Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 09 Декември 2019 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
13:30
Етюд за красотата отвътре документален филм /България, 2011г./, режисьор Олег Ковачев
14:00
Малки истории
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Точица анимационен филм
14:50
Сребристият жребец анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
17:05
Стани богат тв игра/п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
19:00
Съкровище в двореца тв филм /38 епизод/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg Момчил - Родопският цар
22:00
БНТ на 60
23:00
По света и у нас
23:30
Законът на Дойл 5 тв филм /10 епизод/ (12)
00:15
Култура.БГ /п/
01:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:15
Съкровище в двореца тв филм /38 епизод/п/
03:15
Малки истории /п/
04:15
Законът на Дойл 5 тв филм /10 епизод/п/ (12)
05:00
Още от деня
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Пирин Бояджиев - неизвестни страници документален филм /БНТ 2 Русе/
06:30
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
07:00
Топчовците анимационен филм /п/
07:10
Български уроци - аз уча български
07:25
Защо? Защо корабът плава /п/
07:50
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/
08:00
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/п/
08:30
Джинс /п/
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
Днес и утре /п/
09:45
Людмила Гурченко сериен тв филм /2 епизод/п/
10:30
Планински хроники документална поредица /1 сезон, 2 епизод/п/
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
11:30
Опера на открито /БНТ 2 Варна/п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
Туристически маршрути
14:00
Библиотеката
15:00
Песни от рая Народни песни от Дали
15:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:15
Защо? Мохамед - пророкът от Мека
16:45
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/п/
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
19:00
Стани богат тв игра /п/
19:50
Лека нощ деца Топчовците
20:00
Людмила Гурченко сериен тв филм /3 епизод/
20:45
В памет на Стоянка Мутафова: Телохранителят тв новела /1978 г./, режисьор Ангел Вълчанов, в ролите: Стоянка Мутафова, Георги Парцалев, Асен Ангелов
21:15
10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/
21:30
В близък план
22:00
Брат за брата 3 сериен тв филм /24 епизод/ (16)
22:45
Япония днес
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:30
Натисни F1 /п/
23:45
Отдел “Фалшива самоличност” сериен тв филм /10, последен епизод/
00:40
На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/п/
01:10
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/п/
01:40
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
02:20
Днес и утре /п/
02:50
Култура.БГ /п/
03:50
В близък план /п/
04:20
Отдел “Фалшива самоличност” сериен тв филм /10, последен епизод/п/
05:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /п/
05:30
Музика, музика… /п/

БНТ HD

06:00
Аз съм…
06:15
Футбол: ЦСКА /Москва/ - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
08:00
Арена спорт
09:00
Тайните на войната документален филм /10 епизод/
09:55
Баскетбол: Левски Лукойл - Берое - среща от Националната баскетболна лига
11:45
Световно първенство по плажен футбол: Италия - Португалия - финал
13:30
Извън играта
14:00
Спортни новини
14:10
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
15:30
Арена спорт
16:30
Тайните на войната документален филм /11 епизод/
17:20
Футбол: Астана - Манчестър Юнайтед - среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
19:10
УЕФА Лига Европа магазинно предаване /6 епизод/
20:00
Код 202 сериен филм /7 епизод/ /п/ (12)
20:55
Планинско колоездене: Roc d’Azur обзор
21:20
Спортни новини
21:30
Gearing Up предаване за скоростни спортове
22:00
Вавилон Берлин сериен филм /8 епизод/ (16)
22:45
Код 202 сериен филм /8 епизод/ (12)
23:40
Футбол: Истанбул Башакшехир - Рома - среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
01:30
Вавилон Берлин сериен филм /8 епизод/ /п/ (16)
02:15
Спортни новини
02:25
Баскетбол: Левски Лукойл - Берое - среща от Националната баскетболна лига
04:15
Аз съм…
04:40
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
10:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бизнес.БГ /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Арена Спорт /п/
13:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:15
Библиотеката
17:15
Специализирано предаване за хора с увреден слух
17:30
На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
120 минути голям смях със Стоянка Мутафова /първа част/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg Момчил - Родопският цар
22:00
Дързостта да бъдеш пръв документален филм
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:30
БНТ на 60
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
България от край до край 9 /п/
01:40
Арена Спорт /п/
02:40
БНТ на 60 /п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:10
Натисни F1 /п/
04:25
Култура.БГ /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
05:55
5 минути София