Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 06 Декември 2019 година

БНТ 2

06:00
На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/п/
06:30
Пътешествия документална поредица /п/
07:00
Топчовците анимационен филм /п/
07:10
Български уроци - аз уча български
07:25
Защо? Колелото на живота /п/
08:00
БНТ на 60
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
10:15
Знание.БГ /БНТ 2 Варна/
10:45
Европейски маршрути /п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
14:45
Танцуващ живот тв новела на Евровизия
15:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
15:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
16:00
По света и у нас
16:15
Защо? Защо корабът плава
16:45
Знание.БГ /БНТ 2 Варна/п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Отворени досиета: Георги Заркин документална поредица /5 филм/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
18:35
Япония днес
18:50
История.bg Брест-Литовският мирен договор
19:50
Лека нощ деца Топчовците
20:00
В памет на Стоянка Мутафова: Змейно тв постановка по идилиите на П. Ю. Тодоров /2000 г./, режисьор Димитър Шарков, в ролите: Ивайло Герасков, Стоянка Мутафова, Маргарита Карамитева, Мая Бабурска и др.
20:55
Телевизионен профил: Стоянка Мутафова Златен фонд на БНТ /1968 г./
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 София/
21:30
Часът на зрителите
22:00
Брат за брата 3 сериен тв филм /23 епизод/ (16)
22:45
Тайните на войната документална поредица /5 епизод/
23:35
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /п/
23:50
Отдел “Фалшива самоличност” сериен тв филм /9 епизод/
00:40
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
01:10
Новото познание /п/
01:40
История.bg Брест-Литовският мирен договор /п/
02:40
Световно наследство Манастирът в Баталя
03:00
Култура.БГ
04:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/п/
04:30
Отдел “Фалшива самоличност” сериен тв филм /9 епизод/п/
05:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/

БНТ HD

06:00
Световно ветроходно шоу магазинно предаване /7 епизод/
06:25
Световно първенство по модерен петобой обзор
07:10
Футбол: ЦСКА /Москва/ - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
08:55
Тайните на войната документален филм /9 епизод/
09:45
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Динамо /Москва/
12:00
Футбол: Мексико - Бразилия - финал на световното първенство за юноши до 17 г.
14:15
Спортни новини
14:20
Световно първенство по плажен футбол: Русия - Япония - среща за 3-4 място
15:35
Световно първенство по плажен футбол: Италия - Португалия - финал
17:20
Тайните на войната документален филм /10 епизод/
18:10
Футбол: Спортинг /Лисабон/ - ПСВ Айндховен - среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
20:00
Код 202 сериен филм /4 епизод/ /п/ (12)
20:50
УЕФА Лига Европа: Обзор
21:20
Спортни новини
21:30
Арена футбол
22:00
Вавилон Берлин сериен филм /5 епизод/ (16)
22:45
Код 202 сериен филм /5 епизод/ (12)
23:40
Футбол: Истанбул Башакшехир - Рома - среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
01:40
Вавилон Берлин сериен филм /5 епизод/ /п/ (16)
02:25
Арена футбол
02:55
Световно първенство по плажен футбол: Русия - Япония - среща за 3-4 място
04:15
Световно първенство по плажен футбол: Италия - Португалия - финал

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Туризъм.бг /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
13:30
Музика, музика… /п/
14:00
Добър ден с БНТ 2 /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
17:05
Антарктически профили документална поредица
17:15
Малки истории /п/
17:30
До Европа и напред /п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
В памет на Стоянка Мутафова: Българи от старо време тв театър /1973 г./, режисьор Теодоси Попов, в ролите: Георги Парцалев, Стоянка Мутафова, Татяна Лолова и др.
19:50
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Джинс
22:30
Тайната родина на поета /95 години от рождението на поета Павел Матев/ документален филм
23:00
В памет на Стоянка Мутафова: Знаци по пътя
23:30
История.bg Брест-Литовският мирен договор /п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
Ново 10 + 2 музикална класация /п/
02:00
Отблизо с Мира /п/
03:00
Панорама с Бойко Василев /п/
04:00
Вечната музика /п/
04:30
Култура.БГ /п/
05:30
Знание.БГ /БНТ 2 Варна/