Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 25 Август 2019 година

БНТ 2

06:00
Време за губене /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Откакто свят светува /избрано/ /БНТ 2 София/п/
07:00
Астробой анимационен филм /САЩ, 2009 г./, режисьор Дейвид Баурс
08:30
Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии /п/
09:00
Рицарска история концерт под диригентството на Максим Ешкенази, с участието на актьорите Деян Донков, Михаела Филева и Ангел Ковачев
10:15
Ирис леководолаз тв новела на Евровизия
10:30
Домът на вярата /избрано/ документална поредица /БНТ 2 София/
11:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Симфонични игри концерт на Софийската филхармония
13:30
Изкуството на 21 век
14:00
Добър ден с БНТ 2 /избрано/
15:00
До Европа и напред /п/
15:30
№1 Туризмът: Пътуване за здраве /БНТ 2 Варна/
16:00
Черно-бяло кино: “Неспокоен път” /110 години от рождението на писателя Стоян Даскалов/ игрален филм /1955 г./, сценарист Стоян Даскалов, режисьор Дако Даковски, в ролите: Иван Братанов, Цветана Николова, Стефан Савов, Георги Георгиев-Гец и др.
17:45
На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
18:15
Шифт
18:30
Новото познание /п/
19:00
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/
19:30
Откакто свят светува /избрано/ предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
20:00
Концерт на Три О Файв
21:00
Юбилейна гала вечер на Христина Ангелакова Моцартови празници “Правец 2015”
22:45
По света и у нас
23:00
Добър ден с БНТ 2 /избрано/п/
00:00
Джинс Родът на проф.Атанас Герджиков /п/
00:30
Емил Табаков - маестрото документален филм /2007 г./
01:20
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
01:30
Пътешествия документална поредица /п/
02:00
Музика, музика… /избрано/п/
02:30
Репетиция /избрано/ /БНТ 2 Благоевград/п/
03:00
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/п/
03:30
Арт стрийм /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
04:00
№1 Туризмът: Пътуване за здраве /БНТ 2 Варна/
04:30
Вечната музика /п/
05:00
В близък план /избрано/п/
05:30
Туристически маршрути /п/

БНТ HD

06:00
Gearing Up предаване за скоростни спортове
06:25
Волейбол: Пуерто Рико - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
08:20
Извън играта
09:05
Футбол: Португалия - Холандия - финал на “УЕФА Лига на нациите”
11:00
Волейбол: България - Бразилия - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
14:10
Спортни новини
14:20
Историята на световните първенства по баскетбол документален филм
15:10
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Швеция, І манш пряко предаване от Удевала
16:00
CAERM: Ревю на класически автомобили магазинно предаване
16:25
Триптих на вода документален филм за Ваня Гешева /1989 г./
16:55
Европейско първенство по волейбол /жени/: България - Сърбия пряко предаване от Анкара
19:00
Младият върколак сериен филм /5 сезон, 7 и 8 епизод/ (12)
20:15
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Швеция, ІІ манш
21:00
Лека атлетика: Турнир в Мадрид - състезание от веригата “Premium” на Европейската атлетика пряко предаване
23:30
Европейско първенство по волейбол /жени/: България - Сърбия
01:20
Волейбол: България - Бразилия - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
04:30
Историята на световните първенства по баскетбол документален филм
05:35
Gearing Up предаване за скоростни спортове

БНТ World

06:00
Малки истории /п/
07:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
08:00
Бразди /най-доброто/
08:30
България от край до край 6
09:00
Време за губене /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/
09:30
Часът на зрителите /избрано/п/
10:00
Библиотеката /п/
11:00
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
12:00
По света и у нас
12:30

Европа /п/

13:00
Извън играта /п/
13:45
Данъ Коловъ: Царят на кеча тв филм /четвърта, последна серия/
14:40
Знаете ли
15:00
Пазители на традициите /избрано/ предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/
15:30
Отблизо с Мира /п/
16:30
Концерт на дует “Авеню” Празници на изкуствата “Аполония 2015”
17:40
Бащата на яйцето сериен тв филм /4, последна серия/
18:30
Добър ден с БНТ 2 /избрано/
19:30
В близък план /избрано/п/
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:40
Опасен чар /80 години от рождението на Тодор Колев/ комедия /1984 г./, режисьор Иван Андонов, в ролите: Тодор Колев, Невена Коканова, Стефан Мавродиев, Любен Чаталов, Татяна Лолова, Георги Русев, Надя Тодорова и др.
22:10
Нощни птици /избрано/
23:10
Извън играта /п/
00:00
По света и у нас
00:15
На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
00:45
Златни ръце /БНТ 2 Пловдив/п/
00:55
Ленти и документи: “Ескизи към портрета на Панчо Владигеров” документален филм /п/
01:45
Библиотеката /п/
02:45
Отблизо с Мира /п/
03:40
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
04:40
Туризъм.бг /най-доброто/
05:35
София в един снимачен век На Витоша с камера /п/