Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 15 Декември 2019 година

БНТ 1

06:00
Неделно евангелие
06:05
Внимание, роботика анимационен филм /п/
06:25
Сламено сираче 5-сериен игрален филм /България, 1999 г./, 1 серия, режисьор Станислава Калчева, в ролите: Богослав Ангелов, Мария Каварджикова, Марин Янев, Христо Чешмеджиев, Стефка Янорова и др.
06:55
Пътеки
07:40
Телепазарен прозорец
07:55
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо с Мира
12:00
По света и у нас
12:30
Домът на вярата
13:00
Библиотеката
14:00
Класика в образи: Милчо Левиев
15:00
Баща ми бояджията /80 години рождението на Христо Тотев/ игрален филм /България, 1974 г./, режисьор Стефан Димитров, оператор Христо Тотев, в ролите: Коста Цонев, Невена Коканова, Ицхак Финци, Климент Денчев, Невена Мандаджиева, Светослав Пеев и др.
16:35
Как стигнахме дотук документална поредица
17:00
Отворени досиета 3: Румяна Таслакова. “Вражески” емигрант от “вражеска” радиостанция документална поредица
17:30
Арена Спорт
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Стани богат тв игра
20:00
По света и у нас
20:20
Спортни новини
20:30
България от край до край 9
21:00
Вилна зона игрален филм /България, 1975 г./, режисьор Едуард Захариев, в ролите: Катя Паскалева, Ицхак Финци, Наум Шопов, Стефка Берова и др.
22:20
По света и у нас
22:35
Раят е на запад игрален филм /копродукция, 2000г./, режисьор Коста Гаврас, в ролите: Рикардо Скамачо, Одисеас Папаспилиопулос, Ерик Каравака, Леа Виаземски и др.
00:25
Какво ще се случи 2 документална поредица /п/
00:50
Студио “Х”: Ченгета 2 тв филм /3 епизод/п/ (14)
01:40
Токсини игрален филм /п/ (12)
03:15
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера документален филм /п/
03:40
Съкровище в двореца тв филм /42 епизод/п/
04:40
Отблизо с Мира /п/
05:40
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
07:30
Приключенията на горските мечоци анимационен филм /п/
07:45
Вуйчото детски тв филм /1996 г./, режисьор Зоя Касамакова, в ролите: Любомир Чаталов, Александър Томов и др.
08:45
Трябва да има начин тв филм на Евровизия /п/
09:00
Неделна литургия пряко предаване от Благоевград
10:30
Домът на вярата /п/
11:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Срещи на първия ред: “Професор Ивайло Мирчев с Владимир Димитров-Майстора” документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
13:00
Добър ден с БНТ 2
14:00
Концерт на Габриела Георгиева /сопрано/ и Григор Паликаров /пиано/ Празници на изкуствата “Аполония 2018”
15:00
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Варна/п/
15:30
#Агресия документален филм /България, 2019 г./, режисьор Еленко Касалийски
16:00
Черно-бяло кино: “Карамбол” игрален филм /1966 г./, режисьор Любомир Шарланджиев, оператор Емил Вагенщайн, в ролите: Невена Коканова, Анани Явашев, Евстати Стратев, Елена Райнова, Асен Миланов и др.
17:30
На опера с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/
18:00
Натисни F1 /п/
18:15
Шифт /п/
18:30
Новото познание
19:00
Иновативно
19:30
Европейски маршрути /п/
19:50
Лека нощ деца Приключенията на горските мечоци
20:00
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
20:30
Връчване на наградите “Сграда на годината 2019” /запис/
22:00
Мъж на годината игрален филм /САЩ, 2002 г./, режисьори: Строу Вайсман, Тамара Фридман, в ролите: Джон Ритър, Джейд Картър, Брайън Къзинс, Адрия Даун, Калтин Гейти и др. (12)
23:30
По света и у нас
23:45
История.bg Момчил - Родопският цар /п/
00:45
Добър ден с БНТ 2 /п/
01:45
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
02:45
По света и у нас /п/
03:00
Джинс /п/
03:30
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
04:00
Мъж на годината игрален филм /п/ (12)
05:30
Туристически маршрути /п/

БНТ HD

06:00
Аз съм…
06:15
Футбол: Хетафе - Краснодар - среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
08:00
УЕФА Лига Европа: Обзор
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Часът на спорта
09:30
Рали Мерзуга - състезание от “Дакар сериите” обзор
10:20
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом /мъже/, I манш пряко предаване от Вал д’Изер /Франция/
11:30
[БНТ на 60 години]: Успехите на Петър Попангелов епизод от поредицата “Ретро спорт”, посветена на най-успелия ни състезател по ски-алпийски дисциплини
12:00
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
13:20
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом /мъже/, II манш пряко предаване от Вал д’Изер /Франция/
14:30
Спортни новини
14:40
Извън играта
15:10
Зала на славата
15:25
Световно клубно първенство по футбол: Монтерей /Мексико/ - Ал Сад /Катар/
17:15
Футбол: Лудогорец - Ференцварош - среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
19:00
УЕФА Лига Европа: Обзор
19:30
Нощта на скоковете - финален кръг от световния шампионат по фрийстайл мотокрос
21:00
Арена спорт
22:00
Да израснеш в Бруклин игрален филм /САЩ, 2015г./, режисьор Пол Боргезе, в ролите: Уилям Демео, Майкъл Мадсън, Алек Болдуин и др. (12)
23:55
Футбол: Манчестър Юнайтед - АЗ Алкмаар - среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”
01:45
Баскетбол: Балкан - А1 Академик - среща от Националната баскетболна лига
03:30
Аз съм…
03:50
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/

БНТ World

06:00
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
06:30
Домът на вярата /п/
07:00
Малки истории
08:00
Един срещу девет документален филм за военния разузнавач Пеньо Пенев /втора част/
08:30
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
09:30
Часът на зрителите /п/
10:00
Бразди
10:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
11:00
Вяра и общество с Горан Благоев
12:00
По света и у нас
12:30
Извън играта
13:00
Капитан Петко войвода: “Комита - Хайдушки данък” тв сериен филм /4 епизод/
14:30
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/
15:00
Отблизо с Мира
16:00
Денят започва с Георги Любенов
18:45
Добър ден с БНТ 2
19:45
Златни ръце /БНТ 2 Пловдив/
20:00
По света и у нас
20:20
Спортни новини
20:30
На опера с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/
21:00
Ленти и документи
22:00
Международен майсторски клас на Райна Кабаиванска галаконцерт на лауреатите
23:00
Равновесие игрален филм /1983 г./, режисьор Людмил Кирков, в ролите: Георги Георгиев-Гец, Константин Коцев, Пламена Гетова, Павел Поппандов, Катерина Евро, Ваня Цветкова, Стефан Данаилов и др.
01:15
По света и у нас
01:30
Арена Спорт
02:30
Ленти и документи
03:30
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
04:30
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
05:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/