Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 05 Ноември 2019 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg 30 години от Промяната/п/
13:30
[Предисторията: Богове и поклонници] документален филм /6, последен епизод/
14:00
Малки истории /п/
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Приключенията на горските мечоци анимационен филм
14:45
Сребристият жребец анимационен филм
15:10
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
БНТ на 60 /п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Съкровище в двореца тв филм /16 епизод/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
БНТ на 60
23:00
По света и у нас
23:30
Равносметките на прехода: Капитализъм по български документален филм /България, 2014г./, режисьор Николай Василев
00:25
Култура.БГ /п/
01:25
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:25
Съкровище в двореца тв филм /16 епизод/п/
03:35
Туризъм.бг /п/
04:05
Извън играта /п/
04:35
Днес и утре
05:00
Още от деня /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/п/
06:30
Туризъм.бг /п/
07:00
Лъвчо анимационен филм /п/
07:10
Български уроци - аз уча български
07:25
Защо? Защо лампата свети /п/
07:50
Златни ръце /БНТ 2 Благоевград/
08:00
БНТ на 60
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
Часът на зрителите /п/
09:45
Потомци на слънцето сериен тв филм /12 епизод/п/ (12)
10:45
Многоликата Япония: Земята е само една Хората и буковите гори /п/
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/
11:30
Музика, музика… /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
Туризъм.бг
14:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
14:45
Давай, Даан, давай! тв новела на Евровизия
15:00
Днес и утре
15:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
16:00
По света и у нас
16:15
Защо? Защо птиците летят
16:45
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
19:00
Часът на Ной документален филм за художника Енчо Пиронков
19:50
Лека нощ деца Лъвчо
20:00
Потомци на слънцето сериен тв филм /13 епизод/ (12)
21:00
Под морските вълни
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
21:30
Пътешествия документална поредица
22:00
Брат за брата 3 сериен тв филм /2 епизод/ (16)
22:45
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:30
Натисни F1 /п/
23:45
Викингите 4 сериен тв филм /6 епизод/ (16)
00:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/п/
01:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
02:20
Часът на зрителите /п/
02:50
Под морските вълни /п/
03:00
Култура.БГ /п/
04:00
Викингите 4 сериен тв филм /6 епизод/п/ (16)
04:45
Песни от рая Хорът Донг - хорът на куаят /п/
05:15
Натисни F1 /п/
05:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Варна/п/

БНТ HD

06:00
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Денис Шаповалов /Канада/ - Седрик-Марсел Щебе /Германия/ - четвъртфинална среща
06:50
Футбол: Хетафе - Базел, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
08:35
УЕФА Лига Европа магазинно предаване /4 епизод/
09:20
Беър Грилс: Бягство от Ада документален филм /1 епизод/ /п/
10:10
Баскетбол: Академик Бултекс - Балкан - среща от Националната баскетболна лига
11:55
Футбол: Камерун - Испания - среща от световното първенство за юноши до 17 г.
13:40
Спортни новини
13:45
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Янко Типсаревич /Сърбия/ - Юичи Сугита /Япония/ - четвъртфинална среща
17:05
Беър Грилс: Бягство от Ада документален филм /2 епизод/
17:50
Световно първенство по модерен петобой обзор
18:40
Футбол: Партизан - Манчестър Юнайтед, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
20:30
УЕФА Лига Европа магазинно предаване /4 епизод/
21:20
Спортни новини
21:30
Арена волейбол
22:00
Здрач Затъмнение игрален филм /САЩ, 2010 г./, режисьор Дейвид Слейд, в ролите: Кристен Стюарт, Робърт Патинсън, Тейлър Лаутнър, Брайс Далас Хауърд и др. (12)
00:00
Остатъчни образи игрален филм
01:35
Спортни новини
01:45
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Денис Шаповалов /Канада/ - Седрик-Марсел Щебе /Германия/ - четвъртфинална среща
02:40
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Янко Типсаревич /Сърбия/ - Юичи Сугита /Япония/ - четвъртфинална среща

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бразди /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
13:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
14:00
Малки истории /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
17:05
Светлина в безкрая
17:15
Малки истории
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
До Европа и напред /п/
22:30
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/п/
23:00
По света и у нас
23:30
БНТ на 60
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
Джинс /п/
01:40
Добър ден с БНТ 2 /п/
02:40
БНТ на 60 /п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:10
Светлина в безкрая /п/
04:20
Култура.БГ /п/
05:20
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/
05:50
Малки истории