Архив телевизионни програми

Начало » 2019 » Юни » 13

Програма на телевизиите за 13 Юни 2019 година

Bloomberg TV

06:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Иноватори - док. поредица на Bloomberg
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
14:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Шефове - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
20:00
Светът е бизнес с Николай Кръстев
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
22:00
Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./
06:00
“Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, с.4 еп.14
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./
13:30
Премиера: “Втори шанс” сериал, еп.27
15:00
Премиера: “Шест сестри” сериал, с.5, еп.53
16:00
Премиера: “Сестра Бети” сериал, с.2 еп.17
17:00
bTV Новините
17:25
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Премиера: “Опасни улици” сериал, с.13, еп.26
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера: “Сълзи от Рая” сериал, еп.21
21:00
Премиера: “Вътрешен човек” сериал, еп.8
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Тежки престъпления” - сериал, с.6, еп.1
01:00
Вечно твоя” - сериал, еп.185, 186
02:00
bTV Новините /п./
02:30
“Преди обед” /п./
04:40
Опасни улици” /п./ - сериал

bTV Cinema

06:00
“Седем часа разлика” - сериал с.2 еп.1
08:00
“Разрушителят” - фантастика, екшън, криминален (САЩ, 1993), режисьор Марко Брамбила, в ролите: Силвестър Сталоун, Уесли Снайпс, Сандра Бълок, Найджъл Хотърн, Бенджамин Брат, Боб Гънтън, Денис Лиъри, Джак Блек, Роб Шнайдър и др.
10:30
Телепазар
10:45
“Седем часа разлика” - сериал с.2 еп.2, 3
12:45
Телепазар
13:00
“Перфектна майка” - психотрилър, драма (тв филм, САЩ, 2013), режисьор Ричард Габай, в ролите: Хелън Слейтър, Мейгън Мартин, Патрик Фабиан, Саманта Бейли и др.
14:45
“Добре дошли в джунглата” - екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2003), режисьор Питър Бърг, в ролите: Дуейн Джонсън, Кристофър Уокън, Росарио Доусън, Шон Уилям Скот, Юън Бремнър и др.
16:45
“Идеалният шеф” - трилър, криминален, драма (тв филм, Канада, 2013), режисьор Къртис Крофърд, в ролите: Джейми Лунър, Ашли Легат, Линдън Ашби, Гари Хъдсън и др.
18:30
Телепазар
18:45
“Даяна” - биографичен, драма, романтичен (Великобритания, Франция, Швеция, Белгия, 2013)
21:00
“Гравитация” - фантастика, трилър (САЩ, Великобритания, 2013), режисьор Алфонсо Куарон, в ролите: Сандра Бълок и Джордж Клуни
23:00
Бандата на Оушън” - екшън, криминален, трилър (САЩ, 2001)
01:15
“Седем часа разлика” /п./ сериал
03:15
Влюбеният Шекспир” - романтичен, драма, комедия (САЩ, Великобритания, 1998)

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:00
Характери - неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева /п./
09:30
Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
10:30
Изгряващо слънце - сериал, семеен
11:30
Да нарисуваш престъпление сериал, криминален
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Сърцето на самурая - исторически сериал
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Едно френско село - исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Живот в лъжа - сериал, политическа драма
21:30
Новините ON AIR
22:15
Сила - криминален сериал
23:15
Ликвидация - криминален сериал
00:10
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Видимо и невидимо коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:10
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:10
Под наблюдение - втори сезон , еп. 21
06:00
Сирени - втори сезон, еп. 11
06:25
Психаротерапия - трети сезон, еп. 10
06:45
Психаротерапия - трети сезон, еп. 11
07:10
Касъл - пети сезон, еп. 19
08:00
Касъл - пети сезон, еп. 20
08:55
Под наблюдение - втори сезон , еп. 21
09:50
Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 16
10:15
Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 17
10:45
Хавай 5-0 - първи сезон, еп. 22
11:40
Хавай 5-0 - първи сезон, еп. 23
12:35
Доказано невинни, еп. 5
13:30
911 - първи сезон, еп. 6
14:25
От местопрестъплението: Маями, еп. 21
15:20
Касъл - пети сезон, еп. 21
16:15
Касъл - пети сезон, еп. 22
17:10
Под наблюдение - втори сезон , еп. 22
18:05
Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 16
18:35
Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 17
19:00
Психаротерапия - трети сезон, еп. 12
19:30
Психаротерапия - трети сезон, еп. 13
20:00
Хавай 5-0 - първи сезон, еп. 24
21:00
Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 1
22:00
Не си мой тип, еп. 3
22:30
Не си мой тип, еп. 4
23:00
911 - първи сезон, еп. 7
23:50
От местопрестъплението: Маями, еп. 22
00:50
Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 18
01:15
Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 19
01:45
Хавай 5-0 - първи сезон, еп. 24
02:30
Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 1
03:20
Живите мъртви - шести сезон, еп. 5
04:05
Куантико - втори сезон, еп. 21
04:50
Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 19

Kino Nova

06:00
Отмъщението” - сериал, сезон 4 /п/
07:00
“Войната на Фойл” - сериен филм, сезон 8
08:50
“Детегледачката е мъж” романтична комедия с уч. на Николет Шеридан, Дан Пейн, Джейн Истууд и др. /п/
11:00
Отмъщението” - сериал, сезон 4
12:00
“Моят ангел пазител” романтичен филм с уч. на Алиса Милано, Ерик Уинтър, Кристин Бут, Емили Алин Линд, Иван Сергей, Стокард Чанинг, Гейдж Мунро, Джанет Портър и др. /п/
14:00
“Перфектният мъж” - романтична комедия с уч. на Хилари Дъф, Хедър Локлиър, Крис Нот, Майк О`Мейли, Бен Фелдман, Каролин Риа, Ванеса Ленгинс и др.
16:00
Доблестни мъже” - драма с уч. на Том Круз, Джак Никълсън, Деми Мур, Кевин Бейкън, Кийфър Съдърланд, Кевин Полак, Джеймс Маршъл, Джей Ти Уолш, Кристофър Гус, Мат Крейвън и др. /п/
19:00
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 1
21:00
Господари на нощта” - криминална драма с уч. на Хоакин Финикс, Марк Уолбърг
23:20
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 1 /п/
00:20
“Войната на Фойл” - сериен филм, сезон 8 /п/

NOVA

05:20
“Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, сезон 22 /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, сезон 3
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
15:00
“Прости ми” (премиера) сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
“Намери ме” (премиера) сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 “Златната топка”
18:00
“Семейни войни” - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Черешката на тортата” - предаване на NOVA, нов сезон
21:00
“Кошмари в кухнята” (нов сезон) - риалити
22:00
“Добрата съпруга” - сериен филм
23:00
Новините на NOVA
23:30
“Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, сезон 22
00:30
“Костюмари” - сериен филм, сезон 6
01:30
“Завинаги свързани” - сериен филм
02:30
“Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Раят ще почака тв филм /1 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
14:00
Малки истории /п/
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката 2 анимационен филм
14:55
Приключенията на горските мечоци анимационен филм
15:10
Сафарито на Скаут тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:20
Дойче веле: Шифт
16:35
Раят ще почака тв филм /2, последен епизод/
17:25
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
[Агата и Одисей] игрален филм /Италия, 2011г./, режисьор Маурицио Никети, в ролите: Елена София Ричи, Антонио Катания, Лучия Оконе и др.
22:40
Скритият език на парите: Разговор със създателя на чешките банкноти документален филм
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Вечната музика
00:00
Улови момента /п/
00:30
Култура.БГ /п/
01:30
100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:30
Греховете на баща ми документален филм/п/(14)
03:55
[Агата и Одисей] игрален филм/п/
05:30
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Най-доброто от… Приключения опасни със герои сладкогласни /п/
06:30
Култура.БГ /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
08:00
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg Со кротце, со благо…държавник по време на криза /п/
09:45
Библиотеката /избрано/
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/п/
11:30
Изкуството на 21 век
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/избрано/
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
15:00
Пътешествия документална поредица /п/
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
16:00
Най-доброто от… Трите баби
16:35
Бърколино детски куклен тв сериал
16:50
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
60 минути за култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
19:20
Съкровище в двореца сериен тв филм /15 епизод/
20:20
Търсачи на реликви 2 сериен тв филм /13 епизод/
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
История.bg Богатият, безпардонният, българинът, банкерът Буров /п/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Джак Казиното игрален филм /САЩ, 2010 г./, режисьор Джордж Хикенлуупър, в ролите: Кевин Спейси, Джон Ловиц, Бари Пепър и др. (14)
01:10
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/п/
01:40
60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
02:40
Библиотеката /п/
03:45
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
04:15
Търсачи на реликви 2 сериен тв филм /13 епизод/п/
05:00
Съкровище в двореца сериен тв филм /15 епизод/п/

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Малки истории /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg Джентълменът на българската общественост /п/
13:30
Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 Русе/
13:45
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
15:00
100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
17:15
Малки истории
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Часът на зрителите /п/
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
№1 Туризмът /БНТ 2 Варна/
21:30
Бразди /п/
22:00
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Варна/
22:30
Пътеки
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
00:00
100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:15
Извън играта /п/
02:00
Бразди /п/
02:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
03:30
Насаме с пчелите научнопопулярна поредица
03:40
Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 Русе/п/
03:55
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
04:05
Златни ръце /БНТ 2 Благоевград/п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

05:50
“Драга фамилия” - сериал, сезон 3
06:50
“Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 8 /п/
07:50
“Снайперисти” - сериал, сезон 4 /п/
09:10
“Мъже на работa” - сериал, сезон 1 /п/
10:00
“Последен изход” - сериал /п/
11:00
“В.И.П” - сериал, сезон 1 /п/
12:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 5 /п/
13:00
“Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 8
14:00
“Снайперисти” - сериал, сезон 4
15:00
“Последен изход” - сериал
16:00
“Мъже на работa” - сериал, сезон 1, 2 епизода
17:00
“Операция “Възмездие” екшън с уч. на Марк Дакаскос, Трийт Уилямс, София Пърнас, Джо Суба, Били Кембъл, Роналд Азинас и др.
19:00
“В.И.П” - сериал, сезон 1
20:00
“Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 3
21:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 5
22:00
“Джон Картър: Между два свята” - екшън-фантастика с уч. на Тейлър Кич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Томас Хейдън Чърч, Марк Стронг, Чаран Хиндс, Доминик Уест и др.
00:30
“Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 3 /п/
01:30
Еротичен телепазар