: Гугу Мбата Роу, Матю Гуд, Емили Уотсън, Пенелъпи Уилтън, Том Уилкинсън, Сара Гадон, Джеймс Нортън, Миранда Ричардсън, Сам Рийд и др.
19:00
Телепазар
19:15
“Alibi.com” - комедия (Франция, 2017), режисьор Филип Лашо, в ролите: Филим Лашо, Елоди Фонтан, Жюлиан Арути, Тарек Будали, Натали Бай и др.
21:00
Европейско кино: “Газ до дупка” - екшън, трилър (Франция, САЩ, Белгия, 2017), режисьор Антонио Негре, в ролите: Скот Истууд, Фреди Торп, Симон Абкариан, Клеменс Шик, Ана де Армас, Гая Вайс и др.
23:00
“Анри Наварски” - исторически, биографичен, военен, драма (Франция, Германия, Австрия, Испания, 2010), режисьор Йо Байер, в ролите: Жюлиан Боаселие, Йоахим Крол, Андреас Шмид, Роже Касамажор и др. 14+
01:45
Вътрешна сигурност” /п./ сериал
03:45
“Колектор” - трилър (Русия, 2016), режисьор Алексей Красовский, в ролите: Константин Хабенский, Евгений Стичкин, Ксения Буравская, Полина Агуреева, Кирил Плетньов, Валентина Лукашчук, Александр Тютин и др.

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:30
Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
10:30
Изгряващо слънце - сериал, семеен
11:30
Хирургът - сериал, семеен
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Сърцето на самурая - исторически сериал
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Едно френско село - исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Превозвачът - криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:15
Операция “Тежка вода” - сериал, исторически
23:15
Жоакина, доня Революция сериал
00:10
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Операция: История - предаване с Росен Петров /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:10
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:15
Под наблюдение - първи сезон, еп. 18
06:00
От Ел Ей до Вегас - първи сезон, еп. 14
06:25
Малкълм - седми сезон, еп. 6
06:45
Малкълм - седми сезон, еп. 7
07:05
Касъл - трети сезон, еп. 14
08:00
Касъл - трети сезон, еп. 15
08:55
Под наблюдение - първи сезон, еп. 18
09:50
Семеен пъзел - трети сезон, еп. 12
10:15
Семеен пъзел - трети сезон, еп. 13
10:45
Черният списък - втори сезон, еп. 7
11:40
Макгайвър - трети сезон, еп. 8
12:35
911 - първи сезон, еп. 16
13:25
Хавай 5-0 - шести сезон, еп. 16
14:20
От местопрестъплението: Маями, еп. 18
15:15
Касъл - трети сезон, еп. 16
16:10
Касъл - трети сезон, еп. 17
17:10
Под наблюдение - първи сезон, еп. 19
18:05
Малкълм - седми сезон, еп. 8
18:35
Малкълм - седми сезон, еп. 9
19:00
Семеен пъзел - трети сезон, еп. 14
19:30
Семеен пъзел - трети сезон, еп. 15
20:00
Черният списък - втори сезон, еп. 8
21:00
Макгайвър - трети сезон, еп. 9
22:00
Орвил - втори сезон, еп. 11
22:55
Хавай 5-0 - шести сезон, еп. 17
23:50
От местопрестъплението: Маями, еп. 19
00:50
Семеен пъзел - трети сезон, еп. 14
01:15
Семеен пъзел - трети сезон, еп. 15
01:45
Черният списък - втори сезон, еп. 8
02:30
Демоните на Да Винчи - втори сезон, еп. 10
03:25
Живите мъртви - четвърти сезон, еп. 11
04:10
Агент Картър - втори сезон, еп. 5
04:55
Малкълм - седми сезон, еп. 9

Kino Nova

05:50
“Касъл” - сериал, сезон 8 /п/
06:45
“Инспектор Джордж Джентли” сериен филм
08:45
“МВП 2: Маймунски Вертикални Постижения” - семейна комедия с уч. на Дейвид Кей, Тони Алкантар, Камерън Банкрофт, Рей Галети, Трой Рупташ и др.
11:00
“Касъл” - сериал, сезон 8
12:00
“Пътешествие до края на света” - приключенски филм с уч. на Бенедикт Къмбърбач, Джаред Харис, Сам Нийл, Джейми Сайвс, Ричард Маккейб, Виктория Хамилтън и др., I част
14:10
“Фрийдъмленд” - криминален филм с уч. на Джулиан Мур, Самюел Джаксън, Антъни Маки, Уилям Форсайт, Еди Фалко, Рон Елдард и др. /п/
16:30
“Бурлеска” - мюзикъл с уч. на Шер, Кристина Агилера, Стенли Тучи, Кристен Бел, Алън Къминг, Питър Галахър, Кам Жиганде и др. /п/
19:00
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 5
21:00
“Кучешки живот” - приключенски филм с уч. на Денис Куейд, Брадли Купър, Брит Робъртсън, Джош Гад, Логън Милър, Джон Ортиз, Пеги Липтън и др.
23:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 5 /п/
00:00
“Инспектор Джордж Джентли” сериен филм /п/

NOVA

05:20
Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, сезон 20 /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, сезон 2
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
15:00
Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
“Намери ме” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Откраднат живот: Любовта лекува” (премиера) - сериен филм, сезон 7
21:00
“Hell’s Kitchen България” (нов сезон) - риалити
22:00
“Женени от пръв поглед” (нов сезон) - риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, сезон 20
00:30
Комисар Рекс” - сериен филм, сезон 13
01:30
“Завинаги свързани” - сериен филм
02:30
“Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас Информационна емисия
08:45
Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера документален филм /4 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
14:00
Малки истории документален слот
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката анимационен филм
14:55
Приключенията на горските мечоци анимационен филм
15:10
Разследването на Мун тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера документален филм /5 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:20
Още от деня
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Евроизбори 2019: Диспут
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Гвардия тв филм /4, последен епизод/(14)
00:20
Култура.БГ /п/
01:20
100% будни /п/
02:20
Мегаобири документален филм /п/
04:15
Гвардия тв филм /4, последен епизод/п/(14)
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Защо? Всемогъщият Тангра /п/
06:30
Култура.БГ /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
08:00
Да се завърнеш в Чипровци документален филм /БНТ 2 Русе/
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg /п/
09:45
Библиотеката /избрано/
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Варна/п/
11:30
Младите иноватори /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
На опера с БНТ 2: “Италианката в Алжир” /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Русе/п/
15:00
Днес и утре
15:30
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Пловдив/избрано/
16:00
Защо? Защо градим храмове
16:30
Бърколино детски куклен тв сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
60 минути за култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
19:20
История.bg /п/
20:20
Търсачи на реликви сериен тв филм /18 епизод/
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
Романтичният доктор сериен тв филм /18 епизод/ (14)
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Четвъртата власт игрален филм /Германия, 2012 г./, режисьор Денис Ганзел, в ролите: Мориц Блайбтрой, Кася Смутниак, Макс Римелт, Марк Иванир, Евгений Ситохин, Раде Шербеджия и др. (14)
01:20
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/п/
01:50
60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
02:45
Библиотеката /п/
03:45
Пътувай с БНТ 2: ЕТНО /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
04:15
Търсачи на реликви сериен тв филм /18 епизод/п/
05:00
Романтичният доктор сериен тв филм /18 епизод/п/ (14)

БНТ HD

06:00
Футбол: Арсенал - Валенсия - среща от 1/2-финалите на турнира на УЕФА “Лига Европа”
07:50
Часът на спорта
08:00
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:30
Извън играта
09:15
Двойно оцеляване документална поредица /2 сезон, 10 епизод/
10:00
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Мюнхен: Александър Зверев /Германия/ - Кристиан Гарин /Чили/ - четвъртфинална среща
12:15
Рали Мерзуга - състезание от “Дакар сериите” обзор
13:10
Лига Европа магазинно предаване /15 епизод/
13:40
София сити спорт предаване за масовия спорт
14:10
Спортни новини
14:20
Баскетбол: Левски Лукойл - Рилски спортист - първа полуфинална среща от Националната баскетболна лига
16:10
Двойно оцеляване документална поредица /2 сезон, 11 епизод/
17:00
Комисар Монталбано: Любов игрален филм (12)
18:55
Баскетбол: Берое - Балкан - втора полуфинална среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от Стара Загора
21:00
Лига Европа магазинно предаване /15 епизод/
21:25
Спортни новини
21:35
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
22:00
Последната зима игрален филм /копродукция, 2006г./, режисьор Лари Фесенден, в ролите: Рон Пърлман, Джемс Льо Гро, Кони Бритън, Зак Гилфорд и др.(14)
23:40
Футбол: Айнтрахт /Франкфурт/ - Челси - среща от 1/2-финалите на турнира на УЕФА “Лига Европа”
01:30
Лига Европа магазинно предаване /15 епизод/
02:00
Спортни новини
02:10
Футбол: Арсенал - Валенсия - среща от 1/2-финалите на турнира на УЕФА “Лига Европа”
04:10
Баскетбол: Берое - Балкан - втора полуфинална среща от Националната баскетболна лига

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Добър ден с БНТ 2 /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:30
България от край до край 8
14:00
Туризъм.бг /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Русе/п/
17:15
Малки истории /п/
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Евроизбори 2019: Диспут
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
02:15
Нощни птици /п/
03:15
Музика, музика… музикално-образователно предаване
03:45
Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

05:45
“Драга фамилия” - сериал, сезон 2
06:50
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 7 /п/
07:50
В.И.П.” - сериал, сезон 4 /п/
09:10
Всички обичат Реймънд” сериал, сезон 5 /п/
10:00
“Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 5 /п/
11:00
“Тринайсет” - сериал, сезон 1 /п/
12:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 4 /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 7
14:00
В.И.П.” - сериал, сезон 4
15:00
Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 5
16:00
Всички обичат Реймънд” сериал, сезон 5, 2 епизода
17:00
“Орденът” - екшън с уч. на ЖанКлод Ван Дам, Чарлтън Хестън, София Милош, Брайън Томпсън, Бен Крос, Алон Абутбул и др. /п/
19:00
“Тринайсет” - сериал, сезон 1
20:00
“Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 2
21:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 4
22:00
“Под инвазия” (премиера) - екшън с уч. на Уесли Снайпс, Лаура Билджери, Нико Пепадж, Хана Роуз Мей, Шон Милингтън и др.
23:50
“Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 2 /п/
00:50
Еротичен телепазар
03:00
“Национална лотария” /п/