Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 12 Юли 2019 година

БНТ 1

06:10
Търсачи на реликви сериен тв филм /19 епизод/п/
07:00
Сутрешен блок информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg 1200 години от рождението на Методий/п/
09:45
100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен и съвременен начин на живот/п/
10:45
Капри тв филм /18 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Дом за нашите деца: Бащи и синове тв филм /5, последна серия/
13:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
14:00
Малки истории /п/
15:00
Предаване за хора с увреден слух
15:15
Сафарито на Скаут тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Капри тв филм /20 епизод/
17:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Търсачи на реликви тв филм /20 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев обзорно политическо предаване
22:00
Госпожо Държавен секретар 2 тв филм /4 епизод/(14)
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:30
Концерт на Габриела Георгиева и Григор Паликаров Празници на изкуствата - Аполония 2018
00:30
Ти, глупако игрален филм /копродукция, 2002г./, режисьор Брайън Бърнс, в ролите: Мила Йовович, Дениз Ричардс, Дейвид Крумхолц и др.(12)
02:05
100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен и съвременен начин на живот/п/
03:05
Госпожо Държавен секретар 2 тв филм /4 епизод/(14)
03:55
Днес и утре
04:20
Още от деня коментарно предаване/п/
05:00
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:00
Най-доброто от… Приказки за разказване /п/
06:30
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
08:00
Откакто свят светува /избрано/ предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
Съкровище в двореца сериен тв филм /31 епизод/п/
09:45
Търсачи на реликви 3 сериен тв филм /7 епизод/п/
10:30
Да завъртим бутилката тв новела на Евровизия /п/
10:45
Натисни F1 /избрано/п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
60 минути за култура /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
15:00
До Европа и напред /п/
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
16:00
Най-доброто от… Детски хор на БНР
16:30
Бърколино детски куклен тв сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
17:30
Новото познание /п/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Молитва за човека /155 години от рождението на Петър Дънов/ документален филм за Петър Дънов /1993 г./
19:00
Златни ръце /БНТ 2 Русе/п/
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 София/п/
19:20
Съкровище в двореца сериен тв филм /32 епизод/
20:20
Търсачи на реликви 3 сериен тв филм /8 епизод/
21:10
Световно наследство Лаурисилва на остров Мадейра
21:30
Музика, музика… /избрано/п/
22:00
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/п/
22:30
В близък план /избрано/п/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:30
На Вили концерт, посветен на Вили Казасян, с участието на Хилда Казасян, Биг бенд на БНР с диригент Антони Дончев, Орлин Горанов, Богдана Карадочева, Васил Петров и др.
01:05
Натисни F1 /п/
01:20
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/
02:20
Библиотеката /п/
03:20
Откакто свят светува /избрано/ предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
03:50
В близък план /избрано/п/
04:20
Молитва за човека документален филм /п/
05:00
До Европа и напред /п/
05:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/

БНТ HD

06:00
Футбол: САЩ - Холандия - финал на световното първенство за жени
08:15
Лига Европа: Финалът документален филм
08:30
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /8 епизод/
09:15
Европейски игри Минск 2019: Художествена гимнастика /шампионат на уредите/
11:20
Европейски игри Минск 2019: Лека атлетика /отборно/ - финал
13:35
Автомобилизъм: Tour Auto Optic 2000
14:00
Спортни новини
14:10
Европейско първенство по баскетбол /жени/: Франция - Великобритания - полуфинална среща
15:50
Един мъж и една жена в пустошта документален филм /10 епизод/
16:35
Отдел “Фалшива самоличност” сериен филм /4 епизод/
17:30
Футбол: Холандия - Англия - полуфинална среща от “УЕФА Лига на нациите”
20:00
Отдел “Фалшива самоличност” сериен филм /5 епизод/
21:00
Нощният управител сериен филм /5 епизод/ (14)
21:50
Спортни новини
22:00
Въпрос на чест сериен филм /5 епизод/ (14)
22:50
Шоуто на Греъм Нортън с участието на Дуейн Скалата Джонсън, Джак Блек, Кевин Харт, Ребъл Уилсън, Доун Френч, музика Ноуъл Галахар/п/ (12)
23:40
Нощният управител сериен филм /5 епизод/ /п/ (14)
00:25
Въпрос на чест сериен филм /5 епизод/ /п/ (14)
01:15
Спортни новини
01:25
Европейско първенство по баскетбол /жени/: Франция - Великобритания - полуфинална среща
03:15
Европейски игри Минск 2019: Самбо
03:30
Европейски игри Минск 2019: Лека атлетика /отборно/ - финал

БНТ World

06:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/п/
07:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Знание.БГ /избрано/ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/п/
09:15
Атлас /избрано/ Велико Търново
09:45
100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл /п/
10:45
Туризъм.бг /п/
11:45
Натисни F1 /избрано/п/
12:00
По света и у нас
12:30
В кадър ХорА, хОра
13:00
До Европа и напред /п/
13:30
Бразди /п/
14:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
15:00
100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина /п/
16:15
60 минути за култура /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
17:15
Малки истории /п/
17:30
Опера на открито /БНТ 2 Варна/избрано/п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
19:35
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 София/п/
19:55
Зелена светлина /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В близък план /избрано/
22:30
Джинс Родът на проф.Атанас Герджиков /п/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:30
20 години Сателитен канал на БНТ: “Български уроци - народни танци, песни и обичаи”
00:00
100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
До Европа и напред /п/
02:10
Време за губене /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
02:40
Панорама с Бойко Василев /п/
03:45
Европеецът от Байлово документален филм за писателя Елин Пелин /п/
04:25
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:45
История.bg 1200 години от рождението на Методий /п/
05:45
Малки истории /п/