Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 28 Май 2019 година

Bloomberg TV

06:30
Смарт час с Живка Попатанасова /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Смарт час с Живка Попатанасова /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Феноменът Тайгър Уудс - док. филм
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
14:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Иноватори - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Феноменът Тайгър Уудс - док. филм
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
02:30
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/ Елена Кирилова /п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/ Делян Петришки /п./

bTV

05:30
Лице в лице” /п./
06:00
“Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, с.4 еп.2
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Премиера:"Втори шанс" - сериал, еп.15
15:00
Премиера:"Шест сестри" - сериал, с.5, еп.41
16:00
Премиера:"Сестра Бети" - сериал, с.2 еп.5
17:00
bTV Новините
17:25
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Премиера:"Опасни улици" сериал, с.13, еп.14
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Сълзи от Рая” - сериал, еп.9
21:00
“MasterChef” - кулинарно шоу, с.5
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Тежки престъпления” - сериал, с.5, еп.10
01:00
Вечно твоя” - сериал, еп.161, 162
02:00
bTV Новините /п./
02:30
“Преди обед” /п./
04:40
Опасни улици” /п./ - сериал

bTV Cinema

06:00
Седем часа разлика” /п./ сериал, еп.4, 5
08:00
“Психиатрията Стоунхърст” - трилър, хорър (СЩ, 2014), режисьор Брад Андерсън, в ролите: Кейт Бекинсейл, Джим Стърджис, Дейвид Тюлис, Брендън Глийсън, Бен Кингсли, Майкъл Кейн, Джейсън Флеминг и др.
10:15
Телепазар
10:30
Седем часа разлика” - сериал, еп.6, 7
12:30
Телепазар
12:45
Бандата на Оушън 3” - трилър, криминален (САЩ, 2007), режисьор Стивън Содърбърг, в ролите: Джордж Клуни, Брад Пит, Мат Деймън, Елиът Гулд, Ал Пачино, Дон Чийдъл, Кейси Афлек, Карл Райнър, Елън Баркин, Венсан Касел, Анди Гарсия и др.
15:15
“Убийствено увлечение” трилър (тв филм, САЩ, 2015), режисьор Антъни Лефрен, в ролите: Давей Чейс, Рик Робъртс, Сидни Пени, Мелани Скрофано и др.
17:00
“Коледен герой” - романтичен, драма (тв филм, Канада, 2016), режисьор Джордж Ершбеймър, в ролите: Ана Хъчисън, Маркъс Роснър, Анита Браун, Брус Досън и др.
18:45
Телепазар
19:00
Ченге и половина: Новобранец” - комедия, екшън, приключенски (тв филм, Канада, 2017), режисьор Джонатан Розенбаум, в ролите: Лу Даймънд Филипс, Лулу Уилсън, Джанет Кидър, Майкъл Коулман и др.
21:00
Премиера: “Ледена епоха: Големият сблъсък” - анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2016), режисьори Майк Търмайер и Гейлън Чу
23:00
“Аватар” - фентъзи, приключенски, екшън (САЩ, Великобритания, 2009), режисьор Джеймс Камерън, в ролите: Сам Уърдингтън, Зоуи Салдана, Сигорни Уивър, Стивън Ланг, Мишел Родригес, Джовани Рибиси, Уес Стъди, Лаз Алонсо и др.
02:00
“Бездомници” - драма (САЩ, 1997), режисьор Вин Дизел, в ролите: Вин Дизел, Майк Епс, Дарнел Уилямс, Михаела Тудороф, Сюзан Ланза и др.
04:00
“Пълен контакт” - екшън, трилър (България, Германия, САЩ), режисьор Дани Лърнър, в ролите: Долф Лунгрен, Джина Мей, Майкъл Паре, Башар Рахал, Лес Уелдън, Александър Кадиев и др. {16+}

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:30
Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
10:30
Изгряващо слънце - сериал, семеен
11:30
Да нарисуваш престъпление сериал, криминален
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Сърцето на самурая - исторически сериал
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Едно френско село - исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Живот в лъжа - сериал, политическа драма
21:30
Новините ON AIR
22:15
Тамплиерите - сериал, исторически
23:15
Ликвидация - криминален сериал
00:10
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:10
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:15
Под наблюдение - втори сезон , еп. 9
06:00
Мистър Бийн - първи сезон, еп. 13
06:25
Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 14
06:50
Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 15
07:05
Касъл - четвърти сезон, еп. 18
08:00
Касъл - четвърти сезон, еп. 19
08:55
Под наблюдение - втори сезон , еп. 9
09:50
Психаротерапия - втори сезон, еп. 8
10:15
Психаротерапия - втори сезон, еп. 9
10:45
Черният списък - втори сезон, еп. 21
11:40
Макгайвър - трети сезон, еп. 22
12:35
Дълбоката държава, еп. 3
13:25
911 - първи сезон, еп. 4
14:20
От местопрестъплението: Маями, еп. 9
15:15
Касъл - четвърти сезон, еп. 20
16:10
Касъл - четвърти сезон, еп. 21
17:10
Под наблюдение - втори сезон , еп. 10
18:05
Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 14
18:35
Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 15
19:00
Психаротерапия - втори сезон, еп. 10
19:30
Психаротерапия - втори сезон, еп. 11
20:00
Черният списък - втори сезон, еп. 22
21:00
Хавай 5-0 - първи сезон, еп. 1
22:00
Доказано невинни, еп. 1
22:55
911 - първи сезон, еп. 5
23:50
От местопрестъплението: Маями, еп. 10
00:50
Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 16
01:15
Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 17
01:45
Черният списък - втори сезон, еп. 22
02:30
Хавай 5-0 - първи сезон, еп. 1
03:20
Живите мъртви - пети сезон, еп. 9
04:05
Куантико - втори сезон, еп. 9
04:50
Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 17

Kino Nova

05:50
“Касъл” - сериал, сезон 8 /п/
06:50
Войната на Фойл” - сериен филм, сезон 3
08:50
“МВП: Маймунски Вертикални Постижения” - семейна комедия с уч. на Дейвид Кей, Тони Алкантар, Камерън Банкрофт, Рей Галети, Трой Рупташ и др. /п/
10:45
“Касъл” - сериал, сезон 8
11:45
“Ейс Вентура Джуниър: Зоодетектив” - приключенска комедия с уч. на Джош Флитър, Ема Локхарт, Ан Кюсак, Кълън Дъглас, Арт Лафльор, Остин Роджърс и др. /п/
13:45
В кадър
14:15
“Космосът между нас” - приключенски с уч. на Ейса Бътърфийлд, Брит Робъртсън, Гари Олдман, Джанет Монтгомъри, Карла Гуджино, Б. Д. Уонг, Трей Тъкър, Скот Такеда, Сара Миник, Лорън Майърс, Морс Бикнел и др.
16:45
“Принцът на Персия: Пясъците на времето” - приключенски екшън с уч. на с уч. на Джейк Гиленхал, Джема Артъртън, Бен Кингсли, Алфред Молина, Ричард Койл и др. /п/
19:00
София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 6
21:00
“Да изчезнеш за 60 секунди” екшън с уч. на Нилълъс Кейдж, Анджелина Джоли, Робърт Дювал, Джовани Рибизи, Уил Патън, Уилям Лий Скот, Вини Джоунс, Скот Каан и др.
23:30
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 6 /п/
00:30
Войната на Фойл” - сериен филм, сезон 3 /п/

NOVA

05:20
Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, сезон 21 /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, сезон 2
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
15:00
Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
Намери ме” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Черешката на тортата” - предаване на NOVA, нов сезон
21:00
“Hell’s Kitchen България” (нов сезон) - риалити
22:00
“Женени от пръв поглед” (нов сезон) - риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, сезон 21
00:30
Комисар Рекс” - сериен филм, сезон 14
01:30
Завинаги свързани” - сериен филм
02:30
Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок информационна програма с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Константин Философ тв филм /5 серия/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
14:00
Малки истории /п/
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката 2 анимационен филм
14:55
Приключенията на горските мечоци анимационен филм
15:10
Сафарито на Скаут тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Константин Философ тв филм /6, последна серия/
17:15
Дойче веле: Шифт
17:25
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева
22:00
Госпожо Държавен секретар тв филм /2 епизод/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Код 202 тв филм /8, последен епизод/ (12)
00:30
Култура.БГ /п/
01:30
100% будни /п/
02:30
Госпожо Държавен секретар тв филм /2 епизод/п/
03:10
Клуб “История.bg” /п/
04:10
Код 202 тв филм /8, последен епизод/п/ (12)
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Най-доброто от… Лисини истории /п/
06:25
Култура.БГ /п/
07:25
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване /п/
07:50
Възторзите и огорченията на Никола Обретенов /170 години от рождението на революционера/ документален филм /БНТ 2 Русе/
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
Новото познание /п/
09:15
Срещи на първия ред: “Красимир Узунов с полк. Борис Дрангов” документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
09:45
Библиотеката /избрано/
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Пловдив/п/
11:30
Музика, музика… /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
15:00
Джинс Родът на Леа Коен
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
16:00
Най-доброто от… Къщата на думите
16:35
Бърколино детски куклен тв сериал
16:50
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
60 минути за култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
19:20
Съкровище в двореца сериен тв филм /6 епизод/
20:20
Търсачи на реликви 2 сериен тв филм /5 епизод/
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
История.bg Първите български правителства /първа част/п/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Всекидневие игрален филм /САЩ, 2010 г./, режисьор Ричард Ливайн, в ролите: Лийв Шрайбър, Хелън Хънт, Карла Гуджино и др. (16)
01:00
Натисни F1 /п/
01:15
Знание.БГ /БНТ 2 Варна/п/
01:45
60 минути за култура /БНТ 2 Русе/п/
02:45
Библиотеката /п/
03:45
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
04:15
Търсачи на реликви 2 сериен тв филм /5 епизод/п/
05:00
Съкровище в двореца сериен тв филм /6 епизод/п/

БНТ HD

06:00
Футбол: Айнтрахт /Франкфурт/ - Челси - среща от 1/2-финалите на турнира на УЕФА “Лига Европа”
07:50
Лига Европа магазинно предаване /16 епизод/
08:15
Часът на спорта
08:30
Световно ветроходно шоу
09:00
Двойно оцеляване документална поредица /3 сезон, 10 епизод/
09:45
Европейско първенство по художествена гимнастика: отборно /жени/
11:30
Европейско първенство по художествена гимнастика: ансамбли /девойки/
13:20
Светът на конете
13:35
Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
14:05
Спортни новини
14:15
Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - трета финална среща от Националната баскетболна лига
16:15
Двойно оцеляване документална поредица /3 сезон, 11 епизод/
17:00
Футбол: Айнтрахт /Франкфурт/ - Челси - среща от 1/2-финалите на турнира на УЕФА “Лига Европа”
18:50
Футбол: Португалия - Аржентина - среща от световното първенство за юноши под 20 г. пряко предаване от Биелско Бяла /Полша/
20:55
Лига Европа магазинно предаване /16 епизод/
21:25
Планинско колоездене: Titan Desert Race магазинна програма
21:50
Спортни новини
22:00
Милиарди тв филм /12 епизод/ (16)
23:00
Футбол: Португалия - Аржентина - среща от световното първенство за юноши под 20 г.
00:45
Спортни новини
00:55
Eвропейски шампионат по мотокрос, МХ250
02:15
Автомобилизъм: Tour Auto Optic 2000
02:40
Европейско първенство по художествена гимнастика: финали на уредите, ансамбли /девойки/
04:05
Колоездачна обиколка на Йоркшир обзорна програма
05:00
Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
05:30
Световно ветроходно шоу

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Добър ден с БНТ 2 /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Неудобният д-р Кръстев документален филм
13:30
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
14:30
Пътеки /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
17:15
Малки истории
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
Срещи на първия ред: “Красимир Узунов с полк. Борис Дрангов” документален филм /БНТ 2 Благоевград/
22:30
Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Русе/избрано/
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Да зазвънят чановете документален филм /БНТ 2 Русе/п/
02:10
Златни ръце /БНТ 2 Варна/п/
02:20
Добър ден с БНТ 2 /п/
03:20
Неудобният д-р Кръстев документален филм /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

05:50
“Драга фамилия” - сериал, сезон 3
06:50
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 8 /п/
07:50
Снайперисти” - сериал, сезон 3 /п/
09:10
Всички обичат Реймънд” - сериал, сезон 6 /п/
10:00
Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 5 /п/
11:00
“Тринайсет” - сериал, сезон 2 /п/
12:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 5 /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 8
14:00
Снайперисти” - сериал, сезон 3
15:00
Пожарникарите от Чикаго” - сериал, сезон 5
16:00
Всички обичат Реймънд” - сериал, сезон 6, 2 епизода
17:00
“Операция Делта форс: Ясна мишена” - екшън с уч. Джим Фитцпатрик, Браян Дженъс, Грег Колинс, Джон Саймън Джоунс, Гавин Худ, Дейвид Дюкас и др. /п/
19:00
“Тринайсет” - сериал, сезон 2
20:00
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 3
21:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 5
22:00
“Внезапна смърт” - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Реймънд Бари, Пауърс Бут и др.
00:30
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 3 /п/
01:30
Еротичен телепазар