Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 11 Май 2019 година

БНТ 1

06:05
Внимание, роботика анимационен филм /п/
06:30
Диноотряд “Кунг-фу” анимационен филм/п/
06:50
Сребристият жребец анимационен филм/п/
07:15
Магна Аура, изгубеният град 13-сериен тв филм /България, 2007г./, 1 серия, режисьор Ирина Попова, в ролите: Гюнтер Шос, Васил Василев-Зуека, Николай Урумов, Малин Кръстев, Елена Петрова и др.
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Пътеки седмично предаване с водеща Деница Атанасова-Гергова
08:30
По света и у нас Информационна емисия
09:00
Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване
11:00
Туризъм.бг /п/
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бразди предаване за земеделие
13:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов предаване за фолклор
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев предаване за религия и култура
15:00
Българска рапсодия игрален филм /България, Израел, 2014г./, режисьор Иван Ничев, в ролите: Татяна Лолова, Васил Михайлов, Георги Мамалев, Любомир Ковачев, Ернестина Шинова и др.
16:45
Шоуто на Греъм Нортън с участието на Марк Хамил, Гуендолин Кристи, Джон Бойега, Дейзи Ридли, музика Сам Смит/п/ (12)
17:30
Джинс Родът на Никола Инджов
18:00
Извън играта развлекателно предаване с водеща Люба Пашова
19:00
През коридорите на времето с Морган Фрийман 2 документален филм /8 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:30
Спортни новини
20:45
Съюзници игрален филм /Великобритания, 2014г./, режисьор Доминик Бърнс, в ролите: Джулиан Овъндън, Крис Райли, Мат Уилис и др.(14)
22:20
По света и у нас Информационна емисия
22:35
Студио “Х”: Не убивай тв филм /21 и 22 епизод/(12)
00:15
Последната зима игрален филм /копродукция, 2006г./, режисьор Лари Фесенден, в ролите: Рон Пърлман, Джеймс Ле Грос, Кони Бритън и др.(14)
02:00
През коридорите на времето с Морган Фрийман 2 документален филм /8 епизод/п/
03:05
На границата на лошото игрален филм /п/(16)
04:30
Бразди /п/
05:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
06:00
Неделно евангелие
16:55
Семейство Даръл 3 тв филм /2 епизод/
18:30
Спорт ТОТО
21:15
Нечестна игра игрален филм /копродукция, 2010г./, режисьор Дъг Лаймън, в ролите: Наоми Уотс, Шон Пен, Майкъл Кели и др.(14)
23:05
По света и у нас Информационна емисия
23:20
Екстремни операции игрален филм /копродукция, 2002г./, режисьор Кристиан Дюге, в ролите: Девън Соуа, Бриджет Уилсън-Сампрас, Рупърт Грейвс и др.(12)
00:55
Съюзници игрален филм/п/
02:35
Туристически маршрути
04:45
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Часът на зрителите /п/
06:30
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/п/
07:00
Сид - дете на науката 2 анимационен сериал
07:25
Точица сериен анимационен филм
07:50
Сафарито на Скаут тв филм
08:15
Шифт
08:30
По света и у нас информационна емисия
09:00
Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 София/п/
09:30
Вяра и общество с Горан Благоев
10:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/
11:00
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/
11:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
12:00
По света и у нас
12:30
Репетиция /БНТ 2 Русе/п/
13:00
В близък план /п/
13:30
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Добър ден с БНТ 2
15:00
Ленти и документи документален филм
16:15
Дом за нежни души игрален филм /1980 г./, режисьор Евгений Михайлов, в ролите: Пламена Гетова, Цветана Петкова, Кирякос Аргиропулос, Николай Сотиров и др.
17:30
На опера с БНТ 2: “Италианката в Алжир” /БНТ 2 Пловдив/п/
18:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
19:00
Часът на зрителите
19:30
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
20:00
Музика, музика… музикално-образователно предаване
20:30
Универсални ескадрони игрален филм /САЩ, 2011 г./, режисьор Марк Милхоун, в ролите: Райли Смит, Уила Форд, Бари Корбин, Крисчън Кейн и др.
21:55
Рок банда музикален филм
22:20
По света и у нас
22:35
Битките за Европа: “Сливница: Капитаните печелят срещу Генералите” документален филм
23:15
Добър ден с БНТ 2 /п/
00:15
“Джипси Кинг” на Пако Балиардо Международен джаз фестивал “Банско 2018”
01:25
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
01:55
Универсални ескадрони игрален филм /п/
03:15
Днес и утре /п/
03:45
Златни ръце /БНТ 2 Благоевград/п/
04:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
05:00
Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 София/п/
05:20
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
05:30
Защо да стигнем по-далеч: Прекосяването на Вогезите документална поредица /4, последен епизод/п/

БНТ HD

06:00
Футбол: Челси - Айнтрахт /Франкфурт/ - среща-реванш от 1/2-финалите на турнира на УЕФА “Лига Европа”
08:35
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
09:00
Аз съм…
09:15
Извън играта
10:00
Световна купа по гребане - репешажи и полуфинали пряко предаване от Пловдив
12:30
Баскетбол: Левски Лукойл - Рилски спортист - втора полуфинална среща от Националната баскетболна лига
14:25
Светът на конете
14:40
Спортни новини
14:50
Футбол: Челси - Айнтрахт /Франкфурт/ - среща-реванш от 1/2-финалите на турнира на УЕФА “Лига Европа”
17:25
Американски срив игрален филм
18:55
Баскетбол: Балкан - Берое - трета полуфинална среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от “Арена Богевград”
21:00
Световна купа по модерен петобой репортаж от София
21:25
Спортни новини
21:35
Обзор “Лига Европа”
22:00
Извън играта
22:45
Съвсем нов завет игрален филм /копродукция, 2015г./, режисьор Жако ван Дормел, в ролите: Пили Груан, Беноа Пулворд, Катрин Деньов и др.
00:35
Спортни новини
00:45
Баскетбол: Балкан - Берое - трета полуфинална среща от Националната баскетболна лига
02:35
Световна купа по гребане - репешажи и полуфинали
05:05
Световна купа по модерен петобой репортаж от София
05:45
Светът на конете

БНТ World

06:00
[До България и обратно: Пак Алеко] документален филм /1997 г./п/
06:30
Минало в бъдещето концерт на детско-юношески танцов ансамбъл “Пламъче”
07:00
Туризъм.бг /п/
08:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
08:30
По света и у нас
09:00
Джинс Родът на Георги Папакочев /п/
09:30
Новото познание /п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
11:00
История.bg Прусаците на Балканите. Изграждането на българската армия /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
13:00
Записки по българските въстания: Краят тв сериен филм /13, последна серия/
14:10
Златни ръце /БНТ 2 Благоевград/
14:20
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
14:30
Покровителите на Европа документален филм /БНТ 2 Русе/
15:00
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/
15:30
Туризъм.бг
16:30
Денят започва с Георги Любенов
18:30
Добър ден с БНТ 2
19:30
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /п/
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
Зад кадър игрален филм /2010 г./, режисьор Светослав Овчаров, в ролите: Иван Бърнев, Касиел Ноа Ашер, Красимир Доков, Гергана Плетньова и др.
22:30
Умно село Божана Апостолова
23:30
По света и у нас
23:45
Часът на зрителите /п/
00:15
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
01:10
Музика, музика… музикално-образователно предаване /п/
01:40
Репетиция /БНТ 2 Русе/п/
02:10
Покровителите на Европа документален филм /БНТ 2 Русе/п/
02:40
Насаме с пчелите научнопопулярна поредица
03:00
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /п/
03:30
Денят започва с Георги Любенов /п/
05:30
България от край до край 8 /п/