Архив телевизионни програми

Начало » 2019 » Октомври » 29

Програма на телевизиите за 29 Октомври 2019 година

Bloomberg TV

06:30
Смарт час с Живка Попатанасова /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:00
Водещите новини
10:05
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:30
Смарт час с Живка Попатанасова /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
11:35
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
14:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Правилата на играта - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
20:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Цитати на деня
21:30
Update /п./
22:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
23:00
Здравей, свят - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./
06:00
“Трансформърс: Рескю Ботс” анимация, сериал, с.4 еп.6
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Комиците и приятели” комедийно шоу
13:30
Премиера: “Втори шанс” сериал, с.2 еп.43
15:00
Премиера: “Шест сестри” сериал с.6 еп.73
16:00
“Клиника на кораловия остров” - сериал, еп.3
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Премиера: “Опасни улици” сериал, с.13 еп.121 (последен)
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера: “Завинаги " сериал, еп.10
21:00
“Фермата: Нов свят” - риалити, с.5
22:30
Комиците и приятели” комедийно шоу
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
“Луцифер” - сериал, с.3 еп.22
00:30
Втори шанс” /п./ - сериал
02:00
bTV Новините /п./
02:30
“Преди обед” /п./
04:40
Опасни улици” /п./ - сериал

bTV Cinema

05:00
Подменена самоличност” - криминален, фентъзи, мистъри (тв филм, Канада, САЩ, 2015), режисьор Пенелъпи Бутенхаус, в ролите: Касандра Скърбо, Кийгън Конър Трейси, Кирстен Зиен, Кайра Загорски и др.
08:00
“Рок завинаги” - драма, комедия, музикален (САЩ, 2012), режисьор Адам Шанкман, в ролите: Джулиан Хоф, Диего Бонета, Том Круз, Алек Болдуин, Брайън Кранстън, Катрин Зита-Джоунс, Малин Акерман, Уил Форт, Мери Джей Блайдж и др.
10:30
Телепазар
10:45
“Отново и отново” - сериал, еп.9, 10
12:45
Телепазар
13:00
Море от любов” - криминален, романтичен (САЩ, 1989), режисьор Харолд Бекър, в ролите: Ал Пачино, Елън Баркин, Джон Гудман, Майкъл Рукър, Уилям Хики, Ричард Дженкинс, Пол Калдерон и др.
15:15
“Двете лица на януари” трилър (САЩ, 2014), режисьор Хосеин Амини, в ролите: Игит Йозшенер, Виго Мортенсен, Кирстен Дънст, Оскар Айзък, Промитеас Алиферопулос, Дейзи Бевън, Никос Мавракис, Сократ Алафоуцос и др.
17:15
Телепазар
17:30
“Властелинът на пръстените: Задругата на пръстена” фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2001), режисьор Питър Джаксън, в ролите: Илайджа Ууд, Иън Маккелън, Орландо Блум, Шон Бийн, Кейт Бланшет, Мартон Чокаш, Доминик Монахан, Кристофър Лий, Хюго Уийвинг и др.
20:50
Като на кино” - предаване за кино
21:00
Премиера: “Тролчета” - анимация, детски, приключенски (САЩ, 2016), режисьори Майк Мичъл и Уолт Дорн
23:00
“Мордекай” - екшън, комедия (САЩ, 2015), режисьор Дейвид Кеп, в ролите: Джони Деп, Гуинет Полтроу, Юън Макгрегър, Пол Бетани, Оливия Мън, Джеф Голдблъм, Улрих Томсен и др.
01:15
“Отново и отново” /п./ - сериал, еп.9, 10
03:15
Заклинанието” - хорър, трилър, мистъри (САЩ, 2013), режисьор Джеймс Уан, в ролите: Патрик Уилсън, Вера Фармига, Рон Ливингстън, Лили Тейлър, Хейли Макфарланд, Макензи Фой, Джоуи Кинг и др. {16+}

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Видимо и невидимо коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:30
Удивителният свят на гравитацията - филм
10:30
Хотел “Русия” - сериал, драма, криминален
11:30
Законът на любовта - романтичен сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Живот в лъжа - сериал, политическа драма
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
VIB /п./
15:00
Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Последният еничар - исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Полицейски войни - криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:15
Да нарисуваш престъпление сериал, криминален
23:15
Жоакина, доня Революция сериал
00:10
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:10
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:15
Досиетата Х” - сериал, еп. 2
06:00
Последният мъж на света четвърти сезон, еп. 20
06:20
Семеен пъзел - трети сезон, еп. 11
06:40
Семеен пъзел - трети сезон, еп. 12
07:05
Малкълм - втори сезон, еп. 18
07:35
Малкълм - втори сезон, еп. 19
08:00
Престъпления от класа четвърти сезон, еп. 8
08:55
Под наблюдение - първи сезон, еп. 18
09:50
Кости - втори сезон, еп. 7
10:45
Хавай 5-0 - седми сезон , еп. 25
11:40
Кръв и съкровища, еп. 4
12:30
Агентите на ЩИТ, еп. 2
13:30
24: Наследството - първи сезон, еп. 4
14:25
Касъл - втори сезон, еп. 7
15:15
Под наблюдение - първи сезон, еп. 19
16:10
Престъпления от класа четвърти сезон, еп. 9
17:10
Кости - втори сезон, еп. 8
18:05
Семеен пъзел - трети сезон, еп. 13
18:35
Семеен пъзел - трети сезон, еп. 14
19:00
Малкълм - втори сезон, еп. 20
19:30
Малкълм - втори сезон, еп. 21
20:00
От местопрестъплението: Маями
21:00
Кръв и съкровища, еп. 5
22:00
911, еп. 2
22:55
Магнум, еп. 13
23:50
Касъл - втори сезон, еп. 8
00:45
Малкълм - втори сезон, еп. 20
01:15
Малкълм - втори сезон, еп. 21
01:45
Досиетата Х” - сериал, еп. 2
02:25
Американците - четвърти сезон, еп. 6
03:10
Демоните на Да Винчи - първи сезон, еп. 7
04:05
Кости - втори сезон, еп. 8
04:50
Последният мъж на света четвърти сезон, еп. 20

Kino Nova

05:50
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 7 /п/
06:45
“Войната на Фойл” - сериен филм, сезон 6
08:50
“Гурме детективи: Чудесно място да умреш” - мистерии с уч. на Брук Бърнс, Дилън Нийл, Али Сковбай, Матю Кевин Андерсон, Марк Синиър и др. /п/
11:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 7
12:00
“Две години любов” романтична комедия с уч. на Райън Мериман, Кайла Иуъл, Сара Миник, Кет Джоунс, Тад Търнър, Крис Билсма и др. /п/
14:00
“Норбит” - комедия с уч. на Еди Мърфи, Танди Нютън, Тери Крюс, Клифтън Пауъл, Куба Гудинг мл., Еди Грифин, Кат Уилямс, Марлон Уаянс и др. /п/
16:00
“Да откриеш Форестър” - драма с уч. на Шон Конъри, Роб Браун, Ана Пакуин, Ф. Мъри Ейбрахам, Мат Деймън, Бъста Раймс, Майкъл Пит и др.
19:00
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 15
21:00
“Билет за отвъдното” - екшън с уч. на Лиъм Нийсън, Дейвид Харбър, Дан Стивънс, Браян Брадли и др.
23:15
“От местопрестъплението” сериал, сезон 15 /п/
00:15
“Коварен капан: част 2” ужаси с уч. на Патрик Уилсън, Роуз Бърни, Тай Симпкинс, Лин Шей, Барбара Хърши, Стив Колтър, Ангъс Сампсън и др.

NOVA

05:20
“Добрата съпруга” - сериен филм, сезон 3 /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, сезон 3
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
15:00
“Черна роза” - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
“Намери ме” (премиера) сериен филм
18:00
“Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) - сериен филм, сезон 8
21:00
“Игри на волята: България” (премиера) - риалити
22:00
“Пътят на честта” (премиера) сериен филм
23:00
Новините на NOVA
23:30
“Добрата съпруга” - сериен филм, сезон 4
00:30
“Скорпион” - сериен филм, сезон 2
01:30
“Завинаги свързани” - сериен филм
02:45
“Слънце и луна” - сериен филм
05:19
“Добрата съпруга” - сериен филм, сезон 3 /п/

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg Паметната битка на народите /п/
13:30
Предисторията: Богове и поклонници документален филм /2 епизод/
14:00
Малки истории /п/
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Приключенията на горските мечоци анимационен филм
14:45
Сребристият жребец анимационен филм
15:10
Разследването на Мун тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
БНТ на 60 /п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Съкровище в двореца тв филм /11 епизод/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
БНТ на 60
23:00
По света и у нас
23:30
Законът на Дойл 4 тв филм /8 епизод/(12)
00:15
Култура.БГ /п/
01:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:15
Съкровище в двореца тв филм /11 епизод/п/
03:15
Туризъм.бг /п/
03:45
Извън играта /п/
04:15
Законът на Дойл 4 тв филм /8 епизод/п/(12)
05:00
Още от деня /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ HD

06:00
Световно първенство по модерен петобой обзор
06:50
Футбол: Партизан - Манчестър Юнайтед, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
08:35
УЕФА Лига Европа: Обзор
09:00
Династията Романови документален филм /4 епизод/ /п/
10:00
Световно първенство по лека атлетика
12:40
Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Саитама обзорна програма
13:30
Световно ветроходно шоу магазинно предаване /6 епизод/
13:55
Спортни новини
14:05
Световно първенство по лека атлетика
16:50
Династията Романови документален филм /5 епизод/
17:45
Футбол: Испания - Аржентина - среща от световното първенство за юноши до 17 г.
19:30
Футбол: Лудогорец - Еспаньол, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
21:20
Спортни новини
21:30
Арена волейбол
22:00
Лидице игрален филм /копродукция, 2011г./, режисьор Петр Николаев, в ролите: Карел Роден, Зузана Фиалова, Зузана Биджовска и др. (14)
23:40
Футбол: Хетафе - Базел, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
01:30
Спортни новини
01:40
Арена волейбол
02:10
Зала на славата
02:25
Световно първенство по лека атлетика
05:10
Световно първенство по модерен петобой обзор

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бразди /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
13:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
14:00
Малки истории /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
17:00
Светлина в безкрая
17:15
Малки истории
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
Срещи на първия ред: “Здравка Евтимова с Димитър Талев” документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
22:30
По северняшки - народната певица Руска Недялкова фолклор /п/
23:00
По света и у нас
23:30
БНТ на 60
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
Джинс /п/
01:40
Добър ден с БНТ 2 /п/
02:40
БНТ на 60 /п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:10
Светлина в безкрая /п/
04:20
Култура.БГ /п/
05:20
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/
05:50
Малки истории

Диема

06:00
“Драга фамилия” - сериал, сезон 1
07:00
“Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 4 /п/
08:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 11 /п/
09:15
“Да се посмеем”
10:00
“Агентите на ЩИТ” - сериал, сезон 2 /п/
11:00
“Снайперисти” - сериал, сезон 3 /п/
12:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 1 /п/
13:00
“Уокър - тексаският рейнджър”- сериал, сезон 4
14:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 11
15:00
“Агентите на ЩИТ” - сериал, сезон 2
16:00
Женени с деца” - сериал, сезон 4, 2 епизода
17:00
“Бунт” - екшън с уч. на Долф Лундгрен, Матю Рийз, Даниел Чакран, Чък Лидел, Майкъл Флин, Рени Греймс, Мелъни Стоун и др. /п/
19:00
“Снайперисти” - сериал, сезон 3
20:00
“Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 5
21:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 1
22:00
Анаконда: Потомство” - приключенски екшън с уч. Дейвид Хаселхоф, Кристъл Алън, Райън МакКлъски, Патрик Риджъс, Антъни Грийн, Джон Рис-Дейвис, Алън О‘Силва, Тома Данила и др.
00:00
“Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 5 /п/
01:00
Еротичен телепазар