Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 03 Октомври 2019 година

Bloomberg TV

06:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:00
Водещите новини
10:05
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
11:35
Иноватори - док. поредица на Bloomberg
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
14:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Мечтатели - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Вяра във финансите - док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
20:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
22:00
Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Смарт час с Живка Попатанасова /п./
02:30
ИмоТиТе с Христо Николов /п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./
06:00
“Трансформърс: Рескю Ботс” анимация, сериал, с.3 еп.14
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Комиците и приятели” - комедийно шоу
13:30
Премиера:"Втори шанс" - сериал, с.2 еп.25
15:00
Премиера:“Шест сестри” сериал, с.6 еп.55
16:00
Едно голямо семейство” сериал, с.2 еп.1
17:00
bTV Новините
17:25
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Премиера: “Опасни улици” сериал, с.13 еп.104
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Сълзи от Рая” сериал, еп.99
21:00
“Фермата: Нов свят” - риалити, с.5
22:30
Истински истории” - документално риалити
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
“Луцифер” - сериал, с.3 еп.4
00:30
“Стрелата” - сериал, с.2 еп.14
01:30
“Домашен арест” - сериал, с.2 еп.22
02:00
bTV Новините /п./
02:30
“Преди обед” /п./
04:40
Опасни улици” /п./ - сериал

bTV Cinema

06:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” /п./ - сериал, с.7 еп.1, 2
08:00
“Обратно в играта” - драма, спортен (САЩ, 2012), режисьор Робърт Лоренз, в ролите: Клинт Истууд, Ейми Адамс, Джон Гудман, Скот Истууд, Ед Лотър и др.
10:15
Телепазар
10:30
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.7 еп.3, 4
12:30
Телепазар
12:45
“Робо-куче” - фантастика, семеен (САЩ, 2015), режисьор Джейсън Мърфи, в ролите: Майкъл Кемпиън, Патрик Мълдуун, Оливия д`Або, Уолас Шон и др.
14:45
“Ефектът на пеперудата” фантастика, психотрилър (САЩ, Канада, 2004), режисьори Ерик Брес и Джонатан Грубър, в ролите: Аштън Къчър, Ейми Смарт, Мелора Уолтърс, Елдън Хенсън, Итън Суплий, Ирина Горовая, Ерик Столц, Логан Лърман и др.
17:15
“Перфектна майка” - психотрилър, драма (тв филм, САЩ, 2013), режисьор Ричард Габай, в ролите: Хелън Слейтър, Мейгън Мартин, Патрик Фабиан, Саманта Бейли и др.
19:00
Телепазар
19:15
“Джони Инглиш” - комедия, екшън, приключенски (Великобритания, 2003), режисьор Питър Хауит, в ролите: Роуън Аткинсън, Бен Милър, Натали Имбрулия, Джон Малкович, Грег Уайз, Таша дю Васконселос и др.
20:50
Като на кино” - предаване за кино
21:00
“Джони Инглиш се завръща” комедия, екшън, приключенски (САЩ, Франция, Великобритания, 2011), режисьор Оливър Паркър, в ролите: Роуън Аткинсън, Розамунд Пайк, Доминик Уест, Того Игава, Джилиан Андерсън, Пиърс Броснан и др.
23:00
“Да разлаем съседите” - комедия (САЩ, 2014), режисьор Никълъс Столър, в ролите: Сет Роугън, Роуз Бърн, Зак Ефрон, Елис Варгас, Зоуи Варгас, Брайън Хъски, Айк Баринхолц, Дейв Франко, Лиса Кудроу, Кристофър Минц-Плас и др. 14+
01:00
“Специален отдел Q: Ловци на фазани” - криминален, психотрилър (Дания, Германия, Швеция, 2014), режисьор Микел Норгард, в ролите: Николай Лий Коос, Фарес Фарес, Пилу Асбек, Давид Денсик, Даника Чуршич и др. 14+
03:30
“Децата на хората” - фантастика, драма, трилър (САЩ, Великобритания, 2006), режисьор Алфонсо Куарон, в ролите: Клайв О

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
06:00
Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:30
Скритата Италия - филм
10:00
Дарвин - бъдещето на видовете - филм
10:30
Изгряващо слънце - сериал, семеен
11:30
Законът на любовта - романти- чен сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Хирургът - сериал, семеен
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Последният еничар - исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Полицейски войни - криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:15
Полдарк - сериал, историческа драма
23:15
Довереникът - исторически сериал
00:10
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Видимо и невидимо коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:10
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:15
Пазители на времето - първи сезон, еп. 12
06:00
Последният мъж на света четвърти сезон, еп. 2
06:20
Всичко е под контрол, еп. 11
06:40
Всичко е под контрол, еп. 12
07:05
Готини старчета, еп. 21
07:35
Готини старчета, еп. 22
08:00
Черният списък - втори сезон, еп. 12
08:55
“АПБ” - първи сезон, еп. 12
09:50
Кости - първи сезон, еп. 11
10:45
Хавай 5-0 - седми сезон , еп. 7
11:35
В преследване на щастието, еп. 1
13:55
Модерно семейство - четвърти сезон, еп. 8
14:25
Врагът сред нас, еп. 12
15:15
Под наблюдение - първи сезон, еп. 1
16:10
Черният списък - втори сезон, еп. 13
17:10
Кости - първи сезон, еп. 12
18:05
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 21
18:35
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 22
19:00
Малкълм - първи сезон, еп. 2
19:30
Малкълм - първи сезон, еп. 1
20:00
Хавай 5-0 - седми сезон , еп. 8
21:00
Ловците, еп. 1
22:55
Магнум, еп. 2
23:50
Врагът сред нас, еп. 13
00:50
Всичко е под контрол, еп. 13
01:15
Малкълм - първи сезон, еп. 1
01:45
Пазители на времето - първи сезон, еп. 12
02:25
Народът срещу О Джей Симпсън: Американска криминална история - първи сезон, еп. 7
03:10
Демоните на Да Винчи - втори сезон, еп. 9
04:05
Кости - първи сезон, еп. 12
04:50
Последният мъж на света четвърти сезон, еп. 2

Kino Nova

05:50
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 6 /п/
06:45
“Инспектор Джордж Джентли” сериен филм, сезон 8
08:45
“Джоуи” - семеен филм с уч. на Джейми Крофт, Алекс Маккена, Харолд Хопкинс, Тони Бригс и др.
11:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 6
12:00
Лох Нес” - приключенски филм с уч. на Тед Дансън, Джоли Ричардсън, Иън Холм, Харис Юлин, Джеймс Фрейн и др.
14:00
В кадър
14:30
“Надиграването” - драма с уч. на Джош Холоуей, Лаз Алонсо, Джош Пек, Кейти Лотц, Крис Браун, Айвън “Флипс” Велес и др.
16:50
“Трите Хикса: Отново в играта” екшън с уч. на Вин Дизел, Дони Йен, Нина Добрев, Самюел Л. Джаксън, Дипика Падуконе, Руби Роуз, Рори МакКан, Тони Колет и др. /п/
19:00
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 7
21:00
“Грозната истина” - романтична комедия с уч. на Катрин Хейгъл, Джерард Бътлър, Брий Търнър, Ерик Уинтър, Черил Хайнс, Джон Майкъл Хигинс, Ник Сарси, Бони Самървил и др.
23:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 7 /п/
00:00
“Избран” - драма с уч. на Кейтлин Кармайкъл, Чад Майкъл Мъри, Ники Уелън, Сара Роумър, Майло Вентимиля и др., I част

NOVA

05:20
“Добрата съпруга” - сериен филм, сезон 3 /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, сезон 3
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
15:00
Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
“Намери ме” (премиера) сериен филм
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) - сериен филм, сезон 8
21:00
“Игри на волята: България” (премиера) - риалити
22:00
“Пътят на честта” (премиера) сериен филм
23:00
Новините на NOVA
23:30
“Добрата съпруга” - сериен филм, сезон 3
00:30
Скорпион” - сериен филм, сезон 2
01:30
Завинаги свързани” - сериен филм
02:30
“Слънце и луна” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Бизнес.БГ /п/
13:00
В кадър Наука за живота /п/
13:30
Потомци на Фичето документален филм /България, 2010г./, режисьор Елена Машкова
14:00
Малки истории /п/
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Приключенията на горските мечоци анимационен филм
14:45
Капри тв филм /72 епизод/
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
БНТ на 60 /п/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Какво ще се случи 2 документалена поредица
19:30
Студио Футбол
19:55
Футбол: Ференцварош - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа” пряко предаване от Будапеща, Унгария
22:15
По света и у нас
23:00
Спортни новини
23:15
Законът на Дойл 3 тв филм /8 епизод/(12)
00:00
Култура.БГ /п/
01:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:00
Картахена игрален филм /п/ (12)
03:45
Капри тв филм /72 епизод/п/
04:40
Законът на Дойл 3 тв филм /8 епизод/п/(12)
05:25
Още от деня /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване /п/
06:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
07:00
Маша и Мечока анимационен филм /п/
07:10
Български уроци - аз уча български
07:25
Сид - дете на науката 2 анимационен сериал /13 епизод/п/
08:00
БНТ на 60
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
09:45
Нашето Кимчи семейство сериен тв филм /22 епизод/п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/
11:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Русе/п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
Пътешествия документална поредица /п/
14:00
Китай на фокус: “Горска соната” Тропическите гори /втора част/
14:50
Европейски маршрути
15:00
Вечната музика
15:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
16:00
По света и у нас
16:10
Сид - дете на науката 2 анимационен сериал /14 епизод/
16:45
Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Местни избори 2019: Диспут /БНТ 2 Пловдив/
19:20
Музика в Балабановата къща /БНТ 2 Пловдив/втора част/
19:50
Лека нощ деца Маша и Мечока
20:00
Нашето Кимчи семейство сериен тв филм /23 епизод/
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
21:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
22:00
Брат за брата 2 сериен тв филм /10 епизод/ (16)
22:45
За отечеството сърцето ми туптеше /200 години от рождението на Евлоги Георгиев/ документален филм /1996 г./
23:15
По света и у нас
00:00
Натисни F1 /п/
00:15
Романтичният доктор сериен тв филм /14 епизод/ (14)
01:15
Смяна на сезоните /90 години от рождението на актрисата Катя Динева/ документален филм /БНТ 2 Варна/
01:45
Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/п/
02:15
Китай на фокус: “Горска соната” Тропическите гори /втора част/п/
03:05
Култура.БГ /п/
04:05
Европейски маршрути /п/
04:15
Романтичният доктор сериен тв филм /14 епизод/п/ (14)
05:15
Натисни F1 /п/
05:30
Туризъм.бг /п/

БНТ HD

06:00
Световно първенство по баскетбол: Аржентина - Испания - финал
08:15
Лига Европа магазинно предаване /2 епизод/
09:00
Синята планета 2 документален филм /3 епизод/
10:00
Футбол: Лудогорец - ЦСКА /Москва/, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
11:45
Световно първенство по лека атлетика
15:25
Спортни новини
15:30
Синята планета 2 документален филм /4 епизод/
16:30
Световно първенство по лека атлетика пряко предаване от Доха /Катар/
19:50
Футбол: Волфсбергер - Рома - среща от турнира на УЕФА “Лига Европа” пряко предаване от Грац /Австрия/
21:45
Спортни новини
21:55
Футбол: Арсенал - Стандарт /Лиеж/ - среща от турнира на УЕФА “Лига Европа” пряко предаване от Лондон
23:50
Световно първенство по лека атлетика пряко предаване от Доха /Катар/
00:45
Футбол: Ференцварош - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
02:40
Световно първенство по лека атлетика

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
България от край до край 8 /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Евлоги и Христо Георгиеви документален филм /1980 г./п/
13:00
Джинс /п/
13:30
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Добър ден с БНТ 2 /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Местни избори 2019: Диспут /БНТ 2 Варна/п/
17:15
Малки истории
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/
18:00
Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - среща за Суперкупата на България /мъже/ пряко предаване
20:00
Двама мъже извън града тв филм /1998 г./, режисьор Людмил Тодоров, в ролите: Любен Чаталов, Иван Бърнев, Красимир Доков, Богдан Глишев, Мартина Шопова и др.
20:45
Бизнес.БГ
21:15
Туризъм.бг /п/
21:45
В кадър Краят на хартиената епоха
22:15
По света и у нас
23:00
Спортни новини
23:15
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Русе/
23:45
БНТ на 60
00:45
Още от деня коментарно предаване /п/
01:00
Пътеки
01:45
Малки истории /п/
02:45
БНТ на 60 /п/
03:45
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:15
Култура.БГ /п/
05:15
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
05:45
Малки истории /п/

Диема

06:15
“Да се посмеем”
06:45
“Гаражът на Джей Лено” риалити, сезон 2
07:45
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 4 /п/
08:45
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 10 /п/
10:00
“Агентите на ЩИТ” - сериал, сезон 1 /п/
11:00
“В.И.П” - сериал, сезон 4
12:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 6 /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 4
14:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 10
15:00
“Агентите на ЩИТ” - сериал, сезон 1
16:00
Женени с деца” - сериал, сезон 2, 2 епизода
17:00
“Изкуството на войната: Възмездието” - екшън с уч. на Антъни “Треч” Крис, Уорън Дероса, Сунг Хи Лий, Лио Лий, Джанет Карол, Браян Фитпатрик и др. /п/
19:00
“Игри на волята: България” риалити /п/
20:00
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 4
21:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 6
22:00
“Трансформърс: Последният рицар” - екшън-фантастика с уч. на Марк Уолбърг, Антъни Хопкинс, Джон Гудман, Стенли Тучи, Лиам Гариган, Джон Туртуро, Сантяго Кабрера, Изабела Монър и др.
01:10
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 4 /п/
02:10
Еротичен телепазар