Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 30 Октомври 2019 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:30
Предисторията: Богове и поклонници документален филм /3 епизод/
14:00
Малки истории
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Приключенията на горските мечоци анимационен филм
14:45
Сребристият жребец анимационен филм
15:10
Разследването на Мун тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
БНТ на 60 /п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Съкровище в двореца тв филм /12 епизод/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Бизнес.БГ
21:30
Джинс
22:00
БНТ на 60
23:00
По света и у нас
23:30
Законът на Дойл 4 тв филм /9 епизод/(12)
00:15
Култура.БГ /п/
01:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:15
Съкровище в двореца тв филм /12 епизод/п/
03:15
Библиотеката /п/
04:15
Законът на Дойл 4 тв филм /9 епизод/п/(12)
05:00
Още от деня
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ HD

06:00
Светът на конете
06:15
Футбол: Лудогорец - Еспаньол, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
08:00
Рали Мароко обзорна програма
08:30
Арена волейбол
09:00
Династията Романови документален филм /5 епизод/ /п/
09:50
Извън играта
10:20
София сити спорт предаване за масов спорт
10:50
Световно първенство по лека атлетика
13:40
Спортни новини
13:50
Световно първенство по лека атлетика
17:15
Династията Романови документален филм /6 епизод/
18:10
Арена волейбол
18:40
Зала на славата
18:55
Баскетбол: Левски Лукойл - Киев Баскет - среща от турнира за Купа ФИБА Европа пряко предаване от з. “Универсиада”
21:00
БНТ на 60 години: Баскетболни върхове
21:30
Спортни новини
21:35
Gearing Up предаване за скоростни спортове
22:00
Американски обир игрален филм /Люксембург, 2014г./, режисьор Сарик Андреасян, в ролите: Ейдриън Броуди, Хейдън Кристинсен, Джордана Брустър и др. (14)
23:30
Лидице игрален филм (14)
01:10
Спортни новини
01:15
Баскетбол: Левски Лукойл - Киев Баскет - среща от турнира за Купа ФИБА Европа
03:10
Световно първенство по лека атлетика

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Домът на вярата Поморийски манастир “Св. Георги” /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg /п/
13:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Отблизо с Мира /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
17:00
Светлина в безкрая
17:15
Малки истории /п/
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
21:30
В близък план
22:00
Новото познание
22:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване
23:00
По света и у нас
23:30
БНТ на 60
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
Бразди /п/
01:40
Добър ден с БНТ 2 /п/
02:40
БНТ на 60 /п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:10
Светлина в безкрая /п/
04:20
Култура.БГ /п/
05:20
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/
05:50
Малки истории /п/