Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 27 Септември 2019 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Династията Романови документална поредица /3 епизод/
13:30
От трите страни на Осогово документален филм /България, 2015г./, режисьор Румяна Ангелакова
14:00
Малки истории
15:00
Специализирано предаване за хора с увреден слух
15:15
Сафарито на Скаут детски тв филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
България от край до край 8 /п/
17:35
Местни избори 2019: Встъпителни клипове
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Потомци на слънцето тв филм /7 епизод/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
БНТ на 60
23:00
По света и у нас
23:30
Концерт на Омар Хаким /САЩ/ Международен джаз фестивал - Банско 2018
00:30
Прекрасен живот игрален филм /САЩ, 2008г./, режисьор Алехандро Чомски, в ролите: Джеси Гарсия, Анджела Сарафян, Бай Лин и др. (12)
01:50
Култура.БГ /п/
02:50
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
03:55
Днес и утре
04:20
Още от деня /п/
05:00
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/п/
06:30
Пътешествия документална поредица /п/
07:00
Маша и Мечока анимационен филм /п/
07:10
Български уроци - аз уча български
07:25
Сид - дете на науката 2 анимационен сериал /9 епизод/п/
08:00
БНТ на 60
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
В близък план /п/
09:45
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
10:45
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Линия култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
14:45
Големият улов тв новела на Евровизия
15:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/
15:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
16:00
По света и у нас
16:10
Сид - дете на науката 2 анимационен сериал /10 епизод/
16:45
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Снимка без ретуш - портрет на Драган Тенев документален филм
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Местни избори 2019: Встъпителни клипове
18:50
Специализирано предаване за хора с увреден слух
19:05
Китай: Земя на чудеса Разнообразни етнически групи
19:20
Изкуството на 21 век /п/
19:50
Лека нощ деца Маша и Мечока
20:00
Династията Романови документална поредица /3 епизод/
20:55
Световно наследство Лозаро - винарският район на Алту Доуро
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 София/
21:30
Часът на зрителите /избрано/
22:00
Брат за брата 2 сериен тв филм /8 епизод/ (16)
22:45
Екология
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:30
Натисни F1 /п/
23:45
Романтичният доктор сериен тв филм /10 епизод/ (14)
00:45
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
01:15
Новото познание /п/
01:45
История.bg Признаването на българската Независимост /п/
02:45
Екология /п/
03:00
Култура.БГ
04:00
Китай: Земя на чудеса Разнообразни етнически групи /п/
04:15
Романтичният доктор сериен тв филм /10 епизод/п/ (14)
05:15
Натисни F1 /п/
05:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/

БНТ HD

06:00
Аз съм…
06:15
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 109 кг /мъже/
08:00
Мотоспорт Екстра
08:30
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера документален филм /7 епизод/
09:00
Световно ветроходно шоу
09:30
Световно първенство по вдигане на тежести - категория над 87 кг /жени/ пряко предаване от Патая /Тайланд/
11:30
Gearing Up предаване за скоростни спортове
12:00
Световно първенство по вдигане на тежести - категория над 109 кг /мъже/ пряко предаване от Патая /Тайланд/
13:45
Спортни новини
13:55
Европейско първенство по волейбол /мъже/: Полша - Словения - полуфинална среща
16:00
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера документален филм /8 епизод/
16:30
Световно първенство по лека атлетика пряко предаване от Доха /Катар/
21:00
Арена футбол
21:30
Световно първенство по борба - категория до 62 кг. /жени/, финал
21:45
Европейско първенство по волейбол /мъже/: Сърбия - Франция - полуфинална среща пряко предаване от Париж
00:00
Баскетбол: Монтана 2003 - Берое - среща за Суперкупата на България /жени/
01:55
Световно първенство по вдигане на тежести - категория над 109 кг /мъже/
03:45
Световно първенство по вдигане на тежести - категория над 87 кг /жени/
05:35
Световно ветроходно шоу

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Туризъм.бг /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
13:30
Музика, музика… /п/
14:00
Добър ден с БНТ 2 /п/
15:00
Баскетбол: Монтана 2003 - Берое - среща за Суперкупата на България /жени/ пряко предаване от зала “Универсиада”
17:00
Под вълните на Черно море
17:15
Малки истории
17:35
Местни избори 2019: Встъпителни клипове
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Джинс
22:30
Извън играта /п/
23:00
По света и у нас
23:30
Нежна агресивност документален филм за режисьора Анри Кулев
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
Мотоспорт Екстра
01:40
Отблизо с Мира /п/
02:40
Панорама с Бойко Василев /п/
03:45
Вечната музика /п/
04:15
Култура.БГ /п/
05:15
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/п/
05:45
Малки истории /п/