Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 14 Декември 2019 година

БНТ 1

06:00
Внимание, роботика анимационен филм /п/
06:25
Васко да Гама от село Рупча 6-сериен тв филм /България, 1986г./, 1 серия, режисьор Димитър Петров, в ролите Иван Ласкин, Илия Лингурски, Георги Марков, Ирена Минкова, Георги Георгиев-Гец, Мария Каварджикова и др.
07:30
Патиланско царство тв филм
07:40
Телепазарен прозорец
07:55
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера документален филм
11:30
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев
15:00
Връчване на наградите “Сграда на годината 2019”
16:30
Пловдив - Европейска столица на културата 2019 документален филм
17:00
Вечната музика
17:30
Умно село Каменоделецът: Иван Русев
18:30
Извън играта
19:00
Стани богат тв игра
20:00
По света и у нас
20:20
Спортни новини
20:30
Какво ще се случи 2 документална поредица
21:00
“Нощта на скоковете” - финален кръг от световния шампионат по фрийстайл мотокрос пряко предаване от “Арена Армеец”, София
22:30
По света и у нас
22:45
Студио “Х”: Ченгета 2 тв филм /3 епизод/ (14)
23:40
В памет на Марин Панев"Акага” на живо от трето студио джаз концерт
00:20
Токсини игрален филм /САЩ, 2015г./, режисьор Джейсън Дудек, в ролите: Тейлър Хендли, Дани Глоувър, Вини Джоунс, Марго Харшман, Бевърли Мичъл и др. (12)
01:50
Тайните на войната документална поредица /6 епизод/ /п/
02:45
Великият Гетсби игрален филм /п/
04:30
Бразди /п/
05:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/

БНТ 2

06:00
Часът на зрителите /п/
06:30
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/п/
07:00
Вяра и общество с Горан Благоев
08:00
Приключенията на горските мечоци анимационен филм /п/
08:15
Сестрите вампирки 2 игрален филм /Германия, 2014 г./ режисьор Волган Грос, в ролите: Лаура Антония Родж, Марта Мартин, Кристиане Паул, Микаел Кеслер и др.
09:45
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
10:15
Шифт /п/
10:30
В близък план /п/
11:00
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/
11:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/
12:00
По света и у нас
12:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване
13:00
Добър ден с БНТ 2
14:00
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
14:30
Джинс
15:00
Опера на открито /БНТ 2 Варна/п/
15:30
Търси се съпруг за мама /операторът Христо Тотев на 80 години/ игрален филм /България, 1985 г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, оператор Христо Тотев, в ролите: Веселин Прахов, Цветана Манева, Богдан Глишев, Павел Поппандов и др.
17:00
Сага за попилените възможности документален филм /България, 2018 г./, режисьор Ралица Димитрова
18:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
19:00
Извисяване - концерт на вокален октет “Спектрум”
19:50
Лека нощ деца Приключенията на горските мечоци
20:00
Домът на вярата
20:30
Срещи на първия ред: “Професор Ивайло Мирчев с Владимир Димитров-Майстора” документален филм /БНТ 2 Благоевград/
21:00
Концерт на Малина Мой /САЩ/ Международен джаз фестивал Банско 2019
22:00
Есен в Ню Йорк игрален филм /САЩ, 2000 г./, режисьор Джоан Чен, в ролите: Ричард Гиър, Уинона Райдер, Антъни Лапалия, Вера Фармига и др.
23:45
По света и у нас
00:00
Днес и утре /п/
00:30
Добър ден с БНТ 2 /п/
01:30
Концертен цикъл “Сцена и маски” концерт на Софийската филхармония със солисти Светлин Русев, Франсоа Салк и Йоръм Сон /п/
03:00
Отворени досиета: Халил Расим документална поредица /6 филм/п/
03:30
По света и у нас /п/
03:45
Есен в Ню Йорк игрален филм /п/
05:30
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/

БНТ HD

06:00
Часът на спорта
06:15
Футбол: Манчестър Юнайтед - АЗ Алкмаар - среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
08:00
Арена футбол
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
УЕФА Лига Европа: Обзор
09:50
Gearing Up предаване за скоростни спортове
10:20
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/, I манш пряко предаване от Вал д'Изер /Франция/
11:45
БНТ на 60 години: Олимпийският триумф на Екатерина Дафовска
12:20
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
13:40
Спортни новини
13:50
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/, II манш пряко предаване от Вал д'Изер /Франция/
15:00
Планинско колоездене: Roc d’Azur обзор
15:25
Арена футбол
15:55
Световно клубно първенство по футбол: Ал Хилал /Саудитска Арабия/ - Есперанс /Тунис/ - среща от втория кръг пряко предаване от Доха
18:00
УЕФА Лига Европа: Обзор
18:30
Зала на славата
18:50
БНТ на 60 години: Олимпийският триумф на Екатерина Дафовска
19:25
Световно клубно първенство по футбол: Монтерей /Мексико/ - Ал Сад /Катар/ пряко предаване от Доха
21:30
Извън играта
22:00
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
23:20
Футбол: Хетафе - Краснодар - среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
01:10
Световно клубно първенство по футбол: Ал Хилал /Саудитска Арабия/ - Есперанс /Тунис/ - среща от втория кръг
03:00
Планинско колоездене: Roc d’Azur обзор
03:30
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом /мъже/

БНТ World

06:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
07:00
Новото познание /п/
07:30
В близък план /п/
08:00
Един срещу девет документален филм за военния разузнавач Пеньо Пенев /първа част/
08:30
Домът на вярата /п/
09:00
Библиотеката /п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
11:00
История.bg Момчил - Родопският цар /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
13:00
Капитан Петко войвода: “Хайдутин - Бягството” тв сериен филм /3 епизод/
14:15
Европейски маршрути
14:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/
15:00
Денят започва с Георги Любенов
17:45
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/
17:55
Баскетбол /мъже/: Балкан Ботевград - А1 Академик София среща от Националната баскетболна лига - пряко предаване от “Арена Ботевград”
20:00
По света и у нас
20:20
Спортни новини
20:30
Специализирано предаване за хора с увреден слух
20:45
Искам Америка игрален филм /1992 г./, режисьор Киран Коларов, в ролите: Стефан Данаилов, Невена Коканова, Антон Радичев, Катерина Евро, Стефан Мавродиев, Михаил Мутафов и др.
22:15
“Биг бенд Нишвил” /Сърбия/ и “Ню квартет Балаж Бади” /Унгария/ Международен джаз фестивал “Банско 2018”
23:15
Пътеки /п/
00:00
Домът на вярата
00:30
По света и у нас
00:45
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
01:45
Живот като на кино документален филм /п/
02:30
Бизнес.БГ /п/
03:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
03:30
Извън играта /п/
04:00
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
04:30
Библиотеката /п/
05:30
Туризъм.бг