Архив телевизионни програми

Начало » 2019 » Ноември » 13

Програма на телевизиите за 13 Ноември 2019 година

Bloomberg TV

06:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:00
Водещите новини
10:05
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
11:35
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
14:00
Insider с Бисер Варчев /п./
14:30
VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
ИмоТиТе с Христо Николов /п./
17:30
Смарт час с Живка Попатанасова /п./
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
20:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Цитати на деня
21:30
Update /п./
22:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
23:00
Играчът - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./
06:00
“Трансформърс: Рескю Ботс” анимация, сериал, с.4 еп.17
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Комиците и приятели” комедийно шоу
13:30
Премиера: “Втори шанс” сериал, с.2 еп.54
15:00
Премиера: “Шест сестри” сериал, с.7 еп.9
16:00
“Всичко може да се случи” - сериал, с.3 еп.1
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Премиера: “Свободен дух” сериал, еп.11
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера: “Завинаги” - сериал, еп.21
21:00
“Фермата: Нов свят” - риалити, с.5
22:30
Комиците и приятели” комедийно шоу
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
“Мъртва точка” - сериал, с.2 еп.7
00:30
Втори шанс” /п./ - сериал
02:00
bTV Новините /п./
02:30
“Преди обед” /п./
04:40
Опасни улици” /п./ - сериал

bTV Cinema

06:00
Вътрешна сигурност” /п./ сериал, с.6 еп.5, 6
08:00
Принцът и аз 3: Кралски меден месец” - комедия, семеен, романтичен (САЩ, 2008), режисьор Катрин Кирън, в ролите: Кам Хескин, Крис Гиър, Адам Кроусдел, Джонатан Фърт и др.
09:45
Телепазар
10:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.6 еп.7, 8
12:15
Телепазар
12:30
“Тутанкамон” - минисериал, исторически (Канада, САЩ, 2015), еп.2, режисьор Дейвид фон Анкен, в ролите: Авън Джоджиа, Бен Кингсли, Нонсо Анози, Сибила Дийн, Алекзандър Сидиг, Кайли Бънбъри и др.
14:15
“Блейд Рънър” - фантастика, трилър (САЩ, Хонконг, Великобритания, 1982), режисьор Ридли Скот, в ролите: Харисън Форд, Рутгер Хауер, Шон Янг, Дарил Хана, Майкъл Емет Уолш, Едуард Олмос, Джоана Касиди и др.
16:45
“Убийствен финал” - трилър (тв филм, Канада, 2014), режисьор Пенелъпи Бутенхаус, в ролите: Джоузи Лорън, Найъл Матър, Шона Джоханесен, Сара Стрейндж и др.
18:30
Телепазар
18:45
“Най-доброто предстои” комедия (Великобритания, 2017), режисьор Роджър Голдби, в ролите: Джоан Колинс, Полин Колинс, Франко Неро, Роналд Пикъп, Джоули Ричардсън, Шон Рийвс и др.
20:50
Като на кино” - предаване за кино
21:00
“Големият заговор” - криминален, комедия (САЩ, 2004), режисьор Джордж Армитидж, в ролите: Оуен Уилсън, Морган Фрийман, Гари Синийс, Чарли Шийн, Вини Джоунс, Бъч Хелемано, Сара Фостър, Уили Нелсън и др.
22:45
“Неуредени сметки” - трилър (АЩ, Великобритания, Унгария, Израел, 2011), режисьор Джон Мадън, в ролите: Хелън Мирън, Сам Уърдингтън, Том Уилкинсън, Кирън Хайндс, Джесика Частейн, Йеспер Кристенсен, Мартон Чокаш и др. 14+
01:15
Вътрешна сигурност” /п./ сериал, с.6 еп.7, 8
03:30
“Джолийн” - драма (САЩ, 2008), режисьор Дан Айърланд, в ролите: Джесика Честейн, Франсис Фишър, Рупърт Френд, Дърмът Мълроуни, Чаз Палминтери, Майкъл Вартан, Териса Ръсел и др. {14+}

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:30
Династията Уиндзор - филм
10:30
Хотел “Русия” - сериал, драма, криминален
11:30
Законът на любовта - романтичен сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Живот в лъжа - сериал, политическа драма
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Видимо и невидимо коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Последният еничар - исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Полицейски войни - криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:15
Да нарисуваш престъпление сериал, криминален
23:15
Жоакина, доня Революция сериал
00:10
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Операция История - предаване с Росен Петров /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:10
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:15
Досиетата Х” - сериал, еп. 7
06:00
Последният мъж на света първи сезон, еп. 9
06:20
Семеен пъзел - четвърти сезон, еп. 11
06:40
Семеен пъзел - четвърти сезон, еп. 12
07:05
Малкълм - трети сезон, еп. 15
07:35
Малкълм - трети сезон, еп. 16
08:00
Престъпления от класа, еп. 3
08:55
Под наблюдение - втори сезон , еп. 6
09:50
Кости - втори сезон, еп. 18
10:45
От местопрестъплението: Маями, еп. 11
11:40
Кръв и съкровища, еп. 11
12:30
911, еп. 4
13:30
Манифест, еп. 1
14:25
Касъл - втори сезон, еп. 18
15:15
Под наблюдение - втори сезон , еп. 7
16:10
Престъпления от класа, еп. 4
17:10
Кости - втори сезон, еп. 19
18:05
Семеен пъзел - четвърти сезон, еп. 13
18:35
Теория за Големия взрив първи сезон, еп. 1
19:00
Малкълм - трети сезон, еп. 17
19:30
Малкълм - трети сезон, еп. 18
20:00
От местопрестъплението: Маями, еп. 12
21:00
Кръв и съкровища, еп. 12
22:00
Риф Брейк, еп. 4
22:55
Манифест, еп. 2
23:50
Касъл - втори сезон, еп. 19
00:45
Малкълм - трети сезон, еп. 17
01:15
Малкълм - трети сезон, еп. 18
01:45
Досиетата Х” - сериал, еп. 7
02:30
Американците - пети сезон, еп. 4
03:15
Демоните на Да Винчи - втори сезон, еп. 10
04:10
Кости - втори сезон, еп. 19
04:50
Последният мъж на света първи сезон, еп. 9

Kino Nova

05:50
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 8 /п/
06:45
“Убийства в Мидсъмър” сериен филм, сезон 1
09:00
“В редиците на любовта” романтична комедия с уч. на Джеймс Дентън, Натали Браун, Ребека Лидиард, Кейт Корбет, Рон Лий и др.
11:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 8
12:00
“Бъди” - семейна комедия с уч. на Рене Русо, Роби Колтрейнл, Алън Къминг, Ирма P. Хол и др.
13:50
В кадър
14:20
“В ритъма на танца: Революция” - музикален филм с уч. на Раян Гусман, Катрин Маккормак, Питър Галахър, Миша Гейбриъл Хамилтън и др. /п/
16:20
“Джон Картър: Между два свята” - екшън-фантастика с уч. на Тейлър Кич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Томас Хейдън Чърч, Марк Стронг, Чаран Хиндс, Доминик Уест и др. /п/
19:00
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 15
21:00
“Автобус 657: Обирът” - екшън с уч. на Робърт Де Ниро, Джефри Дийн Морган, Кейт Босуърт, Дейв Баутиста, Джина Карано и др.
23:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 15 /п/
00:00
Звездни рейнджъри: Мародер” - екшън-фантастика с уч. на Каспър Ван Диен, Йолен Блалок, Степан Хоган

NOVA

05:20
“Добрата съпруга” - сериен филм, сезон 4 /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, сезон 3
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
15:00
“Черна роза” - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
“Намери ме” (премиера) сериен филм
18:00
“Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) - сериен филм, сезон 8
21:00
“Игри на волята: България” (премиера) - риалити
22:00
“Пътят на честта” (премиера) сериен филм
23:00
Новините на NOVA
23:30
“Добрата съпруга” - сериен филм, сезон 4
00:30
“Гомор” - сериен филм, сезон 1
01:30
“Завинаги свързани” - сериен филм
02:45
“Слънце и луна” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:30
Д@, опера! документален филм /България, 2014г./, режисьор Деница Торньова
14:00
Малки истории
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Приключенията на горските мечоци анимационен филм
14:45
Сребристият жребец анимационен филм
15:10
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
БНТ на 60 /п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Съкровище в двореца тв филм /22 епизод/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Бизнес.БГ
21:30
Джинс
22:00
БНТ на 60
23:00
По света и у нас
23:30
Равносметките на прехода: Емигрантски дневници документален филм /България, 2014г./, режисьор Николай Василев
00:25
Култура.БГ /п/
01:25
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:25
Съкровище в двореца тв филм /22 епизод/п/
03:35
Библиотеката /п/
04:35
Днес и утре
05:00
Още от деня /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/п/
06:30
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /п/
07:00
Лъвчо анимационен филм /п/
07:10
Български уроци - аз уча български
07:30
Защо? Защо има превозни средства /п/
08:00
БНТ на 60
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
До Европа и напред /п/
09:45
Завръщане в Брайдсхед сериен тв филм /1 епизод, първа част/п/
10:40
Под вълните на Черно море /п/
10:50
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/
11:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
№1 Туризмът: Владислав и битката на народите при Варна /БНТ 2 Варна/п/
14:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
14:45
Котето талисман тв новела на Евровизия
15:00
Супер камери Биомимикрия
15:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
16:00
По света и у нас
16:15
Защо? Защо се храним
16:45
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
19:00
В памет на режисьора Павел Васев: Ленти и документи: “Хосе Санча” документален филм /1979 г./
19:50
Лека нощ деца Лъвчо
20:00
Завръщане в Брайдсхед сериен тв филм /1 епизод, втора част/
20:55
Под вълните на Черно море
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
21:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Варна/
22:00
Брат за брата 3 сериен тв филм /8 епизод/ (16)
22:45
Шифт
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:30
Натисни F1 /п/
23:45
Викингите 4 сериен тв филм /12 епизод/ (16)
00:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/п/
01:00
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/п/
02:20
До Европа и напред /п/
02:50
Многоликата Япония: Земята е само една Градът, който не спи /п/
03:10
Култура.БГ /п/
04:10
Викингите 4 сериен тв филм /12 епизод/п/ (16)
04:55
Световно наследство Лаурисилва на остров Мадейра /п/
05:15
Натисни F1 /п/
05:30
Часът на зрителите /п/

БНТ HD

06:00
Светът на конете
06:15
Футбол: Стандарт /Лиеж/ - Айнтрахт /Франкфурт/ - среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
08:00
Gearing Up предаване за скоростни спортове
08:30
Арена волейбол
09:00
Беър Грилс: Точка на пречупване документален филм /1 епизод/ /п/
09:45
Извън играта
10:15
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Денис Шаповалов /Канада/ - Филип Краинович /Сърбия/ - финал
12:05
Футбол: Холандия - Парагвай - четвъртфинална среща от световното първенство за юноши до 17 г.
13:55
Спортни новини
14:05
Световно ветроходно шоу магазинно предаване /7 епизод/
14:30
Футбол: Испания - Франция - четвъртфинална среща от световното първенство за юноши до 17 г.
16:20
Беър Грилс: Точка на пречупване документален филм /2 епизод/
17:10
Футбол: Манчестър Юнайтед - Партизан - среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
18:55
Баскетбол: Левски Лукойл - Цмоки /Минск/ - среща от турнира за Купа ФИБА Европа пряко предаване от з. “Универсиада”
21:00
Арена волейбол
21:30
Спортни новини
21:35
БНТ на 60 години: Едни златни гимнастички
22:00
Подземен свят игрален филм /копродукция, 2003г./, режисьор Лен Уайзман, в ролите: Кейт Бекинсейл, Скот Спийдман, Майкъл Шийн и др. (14)
00:00
Да живееш и да умреш игрален филм (16)
01:25
Спортни новини
01:35
Баскетбол: Левски Лукойл - Цмоки /Минск/ - среща от турнира за Купа ФИБА Европа
03:25
София сити спорт предаване за масов спорт
04:10
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Денис Шаповалов /Канада/ - Филип Краинович /Сърбия/ - финал

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Домът на вярата /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg Мъчениците на Титова Македония /п/
13:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Русе/п/
14:00
Отблизо с Мира /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
17:05
Занаятите документален филм
17:15
Малки истории /п/
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
21:30
В близък план
22:00
Новото познание
22:30
В памет на режисьора Павел Васев: Знаци по пътя /2009 г./
23:00
По света и у нас
23:30
БНТ на 60
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
Бразди /п/
01:40
Добър ден с БНТ 2 /п/
02:40
БНТ на 60 /п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:10
Занаятите документален филм /п/
04:20
Култура.БГ /п/
05:20
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/
05:50
Малки истории /п/

Диема

06:00
“Драга фамилия” - сериал, сезон 2
07:00
“Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 5 /п/
08:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 12 /п/
09:15
“Да се посмеем”
10:00
“Агентите на ЩИТ” - сериал, сезон 2 /п/
11:00
“Снайперисти” - сериал, сезон 4 /п/
12:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 1 /п/
13:00
“Уокър - тексаският рейнджър”- сериал, сезон 5
14:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 12
15:00
“Агентите на ЩИТ” - сериал, сезон 2
16:00
Женени с деца” - сериал, сезон 5, 2 епизода
17:00
Максимална присъда” екшън с уч. на Стивън Сегал, Стив Остин, Майкъл Пайр, Ян Робисън, Алия Обрин, Стеф Сонг, Майкъл Адамтуайт, Брен Фостър и др. /п/
19:00
“Снайперисти” - сериал, сезон 4
20:00
“Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 6
21:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 1
22:00
“Аз, Франкенщайн” - екшънфантастика с уч. на Арън Екхарт, Бил Най, Ивон Страховски, Миранда Ото, Джей Кортни, Сократис Отто, Кейтлин Стейси, Аден Йънг, Дениз Акдениз и др.
00:00
“Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 6 /п/
01:00
Еротичен телепазар
03:00
“Национална лотария” /п/