Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 14 Май 2019 година

Bloomberg TV

06:30
Смарт час с Живка Попатанасова /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Смарт час с Живка Попатанасова /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Дейвид Бекъм: Издръжливост - док. филм
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
14:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Шефове - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Възходът на Бекъм - док. филм
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Правилата на играта - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
02:30
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./

bTV

05:30
Лице в лице” /п./
06:00
“Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, с.2 еп.12
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Премиера:"Втори шанс" - сериал, еп.6
15:00
Премиера:"Шест сестри" - сериал, с.5, еп.32
16:00
Премиера:"Сестра Бети" - сериал, еп.8
17:00
bTV Новините
17:25
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Премиера:"Опасни улици" сериал, с.13, еп.6
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Майка” - сериал, еп.75
21:00
“MasterChef” - кулинарно шоу, с.5
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Библиотекарите” - сериал, с.4, еп.12 (последен)
01:00
Вечно твоя” - сериал, еп.141, 142
02:00
bTV Новините /п./
02:30
“Преди обед” /п./
04:40
Опасни улици” /п./ - сериал

bTV Cinema

06:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.7 еп.7, 8
08:30
“В бялата пустош” - исторически, биографичен, военен, драма (Норвегия, Швеция, Франция), режисьор Петер Нес, в ролите: Флориан Лукас, Давид Крос, Локлан Нибор, Стиг Хенрик Хоф, Рупърт Гринт и др.
10:30
Телепазар
10:45
Премиера:"Вътрешна сигурност" сериал, с.7 еп.9, 10
13:15
Телепазар
13:30
“Семейство Джоунс” - екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Грег Мотола, в ролите: Гал Гадот, Айла Фишър, Джон Хем, Зак Галифанакис, Мерибет Монро, Дзяо Мин, Ари Шафир и др.
15:45
“Затворена мрежа” - криминален, драма (Великобритания, САЩ, 2013), режисьор Джон Кроули, в ролите: Ерик Бана, Ребека Хол, Джим Бродбент, Кирън Хайндс, Риз Ахмед, Джулия Стайлс, Диляна Буклиева и др.
17:45
Телепазар
18:00
Панаир на суетата” - драма, романтичен (САЩ, Великобритания, 2004), режисьор Мира Неър, в ролите: Рийз Уидърспун, Ромола Гарай, Джеймс Пюърфой, Гейбриъл Бърн, Джонатан Рис Майърс, Рис Ифънс, Джим Бродбент, Боб Хоскинс и др.
21:00
Премиера:“Зоуи” - фантастика, романтичен (САЩ, 2018), режисьор Дрейк Доремъс, в ролите: Юън Макгрегър, Леа Сейду, Тио Джеймс, Рашида Джоунс, Кристина Агилера, Миранда Ото, Матю Грей Гублър и др.
23:15
Ана Каренина” - драма, романтичен (Великобритания, 2012), режисьор Джо Райт, в ролите: Кийра Найтли, Джуд Лоу, Ерън Тейлър-Джонсън, Матю Макфадън, Емили Уотсън, Алисия Викандер, Донъл Глийсън, Кара Делавин, Кели Макдоналд, Мишел Докъри и др.
01:45
Вътрешна сигурност” /п./ сериал, с.7 еп.9, 10
04:00
“Ловци на глави” - трилър, екшън, криминален (Норвегия, Швеция, Дания, Германия, 2011), режисьор Мортен Тилдум, в ролите: Аксел Хени, Синьове Макоди Лунд, Николай Костер-Валдау, Айвин Сандер и др. (16+)

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Видимо и невидимо коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:30
Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
10:30
Изгряващо слънце - сериал, семеен
11:30
Хирургът - сериал, семеен
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Сърцето на самурая - исторически сериал
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Едно френско село - исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Превозвачът - криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:15
Операция “Тежка вода” - сериал, исторически
23:15
Жоакина, доня Революция сериал
00:10
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:10
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:15
Под наблюдение - първи сезон, еп. 22
06:00
Мистър Бийн - първи сезон, еп. 3
06:25
Малкълм - седми сезон, еп. 14
06:45
Малкълм - седми сезон, еп. 15
07:05
Касъл - трети сезон, еп. 22
08:00
Касъл - трети сезон, еп. 23
08:55
Под наблюдение - първи сезон, еп. 22
09:50
Семеен пъзел - трети сезон, еп. 20
10:15
Семеен пъзел - трети сезон, еп. 21
10:45
Черният списък - втори сезон, еп. 11
11:40
Макгайвър - трети сезон, еп. 12
12:35
Дълбоката държава, еп. 1
13:25
Хавай 5-0 - шести сезон, еп. 20
14:20
От местопрестъплението: Маями, еп. 22
15:15
Касъл - трети сезон, еп. 24
16:10
Касъл - четвърти сезон, еп. 1
17:10
Под наблюдение - първи сезон, еп. 23
18:05
Малкълм - седми сезон, еп. 16
18:35
Малкълм - седми сезон, еп. 17
19:00
Семеен пъзел - трети сезон, еп. 22
19:30
Психаротерапия - първи сезон, еп. 1
20:00
Черният списък - втори сезон, еп. 12
21:00
Макгайвър - трети сезон, еп. 13
22:00
911 - първи сезон, еп. 17
22:55
Хавай 5-0 - шести сезон, еп. 21
23:50
От местопрестъплението: Маями, еп. 23
00:50
Семеен пъзел - трети сезон, еп. 22
01:15
Малкълм - седми сезон, еп. 17
01:45
Черният списък - втори сезон, еп. 12
02:30
Демоните на Да Винчи - трети сезон, еп. 4
03:25
Живите мъртви - четвърти сезон, еп. 15
04:10
Агент Картър - втори сезон, еп. 9
04:55
Малкълм - седми сезон, еп. 17

Kino Nova

05:45
“Касъл” - сериал, сезон 8 /п/
06:40
“Инспектор Джордж Джентли” сериен филм
08:45
“Пътешествие до края на света” - приключенски филм с уч. на Бенедикт Къмбърбач, Джаред Харис, Сам Нийл, Джейми Сайвс, Ричард Маккейб, Виктория Хамилтън и др.,II част /п/
11:00
“Касъл” - сериал, сезон 8
12:00
“Избран” - драма с уч. на Кейтлин Кармайкъл, Чад Майкъл Мъри, Ники Уелън, Сара Роумър, Майло Вентимиля и др., II част /п/
15:00
“Беглец” - драма с уч. на Никълъс Кейдж, Сара Полсън, Питър Фонда, Кони Нилсен, Уендъл Пиърс и др. /п/
16:50
“Обирджии” - екшън-трилър с уч. на Пол Уокър, Мат Дилън, Хейдън Кристенсен, Крис Браун, Идрис Елба, Джей Ернандес, Зоуи Салдана и др. /п/
19:00
София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 5
21:00
“Дух в броня” - екшън-фантастика с уч. на Скарлет Йохансон, Пилоу Асбек, Майкъл Пит, Такеши Китано, Жулиет Бинош, Чин Хан, Ютака Изумихара, Ласарус Ратуере, Дануся Самал и др.
23:10
“От местопрестъплението” сериал, сезон 5 /п/
00:10
“Инспектор Джордж Джентли” сериен филм /п/

NOVA

05:20
Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, сезон 20 /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, сезон 2
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
15:00
Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
Намери ме” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Откраднат живот: Любовта лекува” (премиера) - сериен филм, сезон 7
21:00
“Hell’s Kitchen България” (нов сезон) - риалити
22:00
“Женени от пръв поглед” (нов сезон) - риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, сезон 20
00:30
Комисар Рекс” - сериен филм, сезон 13
01:30
Завинаги свързани” - сериен филм
02:30
Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас Информационна емисия
08:45
Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера документален филм /8, последен епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
14:00
Малки истории /п/
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката анимационен филм
14:55
Приключенията на горските мечоци анимационен филм
15:10
Разследването на Мун тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Иформационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Културното наследство на България: Първото злато на света документален филм
17:00
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева
22:00
На границата тв филм /4 епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Код 202 тв филм /2 епизод/ (12)
00:30
Култура.БГ /п/
01:30
100% будни /п/
02:30
Днес и утре
03:10
История.bg Езическа България/п/
04:10
Код 202 тв филм /2 епизод/п/ (12)
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Защо? Мохамед - пророкът от Мека /п/
06:30
Култура.БГ /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване /п/
08:00
90 години не стигат… /110 години от рождението на поета Йосиф Петров/ документален филм /1999 г./
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
Новото познание /п/
09:15
№1 Туризмът: Любов към професията /БНТ 2 Варна/п/
09:45
Библиотеката /избрано/
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Пловдив/п/
11:30
Музика, музика… /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
15:00
Джинс Родът на Богдана Вульпе
15:30
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Благоевград/избрано/
16:00
Защо? Ислямът - начин на живот
16:30
Бърколино детски куклен тв сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
60 минути за култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
19:20
История.bg /п/
20:20
Търсачи на реликви сериен тв филм /21 епизод/
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
Романтичният доктор сериен тв филм /21, последен епизод/ (14)
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Американа игрален филм /САЩ, Германия, Дания, 2001 г./, режисьор Джеймс Мерендино, в ролите: Майкъл Горджиян, Джеймс Дювал, Джеймс Мерендино, Морган Уолш и др. (14)
01:00
Натисни F1 /п/
01:15
Знание.БГ /БНТ 2 Варна/п/
01:45
60 минути за култура /БНТ 2 Русе/п/
02:45
Библиотеката /п/
03:45
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
04:15
Търсачи на реликви сериен тв филм /21 епизод/п/
05:00
Романтичният доктор сериен тв филм /21, последен епизод/п/ (14)

БНТ HD

06:00
Футбол: Челси - Айнтрахт /Франкфурт/ - среща-реванш от 1/2-финалите на турнира на УЕФА “Лига Европа”
08:35
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
09:00
Двойно оцеляване документална поредица /3 сезон, 2 епизод/
09:45
Световна купа по гребане - серии
11:45
Световна купа по гребане - репешажи
12:45
Баскетбол: Балкан - Берое - четвърта полуфинална среща от Националната баскетболна лига
14:35
Спортни новини
14:45
Аз съм…
15:00
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Мюнхен: Кристиан Гарин /Чили/ - Марко Чекинато /Италия/ - полуфинална среща
16:20
Двойно оцеляване документална поредица /3 сезон, 3 епизод/
17:05
Съвсем нов завет игрален филм
18:55
Часът на спорта
19:05
Баскетбол: Рилски спортист - Левски Лукойл - трета полуфинална среща от Националната баскетболна лига
21:00
Автомобилизъм: Tour Auto Optic 2000
21:25
Спортни новини
21:35
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
22:00
Милиарди тв филм /2 епизод/(16)
22:55
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Ломбардия
00:15
Спортни новини
00:25
Баскетбол: Рилски спортист - Левски Лукойл - трета полуфинална среща от Националната баскетболна лига
02:20
Световна купа по гребане - серии
04:25
Световна купа по гребане - репешажи
05:30
Световна купа по модерен петобой репортаж от София

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Добър ден с БНТ 2 /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Денят започва с Георги Любенов /п/
14:30
Пътеки /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
17:15
Малки истории
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
№1 Туризмът: Любов към професията /БНТ 2 Варна/
22:30
Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
02:15
Добър ден с БНТ 2 /п/
03:15
Малки истории /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

05:50
“Драга фамилия” - сериал, сезон 3
06:50
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 7 /п/
07:50
Снайперисти” - сериал, сезон 2 /п/
09:10
“Да се посмеем”
10:00
Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 5 /п/
11:00
“Тринайсет” - сериал, сезон 1 /п/
12:00
Хавай 5-0"- сериал, сезон 4 /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 7
14:00
Снайперисти” - сериал, сезон 2
15:00
Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 5
16:00
Всички обичат Реймънд” сериал, сезон 5, 2 епизода
17:00
“Операция Делта форс” - екшън с уч. на Джеф Фахи, Ърни Хъдсън, Роб Стюарт, Франк Загарино, Джо Лара, Тод Йенсен, Наташа Съдерланд, Хал Холбрук и др. /п/
19:00
“Тринайсет” - сериал, сезон 1
20:00
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 2
21:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 4
22:00
“Пастирът” - екшън с уч. на Жан Клод Ван Дам, Скот Адкинс, Стивън Лорд, Гари Макдоналд, Натали Роб, Майлс Андерсън и др.
00:00
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 2 /п/
01:00
Еротичен телепазар