Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 27 Ноември 2019 година

Bloomberg TV

06:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:00
Водещите новини
10:05
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
11:35
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
14:00
Insider с Бисер Варчев /п./
14:30
VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
ИмоТиТе с Христо Николов /п./
17:30
Смарт час с Живка Попатанасова /п./
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
20:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Цитати на деня
21:30
Update /п./
22:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
23:00
Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./

bTV

05:30
Лице в лице” /п./
06:00
“Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, еп.1
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Комиците и приятели” - комедийно шоу
13:30
Премиера: “Ягодова любов” сериал, еп.1
15:00
Премиера: “Шест сестри” сериал, с.7 еп.19
16:00
Всичко може да се случи” - сериал, с.3 еп.11
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Премиера: “Свободен дух” сериал, еп.21
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера: “Завинаги” - сериал, еп.31
21:00
“Фермата: Нов свят” - риалити, с.5
22:30
Комиците и приятели” - комедийно шоу
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
Мъртва точка” - сериал, с.2 еп.17
00:30
“Стрелата” - сериал, с.5 еп.13
01:30
“Друговремец” - сериал, с.4 еп.13 (последен)
02:30
“Преди обед” /п./
04:40
Втори шанс” - сериал, еп.4

bTV Cinema

06:00
Седем часа разлика” /п./ сериал, еп.1
08:15
“От руса по-руса” - комедия, криминален (Канада, 2008), режисьор Дийн Хамилтън, в ролите: Памела Андерсън, Денис Ричардс, Мегън Ори и др.
10:15
Телепазар
10:30
Седем часа разлика” - сериал, еп.2, 3
12:30
Телепазар
12:45
“Убийство на Хелоуин” - криминален, психотрилър (тв филм, Канада, САЩ, 2007), режисьор Уолтър Кленхард, в ролите: Лора Харинг, Линдън Ашби, Кент Тремблет, Натаниел ДеВо, Бренда Кембъл и др.
14:30
“Фийби в страната на чудесата” - драма, семеен (САЩ, 2008), режисьор Даниел Барнс, в ролите: Ел Фанинг, Фелисити Хъфман, Патриша Кларксън, Бил Пулман, Кембъл Скот, Иън Колети, Питър Джерети, Бейли Мадисън и др.
16:30
“Изповедта на един съпруг” - драма (Канада, 2015), режисьор Мишел Моуър, в ролите: Джей Ар Борн, Али Гонино, Тара Спенсър-Неърн, Тори Барбън и др.
18:15
Телепазар
18:30
Правилата на играта” криминален, трилър (САЩ, Великобритания, Франция, 2009), режисьор Кевин Макдоналд, в ролите: Ръсел Кроу, Рейчъл Макадамс, Бен Афлек, Хелън Мирън, Робин Райт, Джейсън Бейтман, Джеф Даниълс, Вайола Дейвис и др.
20:50
Като на кино” - предаване за кино
21:00
“Запознай се с нашите” - комедия (САЩ, 2000), режисьор Джей Роуч, в ролите: Бен Стилър, Робърт Де Ниро, Тери Поло, Оуен Уилсън, Блайд Данър, Джеймс Ребхорн и др.
23:15
“Шут в г*за 2” - комедия, екшън (САЩ, Великобритания, 2014), режисьор Джеф Уодлоу, в ролите: Ерън Тейлър-Джонсън, Джим Кери, Кристофър Минц-Плас, Никълъс Кейдж, Клоуи Грейс Морец, Джон Легуизамо и др. {14+}
01:15
Седем часа разлика” /п./ сериал, еп.2
02:15
“Шон от мъртвите” - хорър, комедия (Великобритания, Франция, 2004), режисьор Едгар Райт, в ролите: Саймън Пег, Ник Фрост, Кейт Ашфийлд, Луси Дейвис и др. 16+
04:15
Cinema X: “Земята на мъртвите” - фантастика, хорър, трилър (САЩ, Франция, Канада, 2005), режисьор Джордж Ромеро, в ролите: Джон Легуизамо, Азия Ардженто, Саймън Бейкър, Робърт Джой, Юджийн Кларк, Денис Хопър и др. {16+}

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
09:30
Настояще и минало: проучвания и находки - филм
10:00
Автентичните храни - филм
10:30
Вътрешно разследване криминален сериал
11:30
Законът на любовта - романтичен сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Превозвачът - криминален сериал
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Видимо и невидимо коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Последният еничар - исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Полицейски войни - криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:15
Одисей - исторически сериал
23:15
Жоакина, доня Революция сериал
00:10
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Операция История- предаване с Росен Петров /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
04:10
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:15
Пришиване - първи сезон, еп. 7
06:00
Последният мъж на света първи сезон, еп. 19
06:20
Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 1
06:40
Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 2
07:05
Малкълм - шести сезон, еп. 13
07:35
Малкълм - шести сезон, еп. 14
08:00
Престъпления от класа, еп. 13
08:55
Под наблюдение - втори сезон , еп. 16
09:50
Кости - трети сезон, еп. 7
10:45
От местопрестъплението: Маями, еп. 20
11:40
Светкавицата - пети сезон, еп. 4
12:30
911, еп. 6
13:30
Манифест, еп. 9
14:25
Касъл - трети сезон, еп. 4
15:15
Под наблюдение - втори сезон , еп. 17
16:10
Престъпления от класа, еп. 1
17:10
Кости - трети сезон, еп. 8
18:05
Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 3
18:35
Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 4
19:00
Малкълм - шести сезон, еп. 15
19:30
Малкълм - шести сезон, еп. 16
20:00
От местопрестъплението: Маями, еп. 21
21:00
Светкавицата - пети сезон, еп. 5
22:00
Риф Брейк, еп. 6
22:55
Манифест, еп. 10
23:50
Касъл - трети сезон, еп. 5
00:45
Малкълм - шести сезон, еп. 15
01:15
Малкълм - шести сезон, еп. 16
01:45
Пришиване - първи сезон, еп. 7
02:30
Куантико - трети сезон, еп. 1
03:15
Демоните на Да Винчи - трети сезон, еп. 10
04:05
Кости - трети сезон, еп. 8
04:50
Последният мъж на света първи сезон, еп. 19

Kino Nova

05:30
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 8 /п/
06:30
Убийства в Мидсъмър” сериен филм, сезон 3
08:30
“Пътешествие до края на света” - приключенски филм с уч. на Бенедикт Къмбърбач, Джаред Харис, Сам Нийл, Джейми Сайвс, Ричард Маккейб, Виктория Хамилтън и др., I част /п/
10:50
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 8
11:50
“Може би любов” - романтичен филм с уч. на Лиса Велхел, Майкъл Шенкс, Миранда Фригън и др.
13:45
“Скалата” - приключенски екшън с уч. на Шон Конъри, Никълъс Кейдж, Ед Харис, Джон Спенсър, Дейвид Морс, Майкъл Бийн и др. /п/
16:30
“Бен-Хур” - приключенски екшън с уч. на Тоби Кебел, Джак Хюстън, Морган Фрийман, Родриго Санторо и др. /п/
19:00
София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
От местопрестъплението: Маями " - сериал, сезон 3
21:00
Агент Солт” - криминален екшън с уч. на Анджелина Джоли, Лив Шрайбър, Чиуетел Еджиофор, Андре Броуър и др.
23:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 15 /п/
00:00
“Пътешествие до края на света” - приключенски филм с уч. на Бенедикт Къмбърбач, Джаред Харис, Сам Нийл, Джейми Сайвс, Ричард Маккейб, Виктория Хамилтън и др., III част

NOVA

05:20
Добрата съпруга” - сериен филм, сезон 4 /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, сезон 3
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
15:00
Черна роза” - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
Намери ме” (премиера) сериен филм
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) - сериен филм, сезон 8
21:00
“Игри на волята: България” (премиера) - риалити
22:00
Пътят на честта” (премиера) сериен филм
23:00
Новините на NOVA
23:30
Добрата съпруга” - сериен филм, сезон 4
00:30
“Гомор” - сериен филм, сезон 2
01:30
Завинаги свързани” - сериен филм
02:45
“Слънце и луна” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:30
Българското присъствие във Вечния град 2-сериен документален филм /България, 2006 г./, /1 част/, режисьор Мария Траянова
14:00
Малки истории
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Точица анимационен филм
14:50
Сребристият жребец анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:00
БНТ на 60 /п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Съкровище в двореца тв филм /32 епизод/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Бизнес.БГ
21:30
Джинс
22:00
БНТ на 60
23:00
По света и у нас
23:30
Сага за попилените възможности документален филм /България, 2018г./, режисьор Ралица Димитрова
00:30
Култура.БГ /п/
01:30
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:30
Съкровище в двореца тв филм /32 епизод/п/
03:35
Библиотеката /п/
04:35
Туристически маршрути
05:00
Още от деня /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/п/
06:30
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /п/
07:00
Топчовците анимационен филм /п/
07:10
Български уроци - аз уча български
07:30
Защо? Защо има държави /п/
08:00
БНТ на 60
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
До Европа и напред /п/
09:45
Завръщане в Брайдсхед сериен тв филм /8 епизод/п/
10:40
Културни адреси: София, Европа Френски културен център /п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/
11:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
№1 Туризмът: Есенни пасажи в Несебър /БНТ 2 Варна/п/
14:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
14:45
Виенското колело тв новела на Евровизия
15:00
Супер камери Чудните вълни
15:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
16:00
По света и у нас
16:15
Защо? Защо трябва да бъдем добри
16:45
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
19:00
Ново 10 + 2 музикална класация /п/
19:50
Лека нощ деца Топчовците
20:00
Завръщане в Брайдсхед сериен тв филм /9 епизод/
20:55
Културни адреси: София, Европа Португалски културен център
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
21:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Пловдив/
22:00
Брат за брата 3 сериен тв филм /17 епизод/ (16)
22:45
Шифт
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:30
Натисни F1 /п/
23:45
Отдел “Фалшива самоличност” сериен тв филм /2 епизод/
00:40
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/п/
01:10
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/п/
01:40
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/п/
02:30
До Европа и напред /п/
03:00
Култура.БГ /п/
04:00
№1 Туризмът: Есенни пасажи в Несебър /БНТ 2 Варна/п/
04:30
Отдел “Фалшива самоличност” сериен тв филм /2 епизод/п/
05:30
Часът на зрителите /п/

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Домът на вярата /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Клуб “История.bg” /п/
13:30
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Благоевград/п/
14:00
Отблизо с Мира /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
17:05
Антарктически профили документална поредица
17:15
Малки истории /п/
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
21:30
В близък план
22:00
Новото познание
22:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване
23:00
По света и у нас
23:30
БНТ на 60
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
Бразди /п/
01:40
Добър ден с БНТ 2 /п/
02:40
БНТ на 60 /п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:10
Антарктически профили документална поредица /п/
04:20
Култура.БГ /п/
05:20
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/
05:50
Малки истории /п/

Диема

06:00
“Драга фамилия” - сериал, сезон 2
07:00
Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 5 /п/
08:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 13 /п/
09:15
“Да се посмеем”
10:00
Агентите на ЩИТ” - сериал, сезон 3 /п/
11:00
Снайперисти” - сериал, сезон 5 /п/
12:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 2 /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 5
14:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 13
15:00
Агентите на ЩИТ” - сериал, сезон 3
16:00
Женени с деца” - сериал, сезон 5, 2 епизода
17:00
“Петата заповед” - екшън с уч. на Рик Юн, Роджър Юан, Даня Рамирес, Кийт Дейвид, Бокийм Уудбайн и др. /п/
19:00
Снайперисти” - сериал, сезон 5
20:00
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 6
21:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 2
22:00
“Свободна територия” - екшън с уч. на Робърт Дювал, Кевин Костнър, Анет Бенинг, Майкъл Гамбън, Майкъл Джетър, Диего Луна, Джеймс Русо и др.
01:00
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 6 /п/
01:50
Еротичен телепазар
04:00
“Национална лотария” /п/
04:30
Професионална борба: “Първична сила”, 48-и епизод /п/