Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 04 Ноември 2019 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
13:30
Предисторията: Богове и поклонници документален филм /5 епизод/
14:05
Малки истории
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Приключенията на горските мечоци анимационен филм
14:45
Сребристият жребец анимационен филм
15:10
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:05
Стани богат тв игра/п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Съкровище в двореца тв филм /15 епизод/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg 30 години от Промяната
22:00
БНТ на 60
23:00
По света и у нас
23:30
Равносметките на прехода: Парола “Демокрация” документален филм /България, 2014г./, режисьор Олег Ковачев
00:25
Култура.БГ /п/
01:25
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:25
Съкровище в двореца тв филм /15 епизод/п/
03:35
Малки истории /п/
04:35
Днес и утре
05:00
Още от деня
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Матовият род документален филм /БНТ 2 Благоевград/
06:30
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
07:00
Лъвчо анимационен филм /п/
07:10
Български уроци - аз уча български
07:30
Защо? Земята на Орфей /п/
08:00
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/п/
08:30
Джинс /п/
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /п/
09:45
Потомци на слънцето сериен тв филм /11 епизод/п/ (12)
10:45
Своенравната Лара тв новела на Евровизия /п/
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
11:30
На опера с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
Туристически маршрути
14:00
Библиотеката
15:00
Песни от рая Хорът Донг - хорът на куаят
15:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:15
Защо? Защо лампата свети
16:45
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
19:00
Стани богат тв игра /п/
19:50
Лека нощ деца Лъвчо
20:00
Потомци на слънцето сериен тв филм /12 епизод/ (12)
21:00
Под морските вълни
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/
21:30
В близък план
22:00
Брат за брата 3 сериен тв филм /1 епизод/ (16)
22:45
Многоликата Япония: Земята е само една Хората и буковите гори
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:30
Натисни F1 /п/
23:45
Викингите 4 сериен тв филм /5 епизод/ (16)
00:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/п/
01:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
02:20
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /п/
02:50
Под морските вълни /п/
03:00
Култура.БГ /п/
04:00
Викингите 4 сериен тв филм /5 епизод/п/ (16)
04:45
Матовият род документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
05:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /п/
05:30
Музика, музика… /п/

БНТ HD

06:00
Аз съм…
06:15
Баскетбол: Академик Бултекс - Балкан - среща от Националната баскетболна лига
08:05
Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Саитама обзорна програма
09:00
Династията Романови документален филм /8 епизод/ /п/
09:55
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Филип Краинович /Сърбия/ - Йошихито Нишиока /Япония/ - четвъртфинална среща
11:15
София сити спорт предаване за масов спорт
11:45
Баскетбол: Левски Лукойл - Киев Баскет - среща от турнира за Купа ФИБА Европа
13:35
Gearing Up предаване за скоростни спортове
14:05
Спортни новини
14:15
Извън играта
14:45
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Пабло Кареньо Буста /Испания/ - Сам Куери /САЩ/ - четвъртфинална среща
16:30
Беър Грилс: Бягство от Ада документален филм /1 епизод/
17:15
Футбол: Камерун - Испания - среща от световното първенство за юноши до 17 г.
19:00
УЕФА Лига Европа магазинно предаване /4 епизод/
19:50
Футбол: Хетафе - Базел, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
21:35
Спортни новини
21:45
Зала на славата
22:00
Остатъчни образи игрален филм /Полша, 2016 г./, режисьор Анджей Вайда, в ролите: Богуслав Линда, Бронислава Замаховска, Жофия Вихлач и др.
23:35
Футбол: Партизан - Манчестър Юнайтед, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
01:20
Спортни новини
01:30
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Филип Краинович /Сърбия/ - Йошихито Нишиока /Япония/ - четвъртфинална среща
02:50
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Пабло Кареньо Буста /Испания/ - Сам Куери /САЩ/ - четвъртфинална среща
04:30
Рали Мароко обзорна програма
05:10
Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Саитама обзорна програма

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бизнес.БГ /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Знаци по пътя Братя Мормареви
13:00
Малта - морският кръстопът на Европа документален филм /БНТ 2 Варна/
13:30
Време за губене /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Библиотеката
17:15
Специализирано предаване за хора с увреден слух
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 София/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg 30 години от Промяната
22:00
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /п/
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:30
БНТ на 60
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
Малта - морският кръстопът на Европа документален филм /БНТ 2 Варна/п/
01:40
Библиотеката /п/
02:40
БНТ на 60 /п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:10
Натисни F1 /п/
04:25
Култура.БГ /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
05:55
5 минути София