Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 24 Октомври 2019 година

Bloomberg TV

06:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:00
Водещите новини
10:05
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
11:35
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
14:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Правилата на играта - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
20:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Цитати на деня
21:30
Insider с Бисер Варчев /п./
22:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
23:00
Шефове - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Смарт час с Живка Попатанасова /п./
02:30
ИмоТиТе с Христо Николов /п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./
06:00
“Трансформърс: Рескю Ботс” анимация, сериал, с.4 еп.3
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Комиците и приятели” - комедийно шоу
13:30
Премиера: “Втори шанс” сериал, с.2 еп.40
15:00
Премиера: “Шест сестри” - сериал, с.6 еп.70
16:00
Едно голямо семейство” сериал, с.2 еп.16 (последен)
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Премиера: “Опасни улици” сериал, с.13 еп.118
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера: “Завинаги " - сериал, еп.7
21:00
“Фермата: Нов свят” - риалити, с.5
22:30
Премиера: “Помощ 112” екшън-криминална риалити поредица
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
“Луцифер” - сериал, с.3 еп.19
00:30
Втори шанс” /п./ - сериал
02:00
bTV Новините /п./
02:30
“Преди обед” /п./
04:40
Опасни улици” /п./ - сериал

bTV Cinema

06:00
“Отново и отново” /п./ сериал, еп.3, 4
08:00
“Смъртоносна женитба” - драма, трилър (тв филм, Канада, 2016), режисьор Пенелъпи Бутенхаус, в ролите: Шъней Граймс-Бийч, Кристофър Ръсел, Саманта Ферис, Крисчън Слоун и др.
09:45
Телепазар
10:00
“Отново и отново” - сериал, еп.5, 6
12:00
Телепазар
12:15
“Съпруга под прикритие” криминален, драма (тв филм, Канада, 2016), режисьор Чад Кроучак, в ролите: Джуъл Стейт, Райън Робинс, Мартин Къминс, Лий Гибсън и др.
14:00
“Подменена самоличност” - криминален, фентъзи, мистъри (тв филм, Канада, САЩ, 2015), режисьор Пенелъпи Бутенхаус, в ролите: Касандра Скърбо, Кийгън Конър Трейси, Кирстен Зиен, Кайра Загорски и др.
15:45
“Капитан Фантастик” комедия, драма (САЩ, 2016), режисьор Мат Рос, в ролите: Виго Мортенсен, Джордж Маккей, Саманта Айлър, Аналийз Басо, Никълъс Хамилтън, Стив Зан, Франк Лангела и др.
18:15
Телепазар
18:30
“Перфектната буря” - приключенски, екшън, драма (САЩ, 2000), режисьор Волфганг Петерсен, в ролите: Джордж Клуни, Марк Уолбърг, Джон Райли, Даян Лейн, Уилям Фиктнър и др.
20:50
Като на кино” - предаване за кино
21:00
“Апалуза” - уестърн, криминален, романтичен, драма (САЩ, 2008), режисьор Ед Харис, в ролите: Ед Харис, Рене Зелуегър, Джереми Айрънс, Виго Мортенсен, Ланс Хенриксен, Тимъти Мърфи, Тимъти Спол, Робърт Хареги и др.
23:15
“Източни обещания” криминален, драма, трилър (Великобритания, Канада, САЩ, 2007), режисьор Дейвид Кроненбърг, в ролите: Джоузеф Алтън, Наоми Уотс, Виго Мортенсен и др. {14+}
01:15
“Отново и отново” /п./ сериал, еп.5, 6
03:15
Перфектно убийство” трилър, криминален, драма (САЩ, 1998), режисьор Андрю Дейвис, в ролите: Майкъл Дъглас, Гуинет Полтроу, Виго Мортенсен, Дейвид Сушей, Сарита Чаудъри и др.

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
06:00
Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:30
Началото на времето - филм
10:30
Как да се омъжим за милионер - сериал, комедия
11:30
Законът на любовта - романтичен сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Криза - поредна - сериал, комедия
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Последният еничар - исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Полицейски войни - криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:15
Да нарисуваш престъпление сериал, криминален
23:15
Жоакина, доня Революция - сериал
00:10
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Видимо и невидимо коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:10
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:15
Пазители на времето - първи сезон, еп. 11
06:00
Последният мъж на света четвърти сезон, еп. 17
06:20
Семеен пъзел - трети сезон, еп. 5
06:40
Семеен пъзел - трети сезон, еп. 6
07:05
Малкълм - втори сезон, еп. 12
07:35
Малкълм - втори сезон, еп. 13
08:00
Престъпления от класа четвърти сезон, еп. 5
08:55
Под наблюдение - първи сезон, еп. 15
09:50
Кости - втори сезон, еп. 4
10:45
Хавай 5-0 - седми сезон , еп. 22
11:40
Кръв и съкровища, еп. 3
12:30
Риф Брейк, еп. 1
13:30
Магнум, еп. 11
14:25
Касъл - втори сезон, еп. 4
15:15
Под наблюдение - първи сезон, еп. 16
16:10
Престъпления от класа четвърти сезон, еп. 6
17:10
Кости - втори сезон, еп. 5
18:05
Семеен пъзел - трети сезон, еп. 7
18:35
Семеен пъзел - трети сезон, еп. 8
19:00
Малкълм - втори сезон, еп. 14
19:30
Малкълм - втори сезон, еп. 15
20:00
Хавай 5-0 - седми сезон , еп. 23
21:00
Невероятният Хълк, еп. 1
23:25
Модерно семейство - четвърти сезон, еп. 10
23:50
Касъл - втори сезон, еп. 5
00:45
Малкълм - втори сезон, еп. 14
01:15
Малкълм - втори сезон, еп. 15
01:45
Пазители на времето - първи сезон, еп. 11
02:25
Американците - четвърти сезон, еп. 3
03:05
Демоните на Да Винчи - първи сезон, еп. 4
04:05
Кости - втори сезон, еп. 5
04:50
Последният мъж на света четвърти сезон, еп. 17

Kino Nova

05:50
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 7 /п/
06:45
“Войната на Фойл” - сериен филм, сезон 4
08:50
“Босът на бисквитките” - семеен филм с уч. на Пипа Блек, Рик Маламбри, Маккензи Фой, Лейни Казан и др. /п/
11:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 7
12:00
Котаракът в чизми” - анимационен филм
13:50
В кадър
14:20
“Пич, къде ми е магарето?” комедия с уч. на Мартин Клунс, Марк Уотън, Катрин Тейт, Адам Гарсия, Ралф Литъл, Силия Имри, Джейсън Уоткинс и др.
16:30
“Зов за завръщане” - екшън с уч. на Колин Фарел, Кейт Бекинсейл, Джесика Бийл, Бил Най, Брайън Кранстън, Бокем Уудбайн и др. /п/
19:00
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 8
21:00
“Предложението” - романтична комедия с уч. на Сандра Бълок, Райън Рейнолдс, Мери Стийнбъргън, Крейг Нелсън, Бети Уайт и др.
23:15
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 8 /п/
00:15
Анаконда: Кървава следа” - приключенски екшън с уч. Кристъл Алън, Линдън Ашби, Джон Рис-Дейвис, Дани Мидуинтър, Ана Улару и др.

NOVA

05:20
“Добрата съпруга” - сериен филм, сезон 3 /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, сезон 3
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
15:00
“Черна роза” - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
“Намери ме” (премиера) сериен филм
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) - сериен филм, сезон 8
21:00
“Игри на волята: България” (премиера) - риалити
22:00
“Кошмари в кухнята” - риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
“Добрата съпруга” - сериен филм, сезон 3
00:30
Скорпион” - сериен филм, сезон 2
01:30
“Завинаги свързани” - сериен филм
02:30
“Слънце и луна” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:00
ВСС провежда избор за главен прокурор на Република България пряко предаване
10:40
Днес и утре
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Бизнес.БГ /п/
13:00
България от край до край 9 /п/
13:30
Автопортрет с маска документален филм /България, 2011г./, режисьор Атанас Киряков
14:00
Малки истории /п/
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Приключенията на горските мечоци анимационен филм
14:45
Сребристият жребец анимационен филм
15:10
Разследването на Мун тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Местни избори 2019: Диспут пряко предаване
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Какво ще се случи 2 документална поредица
19:30
Студио Футбол
19:55
Футбол: Лудогорец - Еспаньол, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа” пряко предаване от стадион “Арена Разград”
22:15
По света и у нас
23:00
Спортни новини
23:15
Законът на Дойл 4 тв филм /6 епизод/(12)
00:00
Култура.БГ /п/
01:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:00
Болката игрален филм /п/(14)
03:40
Вечната музика /п/
04:10
Джинс /п/
04:40
Законът на Дойл 4 тв филм /6 епизод/п/(12)
05:25
Още от деня /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване /п/
06:30
Време за губене /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
07:00
Лъвчо анимационен филм /п/
07:10
Български уроци - аз уча български
07:30
Защо? Аз и моето семейство /п/
08:00
Потомци на слънцето сериен тв филм /6 епизод/п/ (12)
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
09:45
Под морските вълни /п/
10:00
ВСС провежда избор за главен прокурор на Република България пряко предаване
11:00
Днес и утре
11:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Пловдив/п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
ВСС провежда избор за главен прокурор на Република България пряко предаване
16:00
По света и у нас
16:15
Защо? Безсмъртната религия
16:45
Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
19:00
Знаете ли
19:20
Туристически маршрути
19:50
Лека нощ деца Лъвчо
20:00
Потомци на слънцето сериен тв филм /7 епизод/ (12)
21:00
Многоликата Япония: Земята е само една Да направим почвата здрава
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
21:30
Време за губене /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/
22:00
Брат за брата 2 сериен тв филм /19 епизод/ (16)
22:50
Световните градове на България: Севлиево - пуритани в Ориента документален филм
23:30
Натисни F1 /п/
23:45
Викингите 3 сериен тв филм /8 епизод/ (16)
00:30
Беленският мост документален филм
00:55
Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/п/
01:25
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
02:10
Ваш даскал Апостол документален филм /п/
03:05
Култура.БГ /п/
04:05
Викингите 3 сериен тв филм /8 епизод/п/ (16)
04:50
Япония днес
05:15
Натисни F1 /п/
05:30
Туризъм.бг /п/

БНТ HD

06:00
Аз съм…
06:10
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Филип Краинович /Сърбия/ - Пабло Кареньо Буста /Испания/ - полуфинална среща
08:25
УЕФА Лига Европа магазинно предаване /3 епизод/
09:15
Династията Романови документален филм /1 епизод/ /п/
10:10
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Юичи Сугита /Япония/ - Денис Шаповалов /Канада/ - полуфинална среща
11:35
Световно първенство по лека атлетика
14:20
Спортни новини
14:30
Световно първенство по модерен петобой обзор
15:25
БНТ на 60 години: “Обзор на една петилетка” коментар на Николай Колев - Мичмана за българския спорт /1985 г./
15:55
Династията Романови документален филм /2 епизод/
16:45
Футбол: Ференцварош - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
18:30
Мотоспорт Екстра
19:00
УЕФА Лига Европа магазинно предаване /3 епизод/
19:50
Футбол: Партизан - Манчестър Юнайтед - среща от турнира на УЕФА “Лига Европа” пряко предаване от Белград
21:45
Спортни новини
21:55
Футбол: Хетафе - Базел - среща от турнира на УЕФА “Лига Европа” пряко предаване от Хетафе
23:50
Футбол: Лудогорец - Еспаньол, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
01:40
Футбол: Партизан - Манчестър Юнайтед, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
03:30
Спортни новини
03:45
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Филип Краинович /Сърбия/ - Пабло Кареньо Буста /Испания/ - полуфинална среща

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
В кадър /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:30
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Добър ден с БНТ 2 /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
17:05
Светлина в безкрая
17:15
Малки истории
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Часът на зрителите /п/
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
20:00
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Пловдив/
20:30
България от край до край 9
21:00
Бизнес.БГ
21:30
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/
21:40
Ленти и документи": “Неосветеният храм - спомен за Йордан Радичков” документален филм
22:15
По света и у нас
23:00
Спортни новини
23:15
Европейски маршрути
23:30
БНТ на 60
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
00:45
Пътеки
01:30
Малки истории /п/
02:30
БНТ на 60 /п/
03:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:00
Натисни F1 /п/
04:15
Култура.БГ /п/
05:15
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
05:45
Малки истории /п/

Диема

06:00
“Драга фамилия” - сериал, сезон 1
07:00
“Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 4 /п/
08:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 11 /п/
09:15
“Да се посмеем”
10:00
“Агентите на ЩИТ” - сериал, сезон 2 /п/
11:00
“Снайперисти” - сериал, сезон 3 /п/
12:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 1 /п/
13:00
“Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 4
14:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 11
15:00
“Агентите на ЩИТ” - сериал, сезон 2
16:00
Женени с деца” - сериал, сезон 4, 2 епизода
17:00
“Програмиран” - екшън с уч. на Куба Гудинг-мл., Вал Килмър, Майкъл Айрънсайд, Татяна Маслани, Ерик Брекър, Чад Кроучук, Хиро Канагава, Али Либърт и др.
19:00
“Снайперисти” - сериал, сезон 3
20:00
“Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 5
21:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 1
22:00
“Карибски пирати: На края на светa” - приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, Джонатан Прайс, Бил Най и др.
01:30
“Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 5 /п/
02:30
Еротичен телепазар