Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 01 Септември 2019 година

БНТ 2

06:00
Време за губене /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Откакто свят светува /избрано/ /БНТ 2 София/п/
07:00
Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии /п/
07:30
Златни ръце /п/
07:40
Принцът и просякът /режисьорът Мариана Евстатиева-Биолчева на 80 години/ тв филм /2005 г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Досьо Досев, Иван Ранков, Пламен Димитров, Анета Сотирова, Ивайло Герасков, Васил Михайлов, Пламена Гетова и др.
09:15
Портрет на Чайковски: Дете от стъкло концерт на Софийската филхармония с диригент Максим Ешкенази, с участието на актьорите Ана Пападопулу и Владимир Карамазов
10:30
Домът на вярата /избрано/ документална поредица /БНТ 2 Варна/
11:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Концерт, посветен на Петко Стайнов и Роберт Шуман Симфоничен оркестър на БНР с диригент Росен Гергов
13:30
Изкуството на 21 век
14:00
Добър ден с БНТ 2 /избрано/
15:00
До Европа и напред /п/
15:30
№1 Туризмът: Автопоход към историята /БНТ 2 Варна/
15:55
Черно-бяло кино: “Краят на песента” /80 години от рождението на режисьора Милен Николов/ игрален филм /1970 г./, режисьор Милен Николов, в ролите: Васил Михайлов, Катя Паскалева, Ицхак Финци, Досьо Досев, Кунка Баева, Никола Тодев и др.
17:20
Опера на открито /БНТ 2 Варна/п/
17:50
Шифт /п/
18:05
Най-големите музеи в света Париж на куртизанките
18:30
Новото познание
19:00
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/
19:30
Откакто свят светува /избрано/ предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
20:00
Траяна глас концерт
21:05
Майсторски клас на Райна Кабаиванска
22:35
Южни хроники: Зад кулисите научнопопулярна поредица /9 епизод/п/
23:00
По света и у нас
23:15
Добър ден с БНТ 2 /избрано/п/
00:15
Джинс Родът на Тома Спространов/п/
00:45
Пътешествия документална поредица /п/
01:15
Музика, музика… /избрано/п/
01:45
Репетиция /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
02:15
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/п/
02:45
Изкуството на 21 век /п/
03:15
Китайската цивилизация /втора част/п/
04:05
Арт стрийм /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
04:35
№1 Туризмът: Автопоход към историята /БНТ 2 Варна/п/
05:00
В близък план /избрано/п/
05:30
Туристически маршрути /п/

БНТ HD

06:00
Футбол: Холандия - Англия - полуфинална среща от “УЕФА Лига на нациите”
08:30
Лига Европа: Финалът документален филм
08:45
Футбол: Швейцария - Англия - среща за 3-4 място на “УЕФА Лига на нациите”
11:30
Пресконференция на селекционера на националния отбор по футбол Красимир Балъков пряко предаване
12:00
Футболни европейци не от вчера документален филм /2004 г./, ІІ част
12:45
Световно първенство по баскетбол: Кот д'Ивоар - Китай
14:30
Спортни новини
14:35
Футбол: Португалия - Холандия - финал на “УЕФА Лига на нациите”
16:30
Лека атлетика: Турнир ISTAF - състезание от веригата IAAF World Challenge пряко предаване от Берлин
18:30
Gearing Up предаване за скоростни спортове
19:00
Студио Волейбол
19:20
Европейско първенство по волейбол /жени/: Азербайджан - България - осминафинална среща пряко предаване от Будапеща
21:20
София сити спорт предаване за масов спорт
21:50
Спортни новини
22:00
Битка в Сиатъл игрален филм /копродукция, 2007г./, режисьор Стюарт Таунсенд, в ролите: Андре Бенджамин, Дженифър Карпентър, Уди Харелсън и др.(16)
23:35
Младият върколак сериен филм /5 сезон, 11 и 12 епизод/ (12)
00:55
Лека атлетика: Турнир ISTAF - състезание от веригата IAAF World Challenge
02:55
София сити спорт предаване за масов спорт
03:25
CAERM: Ревю на класически автомобили магазинно предаване
03:55
Футбол: Португалия - Испания - финал на европейското първенство за юноши до 19 г.

БНТ World

06:00
Малки истории /п/
07:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
08:00
Бразди /най-доброто/
08:30
България от край до край 6 /п/
09:00
Време за губене /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/
09:30
Часът на зрителите /избрано/п/
10:00
Библиотеката /п/
11:00
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
12:00
По света и у нас
12:30
Извън играта /п/
13:15
Златният век: “Ханко тръгва на война” сериен тв филм /2 серия/
14:15
Световните градове на България Етрополе - Истории за величие
14:45
Пазители на традициите /избрано/ предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/
15:15
Отблизо с Мира /п/
16:15
Концерт на група P.I.F.
17:35
Най-важните неща сериен тв филм /2, последна серия/
18:30
Добър ден с БНТ 2 /избрано/
19:30
В близък план /избрано/п/
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
Международен фестивал “Пирин Фолк” - гала вечер пряко предаване от Сандански
23:00
По света и у нас
23:15
Нощни птици /избрано/
00:15
Извън играта /п/
01:00
Опера на открито /БНТ 2 Варна/п/
01:30
Златни ръце /БНТ 2 Пловдив/п/
01:40
Библиотеката /п/
02:40
Отблизо с Мира /п/
03:40
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
04:40
Туризъм.бг /най-доброто/
05:40
София в един снимачен век Софийските улици /3 епизод/п/