Архив телевизионни програми

Начало » 2019 » Юни » 21

Програма на телевизиите за 21 Юни 2019 година

Bloomberg TV

06:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Иноватори - док. поредица на Bloomberg
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
14:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Мечтатели - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Иноватори - док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
20:00
Светът е бизнес с Николай Кръстев
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
22:00
Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/ Делян Петришки /п./

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./
06:00
“Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, с.4 еп.20
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./
13:30
Премиера:"Втори шанс” - сериал, еп.33
15:00
Премиера:“Шест сестри” - сериал, с.5, еп.59
16:00
Премиера:“Сестра Бети” - сериал, с.3 еп.5
17:00
bTV Новините
17:25
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Премиера:"Опасни улици” сериал, с.13, еп.32
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Сълзи от Рая” - сериал, еп.27
21:30
“Игрите на звездите” - гейм шоу с водещ Катерина Евро, еп.4
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Тежки престъпления” - сериал, с.6, еп.7
01:00
Вечно твоя” - сериал, еп.197, 198
02:00
bTV Новините /п./
02:30
“Преди обед” /п./
04:30
Опасни улици” /п./ - сериал

bTV Cinema

06:00
“Седем часа разлика” - сериал с.2 еп.11 - 13
09:00
“Най-дългото пътуване” романтичен, драма (САЩ, 2015), режисьор Джордж Тилман мл., в ролите: Скот Истууд, Брит Робъртсън, Алън Алда, Ууна Чаплин, Джак Хюстън, Мелиса Беноист, Лолита Давидович и др.
11:30
Телепазар
11:45
“Седем часа разлика” - сериал с.2 еп.14, 15
13:45
Телепазар
14:00
“Ден на подбора” - спортен, драма (САЩ, 2014), режисьор Айвън Райтман, в ролите: Кевин Костнър, Чадуик Боузман, Дженифър Гарнър, Франк Лангела, Денис Лиъри, Елън Бърстин, Сам Елиът и др.
16:15
“Еди Орела” - спортен, драма (Великобритания, САЩ, Германия, 2016), реижсьор Декстър Флечър, в ролите: Тарън Еджъртън, Хю Джакман, Кристофър Уокън, Рюне Темте, Тим Макинърни и др.
18:30
Телепазар
18:45
“Кибритлии” - криминален, комедия (САЩ, 2003), режисьор Ридли Скот, в ролите: Никълъс Кейдж, Алисън Ломан, Сам Рокуел, Брус Макгил, Найджъл Гибс, Шийла Кели и др.
21:00
“Терминатор: Генисис” - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2015), режисьор Алън Тейлър, в ролите: Арнолд Шварценегер, Емилия Кларк, Джейсън Кларк, Джай Кортни, Джей Кей Симънс, Мат Смит и др.
23:30
“Размяната” - комедия, фентъзи (САЩ, 2011), режисьор Дейвид Добкин, в ролите: Райън Рейнолдс, Джейсън Бейтман, Лесли Ман, Оливия Уайлд, Ти Джей Хенсън, Ед Акерман и др. {14+}
01:45
Блясъкът на чистия ум” - фантастика, драма, романтичен (САЩ, 2004), режисьор Мишел Гондри, в ролите: Джим Кери, Кейт Уинслет, Джери Бърн, Илайжа Ууд, Марк Ръфало, Джейн Адамс, Дейвид Крос, Кирстен Дънст, Том Уилкинсън и др. {14+}
04:00
“Баща ми трябва да умре” криминален, психотрилър (тв филм, Канада, 2014), режисьор Елизабет Гилис, в ролите: Синтия Стивънсън, Уилям Моузис, Себасчън Пигот и др.

Bulgaria ON AIR

06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:00
Характери – неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева /п./
09:30
Ези-тура: Шопинг – поредица за пътешествия и лайфстайл
10:30
Изгряващо слънце – сериал, семеен
11:30
Да нарисуваш престъпление – сериал, криминален
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Канбе стратегът – исторически сериал
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Операция: История – предаване с Росен Петров /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре – филм
16:30
Едно френско село – исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Криза - поредна – сериал, комедия
21:30
Новините ON AIR
22:15
Вътрешно разследване – криминален сериал
23:15
Хотел"Русия” – драма, криминален сериал
00:10
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Q&A – отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
05:30
Новините ON AIR /п./

FOX

05:15
Под наблюдение - трети сезон, еп. 5
06:00
Мелачката - първи сезон, еп. 4
06:25
Психаротерапия - трети сезон, еп. 22
06:45
Последният мъж на света - първи сезон, еп. 1
07:10
Макгайвър - първи сезон, еп. 4
08:00
Скорпион - първи сезон, еп. 4
08:55
Под наблюдение - трети сезон, еп. 5
09:50
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 5
10:15
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 6
10:45
Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 10
11:40
Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 11
12:35
Ловец на мисли - пети сезон, еп. 3
13:30
911 - първи сезон, еп. 12
14:25
От местопрестъплението: Маями осми сезон, еп. 2
15:20
Макгайвър - първи сезон, еп. 5
16:15
Скорпион - първи сезон, еп. 5
17:10
Под наблюдение - трети сезон, еп. 6
18:05
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 5
18:35
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 6
19:00
Последният мъж на света - първи сезон, еп. 2
19:30
Последният мъж на света - първи сезон, еп. 3
20:00
Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 12
21:00
Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 13
22:00
Лий Даниелс: Стар - трети сезон, еп. 13
22:55
911 - първи сезон, еп. 13
23:50
От местопрестъплението: Маями осми сезон, еп. 3
00:50
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 7
01:15
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 8
01:45
Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 12
02:30
Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 13
03:20
Живите мъртви - шести сезон, еп. 11
04:05
Ловец на мисли - пети сезон, еп. 5
04:50
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 8

Kino Nova

06:00
Отмъщението” - сериал, сезон 4 /п/
06:50
“МВП: Маймунски Върхови Постижения” - семейна комедия с уч. на Кевин Зигърс, Джими Рене Смит, Дейв Томъс, Филип Гранджър, Рик Дюкомън, Джейн Соуърби и др. /п/
08:50
“Кучето, което спаси Великден” - семейна комедия с уч. на на Гари Валентин, Елиза Донован, Бевърли Мичъл, Патрик Мълдуун, Катрин Хикс и др.
11:00
Отмъщението” - сериал, сезон 4
12:00
“На Уонг Фу, с благодарности!” комедия с уч. на Уесли Снайпс, Патрик Суейзи, Стокард Чанинг, Джон Легуизиамо, Блайт Данър и др. /п/
14:10
В кадър
14:45
“Това познато чувство” - романтична комедия с уч. на Бет Мидлър, Гейл О‘Грейди, Пола Маршал, Денис Фарина и др.
17:00
“Пълно за празно” - романтична комедия с уч. на Дженифър Анистън, Джейсън Бейтман, Джеф Голдблум, Джулиет Луис, Патрик Уилсън, Скот Еролд и др. /п/
19:00
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 1
21:00
“Реална опасност” - екшън с уч. на Харисън Форд, Уилям Дефо, Ан Арчър, Джеймс Ърл Джоунс, Бенджамин Брат, Жоаким де Алмейда, Мигел Сандовал , Тора Бърч и др.
00:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 1 /п/
01:00
“Войната на Фойл” - сериен филм, сезон 9 /п/

NOVA

05:20
“Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, сезон 22 /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, сезон 3
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
15:00
“Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
“Намери ме” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
“Семейни войни” - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Черешката на тортата” - предаване на NOVA, нов сезон
21:00
“Полицаите от края на града” комедиен сериал
23:00
Новините на NOVA
23:30
“Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, сезон 22
00:30
“Костюмари” - сериен филм, сезон 6
01:30
“Завинаги свързани” - сериен филм
02:30
“Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Капри тв филм /4 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Дом за нашите деца тв филм /5, последна серия/
13:35
Бързо, лесно, вкусно /п/
14:00
Малки истории /п/
15:00
Предаване за хора с увреден слух
15:15
Сафарито на Скаут тв филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:30
Капри тв филм /5 епизод/
17:25
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Търсачи на реликви тв филм /5 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Госпожо Държавен секретар тв филм /11 епизод/(14)
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Марио Станчев трио Джаз фестивал Банско 2017/п/
00:30
Някой друг игрален филм /Великобритания, 2006г./, режисьор Сол Спектър, в ролите: Стивън Мангън, Сюзан Линч, Лара Белмонт и др.(14)
01:50
Култура.БГ /п/
02:50
100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл/п/
03:55
Туристически маршрути
04:20
Още от деня коментарно предаване/п/
05:00
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:00
Най-доброто от… Педя човек, лакът брада /п/
06:30
Култура.БГ /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
08:00
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg Вапцаров: “Това бях аз” /п/
09:45
Библиотеката
10:45
Натисни F1 /избрано/п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
60 минути за култура /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
15:00
До Европа и напред /п/
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
16:00
Най-доброто от… Приключенията на козлето Боц
16:25
Бърколино детски куклен тв сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
17:30
Новото познание /п/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Едно Антарктическо лято документален филм
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 София/п/
19:20
Съкровище в двореца сериен тв филм /20 епизод/
20:20
Търсачи на реликви 2 сериен тв филм /18 епизод/
21:10
София в един снимачен век Софийските кафенета
21:30
Музика, музика… /п/
22:00
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /п/
22:30
В близък план /п/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Концерт на Калин Вельов & Tumbaitu Празници на изкуствата “Аполония 2016”
00:30
Натисни F1 /избрано/п/
00:45
Изкуството на 21 век /п/
01:15
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
02:15
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
02:45
Библиотеката /п/
03:45
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/п/
04:15
Търсачи на реликви 2 сериен тв филм /18 епизод/п/
05:00
Съкровище в двореца сериен тв филм /20 епизод/п/

БНТ HD

06:00
Футбол: Италия - Еквадор - среща за 3-4 място на световното първенство за юноши под 20 г.
07:50
Аз съм…
08:00
Мотоспорт Екстра
08:30
Последните жители на Аляска документален филм /8 епизод/
09:15
Ролан Гарос 2019 обзор
10:10
Световна купа по конен спорт
12:00
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Хертогенбош: Джордан Томпсън /Австралия/ - Адриан Манарино /Франция/, финал
14:15
Спортни новини
14:25
Колоездачна обиколка на Йоркшир обзорна програма
15:20
Лека атлетика: Турнир “Златен шпайк” - част от веригата IAAF World Chalange
17:25
Футбол: Швейцария - Англия - среща за 3-4 място на “УЕФА Лига на нациите”
19:55
Футбол: Португалия - Холандия - финал на “УЕФА Лига на нациите”
21:50
Спортни новини
22:00
Футбол: Украйна - Република Корея, финал на световното първенство за юноши под 20 г.
00:10
Футбол: САЩ - Швеция - среща от световното първенство за жени
02:00
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Латвия
03:45
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Хертогенбош: Джордан Томпсън /Австралия/ - Адриан Манарино /Франция/, финал

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Туризъм.бг /п/
11:45
Натисни F1 предаване за дигитална култура /избрано/п/
12:00
По света и у нас
12:30
България от край до край 8 /п/
13:00
До Европа и напред /п/
13:30
Бразди /п/
14:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
15:00
100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/
17:15
Малки истории /п/
17:30
На опера с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 София/п/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В близък план /избрано/
22:30
Джинс Родът на Нешка Робева
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
20 години Сателитен канал на БНТ: “Български уроци - народни танци, песни и обичаи”
00:00
100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
02:10
История.bg Интелектуалните конфликти в младото българско княжество /п/
03:15
Панорама с Бойко Василев /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

05:50
“Драга фамилия” - сериал, сезон 3
06:50
“Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 1 /п/
07:50
“Снайперисти” - сериал, сезон 4 /п/
09:10
“Мъже на работa” - сериал, сезон 2 /п/
10:00
“Морски тюлени” - сериал, сезон 1 /п/
11:00
“В.И.П” - сериал, сезон 1 /п/
12:00
“Транспортер” - сериал, сезон 1 /п/
13:00
“Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 1
14:00
“Снайперисти” - сериал, сезон 4
15:00
“Морски тюлени” - сериал, сезон 1
16:00
“Мъже на работa” - сериал, сезон 2, 2 епизода
17:00
“Пастирът” - екшън с уч. на Жан Клод Ван Дам, Скот Адкинс, Стивън Лорд, Гари Макдоналд, Натали Роб, Майлс Андерсън и др.
19:00
“В.И.П” - сериал, сезон 1
20:00
“Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 3
21:00
“Транспортер” - сериал, сезон 1
22:00
“Дънди крокодила” - приключенска комедия с уч. на Пол Хоган, Линда Козловски, Джон Майлон, Марк Блум и др.
00:00
“Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 3 /п/
01:00
“Фрактура” - предаване за рок музика /п/
03:00
Еротичен телепазар