Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 09 Юни 2019 година

БНТ 2

06:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Откакто свят светува /БНТ 2 София/п/
07:00
Сид - дете на науката 2 анимационен сериал
07:25
Хоп - троп и Дореми детски куклен тв сериал
07:50
Сламено сираче: “Лисичарникът” тв филм /3 серия/
08:20
Златни ръце /БНТ 2 Благоевград/
08:30
По света и у нас информационна емисия
09:00
Неделна литургия пряко предаване от София
10:30
Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 Русе/
10:45
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/
11:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Приказките на госпожа Виола: Оркестърът и танците /БНТ 2 Варна/
13:30
Холивудски знаменитости: Джони Деп документален филм /п/
14:00
Добър ден с БНТ 2
15:00
Българският ХХ век: Преврат, наречен “Народен сговор” документален филм
15:30
№1 Туризмът /БНТ 2 Варна/
16:00
Черно-бяло кино: “Между релсите” /95 години от рождението на режисьора Вили Цанков/ игрален филм /1964 г./, режисьор Вили Цанков, в ролите: Маргарита Чудинова, Румяна Гайтанджиева, Виолета Антонова, Миглена Дончева, Стоян Гъдев, Радка Сарафова, Стефан Илиев и др.
17:30
Опера на открито /БНТ 2 Варна/
18:00
Афиш културно-информационно предаване
18:15
Натисни F1 /п/
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Новото познание
19:30
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии
20:00
Полет 370: Липсващото досие документален филм /Великобритания, САЩ, 2014 г./п/
20:45
Кармен опера от Жорж Бизе, постановка на Държавна опера - Стара Загора /1 и 2 част/
23:25
Добър ден с БНТ 2 /п/
00:25
Джинс Родът на д-р Милен Врабевски /п/
00:55
Афиш културно-информационно предаване /п/
01:10
Пътешествия документална поредица /п/
01:40
Музика, музика… /п/
02:10
Възторзите и огорченията на Никола Обретенов документален филм /БНТ 2 Русе/п/
02:50
Репетиция /БНТ 2 Русе/п/
03:20
Българският ХХ век: Преврат, наречен “Народен сговор” документален филм /п/
03:50
Златни ръце /БНТ 2 Благоевград/п/
04:00
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /п/
04:30
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
05:00
В близък план /п/
05:30
Туристически маршрути /п/

БНТ HD

06:00
Футбол: Среща от четвъртфиналите на световното първенство за юноши под 20 г.
07:45
УЕФА Европейски квалификации обзор от 8 юни
08:15
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
УЕФА Лига на нациите обзор от 5 юни
09:30
УЕФА Лига на нациите обзор от 6 юни
09:45
УЕФА Европейски квалификации: Чехия - България
11:35
УЕФА Европейски квалификации: Хърватия - Уелс
13:30
Спортни новини
13:40
УЕФА Европейски квалификации: Турция - Франция
15:30
УЕФА Европейски квалификации обзор от 8 юни
16:00
Тенис: Открито първенство на Франция - финал /мъже/ пряко предаване от Париж
19:00
Пресконференция на Красимир Балъков - селекционер на националния отбор по футбол
19:45
Лига Европа - обзор на сезона магазинно предаване
20:30
УЕФА Европейски квалификации обзор от 8 юни
21:00
Студио Футбол
21:45
Футбол: “УЕФА Лига на нациите” - финал пряко предаване от Порто
00:15
УЕФА Лига на нациите обзор от 9 юни
00:45
Футбол: “УЕФА Лига на нациите” - среща за 3-4 място
02:35
Футбол: “УЕФА Лига на нациите” - финал
04:35
УЕФА Лига на нациите обзор от 9 юни
05:15
Часът на спорта
05:30
УЕФА Европейски квалификации обзор от 8 юни

БНТ World

06:00
Малки истории
07:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
08:00
Бразди
08:30
По света и у нас
09:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
09:30
Часът на зрителите /п/
10:00
Библиотеката
11:00
Вяра и общество с Горан Благоев
12:00
По света и у нас
12:30

Европа

13:00
Извън играта
13:45
Капитан Петко войвода тв сериен филм /9 епизод/
15:10
Знаете ли
15:30
Отблизо с Мира
16:30
Денят започва с Георги Любенов
18:30
Добър ден с БНТ 2
19:30
В близък план /п/
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
Роялът игрален филм /1978 г./, режисьор Борислав Пунчев, в ролите: Иван Григоров, Георги Калоянчев, Георги Парцалев, Наум Шопов, Константин Коцев, Велко Кънев, Мадлен Чолакова и др.
22:15
Съкровищата на живота концерт спектакъл на “Роберта балет”
23:30
Извън играта /п/
00:15
Опера на открито /БНТ 2 Варна/
00:45
Библиотеката
01:45
Отблизо с Мира /п/
02:45
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
03:45
Денят започва с Георги Любенов /п/
05:45
Афиш културно-информационно предаване