Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 23 Май 2019 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок информационна програма с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Константин Философ тв филм /3 серия/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
14:00
Малки истории /п/
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката 2 анимационен филм
14:55
Приключенията на горските мечоци анимационен филм
15:10
Разследването на Мун тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Константин Философ тв филм /4 серия/
17:25
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Акушерката игрален филм /Франция, 2017г./, режисьор Мартен Прово, в ролите: Катрин Деньов, Катрин Фро, Оливие Гурме и др.(12)
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Вечната музика предаване за класическа и джаз музика с водещ Марио Николов
00:00
Улови момента /п/
00:30
Култура.БГ /п/
01:30
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:30
Горящата равнина игрален филм /п/(14)
04:20
Отблизо с Мира /п/
05:20
Още от деня коментарно предаване/п/
05:35
Момичето и Змея игрален филм /България, 1980г./, режисьор Илко Дундаков, в ролите: Иван Цветарски, Георги Стоянов, Георги Кишкилов и др.

БНТ 2

06:00
Най-доброто от… Малкото Духче /п/
06:30
Култура.БГ /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
08:00
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/п/
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg Симеон Велики - златен или кървав век /п/
09:45
Библиотеката /избрано/
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/п/
11:30
Вечната музика
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
Опера на открито /БНТ 2 Варна/избрано/
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
15:00
Пътешествия документална поредица /п/
15:30
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/избрано/
16:00
Най-доброто от… Искам да бъда
16:30
Бърколино детски куклен тв сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Евроизбори 2019: Предизборен диспут пряко предаване /БНТ 2 Пловдив/
19:00
Футбол: Мексико - Италия - среща от Световното първенство за юноши под 20 г. пряко предаване от Полша
20:55
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
История.bg 85 години от деветнадесетомайския преврат
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Трафик на кожа игрален филм /Великобритания, 2015 г./, режисьор Ара Пайая, в ролите: Гари Даниълс, Мики Рурк, Ерик Робъртс, Дарил Хана и др. (16)
01:00
Натисни F1 /п/
01:15
Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/п/
01:45
60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
02:40
Библиотеката /п/
03:40
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/избрано/п/
04:10
Измамникът игрален филм /п/ (14)
05:35
Япония днес /п/

БНТ HD

06:00
Баскетбол: Левски Лукойл - Балкан - първа финална среща от Националната баскетболна лига
07:50
Аз съм…
08:05
Ролан Гарос - първи сервис магазинна програма
08:30
Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
09:00
Двойно оцеляване документална поредица /3 сезон, 8 епизод/
09:45
Светът на конете
10:00
Автомобилизъм: Tour Auto Optic 2000
10:30
Европейско първенство по художествена гимнастика: финали на уредите, ансамбли /девойки/
11:55
Европейско първенство по художествена гимнастика: финали на уредите /жени/
14:30
Спортни новини
14:40
Часът на спорта
14:55
Колоездачна обиколка на Йоркшир обзорна програма
15:45
Gearing Up предаване за скоростни спортове
16:15
Двойно оцеляване документална поредица /3 сезон, 9 епизод/
17:00
Баскетбол: Левски Лукойл - Балкан - първа финална среща от Националната баскетболна лига
18:55
Баскетбол: Левски Лукойл - Балкан - втора финална среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от з. “Универсиада”
21:00
Рали Мерзуга - състезание от “Дакар сериите” обзор
21:50
Спортни новини
22:00
Милиарди тв филм /9 епизод/ (16)
22:55
Футбол: Мексико - Италия - среща от световното първенство за юноши под 20 г.
00:45
Спортни новини
00:55
Баскетбол: Левски Лукойл - Балкан - втора финална среща от Националната баскетболна лига
02:45
Европейско първенство по художествена гимнастика: финали на уредите /жени/
05:30
Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Малки истории /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg 85 години от деветнадесетомайския преврат /п/
13:30
Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 София/п/
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
17:15
Малки истории
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Часът на зрителите /п/
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
България от край до край 8 /п/
21:30
Бразди /п/
22:00
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Благоевград/
22:30
Пътеки
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:15
Извън играта /п/
02:00
Бразди /п/
02:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
03:30
Насаме с пчелите научнопопулярна поредица
03:50
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
04:00
Златни ръце /БНТ 2 Русе/п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/