Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 14 Юни 2019 година

Bloomberg TV

06:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков - п.
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Иноватори - док. поредица на Bloomberg
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
14:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Шефове - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
20:00
Светът е бизнес с Николай Кръстев
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
22:00
Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/ Делян Петришки /п./

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./
06:00
“Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, с.4 еп.15
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Премиера:"Втори шанс" - сериал, еп.28
15:00
Премиера:“Шест сестри” - сериал, с.5, еп.54
16:00
Премиера:"Сестра Бети" - сериал, с.2 еп.18
17:00
bTV Новините
17:25
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Премиера:"Опасни улици" сериал, с.13, еп.27
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Сълзи от Рая” - сериал, еп.22
21:30
“Игрите на звездите” - гейм шоу с водещ Катерина Евро, еп.3
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Тежки престъпления” - сериал, с.6, еп.2
01:00
Вечно твоя” - сериал, еп.187, 188
02:00
bTV Новините /п./
02:30
“Преди обед” /п./
04:30
Опасни улици” /п./ - сериал

bTV Cinema

06:00
Седем часа разлика” - сериал с.2 еп.2
07:00
“Живи легенди” - драма, комедия (България, 2014), режисьор Ники Илиев, в ролите: Ники Илиев, Орлин Павлов, Саня Борисова, Микеле Плачидо, Стефан Щерев, Яна Маринова, Георги Кадурин, Любомир Ковачев, Димо Алексиев и др.
09:00
Бандата на Оушън” - екшън, криминален, трилър (САЩ, 2001)
11:15
Телепазар
11:30
Седем часа разлика” - сериал с.2 еп.4, 5
13:30
Телепазар
13:45
“Извличане” - трилър (САЩ, 2007), режисьор Гавин Худ, в ролите: Мерил Стрийп, Рийз Уидърспун, Джейк Джиленхол, Джей Кей Симънс, Алън Аркин, Питър Сарсгард и др.
16:15
“Гравитация” - фантастика, трилър (САЩ, Великобритания, 2013), режисьор Алфонсо Куарон, в ролите: Сандра Бълок и Джордж Клуни
18:15
Телепазар
18:30
“Разрушителят” - фантастика, екшън, криминален (САЩ, 1993), режисьор Марко Брамбила, в ролите: Силвестър Сталоун, Уесли Снайпс, Сандра Бълок.
21:00
“Нежна полиция” - комедия, екшън (САЩ, 2013), режисьор Пол Фийг, в ролите: Сандра Бълок, Мелиса Маккарти.
23:30
“Вдишване” - драма, трилър (САЩ, 2010), режисьор Балтазар Кормакур, в ролите: Дърмът Мълроуни, Даян Кругър. 14+
01:15
“Извличане” - трилър (САЩ, 2007), .
03:45
“Утеха” - криминален, психотрилър (САЩ, 2015), режисьор Афонсо Поярт, в ролите: Антъни Хопкинс, Джефри Дийн Морган. {16+}

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:00
Характери - неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева /п./
09:30
Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
10:30
Изгряващо слънце - сериал, семеен
11:30
Да нарисуваш престъпление сериал, криминален
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Сърцето на самурая - исторически сериал
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Операция: История - предаване с Росен Петров /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Едно френско село - исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Живот в лъжа - сериал, политическа драма
21:30
Новините ON AIR
22:15
Вътрешно разследване - криминален сериал
23:15
Хотел"Русия" - драма, криминален сериал
00:10
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:10
Под наблюдение - втори сезон , еп. 22
06:00
Сирени - втори сезон, еп. 12
06:25
Психаротерапия - трети сезон, еп. 12
06:45
Психаротерапия - трети сезон, еп. 13
07:10
Касъл - пети сезон, еп. 21
08:00
Касъл - пети сезон, еп. 22
08:55
Под наблюдение - втори сезон , еп. 22
09:50
Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 18
10:15
Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 19
10:45
Хавай 5-0 - първи сезон, еп. 24
11:40
Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 1
12:35
Ловец на мисли - пети сезон, еп. 2
13:30
911 - първи сезон, еп. 7
14:25
От местопрестъплението: Маями, еп. 22
15:20
Касъл - пети сезон, еп. 23
16:15
Касъл - пети сезон, еп. 24
17:10
Под наблюдение - трети сезон, еп. 1
18:05
Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 18
18:35
Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 19
19:00
Психаротерапия - трети сезон, еп. 14
19:30
Психаротерапия - трети сезон, еп. 15
20:00
Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 2
21:00
Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 3
22:00
Лий Даниелс: Стар - трети сезон, еп. 12
22:55
911 - първи сезон, еп. 8
23:50
От местопрестъплението: Маями, еп. 23
00:50
Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 20
01:15
Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 21
01:45
Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 2
02:30
Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 3
03:20
Живите мъртви - шести сезон, еп. 6
04:05
Куантико - втори сезон, еп. 22
04:50
Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 21

Kino Nova

06:00
“Отмъщението” - сериал, сезон 4 /п/
07:00
Войната на Фойл” - сериен филм, сезон 8
08:50
“Чудеса по Коледа” - семеен филм с уч. на Бриджет Ригън, Виктор Уебстър, Айрис Куин и др.
11:00
“Отмъщението” - сериал, сезон 4
12:00
“Тяхната собствена лига” - комедия с уч. на Том Ханкс, Джина Дейвис, Мадона, Роузи О‘Донъл, Джон Ловиц, Лори Пети и др.
14:30
В кадър
15:00
“Маса за трима” - романтична комедия с уч. на Брандън Рут, София Буш, Дженифър Морисън, Джеси Брадфорд и др.
17:00
“Точен прицел” - криминален с уч. на Денис Куейд, Форест Уитакър, Матю Фокс, Брус Макгил, Едгар Рамирез, Сигорни Уивър, Уилям Хърт и др. /п/
19:00
София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 1
21:00
Патриотични игри” - екшън с уч. на Харисън Форд, Шон Бийн, Ан Арчър, Самюел Джаксън, Джеймс Ърл Джоунс.
23:30
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 1 /п/
00:30
Войната на Фойл” - сериен филм, сезон 8 /п/

NOVA

05:20
Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, сезон 22 /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, сезон 3
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
15:00
Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
“Намери ме” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Черешката на тортата” - предаване на NOVA, нов сезон
21:00
“Полицаите от края на града” комедиен сериал
23:00
Новините на NOVA
23:30
Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, сезон 22
00:30
Костюмари” - сериен филм, сезон 6
01:30
Завинаги свързани” - сериен филм
02:30
Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Раят ще почака тв филм /2, последен епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
14:00
Малки истории
15:00
Предаване за хора с увреден слух
15:15
Сафарито на Скаут тв филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:30
Светлин Русев. Усещане за вечност /86 години от рождението на Светлин Русев/ документален филм /България, 2018г./, 1 част, режисьор Атанас Киряков
17:25
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Нощни птици
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Концерт на “Софийски солисти” и Софийската филхармония с диригент Пламен Джуров Софийски музикални седмици 2019
00:15
Универсални ескадрони игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Марк Милхоун, в ролите: Райли Смит, Уила Форд, Бари Корбин, Крисчън Кейн и др. (16)
01:40
Култура.БГ /п/
02:40
100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл/п/
03:50
Днес и утре
04:20
Още от деня коментарно предаване/п/
05:00
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:00
Най-доброто от… Трите баби /п/
06:35
Култура.БГ /п/
07:35
Бързо, лесно, вкусно /п/
08:00
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg Богатият, безпардонният, българинът, банкерът Буров /п/
09:45
Библиотеката
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
15:00
№1 Туризмът: …. /БНТ 2 Варна/п/
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
16:00
Най-доброто от… Зайчето Пепи
16:30
Бърколино детски куклен тв сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Новото познание /п/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Окото на Минотавъра документален филм
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 София/
19:20
Съкровище в двореца сериен тв филм /16 епизод/
20:25
Търсачи на реликви 2 сериен тв филм /14 епизод/
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
История.bg Богдан Филов /п/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Един свят в хармония концерт на Диана Дафова
01:00
Натисни F1 /п/
01:15
Музика, музика… /п/
01:45
В близък план /п/
02:15
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
02:45
Библиотеката /п/
03:45
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
04:15
Търсачи на реликви 2 сериен тв филм /14 епизод/п/
05:00
Съкровище в двореца сериен тв филм /16 епизод/п/

БНТ HD

06:00
Футбол: Португалия - Холандия - финал на “УЕФА Лига на нациите”
08:00
Планинско колоездене: Titan Desert Race магазинна програма
08:30
Последните жители на Аляска документален филм /4 епизод/
09:15
Рали Мерзуга - състезание от “Дакар сериите” обзор
10:10
Футбол: Украйна - Италия - среща от полуфиналите на световното първенство за юноши под 20 г.
12:00
Футбол: Еквадор - Република Корея - среща от полуфиналите на световното първенство за юноши под 20 г.
13:50
Спортни новини
14:00
Световна купа по конен спорт пряко предаване от Божурище
15:30
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Хертогенбош: Четвъртфинална среща пряко предаване
17:15
Часът на спорта
17:30
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Хертогенбош: Четвъртфинална среща пряко предаване
19:30
Gearing Up предаване за скоростни спортове
20:10
УЕФА Лига на нациите обзор
21:10
Спортни новини
21:20
Футбол: Италия - Еквадор - среща за 3-4 място на световното първенство за юноши под 20 г. пряко предаване от Гдиня /Полша/
23:25
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Хертогенбош: Четвъртфинална среща
01:15
Спортни новини
01:25
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Хертогенбош: Четвъртфинална среща
03:15
Планинско колоездене: Titan Desert Race магазинна програма
03:40
Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
04:10
УЕФА Европейски квалификации: Испания - Швеция

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Туризъм.бг /п/
11:45
Натисни F1 предаване за дигитална култура /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Знаци по пътя Виолета Гиндева
13:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
13:30
Бразди /п/
14:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
15:00
100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
17:15
Малки истории
17:30
Опера на открито /БНТ 2 Варна/п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 София/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В близък план
22:30
Джинс Родът на цирковите артисти Балкански
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
20 години Сателитен канал на БНТ: “Български уроци - народни танци, песни и обичаи”
00:00
100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
02:10
История.bg Богатият, безпардонният, българинът, банкерът Буров /п/
03:15
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

05:50
“Драга фамилия” - сериал, сезон 3
06:50
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 8 /п/
07:50
Снайперисти” - сериал, сезон 4 /п/
09:10
“Мъже на работa” - сериал, сезон 1 /п/
10:00
“Последен изход” - сериал /п/
11:00
“В.И.П” - сериал, сезон 1 /п/
12:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 5 /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 8
14:00
Снайперисти” - сериал, сезон 4
15:00
“Последен изход” - сериал
16:00
“Мъже на работa” - сериал, сезон 1, 2 епизода
16:50
“Превратът” - трилър с уч. на Оуен Уилсън, Лейк Бел, Пиърс Броснан, Стерлинг Джеринс, Спенсър Гарет, Клеър Джар и др. /п/
19:00
“В.И.П” - сериал, сезон 1
20:00
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 3
21:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 5
22:00
“Войната е опиат” - трилър с уч. на Джеръми Ренър, Антъни Маки, Брайън Джерати, Гай Пиърс, Ралф Файнс, Дейвид Морз, Еванджелин Лили, Кристиан Камарко и др.
00:30
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 3 /п/
01:30
“Фрактура” - предаване за рок музика /п/
04:00
Еротичен телепазар