Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 10 Май 2019 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас Информационна емисия
08:45
Култура.БГ културно-информационен слот с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера документален филм /6 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
14:00
Малки истории предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
15:00
Предаване за хора с увреден слух
15:15
Обзор “Лига Европа”
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера документален филм /7 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно “Новодомци” - кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев обзорно политическо предаване
22:00
Нощни птици вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Концерт на “Кoka Mass Jazz” Празници на изкуствата - Аполония 2018/п/
00:30
На границата на лошото игрален филм /ЮАР, 2014г./, режисьор Джак Мълдър, в ролите: Том Сайзмор, Оз Зехави, Бернард Къри и др.(16)
02:00
Култура.БГ /п/
03:00
100% будни /п/
04:20
Още от деня коментарно предаване/п/
05:00
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:00
Защо? Свещената мъдрост /п/
06:30
Култура.БГ /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
08:00
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg /п/
09:45
Библиотеката
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
15:00
До Европа и напред /п/
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/
16:00
Защо? Колелото на живота
16:30
Бърколино детски куклен тв сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Новото познание /п/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Евроизбори 2019: Предизборен диспут пряко предаване /БНТ 2 Благоевград/
19:00
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 София/
19:20
История.bg Прусаците на Балканите. Изграждането на българската армия
20:20
Търсачи на реликви сериен тв филм /20 епизод/
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
Романтичният доктор сериен тв филм /20 епизод/ (14)
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
BG Music Festival сборен концерт
01:00
Натисни F1 /п/
01:15
Музика, музика… /п/
01:45
В близък план /п/
02:15
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
02:45
Библиотеката /п/
03:45
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/п/
04:15
Търсачи на реликви сериен тв филм /20 епизод/п/
05:00
Романтичният доктор сериен тв филм /20 епизод/п/ (14)

БНТ HD

06:00
Футбол: Челси - Айнтрахт /Франкфурт/ - среща-реванш от 1/2-финалите на турнира на УЕФА “Лига Европа”
07:50
Аз съм…
08:00
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:30
Мотоспорт Екстра
09:00
Двойно оцеляване документална поредица /2 сезон, 12 епизод/
09:45
Часът на спорта
10:00
Световна купа по гребане - серии пряко предаване от Пловдив
12:00
Баскетбол: Левски Лукойл - Рилски спортист - втора полуфинална среща от Националната баскетболна лига
13:55
Спортни новини
14:05
Аз съм…
14:25
Световна купа по гребане - репешажи пряко предаване от Пловдив
15:25
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Мюнхен: Кристиан Гарин /Чили/ - Матео Беретини /Италия/ - финал
18:00
Двойно оцеляване документална поредица /3 сезон, 1 епизод/
18:45
Футбол: Челси - Айнтрахт /Франкфурт/ - среща-реванш от 1/2-финалите на турнира на УЕФА “Лига Европа”
21:20
Спортни новини
21:30
Обзор “Лига Европа”
22:00
Американски срив игрален филм /САЩ, Германия, 2004г./, режисьор Джеремая Чечик, в ролите: Брус Грийнууд, Лесли Хоуп, Арнолд Восло, Джеймс Ремар и др.
23:25
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Мюнхен: Кристиан Гарин /Чили/ - Матео Беретини /Италия/ - финал
01:55
Световна купа по гребане - серии
04:05
Световна купа по гребане - репешажи
05:05
Рали Мерзуга - състезание от “Дакар сериите” обзор

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Туризъм.бг /п/
11:45
Натисни F1 предаване за дигитална култура /п/
12:00
По света и у нас
12:30
[До България и обратно: Пак Алеко] документален филм /1997 г./
13:00
До Европа и напред /п/
13:30
Бразди /п/
14:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
17:15
Малки истории
17:30
На опера с БНТ 2: “Италианката в Алжир” /БНТ 2 Пловдив/п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 София/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В близък план
22:30
Джинс Родът на Георги Папакочев
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
20 години Сателитен канал на БНТ: “Полет над нощта” нощен блок /избрано/
02:20
Панорама с Бойко Василев /п/
03:20
История.bg /п/
04:20
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:50
Култура.БГ /п/
05:50
Малки истории /п/