Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 28 Октомври 2019 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
13:30
Предисторията: Богове и поклонници 6-сериен документален филм /България, 2008г./1 епизод/, режисьор Атанас Димитров
14:00
Малки истории
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Приключенията на горските мечоци анимационен филм
14:45
Сребристият жребец анимационен филм
15:10
Разследването на Мун тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:05
Стани богат тв игра/п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Съкровище в двореца тв филм /10 епизод/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg Паметната битка на народите
22:00
БНТ на 60
23:00
По света и у нас
23:30
Законът на Дойл 4 тв филм /7 епизод/(12)
00:15
Култура.БГ /п/
01:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:15
Съкровище в двореца тв филм /10 епизод/п/
03:15
Малки истории /п/
04:15
Законът на Дойл 4 тв филм /7 епизод/п/(12)
05:00
Още от деня
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ HD

06:00
Аз съм…
06:15
Футбол: Хетафе - Базел, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
08:05
Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Саитама обзорна програма
09:00
Династията Романови документален филм /3 епизод/ /п/
09:55
Световно първенство по лека атлетика
16:00
Извън играта
16:30
София сити спорт предаване за масов спорт
17:00
Династията Романови документален филм /4 епизод/
18:00
Футбол: Франция - Чили - среща от световното първенство за юноши до 17 г.
19:45
Футбол: Партизан - Манчестър Юнайтед, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
21:30
Спортни новини
21:40
Зала на славата
21:50
Футбол: Испания - Аржентина - среща от световното първенство за юноши до 17 г. пряко предаване от Витория /Бразилия/
23:50
Футбол: Лудогорец - Еспаньол, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
01:40
Спортни новини
01:50
Футбол: Франция - Чили - среща от световното първенство за юноши до 17 г.
03:35
Баскетбол: Балкан - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига
05:30
Рали Мароко обзорна програма

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бизнес.БГ /п/
11:45
Натисни F1 /избрано/п/
12:00
По света и у нас
12:30
Знаци по пътя /65 години от рождението на актьора Кирил Варийски/
13:00
Рила-приказна и неповторима документален филм /БНТ 2 Благоевград/
13:30
Време за губене /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Библиотеката
17:15
Специализирано предаване за хора с увреден слух
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Варна/п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:30
БНТ на 60
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
България от край до край 9 /п/
01:40
Библиотеката
02:40
БНТ на 60 /п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:10
Натисни F1 /п/
04:25
Култура.БГ /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
05:55
5 минути София