Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 26 Май 2019 година

БНТ 2

06:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Откакто свят светува /БНТ 2 София/п/
07:00
Сид - дете на науката 2 анимационен сериал
07:25
Климент пее и рисува /80 години от рождението на актьора Климент Денчев/
07:35
Сафарито на Скаут тв филм
08:00
Изкуството на 21 век
08:30
По света и у нас информационна емисия
09:00
Неделна литургия пряко предаване от София
10:30
Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 Варна/
10:45
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/
11:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Концертен цикъл “Междувремие 1890-1914” концерт на Софийската филхармония, солист Франсоа Салк /Франция/ виолончело, диригент Хория Андрееску /Румъния/
13:50
Златни ръце /БНТ 2 Варна/
14:00
Добър ден с БНТ 2
15:00
Срещи на първия ред: “Красимир Узунов с полк. Борис Дрангов” документален филм /БНТ 2 Благоевград/
15:30
Ако дал си надежда Международен музикален попфестивал “Откритие 2017”
15:50
Черно-бяло кино: “Шведските крале” /85 години от рождението на актьора Кирил Господинов/ игрален филм /1967 г./, режисьор Людмил Кирков, в ролите: Кирил Господинов, Асен Георгиев, Цветана Манева, Хиндо Касимов, Константин Коцев, Грета Ганчева и др.
17:15
На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/
17:45
Афиш културно-информационно предаване
18:00
Новото познание
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Младите иноватори
19:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
20:00
Мегаобири документален филм /САЩ, 2008 г./
21:30
Годишни награди на Асоциацията на хореографите в България “Златна муза 2019”
23:30
Добър ден с БНТ 2 /п/
00:30
Джинс Родът на Гуна Иванова /п/
01:00
Афиш културно-информационно предаване /п/
01:15
Пътешествия документална поредица /п/
01:45
Музика, музика… /п/
02:15
Ново 10 + 2 музикална класация /п/
03:15
Репетиция /БНТ 2 Благоевград/п/
03:45
Златни ръце /БНТ 2 Варна/п/
03:55
Младите иноватори /п/
04:25
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
04:55
В близък план /п/
05:25
Туристически маршрути /п/

БНТ HD

06:00
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Португалия
07:30
Gearing Up предаване за скоростни спортове
08:00
Светът на конете
08:15
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Часът на спорта
09:30
Европейско първенство по художествена гимнастика: финали на уредите /жени/
12:00
Gearing Up предаване за скоростни спортове
12:25
Eвропейски шампионат по мотокрос, МХ250, ІІ манш пряко предаване от Сен Жан д'Анжели /Франция/
13:05
Церемония по приемане на Константин Михайлов в Залата на славата по хокей на лед пряко предаване от Братислава
14:30
Ролан Гарос - първи сервис магазинна програма
14:55
Светът на конете
15:10
Eвропейски шампионат по мотокрос, МХ250, І манш
15:55
Футбол: Айнтрахт /Франкфурт/ - Челси - среща от 1/2-финалите на турнира на УЕФА “Лига Европа”
17:45
Gearing Up предаване за скоростни спортове
18:15
Eвропейски шампионат по мотокрос, МХ250, ІІ манш
18:55
Футбол: Челси - Айнтрахт /Франкфурт/ - среща-реванш от 1/2-финалите на турнира на УЕФА “Лига Европа”
21:30
Ролан Гарос - първи сервис магазинна програма
22:00
Нечестна игра игрален филм /копродукция, 2010г./, режисьор Дъг Лаймън, в ролите: Наоми Уотс, Шон Пен, Майкъл Кели и др. (14)
23:45
Баскетбол: Левски Лукойл - Балкан - втора финална среща от Националната баскетболна лига
01:35
Спортни новини
01:45
Колоездачна обиколка на Йоркшир обзорна програма
02:40
Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
03:25
Европейско първенство по художествена гимнастика: финали на уредите /жени/

БНТ World

06:00
Златни искри Шести европейски фестивал за детска песен /първа част/
06:45
Виенското колело тв новела на Евровизия
07:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
08:00
Бразди
08:30
По света и у нас
09:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Вяра и общество с Горан Благоев
12:00
По света и у нас
12:30

Европа

13:00
Извън играта
13:45
Европейски маршрути
14:00
По света и у нас
14:15
Капитан Петко войвода тв сериен филм /5 епизод/
15:35
Знаете ли
16:00
По света и у нас
16:15
В близък план /п/
16:45
Златни ръце /БНТ 2 Варна/
17:00
Добър ден с БНТ 2
18:00
По света и у нас
18:45
Нощта на избора студио с водещ Бойко Василев
00:00
Ново 10 + 2 музикална класация
01:00
На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/
01:30
Библиотеката
02:30
Отблизо с Мира
03:30
И в Рая има Ад документален филм /п/
05:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/