Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 04 Юли 2019 година

Bloomberg TV

06:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Иноватори - док. поредица на Bloomberg
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
14:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Шефове - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Предприемачи - док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
20:00
Светът е бизнес с Николай Кръстев
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
22:00
Мечтатели - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Смарт час с Живка Попатанасова /п./
02:30
ИмоТиТе с Христо Николов /п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/ Делян Петришки /п./

bTV

05:40
Лице в лице” /п./
06:00
“Трансформърс: Рескю Ботс” анимация, сериал, еп.3
06:30
“Богатствата на България” документална поредица
07:00
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Премиера:"Втори шанс" - сериал, еп.42
15:00
Премиера:"Шест сестри" - сериал, с.5, еп.68
16:00
Премиера:"Сестра Бети" - сериал, с.3 еп.14
17:00
bTV Новините
17:25
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Премиера:"Опасни улици" сериал, с.13, еп.41
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Сълзи от Рая” - сериал, еп.36
21:00
Премиера:"Вътрешен човек" сериал, еп.20
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Лонгмайър” - сериал, с.5, еп.3
01:10
Вечно твоя” - сериал, еп.214
02:10
bTV Новините /п./
02:40
“Преди обед” /п./
04:50
Опасни улици” /п./ - сериал

bTV Cinema

06:00
Седем часа разлика” /п./ - сериал, с.3 еп.1
08:15
“Разходка по Мисисипи” - драма, комедия (САЩ, 2015), режисьори Ана Боудън и Райън Флек, в ролите: Бен Менделсон, Ивон Ландри, Райън Рейнолдс, Стефани Хонърей, Сиена Милър, Алфри Уудард и др.
10:30
Телепазар
10:45
Седем часа разлика” - сериал, с.3 еп.2, 3
12:45
Телепазар
13:00
“Зодиак” - криминален, драма (САЩ, 2007), режисьор Дейвид Финчър, в ролите: Джейк Джиленхол, Робърт Дауни мл., Марк Ръфало, Клоуи Севъни, Брайън Кокс, Илайъс Котеас и др.
16:00
Последният ловец на вещици
18:15
Телепазар
18:30
“Реката” - драма (САЩ, 1984), режисьор Марк Ридел, в ролите: Мел Гибсън, Шейн Бейли, Сиси Спейсек и др.
21:00
“Приятелю, Тед 2” - комедия (САЩ, 2015), режисьор Сет Макфарлън, в ролите: Марк Уолбърг, Аманда Сайфред, Джовани Рибиси, Морган Фрийман, Патрик Уорбъртън, Джесика Барт, Лиъм Нийсън, Джон Слатъри и др. 14+
23:15
“Роден на четвърти юли” - военен, драма, биографичен (САЩ, 1989), режисьор Оливър Стоун, в ролите: Том Круз, Реймънд Бари, Том Беринджър, Стивън Болдуин, Каролайн Кава и др. 14
02:15
Седем часа разлика” /п./ - сериал, с.3еп.2, 3
04:00
“Любовната квартира” - психотрилър, романтичен (Белгия, САЩ, 2014), режисьор Ерик фон Лоой, в ролите: Карл Ърбън, Джеймс Марсдън, Уентуърт Милър, Ерик Стоунстрийт, Матиас Схунартс, Изабел Лукас, Маргарита Левиева и др. {14}

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:00
Характери - неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева /п./
09:30
По следите на храната - филм
10:00
Райски градини - филм
10:30
Изгряващо слънце - сериал, семеен
11:30
Как да се омъжим за милионер сериал, комедия
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Канбе стратегът - исторически сериал
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Последният еничар - исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Мъже в сянка - сериал, политическа драма
21:30
Новините ON AIR
22:15
Дъщеря на закона - криминален сериал
23:15
Похитени - сериал, политически трилър
00:10
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:10
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:15
Под наблюдение - трети сезон, еп. 14
06:00
Мелачката - първи сезон, еп. 13
06:25
Последният мъж на света - първи сезон, еп. 18
06:45
Последният мъж на света - първи сезон, еп. 19
07:10
Макгайвър - първи сезон, еп. 13
08:00
Скорпион - първи сезон, еп. 13
08:55
Под наблюдение - трети сезон, еп. 14
09:50
Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 1
10:15
Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 2
10:45
Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 9
11:40
Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 10
12:35
Доказано невинни, еп. 11
13:30
Врагът сред нас, еп. 3
14:25
От местопрестъплението: Маями осми сезон, еп. 12
15:15
Макгайвър - първи сезон, еп. 14
16:10
Скорпион - първи сезон, еп. 14
17:10
Под наблюдение - трети сезон, еп. 15
18:05
Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 1
18:35
Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 2
19:00
Последният мъж на света - първи сезон, еп. 20
19:30
Последният мъж на света - първи сезон, еп. 21
20:00
Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 11
21:00
Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 12
22:00
Не си мой тип, еп. 9
22:25
Не си мой тип, еп. 10
22:55
Врагът сред нас, еп. 4
23:50
От местопрестъплението: Маями осми сезон, еп. 13
00:50
Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 3
01:15
Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 4
01:45
Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 11
02:30
Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 12
03:15
Живите мъртви - седми сезон, еп. 4
04:15
Агентите на ЩИТ - четвърти сезон, еп. 4
04:55
Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 4

Kino Nova

06:00
“Отмъщението” - сериал, сезон 4 /п/
07:00
“Меню с проблеми” - романтична комедия с уч. на Мюриел Баумайстар, Бернхард Шир, Моник Шльодер, Луиз фон Финк и др. /п/
08:50
“Невъзможен брак” - романтична комедия с уч. на Саския Вестер, Катя Флинт, Соня Герхард, Костя Улман и др.
11:00
“Отмъщението” - сериал, сезон 4
12:00
“Загадки от Флоренция” - романтична драма с уч. на Симоне Ханзелман, Рене Ифра, Надежда Бренике, Михаил Мендел, Руфъс Бек и др.
14:00
“От глупав по-глупав: Завръщането” - комедия с уч. на Джим Кери, Джеф Даниълс, Катлийн Търнър, Роб Ригъл, Лори Холдън и др.
16:30
Без/смъртен” - трилър с уч. на Райън Рейнолдс, Натали Мартинес, Матю Гууд, Бен Кингсли, Дерек Люк, Виктор Гарбър, Мишел Докъри и др. /п/
19:00
София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 1
21:00
“Любовта на Жулиета” - романтичен филм с уч. на Аманда Сайфред, Ванеса Редгрейв, Гаел Гарсия Бернал, Кристофър Игън, Франко Неро, Оливър Плат, Марша ДеБонис, Луиза Раниери и др.
23:10
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 1 /п/
00:10
“От глупав по-глупав: Завръщането” - комедия с уч. на Джим Кери, Джеф Даниълс, Катлийн Търнър, Роб Ригъл, Лори Холдън и др. /п/

NOVA

05:00
Добрата съпруга” - сериен филм /п/
06:00
Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, сезон 23 /п/
07:00
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, сезон 3
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
15:00
Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
Намери ме” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Черешката на тортата” - предаване на NOVA, нов сезон
21:00
Хавай 5-0” - сериен филм, сезон 8
22:00
Новините на NOVA
22:30
Добрата съпруга” - сериен филм
23:30
Кобра 11: Обади се!” - сериен филм, сезон 23
00:30
Костюмари” - сериен филм, сезон 7
01:30
Завинаги свързани” - сериен филм
02:30
Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

06:10
Търсачи на реликви сериен тв филм /13 епизод/п/
07:00
Сутрешен блок актуално-информационно предаване с водещи Даниел Михайлов, Илия Илиев, Боряна Каменова и Ели Гигова
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg Канът, кесарят, владетелят, католикът Тервел/п/
09:45
100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен и съвременен начин на живот
10:45
Капри тв филм /13 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Дом за нашите деца: Неизчезващите тв филм /4 серия/
13:45
Бързо, лесно, вкусно /п/кулинарно предаване
14:15
Малки истории /п/документален слот
14:25
Телепазарен прозорец
14:40
Островът на сините птици тв филм /4 епизод/
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Капри тв филм /14 епизод/
17:25
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно /п/кулинарно предаване
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Търсачи на реликви тв филм /14 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Анна Герман тв филм /2 епизод/
21:55
Госпожо Държавен секретар тв филм /20 епизод/(14)
22:40
Скритият език на парите документална поредица
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Брат за брата 3 тв филм /14 епизод/(16)
00:20
История.bg Канът, кесарят, владетелят, католикът Тервел/п/
01:20
100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:20
Госпожо Държавен секретар тв филм /20 епизод/п/(14)
03:10
Отблизо с Мира /п/
04:05
Анна Герман тв филм /2 епизод/п/
04:55
Брат за брата 3 тв филм /14 епизод/п/(16)
05:40
Още от деня коментарно предаване/п/
05:55
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Най-доброто от… Гугулиада /п/
06:30
Домът на вярата /избрано/ документална поредица /БНТ 2 Русе/п/
06:45
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
07:00
Репетиция /избрано/ /БНТ 2 Русе/п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
08:00
Пазители на традициите /избрано/ предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/п/
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
Знание.БГ /избрано/ /БНТ 2 Русе/п/
09:15
Многоликата Япония: Земята е само една Преследване на отпадъците
09:30
Публично изслушване на кандидатите за генерален директор на БНТ пред СЕМ - Сашо Диков пряко предаване
11:45
Натисни F1 /избрано/п/
12:00
Златни ръце
12:15
Публично изслушване на кандидатите за генерален директор на БНТ пред СЕМ - Емил Кошлуков пряко предаване
14:30
Шифт
14:45
Публично изслушване на кандидатите за генерален директор на БНТ пред СЕМ - Стоил Рошкев пряко предаване
17:00
Бърколино детски куклен тв сериал
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
17:30
Знание.БГ /избрано/ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
60 минути за култура /избрано/ информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/п/
19:20
Съкровище в двореца сериен тв филм /27 епизод/
20:25
Търсачи на реликви 3 сериен тв филм /3 епизод/
21:10
Световно наследство Ангра ду Ероижму
21:30
На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/избрано/п/
22:00
История.bg Аспарух - победителят/п/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Великият Бък Хауърд игрален филм /САЩ, 2008 г./, режисьор Шон Макгинли, в ролите: Джон Малкович, Колин Ханкс, Емили Блънт, Стив Зан, Том Ханкс и др.
00:55
Натисни F1 /избрано/п/
01:10
Знание.БГ /избрано/ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/п/
01:40
60 минути за култура /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
02:40
Време за губене /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
03:10
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
03:20
Световно наследство Лозаровинарският район на Алту Доуро /п/
03:40
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 София/избрано/п/
04:10
Търсачи на реликви 3 сериен тв филм /3 епизод/п/
04:55
Съкровище в двореца сериен тв филм /27 епизод/п/

БНТ HD

06:00
Европейски игри Минск 2019: Баскетбол 3х3 - финали
07:20
Европейски игри Минск 2019: Клипове
07:50
Аз съм…
08:05
София сити спорт предаване за масов спорт
08:30
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /3 епизод/
09:15
Европейски игри Минск 2019: Лека атлетика /отборно/ - полуфинал
10:50
Аз съм…
11:00
Колоездачна обиколка на Унгария обзорна програма
11:50
Европейски игри Минск 2019: Художествена гимнастика /шампионат на уредите/
13:50
Спортни новини
14:00
Футбол: Холандия - Швеция - полуфинална среща на световното първенство за жени
15:55
Европейско първенство по баскетбол /жени/: Испания - Русия - четвъртфинална среща пряко предаване от Белград
18:00
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /4 епизод/
18:55
Европейско първенство по баскетбол /жени/: Франция - Белгия - четвъртфинална среща пряко предаване от Белград
21:00
Gearing Up предаване за скоростни спортове
21:25
Европейско първенство по баскетбол /жени/: Испания - Русия - четвъртфинална среща
23:15
Ролан Гарос 2019 обзор
00:10
Футбол: Испания - Германия - финал на европейското първенство за младежи под 21 г.
02:10
София сити спорт предаване за масов спорт
02:35
Европейски игри Минск 2019: Художествена гимнастика /шампионат на уредите/
04:35
Колоездачна обиколка на Унгария обзорна програма
05:25
Резерв
05:30
Европейски игри Минск 2019: Клипове

БНТ World

06:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
07:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Знание.БГ /избрано/ образователно предаване /БНТ 2 Русе/п/
09:15
Атлас /избрано/ Съкровищата на Свиленградско
09:45
100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл /п/
10:45
Малки истории /п/
11:45
Натисни F1 /избрано/п/
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на българската музика /избрано/ Росица Кирилова
13:35
Домът на вярата /избрано/ документална поредица /БНТ 2 Русе/п/
13:50
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/
15:00
100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина /п/
16:15
60 минути за култура /избрано/ /БНТ 2 Варна/п/
17:15
Малки истории /п/
17:30
Знание.БГ /избрано/ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Часът на зрителите /избрано/п/
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
19:35
Златни ръце /БНТ 2 Благоевград/п/
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/п/
19:55
Зелена светлина /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
България от край до край 8
21:30
Бразди /п/
22:00
Репетиция /избрано/ предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Русе/
22:30
Пътеки /п/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
00:00
100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:15
Извън играта /п/
02:00
Бразди /п/
02:30
Рецепта за култура /избрано/ токшоу с Юрий Дачев /п/
03:30
Домът на вярата /избрано/ документална поредица /БНТ 2 Русе/п/
03:45
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
03:55
Музикална разходка в парка /п/
04:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:50
История.bg Канът, кесарят, владетелят, католикът Тервел/п/
05:50
Малки истории /п/

Диема

05:50
“Драга фамилия” - сериал, сезон 3
06:50
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 1 /п/
07:50
Снайперисти” - сериал, сезон 5 /п/
09:10
“Мъже на работa” - сериал, сезон 3 /п/
10:00
“Морски тюлени” - сериал, сезон 1 /п/
11:00
“В.И.П” - сериал, сезон 1 /п/
12:00
“Транспортер” - сериал, сезон 1 /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 1
14:00
Снайперисти” - сериал, сезон 5
15:00
“Морски тюлени” - сериал, сезон 1
16:00
“Питайте Джим” - сериал, сезон 3, 2 епизода
16:50
“Убийствена скорост” - криминален екшън с уч. на Андрю Кийгън, Брандън Куин, Натали Чиглиути, Ник Картър, Рено Уилсън, Грег Грънбърг, Крисчън Монзон и др.
19:00
“В.И.П” - сериал, сезон 1
20:00
Военни престъпления” - сериал, сезон 10
21:00
“Транспортер” - сериал, сезон 1
22:00
“Интернешънъл” - криминален екшън с уч. на с уч. на Клайв Оуен, Наоми Уотс, Армин МюлерСтал, Улрих Томсен, Патрик Балади и др.
00:30
Военни престъпления” - сериал, сезон 10 /п/
01:30
Еротичен телепазар