Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 02 Ноември 2019 година

БНТ 1

06:00
Внимание, роботика анимационен филм /п/
06:25
Магна аура, изгубеният град тв филм
06:55
Спилитим и Рашо тв филм
07:20
Патиланско царство тв филм
07:40
Телепазарен прозорец
07:55
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера документален филм
11:30
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев
15:00
Куче в чекмедже /95 г. от рождението на режисьора Димитър Петров/ игрален филм /България, 1982 г./, режисьор Димитър Петров, в ролите: Веселин Прахов, Мартин Стоянов, Емил Димитров, Стефан Илиев, Анета Сотирова, Ружа Делчева и др.
16:25
Синдром документален филм /България, 2010г./, режисьор Людмил Колев
17:00
Вечната музика
17:30
Умно село /Кирил Маричков на 75 години/ Yesterday
18:20
Частните музеи в Чехия: Музей на железниците документалена поредица
18:30
Извън играта
19:00
Стани богат тв игра
20:00
По света и у нас
20:20
Спортни новини
20:30
Господин Селфридж 3 тв филм /4 и 5 епизод/ (12)
22:05
По света и у нас
22:20
Студио “Х”: Ченгета 4-сериен тв филм /Франция, 2008г./,/1 епизод/, режисьор Никола Кюш, в ролите: Фредерик Дифентал, Ян Сандберг, Катрин Маршал, Диук Кома и др. (14)
23:15
Подземен свят: Еволюция игрален филм /копродукция, 2006г./, режисьор Лен Уайзман, в ролите: Кейт Бекинсейл, Скот Спийдман, Шейн Броли, Бил Най и др. (16)
01:00
Да затвориш кръга игрален филм /п/ (12)
03:05
Днес и утре
03:35
Династията Романови документална поредица /8, последен епизод/ /п/
04:30
Бразди /п/
05:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
06:05
Внимание, роботика анимационен филм /п/
12:40
Домът на вярата
13:10
Библиотеката
14:10
Господин Селфридж 3 тв филм /4 и 5 епизод/п/ (12)
15:45
Частните музеи в Чехия: Музей на старите мотоциклети документална поредица
16:00
По света и у нас
16:15
Кончето на Уенди игрален филм /Германия, 2017г./, режисьор Дагмар Зойме, в ролите: Юле Херман, Ларимар, Марен Кройман, Ясмин Герат и др.
18:00
По света и у нас
00:00
Турнирът игрален филм /копродукция, 2015г./, режисьор Елоди Намер, в ролите: Микеланджело Пасанити, Лу дьо Лааж, Магн-Хавар Бреке, Виктория Козлова, Альоша Шнайдер, Адам Корбие и др.(12)
01:25
Студио “Х”: Ченгета тв филм /1 епизод/п/ (14)
02:25
Кончето на Уенди игрален филм /п/
03:55
Пътеки /п/
04:40
Отблизо с Мира /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ HD

06:00
Аз съм…
06:15
Баскетбол: Левски Лукойл - Киев Баскет - среща от турнира за Купа ФИБА Европа
08:00
Арена футбол
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Светът на конете
09:30
Зала на славата
09:45
Футбол: Партизан - Манчестър Юнайтед, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
11:30
БНТ на 60 години: Върхове в бокса
12:00
Световно първенство по модерен петобой обзор
12:55
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Филип Краинович /Сърбия/ - Пабло Кареньо Буста /Испания/ - полуфинална среща
15:10
Спортни новини
15:20
Футбол: Лудогорец - Еспаньол, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
17:10
Арена футбол
17:40
Зала на славата
17:55
Баскетбол: Академик Бултекс - Балкан - среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от Пловдив
20:00
Рали Мерзуга - състезание от “Дакар сериите” обзор
20:50
Рали Мароко обзорна програма
21:20
Спортни новини
21:30
Извън играта
22:00
Някъде игрален филм /копродукция, 2010г./, режисьор София Копола, в ролите: Стивън Дорф, Ел Фанинг, Крис Понтиъс, Лаура Чиати и др.
23:35
[Войната на Лоугън: Въпрос на чест] игрален филм (14)
01:05
Спортни новини
01:15
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Юичи Сугита /Япония/ - Денис Шаповалов /Канада/ - полуфинална среща
02:40
Колоездачна обиколка на Хърватия обзорна програма
03:30
Световно ветроходно шоу магазинно предаване /6 епизод/
04:10
Баскетбол: Академик Бултекс - Балкан - среща от Националната баскетболна лига

БНТ World

06:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
07:00
Новото познание /п/
07:30
В близък план /п/
08:00
Време за губене /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
08:30
Домът на вярата Поморийски манастир “Св. Георги” /п/
09:00
Библиотеката /п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
11:00
История.bg /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
13:00
С любов и нежност игрален филм /1978 г./, режисьор Рангел Вълчанов, в ролите: Александър Дяков, Цветана Енева, Гергана Герасимова, Йосиф Сърчаджиев, Евгения Баракова и др.
14:25
Златни ръце /БНТ 2 Пловдив/
14:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Варна/п/
15:00
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/
15:30
Туризъм.бг
16:00
Денят започва с Георги Любенов
18:45
Добър ден с БНТ 2
19:45
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/
20:00
По света и у нас
20:20
Спортни новини
20:30
Специализирано предаване за хора с увреден слух
20:45
Пазачът на мъртвите тв филм /2006 г./, режисьор и сценарист Илиян Симеонов, в ролите: Ицхак Финци, Самуел Финци, Владимир Георгиев, Дияна Добрева, Николай Урумов др.
22:30
Ново 10+2 музикална класация
23:20
Пътеки /п/
00:05
Домът на вярата
00:35
По света и у нас
00:50
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
01:50
Рила-приказна и неповторима документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
02:20
Светлина в безкрая /п/
02:30
Бизнес.БГ /п/
03:00
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /п/
03:30
Извън играта /п/
04:00
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
04:30
Библиотеката /п/
05:30
Туризъм.бг /п/