Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 01 Ноември 2019 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Династията Романови документална поредица /8, последен епизод/
13:30
С България в сърцето документален филм /България, 2019г./, режисьор Даниел Николов
14:00
Малки истории
15:00
Специализирано предаване за хора с увреден слух
15:15
Гимназия “Черна дупка” 42-сериен тв филм /Канада, 2002 г./ 1 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
БНТ на 60 /п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Съкровище в двореца тв филм /14 епизод/
20:00
По света и у нас
20:25
Спортни новини
20:35
Братя Георгиеви: Евлоги и Христо документален филм /България, 2019г./, режисьор Михаил Мелтев
22:00
БНТ на 60
23:00
По света и у нас
23:30
Будител на годината 2019 церемония по награждаването
00:30
Калън игрален филм /Великобритания, 1974г./, режисьор Дон Шарп, в ролите: Едуард Удуърд, Ерик Портър, Катрин Шел, Питър Еган и др.
02:10
Култура.БГ /п/
03:10
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
04:10
Съкровище в двореца тв филм /14 епизод/п/
05:15
Днес и утре
05:45
Дойче Веле: Шифт

БНТ 2

06:00
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване /п/
06:30
Пътешествия документална поредица /п/
07:00
Лъвчо анимационен филм /п/
07:10
Български уроци - аз уча български
07:25
Защо? Защо хората лъжат /п/
07:50
Япония днес /п/
08:00
БНТ на 60
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
10:15
Тя документален филм
10:30
Знание.БГ /БНТ 2 Варна/
11:00
Време за губене /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
11:30
Туристически маршрути
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
Световните градове на България: Стара Загора - свидетел на историята
14:00
Линия култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
14:45
Читалището документален филм
15:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
15:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Защо? Земята на Орфей
16:45
Знание.БГ /БНТ 2 Варна/п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Сантиментално пътешествие /85 години от рождението на художника Йоан Левиев/ документален филм /БНТ2 Пловдив/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
18:35
Шифт /п/
18:50
История.bg Паметната битка на народите
19:50
Лека нощ деца Лъвчо
20:00
Среща на поколенията - 45 години фолклорен ансамбъл “Тракия” /БНТ 2 Пловдив/
21:30
Часът на зрителите
22:00
Брат за брата 2 сериен тв филм /24, последен епизод/ (16)
22:45
Япония днес
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:30
Натисни F1 /п/
23:45
Викингите 4 сериен тв филм /4 епизод/ (16)
00:30
Братя Георгиеви: Евлоги и Христо документален филм /България, 2019 г./, режисьор Михаил Мелтев
01:55
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
02:25
Новото познание /п/
02:55
Култура.БГ
03:55
Викингите 4 сериен тв филм /4 епизод/ (16)
04:40
Сантиментално пътешествие документален филм /БНТ2 Пловдив/п/
05:10
Натисни F1 /п/
05:25
Време за губене /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/

БНТ HD

06:00
Аз съм…
06:15
Футбол: Испания - Аржентина - среща от световното първенство за юноши до 17 г.
08:00
Gearing Up предаване за скоростни спортове
08:30
Рали Мароко обзорна програма
09:00
Династията Романови документален филм /7 епизод/ /п/
09:50
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Денис Шаповалов /Канада/ - Седрик-Марсел Щебе /Германия/ - четвъртфинална среща
10:40
Колоездачна обиколка на Хърватия обзорна програма
11:35
Световно първенство по лека атлетика
14:00
Спортни новини
14:10
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Янко Типсаревич /Сърбия/ - Юичи Сугита /Япония/ - четвъртфинална среща
17:30
Династията Романови документален филм /8 епизод/
18:30
Световно първенство по лека атлетика
21:20
Спортни новини
21:30
Арена футбол
22:00
[Войната на Лоугън: Въпрос на чест] игрален филм /САЩ, 1998г./, режисьор Майкъл Прийс, в ролите: Чък Норис, Еди Сибриан, Джо Спано, Джеф Кобър и др. (14)
23:30
Наемателката игрален филм (14)
01:00
Спортни новини
01:10
Арена футбол
01:40
Световно първенство по лека атлетика
04:30
Gearing Up предаване за скоростни спортове
05:05
Световно първенство по модерен петобой обзор

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Туризъм.бг /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
13:30
Музика, музика… /п/
14:00
Добър ден с БНТ 2 /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
17:00
Светлина в безкрая
17:15
Малки истории
17:30
Срещи на първия ред: “Здравка Евтимова с Димитър Талев” документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Комитски времена /65 години от рождението на актьора Кирил Варийски/ игрален филм /България, 1989 г./, режисьор Николай Акимов, в ролите: Кирил Варийски, Маргарита Карамитева, Христо Гърбов, Владо Николов и др.
22:00
Джинс
22:30
№1 Туризмът /БНТ 2 Варна/п/
23:00
По света и у нас
23:30
Будител на годината 2019 церемония по награждаване
00:30
История.bg /п/
01:30
Още от деня коментарно предаване /п/
02:15
Отблизо с Мира /п/
03:15
Туризъм.бг /п/
03:45
Вечната музика /п/
04:15
Култура.БГ /п/
05:15
Знание.БГ /БНТ 2 Варна/
05:45
Малки истории /п/